Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2014., 12:47   #561
Quote:
oktogon kaže: Pogledaj post
Btw, sumnjam da se krilo može kupiti ispod 600-700 kn + staklo + panti + vratašća + rad
Za novo, pretpostavljam. Mi smo stara vrata i stokove bacali (nitko nije htio na poklon), a njuskalo je puno starih vrata po cijenama 50-500kn.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 22:20   #562
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Za novo, pretpostavljam. Mi smo stara vrata i stokove bacali (nitko nije htio na poklon), a njuskalo je puno starih vrata po cijenama 50-500kn.
Da, novo
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 23:08   #563
ovako, želim "nevidljiva vrata". ulazni prostor u stan je jako uzak i tu će se nalaziti ulazna vrata i vrata od wc-a na istom zidu koji je širok niti dva metra. meni zbog toga ništa što sam vidjela ne dolazi u obzir, osim vrata koja imaju ugradbene štokove. Međutim, danas kad sam pitala lika u bauhausu za to pogledao me kao da sam u najmanju ruku upravo pobjegla s psihijatrije. A lik radi 20 godina u stolariji. Ok, ja sam se prvo krivo izrazila, rekavši da želim vrata bez štokova, što je nemoguće. Da li imate iskustva s ovakvim vratima, da li je to sve moguće izvesti možda u kućnoj radinosti? Ili je najbolje neka firma koja to proizvodi i montira. A opet da je pristupačne cijene, koliko toliko. Spremna sam platiti ta vrata malo više, jer će ipak biti jedina u malom stanu od 45 kvadrata, uz klizna sobna, ali da nije opet cifra od koje boli glava. Ako imate neka iskustva i savjete, pomagajte.
Radi se o ovakvom tipu vrata http://www.dom2.hr/interijeri/katego...vidljiva-vrata. Kod mene bi bila bijela i bijeli zid i to je to. Ja sretna.

Zadnje uređivanje diamond dust : 27.06.2014. at 23:15.
diamond dust is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 21:46   #564
Eurolam vrata za suhu ugradnju

Što mislite o sobnim vratima za suhu ugradnju koja se mogu pronaći po trgovačkim lancima poput Bauhausa, Baumaxa, Peveca i sl. i koja koštaju do 1000 kn (krilo+štok)? Danas sam gledao Eurolam vrata i čine mi se prilično dobre kvalitete za te novce. Ima ih u boji drva i bijelih, brtve rade ok i daju se lijepo zatvorit bez stiskanja kvake.

Zahvaljujem
zag0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 09:46   #565
Quote:
zag0 kaže: Pogledaj post
Što mislite o sobnim vratima za suhu ugradnju koja se mogu pronaći po trgovačkim lancima poput Bauhausa, Baumaxa, Peveca i sl. i koja koštaju do 1000 kn (krilo+štok)? Danas sam gledao Eurolam vrata i čine mi se prilično dobre kvalitete za te novce. Ima ih u boji drva i bijelih, brtve rade ok i daju se lijepo zatvorit bez stiskanja kvake.

Zahvaljujem
U pravilu sve najgore
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 10:40   #566
Quote:
oktogon kaže: Pogledaj post
U pravilu sve najgore
Hvala na vrlo korisnom odgovoru.
zag0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 10:51   #567
Gdje ima kupiti povoljna sobna vrata bez stoka? Gdje se najveci i najpovoljniji izbor, te kako se krecu cijene? :-)

Sent from my Xperia P using Tapatalk 2
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 09:04   #568
Zanima me koliko bi od prilike kostala ovakva vrata, te njihova ugradnja/postavljanje. Znaci izmedu zidova za unutrasnji prostor (zidovi sa strana su nosivi zidovi!).

slika:

Ili nesto u tom stilu, PVC, za prostor sirine do 2 m.
Da se mogu zakljucavati, da daju dosta svijetla, da su kompaktna, i da super dihtaju (bitna mi je toplinska izolacija, a i zvucna).
__________________
it's my life, I'll take consequences...
Down Under is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 13:18   #569
Pozdrav!
Zanima me gdje bi u Hr mogla kupiti ovakvo krilo od vrata,osim od proizvođaca cije su ovo slike.
http://www.njuskalo.hr/gradevinska-s...oglas-10146673
__________________
nebo strpljive voli
Magaivago is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:16   #570
Quote:
Magaivago kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zanima me gdje bi u Hr mogla kupiti ovakvo krilo od vrata,osim od proizvođaca cije su ovo slike.
http://www.njuskalo.hr/gradevinska-s...oglas-10146673
Eurolam ima sličnih modela.
Mislim ...znam i od koga ih nabavljaju (jer sam se zaletio i kupio puno pa poslije "jao meni")....kvaliteta...li-la.... ali ako zahtjevi nisu visoki...ok.
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:25   #571
je li tko kupio vrata u firmi EM design na Av. Dubrava u Zg? Ovo nije reklama, da ne bi to tko pomislio, ali moramo se odlučiti za 7 vrata, a nekako su mi čudni.
amadod is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 11:35   #572
ima li tko iskustva sa kliznim vratima iz peveca ? ova od 799kn sto su na letku sto stalno ovdje iskace ?
bili se ova vodilica mogla postavit unutar knaufa pa da ulaze u njega a da ne klize po zidu ? ( zid jos nije napravljen )

mozete li mi rec neku ovirnu cjenu klziznih/kazetnih vrata ? bez postavljanja, jer mestra imam,. na podrucju splita.
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 15:54   #573
Ima tko iskustva sa vratima Medjugorje ? Gdje se mogu kupiti lijepa vrata u bijeloj boji ?
Nicholas- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:07   #574
Imamo par vratiju koje je potrebno zamijeniti...
Pošto su dovratnici u dobrom stanju, zamijenili bi samo vratna krila...
Pošto u Bahausu, Pevecu, ima vratnih krila, ali nažalost ne pašu panti i brava (nisu na istom mjestu).
Dali ima koja firma koja može uzeti vrata, te napraviti po mjeri identična starima, ili treba vaditi sve dovratnike i stavljati nove...
fun4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 10:05   #575
Quote:
fun4life kaže: Pogledaj post
Imamo par vratiju koje je potrebno zamijeniti...
Pošto su dovratnici u dobrom stanju, zamijenili bi samo vratna krila...
Pošto u Bahausu, Pevecu, ima vratnih krila, ali nažalost ne pašu panti i brava (nisu na istom mjestu).
Dali ima koja firma koja može uzeti vrata, te napraviti po mjeri identična starima, ili treba vaditi sve dovratnike i stavljati nove...
Bitno je da pašu falcevi....npr ako je na dovratniku (štoku) 12/24 onda tako treba biti i na krilu. U većem dijelu slučajeva jest tako ali ne uvijek. Dosta trgovačkih centara zna imati neke "lijeve" dimenzije pa to nije moguće postaviti.
Što se tiče panti/šarki...to se da napraviti. Najbolje bi bilo postojeće pante na dovratniku izvaditi te staviti nove i prema pantima koji su na krilu napraviti rupe na dovratniku. Nije neizvodivo ali je dosta pipkavo i traži preciznost.
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 13:45   #576
Quote:
Magaivago kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zanima me gdje bi u Hr mogla kupiti ovakvo krilo od vrata,osim od proizvođaca cije su ovo slike.
http://www.njuskalo.hr/gradevinska-s...oglas-10146673
Pogledajte DOMET iz Preloga, imaju različitih modela vratiju s ukladama.
Toblerona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:48   #577
Trazim prihvatnik brave (slic-pleh) za sobna vrata bez falca. Dakle, trebao bi imati pero (ili kak se to vec zove) koje bi stitilo drveni stok od brave.
Nesto kao na ovom linku:

https://webshop.schachermayer.com/ca...275171_600.jpg

Samo da ova zub zavija na kraju, kao zastita da brava ne lupa po stoku.

Trazio sam u dbt-u, elgradu, iverpanu, nigdje ne mogu naci Da li netko ima ideju gdje bi takav slic pleh mogao naci?
Ne znam da li pisem na pravom mjestu, nadam se da da
andrtejkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 08:18   #578
Quote:
andrtejkr kaže: Pogledaj post
Trazim prihvatnik brave (slic-pleh) za sobna vrata bez falca. Dakle, trebao bi imati pero (ili kak se to vec zove) koje bi stitilo drveni stok od brave.
Nesto kao na ovom linku:

https://webshop.schachermayer.com/ca...275171_600.jpg

Samo da ova zub zavija na kraju, kao zastita da brava ne lupa po stoku.

Trazio sam u dbt-u, elgradu, iverpanu, nigdje ne mogu naci Da li netko ima ideju gdje bi takav slic pleh mogao naci?
Ne znam da li pisem na pravom mjestu, nadam se da da
Pa odes u Schachermeier na Zitnjaku i kupis tocno taj koji si pokazao
Chvembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 08:54   #579
Quote:
Chvembo kaže: Pogledaj post
Pa odes u Schachermeier na Zitnjaku i kupis tocno taj koji si pokazao
Taj mi ne odgovara, stavio sam samo link da lakse objasnim sto trazim. Treba mi neki koji bi imao jos 1cm duze pero sa zavrnutim rubom, da pokriva rub stoka.
andrtejkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 10:55   #580
Znate li koja bi bila realna cijena za bajcanje vrata i štokova u bijelo?
Hvala
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.