Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2014., 04:38   #121
Arrow

Može li mi netko preporučiti slavinu za vodu s ugrađenim filterom? Nekoliko primjera može i na pm. Ne zanim me ugradnja filtera na dovodnu cijev ili spremnici. Naime, kupujem za ujaka koji je rekao da se na toj slavini filter nalazi u sredini između hladne i tople vode...Hvala!
quest11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 16:28   #122
Pozdrav svima!
Procitao sam temu od pocetka do kraja, svaki post. Na kraju neznam sta da mislim.
Lars Petersen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 21:53   #123
Procitao sam i ja nekad davno pa se nicega ne sjecam.

Inace kao pravi britanac koristim brita filter.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 11:13   #124
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Procitao sam i ja nekad davno pa se nicega ne sjecam.

Inace kao pravi britanac koristim brita filter.
pa baš i ne ....BRITA GmbH is a German company founded in 1966 by Heinz Hankammer with headquarters in Taunusstein, Hesse, Germany

Inače radim na razvoju filtera za vodu sa materijalima koji ne zagađuju vodu.
Zamolio bih sve forumaše koji prate ovu temu,da mi daju povranu informaciju na sljedeće pitanje:
- Dali bi bili pri kupovini spremni izdvojiti 15-20% veći iznos za filter koji u sebi nema ili gotovo nema plastike?
Također bitna je stavka da bi se nastojalo čim više komponenti filtera proizvoditi u Hrvatskoj,a ostatak u ex-yu ili EU zemljama. Hvala
__________________
ugasi svoj TV.....zauvijek.

Zadnje uređivanje Evil tongue : 09.10.2014. at 11:22.
Evil tongue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:18   #125
Pa proizvodi se u Britaniji, meni je to dovoljno.

Podrzavam domacu industriju.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 15:08   #126
aqua pur

Molim hitno odgovor od strucne osobe. Imam curicu 11g. Oboljela je od gastritisa,a iz neobjasnjivog razloga. Mi smo prije 8g.ugradili na pipu taj prociscivac i sad se bojim da mozda nije ta voda uzrokovala te kiseline i upalu zeluca,jednjaka.....
amarinas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:38   #127
Studija koja tvrdi da filtrirana voda povećava mogućnost oboljevanja od gastritisa i nekih drugih komplikacija zbog nedostatka minerala: "Recent epidemiological studies suggest that low mineral drinking water may be a risk factor for hypertension and coronary heart disease, gastric and duodenal ulcers, chronic gastritis, goitre, pregnancy complications and several complications in infants. A study of this kind conducted in 1992 by Lutai on two populations living in areas with different levels of dissolved minerals showed that the population of the area supplied with water low in minerals showed higher incident rates of these disease. Children living in this area exhibited slower physical development and more growth abnormalities, pregnant women suffered more frequently from oedema and anaemia."

Health risks from drinking of demineralised water
http://www.lenntech.com/health-risks...ized-water.htm
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 18:14   #128
Question

Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post
Studija koja tvrdi da filtrirana voda povećava mogućnost oboljevanja od gastritisa i nekih drugih komplikacija zbog nedostatka minerala: "Recent epidemiological studies suggest that low mineral drinking water may be a risk factor for hypertension and coronary heart disease, gastric and duodenal ulcers, chronic gastritis, goitre, pregnancy complications and several complications in infants. A study of this kind conducted in 1992 by Lutai on two populations living in areas with different levels of dissolved minerals showed that the population of the area supplied with water low in minerals showed higher incident rates of these disease. Children living in this area exhibited slower physical development and more growth abnormalities, pregnant women suffered more frequently from oedema and anaemia."

Health risks from drinking of demineralised water
http://www.lenntech.com/health-risks...ized-water.htm
Hvala. Sad mi je jasnije. Uzas. G da li ima nade da prestankom koristenja te vode izljeci gastritis
amarinas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 18:43   #129
Question brita

Da li je mit ili istina?
amarinas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 10:09   #130
Quote:
amarinas1 kaže: Pogledaj post
Hvala. Sad mi je jasnije. Uzas. G da li ima nade da prestankom koristenja te vode izljeci gastritis
Treba osigurati da mala uzima dovoljno minerala. Ovisno o sastavu (bogatstvu) vode to može biti jedna čaša negazirane mineralne vode dnevno. Bilo bi najbolje potražiti pomoć nutricionista jer premalo i previše nije dobro, a procjena što je prava količina i najbolji način da se konzumira u hrani i vodi je komplicirana nauka.

Samo liječnik koji ima preciznu dijagnozu, zna uzrok ili uzroke pojave gastritisa, može procijeniti koliko "ispravak" uzimanja minerala može pomoći.
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.