Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2006., 17:28   #61
Quote:
normall kaže:
Znači da si ti toliko uskogrudna da ne želiš dati doprinos znanosti u smislu izliječenja teških bolesti.
Da ja posjedujem sposobnost izliječenja iliti levitacije pozvao bih sve CCN, BBC
Novu TV, Vinkovačku TV, dakle sve velike medijske kuće, ne zbog samopromidžbe, već zbog želje da dokažem glupanima da se može liječiti i na alternativne načine i to uspješno.

Što se tiče levitacije, koja je usko povezana sa hindu i budističkim vjernicima, to bih prvo cijelom svijetu pokazao i privukao bih bar 40% vjernika iz drugih vjerskih organizacija, a to jest cilj svih religija iliti vjerskih zajednica , da privuku što više novih slijedbenika.
Ne radi se o uskogrudnosti. Plus toga, levitacija nije nešto čime ćeš ti nekome pomoći. Radi se posve drugim stvarima.
Što se tiče drugih tehnika ( kao što je npr. reiki i bioenergija i slično ), NITKO ne može sa sigurnošću tvrditi kome može pomoći a kome ne. Bilo bi to zavaravanje ljudi, a to se strogo protivi mojim načelima. Nekom pomogne, nekom ne. To je ovisno od drugih činilaca. Baš kao i medicina. Nekome može pomoći, nekome ne. Čudno, ali nitko nikada nije tražio od nekog liječnika da stoposto obeća da će mu izliječiti visoki tlak ili migrenu. Liječnik ti propiše lijekove i ne obećava ništa. Nekome lijek pomogne,nekome ne. Tako ti je to i s alternativom. A pošto ne mogu nikome ništa obećati, koristim ga za sebe i svoje bližnje i mirno spavam. I pritom ne trebam publiku. Glavno da sam zadovoljna i smirena.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 17:35   #62
koliko se visoko čovjek može podići levitacijom? ako ne može više od neke vrijednost, znači da vrši nekakav rad, trudi se, savladava gravitaciju.
ako mu je visina svejedna, znači općeniti položaj u svemiru mu je svejedan, što znači da ako želi, može otići i na merkur.

s tim da bi se putujući ugušio.
ali, ako ga opskrbimo kisikom, može poći, jer će hranu i vodu dobivati gledanjem u sunce, koje je u blizini merkura prilično veliko na nebu...

na stranu šala, može li mi netko objasniti ovo boldano?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 18:23   #63
Quote:
Endimion17 kaže:
koliko se visoko čovjek može podići levitacijom? ako ne može više od neke vrijednost, znači da vrši nekakav rad, trudi se, savladava gravitaciju.
ako mu je visina svejedna, znači općeniti položaj u svemiru mu je svejedan, što znači da ako želi, može otići i na merkur.

s tim da bi se putujući ugušio.
ali, ako ga opskrbimo kisikom, može poći, jer će hranu i vodu dobivati gledanjem u sunce, koje je u blizini merkura prilično veliko na nebu...

na stranu šala, može li mi netko objasniti ovo boldano?
Šalu na stranu, ja ne mogu.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 13:17   #64
Spreman sam povjerovati u dosta stvari, ako za to postoje materijalni dokazi. Vjerujem da je ovaj nas svijet i svemir puno vise od onoga sto mi vidimo i percipiramo,i tek trebamo otkriti masu stvari.

Ali...u levitaciju! To je mozda zadnja stvar u koju cu povjerovati.
__________________
____________________________________________
El Vragec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 21:07   #65
Hey, drustvo... sta mislite o ovom...

iz knjige Eksperimentalna psihologija i parapsihologija od eminentnih ruskih ljekara od kojih je jedan akademik...

na nekom vasaru covjek je levitirao, dizao se i po nekoliko metara, penjuci se uz brodske merdevine koje su visile u zraku (bez oslonca)... treci dan je neko to pokusao uslikati ali na slici nije bilo niceg...
autori zakljucuju da je jedno moguce objasnjenje da je tip koji je izvodio predstavu, na neki nacin, svojom voljom nametnuo citavu sliku posmatracima (a da se to, zapravo, nije ni dogadjalo)...
__________________
"Studenti su u pravu."
kvazar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 01:54   #66
Levitacija

http://www.youtube.com/watch?v=1sFoQ...elated&search=

Jel zna neko objasnit ovaj trik?
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 09:53   #67
Ispričavam se na skeptičnosti, ali zgodna namještaljka.
__________________
Potpis izbrisan otprilike 13. ili 14. 02. 2007. @!#&%#$!!! [Insert ASCII art here]
Fraktalno povrće!
Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:07   #68
Quote:
Daniels kaže:
Ispričavam se na skeptičnosti, ali zgodna namještaljka.

Pa zato covjek i trazi objasnjenje trika
__________________
Infinity is space between two finite understandings
saifu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:10   #69
Nije namjestaljka, postoji ovdje forumas Freudrick koji kad se napije postaje laksi od zraka i onda lebdi. Valjda je objasnjenje u alkoholnim parama...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:14   #70
Quote:
pizda kaže:
Nije namjestaljka, postoji ovdje forumas Freudrick koji kad se napije postaje laksi od zraka i onda lebdi. Valjda je objasnjenje u alkoholnim parama...
Hej, to je varanje, ja se ponekad napijem da mogu FTL putovati svemirom, ali nije to to.
__________________
Potpis izbrisan otprilike 13. ili 14. 02. 2007. @!#&%#$!!! [Insert ASCII art here]
Fraktalno povrće!
Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:16   #71
Quote:
Daniels kaže:
Hej, to je varanje, ja se ponekad napijem da mogu FTL putovati svemirom, ali nije to to.
Pa ne radi on to namjerno, osim sto namjerno pije...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:21   #72
kad je cura prilazila toj zvijezdi bila je ono "uuuu" i sve polako u malim koracima i po logici bi trebala vrištata da joj sav zrak iz pluca ode u pm a ona lijepo smirena i ravna...kasnije jednostavno zamjene sa lutkom
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:51   #73
Quote:
nedafeus kaže:
kad je cura prilazila toj zvijezdi bila je ono "uuuu" i sve polako u malim koracima i po logici bi trebala vrištata da joj sav zrak iz pluca ode u pm a ona lijepo smirena i ravna...kasnije jednostavno zamjene sa lutkom
...i onda lutka levitira...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 11:01   #74
Evo da i ja "poklonim" gostima Na rubu... nešto gdje se mogu naći efekti levetacije.
Svakako poslušajte i zvučne efekte.

http://www.dailymotion.com/visited/s...erome-murat%3e
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 14:42   #75
Quote:
delija kaže:
Evo da i ja "poklonim" gostima Na rubu... nešto gdje se mogu naći efekti levetacije.
Svakako poslušajte i zvučne efekte.

http://www.dailymotion.com/visited/s...erome-murat%3e
Genijalno

Čovjek je fantastičan.

Kak` je to sve izveo
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 15:08   #76
Neka finta mora biti. Ali ako ste primjetili ispod u komkentarima postoji jedna zanimljiva izjava. Naime ljudi koji ovo rade puštaju neku "zračnu silu" koncentrirajući se na svoje dlanove(nije baš to napisao ali je dao primjer jednog tako reč trika koji smo ja i frendovi izveli, pa baš i nije bio trik nego zakon fizike ali opet smo bili u nevjerici - nas 4 smo sa 8 prstiju digli lika od 98kg.). Jedino me taj komentar malo zaintrigirao ali ostalo je očito nekak namješteno. Ali lijepo izgleda nema šta .
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 18:32   #77
Da, mora biti neka fora. Rekao bih to već zato što čovjek ispod crta pentagram.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 21:00   #78
Quote:
sal_mirabilis kaže:
Da, mora biti neka fora. Rekao bih to već zato što čovjek ispod crta pentagram.
Pentagram crta da ostavi veći dojam i možda da odvuče pažnju od nečega ali ovo drugo sumjam jer to je sve njegova ekipa oko njega.
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 02:24   #79
Quote:
Incorporated kaže:
Neka finta mora biti. Ali ako ste primjetili ispod u komkentarima postoji jedna zanimljiva izjava. Naime ljudi koji ovo rade puštaju neku "zračnu silu" koncentrirajući se na svoje dlanove(nije baš to napisao ali je dao primjer jednog tako reč trika koji smo ja i frendovi izveli, pa baš i nije bio trik nego zakon fizike ali opet smo bili u nevjerici - nas 4 smo sa 8 prstiju digli lika od 98kg.). Jedino me taj komentar malo zaintrigirao ali ostalo je očito nekak namješteno. Ali lijepo izgleda nema šta .
poznato mi..nas je 4 (2 lika i 2 cure) digli tipa od 80+ sa dva kaziprsta..
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 02:44   #80
Quote:
tommek13 kaže:
poznato mi..nas je 4 (2 lika i 2 cure) digli tipa od 80+ sa dva kaziprsta..
E to i btw FORZA JUVE majstore.
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.