Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2007., 09:11   #61
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Bok,

mogu ti preporuičiti jednu jako dobru iz susjednog kvarta ( Travno ). S obzirom da ona nije na forumu a i radi bržeg kontakta, možeš mi samo reći koliko puta tjedno ti treba spremačica/peglačica, ili ti je dovoljno samo vikendom?
PozdraV
Hana
Sorry, zaboravila sam reći, da žena radi u smjenama, tak da može dolaziti spremati/peglati i kad Vas nema, ak vam tak više paše.
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 09:22   #62
Dovoljno mi je jednom tjedno, ali to ne mora biti samo vikend vec bilo kad u tjednu po dogovoru.

Koliko naplacuje po satu?

Posalji mi njen kontakt na PM molim
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 09:37   #63
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post

Posalji mi njen kontakt na PM molim
Imaš PM.

Pozdrav

Hana
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 20:24   #64
Pa nije valjda da nitko nema spremačicu/peglačicu za preporuku?
stanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 20:33   #65
Stanka, oni koji imaju dobru spremačicu, sigurno je razlog koji je enigmas navela.
Quote:
enigmas kaže: Pogledaj post
... ali je prezauzeta.
A da probate u oglasniku potraziti neku, isprobati je ( ), pa ostalima preporučite (naravno, ako je osoba za preporuku).
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 20:44   #66
ja dajem peglat u praonicu i peglaonicu u španskom jer nisam mogla naći peglačicu za doma pa ako nekog to zanima, nek se javi.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 16:27   #67
koliko vaše spremačice traže love za kompletno pospremanje stana?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 18:01   #68
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
koliko vaše spremačice traže love za kompletno pospremanje stana?
Prvo bi trebalo definirati kompletno čišćenje.

200kn: sauganje svega (75m2), prašina, pranje podova, pranje kuhinje i wc-a, premazivanje parketa.

A kompletno bi (za mene) ukljucivalo i pranje prozora.
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:46   #69
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Prvo bi trebalo definirati kompletno čišćenje.

200kn: sauganje svega (75m2), prašina, pranje podova, pranje kuhinje i wc-a, premazivanje parketa.

A kompletno bi (za mene) ukljucivalo i pranje prozora.

i pranje pločica visokih do stropa u kupaonici, a ne samo sanitarija i čišćenje "vijenca" na kuhinjskim elementima koji su na visini 2,5 metra
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 14:50   #70
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Imaš PM.

Pozdrav

Hana
Molim pp s brojem ako odgovaramo, mi smo na Knežiji (križanje Selska-Horvaćanska), odgovara nam jednom tjedno, bilo koji dan, hvala
ksaneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 15:07   #71
Koliko znam, spremačice (u Zagrebu) traže ugl. 25 pa do 30 kuna na sat.
Inače, čula sam da postoji neka agencija ispod Uspinjače (valjda u Tomićevoj) kamo se može otići ako trebaš spremačicu, peglačicu i slično, oni ti onda ponude neku od ženskih s kojima imaju ugovor, i to su navodno OK ženske, kakti provjerene.
Ne znam zna li netko nešto više o tome.
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 02:46   #72
IMa li ko preporuku za spremačicu na području Samobora
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 21:56   #73
Bok svima!Da li netko ima za preporučiti spremačicu za područje Jaruna u Zagrebu?Ako je moguće trebalo bi mi jednom tjedno!
Ako netko zna unaprijed se zahvaljujem!
jastuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 18:19   #74
Nego... ako ima netko da zna ženu da cisti (cijena manje bitna) koja bi u svoj schedule mogla ubaciti jos jedan stan, molim vas da mi javite na pm (zapadni dio ZGa)
Danke.
Drin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 19:12   #75
Question

Isto tražim nekoga za čišćenje stana?
Slučajno sam naišla na stranicu coloseum.biz kao oni se bave time.
Da li netko nešto zna o njima? Help.
Puflica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 19:22   #76
Quote:
goldilock kaže: Pogledaj post
ti si jedna od rijetkih koja to misli. nema baš puno ljudi koji su spremni platiti 40 kn za sat čišćenja ili 50 za sat peglanja.
ako im je puno neka si onda sami čiste i peglaju. to im bude jeftinije.
morate biti svjesni da neki ljudi s puno vecim znanjima i vjestinama ne zaradjuju vise od 35-40 kuna po satu i da je, samim time, ciscenje za koje nisu potrebne niti skole niti znanja, za te novce preplaceno
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 14:52   #77
Ako netko trazi cistacicu neka se javi na pm.
Vrijedi za Zagreb i Veliku Goricu.
Zara76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 17:01   #78
kucna pomocnica

Pozdrav!

Relativno sam novi član na forumu, ovo mi je prva aktivnost do sada...

Htjela bih obnoviti ovu temu, budući da sam trudnica pa me zanimalo za ovo još kratko vrijeme do bebe, a i malo poslije, dobiti pomoć u kući. Bilo bi mi jako drago ako biste mi mogli pomoći u svezi kontakta za osobu, koju biste rado preporučili. Puno hvala
Anaia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 14:13   #79
....

Quote:
Puflica kaže: Pogledaj post
Isto tražim nekoga za čišćenje stana?
Slučajno sam naišla na stranicu coloseum.biz kao oni se bave time.
Da li netko nešto zna o njima? Help.
ne znam za njih, ali nama u firmi ti čisti jedna firma iz samobora i zadovoljni smo. dolaze jednom tjedno i plaćamo nekih 800 kn mjesečno.
markozg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 10:29   #80
ja u biti volim pospremati i volim kad je sve cisto. ono sto mrzim je prati prozore i peglati. peglam kad moram, prozore mi pere frendica.

svakako mislim uzeti zenu za ciscenje kada mi to bude potreba. ne vidim nikakva zla u tome, dapace.

u razvijenijim zemljama ili za one vise platezne moci je normalno imati zenu koja odrzava kucanstva. puno sam putovala i zivjela u mnogim zamljma gdje je imati zenu za ciscenje sasvim normalno. u Americi sam imala zenu koja nam je na tjednoj bazi cistila, a u Kolumbiji zenu koja je sa nama zivjela; isla je kuci samo jednom mjesecno (bila je iz udaljeng grada). tamo je takva kultura da ti je stalno netko pri ruci i stalno nesto radi; meni je to ispocetka bilo malo glupo, ali je to njima jedini izvor prihoda i tako prehranjuju obitelj. onako malo kao iz sapunica
u Juznoafrickoj republici smo imali zenu koja je dolazila 3 puta tjedno i lose je govorila engleski pa je bilo tesko komunicirati, nego su se svi samo glupsavo smjeskali. jedini nacin da prehrani obitelj.

sto je zapravo u tome lose??
2lava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.