Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2014., 00:57   #3121
dal je neko od vas koristi avene cleanance tonik za lice? zeleni?
utisci?
amrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 11:55   #3122
ja jesam, ima alkohola u sebi... ali ok je, nista specijalno
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 14:32   #3123
Quote:
BlackCandy kaže: Pogledaj post
ja jesam, ima alkohola u sebi... ali ok je, nista specijalno
kakva ti je koža? moja je pomalo suha, pa se bojim da bi mi isušivao..
jel ti pomogao kod začepljenih pora?
amrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:26   #3124
onda ce ti isusivat kozu, ne pomaze kod zacepljenih pora
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 16:44   #3125
Quote:
Maria Jose kaže: Pogledaj post
Ja kupila AVENE REFLEXE SOLAIRE SPF 50+ Dry Touch 30ml. To je ona u čudnoj tubici
Uglavnom, super je! Ja sam oduševljena
Nema šta nisam isprobala prije nje (Vichy dry touch spf 50,Bioderma spf 30 za masnu kožu,Chanel uv essentiel,Clinique spf 30...),već sam bila očajna da neću nikad nać nešto za masnu i osjetljivu kožu...
Znači, s ovom kremom ne osjećam zatezanje niti osjećam neku masku (ne sadrži sililone ni alkohol,jupiiii),koža je na dodir baršunasta,dosta je fluidna pa se lako razmaže...ma ono sve pet! Preporučam!

I ja sam kupila ovu kremicu u čudnoj tubici i potpisujem sve gore navedeno! Kupila sam jer sam čula brojne pohvale za nju i što je rijetkost za mene kupila sam a da prije nisam imala tester!
Ustvari bila sam sigurna da će mi odgovarati Cleanance spf 30 i sreća da sam prije dobila dva testera jer mi uopće ne odgovara, kao da se ne upije nego ostane na koži i uopće mi ne matira nego se sjajim od nje.

Jel zna netko što se događa sa Avene karticom vjernosti u Farmaciji, ja sam uzela proizvod po izboru početkom 6 mj. a neki dan prijateljici nisu uvažili jer je imala jedan račun izdan nakon 22.05.2014.?
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 12:36   #3126
Da li je neka koristila ovu vodu za čišćenje? je li ostavlja ljepljiv trag na koži?
bebinda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 11:03   #3127
mala recenzija za Avene matirajući fluid
Prije svega, dolazi u bočici s pumpicom koja je dosta dobra. Tekstura mu je nešto između kreme i gela, sviđa mi se što je lagan na licu, ali istovremeno je dovoljno hidratantan. U usporedbi s Vichy Normaderm kremom osjećaj je puno ugodniji, ali Vichy malo bolje matira (imam mješovitu kožu). Nije mi stvorio dodatne probleme na licu. Cijena je negdje oko 130 za 50 ml što je dosta povoljnije od navedenog Vichyja kojeg ima samo 30ml.
Jedino ga još nisam isprobala ispod pudera. Zimi ću ga vjerojatno kombinirati sa serumom ispod, ali proljeće/ljeto je dobar samostalno.
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 09:54   #3128
Ovog četvrtka (27.11.) u Gloriji ponovno izlaze kuponi za popust u Farmacia ljekarnama: 30% sniženja vrijedit će od 27.11. do 3.12., a u akciju je uključen i Avene. Za vlasnike American Express kartice bit će i Amex Shopping Day 28.11., kada na kupljene proizvode vrijedi 40% popusta
Infidele is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 09:35   #3129
Jel može pomoć molim vas??? Čitala sam vas ovdje jučer cijelo popodne ali na kraju ipak ne mogu odlučiti koju hidratantnu kremu avene-a uzeti. Ugl moja koža je mješovita, obrazi suhi a t-zona masna uz mitesere i pokoji potkožni prištić za vrijeme pms-a.
E ono što sam probala za sada od testera njihovih je linija clean ac mlijeko za čišćenje i umirujuća hidratantna krema ali ja mislim da je to malo previše za mene jer čitam da je to za osobe koje baš imaju problema sa prištićima. Sada se dvoumim između hydrance optimale legere kreme (obična ili sa uv zaštitom) i cleanance k gel kreme.
Jel mi možete pomoći sa preporukama? Da napomenem samo da sam već isprobala hrpu proizvoda za masnu kožu drugih proizvođača (vichy, lrp, bioderma) i nisam bila zadovoljna. Gelovi za čišćenje mi jako isušuju i zatežu kožu a kreme mi se ljušte sa lica ili su premasne... i još mi je koža osjetljiva i dosta burno reagira na neke kreme (crvenilo i peckanje)

Hvala unaprijed na pomoći
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 12:58   #3130
uravnotezujucu hidratantnu kremu preporucujem, ona je odlicna za mjesovitu kozu, ako ju uspijes pronaci
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:16   #3131
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
uravnotezujucu hidratantnu kremu preporucujem, ona je odlicna za mjesovitu kozu, ako ju uspijes pronaci
hvala puno na preporuci. jel to neka krema do koje je teško doći? da je nema u klasičnoj avene ponudi u ljekarnama?
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 18:50   #3132
sta vise nema u ponudi shooting seruma? danas mi je u farmaciji rekla da nemaju taj proizvod i da je hydrance optimale serum zamjena za taj, jel to istina? ja sam na kraju uzela taj hydrance ali ustvari sam htjela bas shooting jer sam cula da je odlican i za crvenilo

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 20:46   #3133
to je isti serum, samo su mu promijenili pakiranje i naziv
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 07:19   #3134
Quote:
BlackCandy kaže: Pogledaj post
to je isti serum, samo su mu promijenili pakiranje i naziv
onda ipak nisam fulala

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 18:21   #3135
Koristim inače Avene Hydrance Optimale Legere sa zaštitnim faktorom, ali mi po zimi nije dovoljno.
Jel postoji neka slična krema, ali da je ipak "jača"?

Kakva je Creme peaux intolerans - skin revocery?

Jel ima Avene neku dobru okoloočnu?

Hvala puno
winter1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 10:11   #3136
U PETAK imam narudžbu za COCOONCENTER shop!

AVENE proizvodi na sniženju:
http://www.cocooncenter.co.uk/ranges...-sun-care.html

BIODERMA proizvodi na sniženju:
http://www.cocooncenter.co.uk/sale-p...nter-2015.html

SALE - http://www.cocooncenter.co.uk/sale-p...nter-2015.html

Uvjeti narudžbe su:
- euro računati 8,5 + slanje iz HR 15kn tisak

Ako ste zaintesirani za narudžbu, kontaktirajte me mailom (klik na moj nick - pogledaj profil korisnika - kontakt informacije).
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 15:10   #3137
Quote:
winter1212 kaže: Pogledaj post
Koristim inače Avene Hydrance Optimale Legere sa zaštitnim faktorom, ali mi po zimi nije dovoljno.
Jel postoji neka slična krema, ali da je ipak "jača"?

Kakva je Creme peaux intolerans - skin revocery?

Jel ima Avene neku dobru okoloočnu?

Hvala puno
i ja koristim tu preko ljeta, a zimi ist oHydrance Optimale, ali umjesto legere, rich verziju.

skin recovery mi je premasna.
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 22:08   #3138
Jeste li koristile cold cream bogati gel za umivanje? Pise da moze na lice i tijelo, ja sam ga kupila prvenstveno kao umivalicu jer me po ovom vremenu svaka koju sam imala doma isusuje.

Na prvu mi je koza jako fina, skinulo je bb kremicu i nije mi ostavilo neugodan osjecaj u vidu zatezanja ili filma na kozi.

Bila je impulzivna kupnja pa me zanimaju iskustva, pogotovo cura s masnijom kozom.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 08:33   #3139
Quote:
Aennea kaže: Pogledaj post
Jeste li koristile cold cream bogati gel za umivanje? Pise da moze na lice i tijelo, ja sam ga kupila prvenstveno kao umivalicu jer me po ovom vremenu svaka koju sam imala doma isusuje.

Na prvu mi je koza jako fina, skinulo je bb kremicu i nije mi ostavilo neugodan osjecaj u vidu zatezanja ili filma na kozi.

Bila je impulzivna kupnja pa me zanimaju iskustva, pogotovo cura s masnijom kozom.
meni je isusivao kozu, a ja sam mjesovita
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 09:40   #3140
Quote:
BlackCandy kaže: Pogledaj post
meni je isusivao kozu, a ja sam mjesovita

Znaci mozda sam ipak fulala u odabiru. Oh well, aki nece valjat za lice koristit cu ga kao tusiralicu. U svakom slucaju cu ga probat i u toj funkciji

Zasad se jos nadam da ce mi odgovarati, inace mi se odmah po umivanju vidno isusi nos i podrucje oko usta.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.