Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2007., 19:38   #1
Perilica posuđa Candy CDI 2012

Da li netko ima iskustva s njom i kakva su?
dado_o1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 21:48   #2
Quote:
dado_o1 kaže:
Da li netko ima iskustva s njom i kakva su?

pogledaj malo stare postove, mislim da je netko pitao nešto baš za nju
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 00:27   #3
Mi je imamo 2 mjeseca i za sada je sve OK.
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 21:19   #4
Candy perilica

Bok svima

Jedno pitanje ako tko može pomoći, kupili Candy perilicu duboku 40 cm i evo išlo prvo pranje i kad se bubanj okreče čuje se neko zujanje iz nje??
Ima tko kakvu ideju? jel to normalno ili da zovem servis?

Hvala !
mi svi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 21:31   #5
I moja zuji i ima odvratan zvuk, kad centrifugira ko da slijeće avion. Nisam baš najzadovoljnija, bila mi je bolja stara Candy-ca.
Špičasta* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 21:42   #6
JESI MOŽDA ZVALA SERVIS ??
mi svi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 21:51   #7
Jesam. Rekao mi je (striček sa servisa) da je to normalan zvuk, tak da se niš ne brineš. Druga stvar je to da mi gužva veš i da ima nekoliko mana, ali o tome nekom drugom prilikom.
Špičasta* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 00:29   #8
i moja zuji. i presretna sam što zuji jer su mi do sada sve lampale. i kada centrifugira malo jače zuji. ali, sve u svemu tiha je. i meni je to zujanje bilo šok i mislila sam da nešto nije u redu, ali mi je meštar rekao da je moja 'katica' zdrava i da je to normalan zvuk. inače, ja je obožavam. pere savršeno, kada stavim centrifugu na max skoro osuši, tiha je, mala.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 09:07   #9
cao uskoro krecem u kupovinu perilice i s obzirom na velicinu kupaonice treba mi bas takva od 40 cm. mozete mi napisati o kojem se modelu tocno radi? tnx
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 11:09   #10
imam perilicu/sušilicu CSW 105 - dubina 44 cm. kad pere, odnosno kod centrifuge na visokom broju okretaja isto jako zuji i lupa. ponekad imam osjećaj da će eksplodirati i raspasti se koliko se to jako čuje. zvala sam servis i rekli su kako je to normalan zvuk.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 19:48   #11
Po svemu sudeći i meni će trebati jedna takva od 40 - 45...

Koliko ste ih platili i gdje se može kupiti u ZGu?
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 22:02   #12
Ova kaj smo mi kupili ti je Candy GO4 106 u Elipsu na Trešnjevci, a vidio sam i u Mercatoneu..
mi svi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 08:52   #13
Quote:
mi svi kaže: Pogledaj post
Ova kaj smo mi kupili ti je Candy GO4 106 u Elipsu na Trešnjevci, a vidio sam i u Mercatoneu..
moze cijena?
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 23:58   #14
3650 kn
mi svi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 20:38   #15
Quote:
mi svi kaže: Pogledaj post
3650 kn


znala sam ali sam se nadala da je ipak malo manje..
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 12:32   #16
Candy jeftiniji modeli lupaju i zuje... Oni najskuplji se ne chuju...
Jeftinije procure pa ih u garantnom roku utegnu... Skuplje su bez greshke.. .
Jednostavno treba izbegavati najnizu cenovnu klasu svih robnih marki
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 13:10   #17
Ako je riječ o Candy Alisse modelu kombiniranom perilica-sušilica bio je cijeli topik o istoj na forumu Roda. Navodno pri centrifugi proizvodi zvuk polijetanja iliti slijetanja aviona. Pa ko voli nek izvoli.
BubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 10:58   #18
Candy kućanski aparati

Pozdrav,
evo jos nema teme vezane uz ovu marku uređaja, a uskoro kupujem cijelu paletu kuhinjskih aparata marke Candy. Iskustva, kritike, koliko puta ste zvali servisera? Specifično me zanima indukcijska ploča PVI 644B, koja je definitivno najjeftinija na tržištu...
djprco is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 13:24   #19
Ja sam 2007 kupila sve za kuhinju od candy-ja (osim frižidera). Uzela sam pećnicu, staklokeram ploču na plin, malu perilicu za suđe. I sve radi besprijekorno (za sad). Nisam uzela sve najjeftinije, ali ni najskuplje. Aparati imaju nekoliko raznih funkcija (odoga veremena pečenja, pranja, alarmi i još svašta što niti ne koristim). A najvažniji kriterij je bio dizajn Ja sam zadovoljna.
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 13:36   #20
Quote:
BubaTruba kaže: Pogledaj post
Ako je riječ o Candy Alisse modelu kombiniranom perilica-sušilica bio je cijeli topik o istoj na forumu Roda. Navodno pri centrifugi proizvodi zvuk polijetanja iliti slijetanja aviona. Pa ko voli nek izvoli.

Nasa je samo perilica Smart C2 108, Senzor System Activa, energetski razred A+, i da, zvuk koji se cuje pri centrifugi doista podsjeca na polijetanje aviona. Inace je totalno tiha, ne cujemo je dok radi, a pri centrifugi se cuje taj zvuk sasvim drukciji od centrifugiranja njezine prethodnice, stare perilice. Jer ovo je definitivno avion, ali jako, jako tih. Tako tih da se ne bojimo pustiti "avione" da "slijecu" i "polijecu" iz nase kupaonice u bilo koje doba noci, jer mozemo ne samo mi spavati na par metara od nje, uz sva otvorena vrata, nego nema sanse da te "avione" cuju nasi susjedi.
nepali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.