Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2005., 10:28   #41
Quote:
parzg13 kaže:
Odmah do Branimira imaš butik "Slaven".
Imaju modele ko u Branimiru, možda u nešto malo manjem broju... ali su dosta jeftiniji. Kvaliteta je ista.
Nekad je bio u Importane centru Phillipe Marten (mislim da se tako piše) ali su zatvorili. Oni su imali stvarno genijalna odijela... ne samo od vune i viskoze nego i od materijala tipa lana i sl. Ne znam di imaju druge dućane... čula sam da je negdi u Vlaškoj blizu Galerije, ali da su možda promjenili ime.
Jel tko zna gdje je danas daj Phillipe Marten ??
Koliko su cjene tamo i u "Slavenu" ??
madafaka99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 12:19   #42
Quote:
madafaka99 kaže:
Jel tko zna gdje je danas daj Phillipe Marten ??
Koliko su cjene tamo i u "Slavenu" ??
U Martenu smo mom dragom kupili odijelo sa košuljom za nešto manje od 3 000 kn a u Slavenu možeš naći odijela za koje 2 000 kn
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 02:35   #43
Odijelo

zanima me gdje se u Zagrebu može povoljno kupiti dobro muško odijelo, ne mislim na klasične trgovine muškom robom nego na nekakvu trgovinu gdje mladi običavaju kupovati odijelo za maturu, neku prigodu itd.
Ekipo, gdje kupujete, dajte savjet, ipak bi htio neko cool odijelo!
hugoboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 09:33   #44
na Hreliću, imaju jako dobar izbor i povoljne cijene
__________________
29A, the hexadecimal of the Beast.
MC white 100's is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 09:50   #45
Re: Odijelo

Quote:
hugoboy kaže:
zanima me gdje se u Zagrebu može povoljno kupiti dobro muško odijelo, ne mislim na klasične trgovine muškom robom nego na nekakvu trgovinu gdje mladi običavaju kupovati odijelo za maturu, neku prigodu itd.
Ekipo, gdje kupujete, dajte savjet, ipak bi htio neko cool odijelo!
probaj kod Kamenskog
oni rade lohn poslove, šivaju za Pierra Cardina i ako im nešto ostane prodaju u svojim dućanima
materijali dobri, izrada dobra, cijene povoljne
u prolječe imaju baš linije za dečece zbog mature, moderniji krojevi, strukirano i za visoke štrkljave

Mura ti ima ured u Zagrebačkoj 205
imaju tamo diskontnu prodaju, popusti su 40-50% redovnih cijena
rade od 8 do 16
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 21:13   #46
odijelo, muško, di

di da kupin neko lipo odjelo, za svaki dan nosit? dosad san uzima u varteksa al su postali kuratz od firme
uberskupi kurtzi ka hugo ne dolaze u obzir ka ni neki pederluci ciganski a po onom šta san napisa u prvoj rečenici jasno je da neki svečani kurtzi također nedolaze u obzir i kurtze ka šta je lantea di ima brojeva ispod 42 i iznad 58 ne spominjite

sumirat ću: normalno muško odjelo, za pristojnu cjenu- di ima?
margo-maslinovo ulje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 22:12   #47
Benetton. Po 800 kn na sniženju.
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 08:41   #48
ne znam što smatraš normalnom cijenom za odijelo ali u Heruc-u (na sniženju ) bude prekrasnih
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 17:03   #49
1. Mura, malo skuplje ali kvaliteta
2. Heruc
3. Varteks
4. Kamensko
5. Muski butici po centru, ima ih ko drva
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 20:00   #50
da nadopunim juraja
1. imaju u uredima stalni popust od 40%, rade od 9-16 sigurno, Zagrebačka 205
2. firmin dućan sa nižim cijenama kod trešnjevačkog placa, mislim da je nova cesta ali pogledaj na netu
4. firmin dućan u Reljkovićevoj, popust za gotovinu, jako su ljubazni i ako ti se nešto svidi zovu ostale (čitava 2) svoje dućane pa ti kažu ako ima tamo boje/veličine, uskoro će imati kolekcije za maturante, zna biti krasnih odijela za mlade dečke
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 20:20   #51
Benetton je po mom mišljenju the best. Iako je jos bolje sasit odijelo po mjeri. U Vlaskoj u Zgb imas krojaca koji sije po mjeri i to jako dobro - materijal kupis ili on da svoj. Cijena oko 1000 kuna, ovisno o materijalu ali uvijek je riječ o finim prirodnim tkaninama. Zaista je covjek - umjetnik.
Jabuka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 20:22   #52
Quote:
Jabuka25 kaže:
Benetton je po mom mišljenju the best. Iako je jos bolje sasit odijelo po mjeri. U Vlaskoj u Zgb imas krojaca koji sije po mjeri i to jako dobro - materijal kupis ili on da svoj. Cijena oko 1000 kuna, ovisno o materijalu ali uvijek je riječ o finim prirodnim tkaninama. Zaista je covjek - umjetnik.
seren se na benetton

reci mi di točno taj as radi mislim, vlaška je dosta širok, tj dugačak pojam
margo-maslinovo ulje is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 08:25   #53
Quote:
margo-maslinovo ulje kaže:
di da kupin neko lipo odjelo, za svaki dan nosit? dosad san uzima u varteksa al su postali kuratz od firme
uberskupi kurtzi ka hugo ne dolaze u obzir ka ni neki pederluci ciganski a po onom šta san napisa u prvoj rečenici jasno je da neki svečani kurtzi također nedolaze u obzir i kurtze ka šta je lantea di ima brojeva ispod 42 i iznad 58 ne spominjite

sumirat ću: normalno muško odjelo, za pristojnu cjenu- di ima?
"getto" dežmanova radi odlično i po mjeri ali nije baš bagatela!
boško buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 21:43   #54
Gena u Trogiru.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 11:48   #55
beneton je banana. dobar omjer cijena -odiijela je heruc. ima ih predivnih od 2500 nadalje....
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 12:36   #56
"Kamensko", možeš i u tvornički dućan, "Heruc" također ima tvornički (kod Doma sportova je njihova tvornica), "Standard Konfekcija"...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 18:10   #57
muška odijela

gdje u zagrebu ima na nekom okupu butika sa muškim odijelima, ali ne sad neka velika imena, nego normalna odijela, ne preskupa

hvala
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 23:03   #58
ne znam gdje ima butika na okupu u Zagrebu no znam da ima super jeftinih,kvalitetnih varteksovih odijela ali u Varaždinu u outlet dućanu... Ako imaš auto, vremena i volje, probaj tamo...
ulala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 23:22   #59
a varteks imam i u svom gradu... tak da ništa...
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 08:42   #60
koja je cijena otprilike muškog odijela od pliša-samta,i gdje u Zg da odemo pogledati a da nije više od 1300-1500 kn???
hvala
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.