Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2011., 20:19   #1
Sačić i stranka

Osnivanjem stranke mislim da se daje potvrda mojih komentara kako su braniteljski prosvjedi u biti bili politicki prosvjedi. Bilo je pitanje vremena kad ce se iz toga izroditi prava politika. Evo jedan od pokretaca je osnovao stranki, ppstoje naznake da bi se jos koja mogla roditi iz toga.

Iako malo mi je cudno da nakon mozemo reci fijaska, ide u osnivanje stranke.

Pogotovo sto puca na"braniteljske" glasove koji su cvrsto hdzovi..

Ovo takoder pokazuje ono sto se godinama zna, udruge se ne bave onime cime bi nego bas politikom, zbog toga pozdravliam ovaj potez jer konacno ce se prestati skrivati iza floskula i izaci pred sud naroda pa vidjeti sta o njima ljudi misle. Moja procjena je oko 1%
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 20:27   #2
Ovo se slažem s tobom,očito mu neko napumpo glavu da ga branitelji podržavaju ili već ko god............
1-2 % ne više.........
"U ratu u Bosni i Hercegovini, Hrvati su zahvaljujući svojem samoorganiziranju putem Hrvatske Republike Herceg-Bosne i njezinih oružanih snaga Hrvatskog vijeća obrane izborili svoj opstanak u Bosni i Hercegovini"
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 20:27   #3
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
. Moja procjena je oko 1%
Nisam siguran da će i tolko dobit.U svakom slučaju još jedna u nizu minornih strančica koju vodi kreten i debil Sčić koji za svoj politički uzlet koristi bijes i ljutnju hrvatskog naroda zbog presude generalima.Iz tog jednostavno ništa pozitivno ne može izać.
Old 30.04.2011., 20:53   #4
No to treba gledati s pozitivne strane, čovjej je konačno napravio što bi i drugi trebali. Dosta je bilo da svaka "šuša" koja ima status ili uniformu si daje za pravo da svoje mišljenje iznosi kao mišljenje 500 000 ljudi, te da sve koji ne djele to mišljenje proziva za nedomoljublje ili protubraniteljsko razmišljanje. Evo sad će izaći i vidjeti koliko ga ljudi STVARNO podržava, tako da kad sljedeći put izađe na binu i krene s prozivanjem svako će moći izvaditi rezultate izbora i začepiti mu usta ili pak u slučaju dobrog rezultata (nemoguće) dati za pravo.

Više bi to "braniteljskih političara" trebalo napravit, skupit muda i izaći pred sud naroda a ne skrivati se iza uniforme i "zasluga"
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 20:54   #5
Evo i službene stranice njegove stranke:
http://abh.com.hr/

Stranka ne izgleda nasilno kako on meni izgleda
Dragon ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 20:56   #6
još jedna stranka koja se slizala s Crkvom,jel ima štogod ljigavijeg od toga?
Old 09.05.2011., 23:48   #7
Quote:
cro-pro kaže: Pogledaj post
još jedna stranka koja se slizala s Crkvom,jel ima štogod ljigavijeg od toga?
Ima - uvijek jedan i jedini - HDZ-e !

Odite kod đakića po savjete .

Sačić ima moj glas .

A političari koji pumpaju medije da se Sačić ide bavit politikom , je u najmanju ruku licemjerno od hdz-ovaca i ostalih kriminalnih ptića .

Nek čovjek radi ono što misli da je najbolje . I ima slobodu da osnuje stranku i bude politički aktivan , tko vama brani da opet ne glasate za hdz-e ?

Svatko neka radi demokratski , dok time ne ugrožava poštene male ljude , kao kradezeovci .

Bagra se uplašila i hdz-ovska i sdp-ovska da bi ostale stranke mogle odnijeti veliki dio kolača .

Iako uvijek postoji trgovina poslije izbora , van svake pameti i morala kao nepoznate dimenzije .

Sačić
Old 01.03.2012., 16:35   #8
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Sačić
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...pu/601932.aspx

Izgleda da bu Sač dočekao ulazak u EU u HRVATSKOM pržunu
Old 01.05.2011., 02:54   #9
Quote:
Nisam siguran da će i tolko dobit.U svakom slučaju još jedna u nizu minornih strančica koju vodi kreten i debil Sčić koji za svoj politički uzlet koristi bijes i ljutnju hrvatskog naroda zbog presude generalima.Iz tog jednostavno ništa pozitivno ne može izać.
zanima ga imunitet, koji ne znači ništa i skida se za 12 minuta max.
RedFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 13:43   #10
Quote:
Ti generalu pobjedničke vojske iz DR tituliraš da je kreten i debil?

Imaš li uopće časti i poštenja,o obrazu da ne govorim?

Ovo "hrvatski domoljubi",sljedba notornog HDZ misli o hrvatskoj policiji
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 13:49   #11
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ti generalu pobjedničke vojske iz DR tituliraš da je kreten i debil?

Imaš li uopće časti i poštenja,o obrazu da ne govorim?
Ja priznajem njegove zasluge iz rata,ali je činjenica da taj čovjek ne zna izreć dvije poštene rečenice,i još svoju političku karijeru gradi na presudi generalima,a do tada je šutio ko kučak kao i sve braniteljske udruge.On jednostavno nije za političara,ni za državnika i kada gledam njega kako priča mislim da on nije sam načisto sa sobom.
Old 01.05.2011., 14:10   #12
Quote:
Ja priznajem njegove zasluge iz rata,ali je činjenica da taj čovjek ne zna izreć dvije poštene rečenice,i još svoju političku karijeru gradi na presudi generalima,a do tada je šutio ko kučak kao i sve braniteljske udruge.On jednostavno nije za političara,ni za državnika i kada gledam njega kako priča mislim da on nije sam načisto sa sobom.
Ne govori ništa bolje ni lošije od drugih ljudi. Nije neki govornik, ali nije ni nekakvo nerazumljivo mucalo.
A to što se odlučio politički angažirati može biti samo dobro. Lošiji političar od ovih u saboru ne može biti. Samo bolji. Sve je bolje od ove saborske garniture koja je definitivno najgora od osamostaljenja Hrvatske.

Previše ljudi gledaju estetske i vanjske osobine kod političara. Političar je tu da provodi politiku. Boli me briga hoće li on pritom na sebi imati odijelo ili kupači kostim, hoće li glumiti finoću i kulturnost ili psovati sve po spisku, hoće li mu hobi biti sviranje klavira ili svinjokolja, hoće li biti dobar govornik ili ne, koliko ima godina, da li se drži uspravno i da li je visok.
Ivo Sanader imao je sve te dobre estetske i vanjske osobine, a većina je očito padala na to. Kao što sada pada na Josipovića.

Prekinimo se napokon baviti glupostima i počnimo gledati kakvu politiku vode određeni političari!
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 20:59   #13
naravno da su bili politički.
ako je i HDZ i SDP proJugoslovenski, onda znači da je vrijeme za nove stranke
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 21:02   #14
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Daj ti meni objasni HDZ i SDP da su projugoslavneski di se zalažu za jugoslaviju ili nešto sličnim? Sačić jedino može dobiti ako ujedini sve one satelite od ostalih desnih stranaka
Dragon ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 21:02   #15
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
A ko kaže da su te stranke proJugoslvenske, ko? laprdala s podrškom od 3%.....ovaj bar ima muda pa ide pres sud javnosti, ostala laprdaja samo laprdaju VELEISDAJA, DOMOLJUBLJE, JUGO..., ali na izbopre ne bi, jer bi im se jednom za svagda začepila gubica s 2%....ok, jedino onaj luzer TUđman ide iz poraza u poraz skupa s njegovim PR-om (znamo koji je to forumaš).....mislim dosta jeovakvih prozivanja strnanaka koje skupljaju 90% podrške.....možda je ta agresivna manjinja u biti "izdajnička" jel stalno sere protiv volje vlastitog naroda??

Evo ga, ima stranku ,izaći će na izbore, kad dobije 200 glasova u cijeloj hrvatskoj oće prestat srat i prokazivat "izdajnike" i "Jugoslovene"....
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 21:05   #16
Ovim potezom je samo nastavljena fragmentizacija domoljubne opcije, a neki očito ne mogu skriti svoje oduševljenje takvim razvojem događaja.
Cromanst is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 11:26   #17
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
Ovim potezom je samo nastavljena fragmentizacija domoljubne opcije, a neki očito ne mogu skriti svoje oduševljenje takvim razvojem događaja.
Nije toliko oduševljenje koliko zlurado podsmjehivanje, molit ću lijepo.
Old 01.05.2011., 11:42   #18
Quote:
schmokljan kaže: Pogledaj post
Nije toliko oduševljenje koliko zlurado podsmjehivanje, molit ću lijepo.
Najslađe se smije, tko se posljednji smije, a ovom vicu o UZP kojega nam smjestiše drugovi još ni blizu nije kraj. Gotovo je kad bude gotovo, a tada neće biti isprike "nismo znali", niti oprosta radi pomirdbe kao ,91.

Jer ispostavilo se da su nama u biti najveći neprijatelji, naši izdajnici. Banda "antifašistička".
Old 01.05.2011., 11:49   #19
http://www.hrsvijet.net/index.php?op...011&Itemid=282

Sačić će na izbore sigurno ići sa drugim desnim strankama tako da nema razloga za zabrinutost da će propasti glasovi.
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 11:51   #20
Quote:
Spin kaže: Pogledaj post
Najslađe se smije, tko se posljednji smije, a ovom vicu o UZP kojega nam smjestiše drugovi još ni blizu nije kraj. Gotovo je kad bude gotovo, a tada neće biti isprike "nismo znali", niti oprosta radi pomirdbe kao ,91.

Jer ispostavilo se da su nama u biti najveći neprijatelji, naši izdajnici. Banda "antifašistička".
Ovaj post je sukus jada naših desničara: red optužbi, jer naravno - drugi su krivi, red prijetnji.

Prijetnje putem foruma, iz meni neshvatljivih razloga, se dopuštaju. Jasno je kao dan da više nećete nikada biti u stanju svoje prijetnje realizirati, ali sasvim je jasno što je u stanju bila raditi ekipa ranih devedesetih, kada još uvijek, 2011., prijete putem foruma da neće biti oprosta.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.