Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2013., 19:47   #1
Kako provjeriti tvrtku u Kini?

Napokon sam se otisnula u poduzetništvo i bavim se onim starim zanatom u nas, "uvoz iz Kine". Našla sam neke dobre proizvode i odmah čak i kupce za njih u Hrvatskoj i sve sam sredila, ali sad imam užasan problem da ta firma u Kini zahtjeva da joj platim na žiro račun, iako nemam nikakav dokaz da ona actually postoji. I sad me strah da ne izgubim lovu, a ne znam kako da ih provjerim.
bulgari is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 10:44   #2
Quote:
bulgari kaže: Pogledaj post
Napokon sam se otisnula u poduzetništvo i bavim se onim starim zanatom u nas, "uvoz iz Kine". Našla sam neke dobre proizvode i odmah čak i kupce za njih u Hrvatskoj i sve sam sredila, ali sad imam užasan problem da ta firma u Kini zahtjeva da joj platim na žiro račun, iako nemam nikakav dokaz da ona actually postoji. I sad me strah da ne izgubim lovu, a ne znam kako da ih provjerim.
uzmi kineskog agenta, neznam koji proizvode misliš uvozit.ako su strojevi to se lako provjeri.ako su neke pizdarije to je malo teže jer u kini na 1 tvornicu dolazi 1000 garažnih trgovaca kojih sad ima sad nema
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 11:06   #3
daj mi naziv tvrtke,budem vam probao pomoći
tinchy199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 16:01   #4
Quote:
tinchy199 kaže: Pogledaj post
daj mi naziv tvrtke,budem vam probao pomoći
Pozdrav. Da li živite u Kini ili?
bulgari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.