Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 23:09   #1181


totos, ukusno meso, malo slan makar meni pase to, pecivo mi bolje u masonu bilo.

batat krumpirici fini.




mason, oba sam u isto vrijeme klopao, i mason mi je bolji nesto. slabije je peceno, ostaje rozo ako kome smeta to. ali pecivo je bilo top. njemu prednost ide.

frend je uzeo double u sumbarineu odlicno zgleda i kaze super al tam sam jeo dosta puta vec, ali kod barbe isto neki uzeo, i da je taj bio bezokusan malo.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 23:46   #1182
Kod Barbe su od ribe, hobotnica...

Potpis za peciva od Masona, to im je najveca prednost, cak je gazda Ivan Zidar (Mason na francuskom) pricao kako uz dobro pecivo mozes provuc i losiju pljeskavicu, no to ne vrijedi u oba smjera...
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 07:25   #1183
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Salate su tamo jako fine, burgeri bas bezlični, bez karaktera, onako za nakon izlaska kad ne osjetis nista
Tada su najbolji oni od McDonaldsa, ali samo tada.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:15   #1184
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Tada su najbolji oni od McDonaldsa, ali samo tada.
Meni su oni i tada zadnja ladica u ormaru
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 07:24   #1185
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Nađoh fotku s inauguracije Masona u Shipyardu

http://i64.tinypic.com/fc1we9.jpg
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Gledao sada prilog na rtlu-u, šta su oni bolesni sa tim cijenama?

Za burger da dam 40-80 kn?

I još ti ga napravi da se sav usereš dok ga jedeš, nema šanse da neće nešto curiti, i ispadati van iz burgera onako napunjenog.
To i mene zanima - može li netko uputiti kako se jede ta hrga hrane? Pogotovo ako čovjek ima usta, a ne ralje?
__________________
I nerođena djeca su pederi!

Zadnje uređivanje L3go : 23.09.2017. at 15:03. Reason: img
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:40   #1186
Ne kužim kako ekipa jede ove velike burgere iz ruke. Nemam ralje, ne volim jesti rukama da se sve cijedi po meni.

Vilica i nož i udri
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 09:58   #1187
Opet, s druge strane, malo mi je neobično kasapiti burger nožem i vilicom. Kako god okreneš, pokolj na tanjuru. I na odjeći, po mogućnosti.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 10:55   #1188
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Meni su oni i tada zadnja ladica u ormaru
Ali su najmasniji pa tako najučinkovitiji.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 11:12   #1189
Burger bi UVIJEK trebao biti zamotan u papir, čak i u restoranu. Tako neće curiti.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 11:15   #1190
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Opet, s druge strane, malo mi je neobično kasapiti burger nožem i vilicom. Kako god okreneš, pokolj na tanjuru. I na odjeći, po mogućnosti.
Najnormalnije se bez problema jede priborom, nikakav pokolj ni na tanjuru ni na odjeći
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 11:35   #1191
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Burger bi UVIJEK trebao biti zamotan u papir, čak i u restoranu. Tako neće curiti.
Da i to u onaj koji ne upija.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 11:46   #1192
Ni meni nije jasno, zar nebi bilo bolje posluziti 2 hamburgera koja bi se mogla civilizirano pojesti?
ovako dobijes grdosiju s kojom se moras boriti, jos ga probodu sa drvenim stapicem za raznjic da uopce moze stajati a da se ne raspadne... mene odbija i sama ideja da narucim tako nesto a kamoli tek da bi ga probao pojesti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:07   #1193
Vako malo ovog papira ili što je to točno okolo i gotov, sve što izpadne ostaje unutra i ako imaš volje to na kraju pojedeš sa pinjuron.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:58   #1194
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Ni meni nije jasno, zar nebi bilo bolje posluziti 2 hamburgera koja bi se mogla civilizirano pojesti?
ovako dobijes grdosiju s kojom se moras boriti, jos ga probodu sa drvenim stapicem za raznjic da uopce moze stajati a da se ne raspadne... mene odbija i sama ideja da narucim tako nesto a kamoli tek da bi ga probao pojesti
Ajme fakat bezrazložno komplicirate

Hoćeš dva burgera umjesto jednog velikog? To znači da ćeš u dva dobiti više peciva nego ovako u jednom.

Ak se ja mogu normalno "izborit" s ovim i pojest ga uz pomoć bešteka, ne vidim zašto itko drugi ne bi mogao. Dapače, normalno u npr. Papasu vidim da dio ljudi burger jede s beštekom, drugi dio drži u ruci i svi sretni i zadovoljni.

I zašto uopće komentiraš da je nešto nemoguće kad to očito nisi ni probao izvesti jer te "odbija sama ideja"? Čemu pusto teoretiziranje bez osnove?

Štapić kojim su burgeri probodeni sasvim ih dobro drži na okupu dok ih jedeš beštekom.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:21   #1195
okej, ali što ako odeš na Zrinjevac gdje nema bešteka?
i nigdje nisam napisao da je nemoguće, jeo sam par puta dupli hamburger na Velesajmu i isto ne donesu beštek, u roku 10 sekundi su mi bile mokre i ruke i papir u kojem je bio i daska na kojoj su ga donijeli... poslije su mi trebale još 2 salvete samo da osušim ruke i nakon te avanture se više nisam odvažio na tako nešto
a taj dupli hamburger sam jeo da sam napravio zagriz prvo gornju polovicu peciva i gornju pljesku, pa onda dolnju,
nije nezaboravno zanimljiv način, naime nemam usta kao morski pas a ima nas još takvih
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:38   #1196
ma dajte
.pa taj mason jedes bez problema, jest da malo curi umak, dok totos i ostali ne cure nista. sto se tice velicone bez problema jedes. nije to veliko uopce. jeo sam double juicy lucy s 4komada mesa i taj je malo problem jest zbog visine, iako nije ogroman bio. al ovi mali s jednim mesom nes ti problema.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:40   #1197
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
okej, ali što ako odeš na Zrinjevac gdje nema bešteka?
i nigdje nisam napisao da je nemoguće, jeo sam par puta dupli hamburger na Velesajmu i isto ne donesu beštek, u roku 10 sekundi su mi bile mokre i ruke i papir u kojem je bio i daska na kojoj su ga donijeli... poslije su mi trebale još 2 salvete samo da osušim ruke i nakon te avanture se više nisam odvažio na tako nešto
a taj dupli hamburger sam jeo da sam napravio zagriz prvo gornju polovicu peciva i gornju pljesku, pa onda dolnju,
nije nezaboravno zanimljiv način, naime nemam usta kao morski pas a ima nas još takvih
Prije koju godinu kad sam zadnje jela na ZV, normalno smo na naše traženje dobili beštek. Ne donesu ga s burgerom, ali ga daju ako tražiš. Tak je barem bilo tad. Prestali smo tamo jesti jer su padali kvalitetom i količinom, ne znam kak je sad.

Da jedem na burger festivalu, tražila bih beštek, a ako nemaju, tražila bih dodatne salvete i papir omota, a burger najprije pritisnula odozgora, tj. spljoštila pa zagrizla. naravno, sa sobom bih imala i svoje maramice te vlažne maramice.

Meni je, recimo, nemoguće jesti kebab u lepinji zbog istih razloga, a za kebab definitivno ne možeš dobiti beštek pa je komotnije jesti kebab u tortilji.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:49   #1198
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Da jedem na burger festivalu, tražila bih beštek, a ako nemaju, tražila bih dodatne salvete i papir omota, a burger najprije pritisnula odozgora, tj. spljoštila pa zagrizla.
možeš spljoštiti pecivo ali ne možeš ono što je unutra
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:59   #1199
Malo mi je ponižavajuće jesti burger vilicom i nožem, no, to sam samo ja.
Zavučeš rukave do lakta, uzmes onaj papir i 10 salveta i ok, to je uostalom i draz Burgera.
Ne ides na fine dinner u sakou i najskupljoj košulji ako ides na Zrinjevac na Burger Fest, bezveze laprdate.
Danas isao prošetat pse pa sam uzeo usput u Špire, dosta los i nezanimljiv, meso kao iz Bille one pljeskavice. Preskocite.

Mason nije radio a u ostalim redovima mi se nije cekalo sa dva psa.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 14:42   #1200
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
I zašto uopće komentiraš da je nešto nemoguće kad to očito nisi ni probao izvesti jer te "odbija sama ideja"? Čemu pusto teoretiziranje bez osnove?
Sreća pa je to rijetkost.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.