Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 18:31   #361
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post

Prorok Muhamed je nešto drugo i ne bih ovdje o njemu.....
Na što si mislio?

a) Prorok Muhamed je nešto drugo i ne bih ovdje o njemu.....

ili

b) Prorok Muhamed je nešto drugo i ne bih ovdje o njemu.....


OK, ako ne bi o njemu (neću te pitati za razloge jer da si ih mislio napisati, već bi ih bio napisao), barem me uputi gdje da tražim. Ili daj bar neki hint...
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:53   #362
Mislio sam na ovo pod b.

Muhamed nije bio zvjezdano biće kao što je bio Isus....Muhamed je primio poruke iz viših dimenzija , ali u velikoj većini tih čenelinga mračnjaci iz 4astralne dimenzije tu umiješaju svoje kandže i na kraju to sve mora proći kroz um primatelja poruka koji te poruke filtrira kroz svoje subjektivne setove vjerovanja i zato kad čitamo takve stvari moramo koristiti intuiciju i detektor laži/istine...
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 18:49   #363
A na koji naćin se może to biće pretvoriti u zvijezdu i koliko veliku?
Baś takvu kao sunce?

Nejde mi to nikako u glavu pa pitam.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 00:18   #364
Nazivaju ih zvjezdanim bićima jer su to duše-svijesti koje su prošle kroz sve faze evolucije , pa potom doživjele različite stupnjeve prosvjetljenja na nekim drugim visoko evoluiranim planetama , koje su dio nekog drugog "sunčevog" sistema ili "zvijezde" u ovoj galaksiji ili izvan nje.

To su duše-svijesti koje su u svojim "bezbrojnim" inkarnacijama prošle kroz jako velik broj razno-raznih iskustava prije nego što su uzdigle svoju svijest visoko do 5d , 6d , 7d , 8d...doživjeli različite nivoe prosvjetljenja i ovdje su se oni , na ovoj planeti inkarnirali i još se uvijek inkarniraju-rađaju u ljudskim tijelima , da bi pomogli dušama-ljudima koji su dovoljno svijesni u buđenju iz nametnute iluzije-hipnoze koju danonoćno stvaraju orionski vanzemaljski manipulatori-okupatori , koji ovaj planet kao svoj vide , isto kao i sve ljude na njemu , jer su Adama i Evu upravo oni genetski modificirali.

Orionci su duše-svijesti (Arhonci nemaju dušu i oni su druga priča) koje su "zaglavile" u 3d i 4d jer im tako odgovara i nikamo im se ne žuri u njihovoj evoluciji , ali isto tako oni ne žele-ne dopuštaju da itko drugi evoluira ili uzdigne svoju svijest iznad 4d , a jedan od razloga je sigurno i ljubomora.

Većina ljudi-duša ima u sebi potencijal(nema ga 1/3 žitelja ovog planeta) da uzdigne svoju svijest iznad 4 astralne dimenzije i iziđe iz ovog orionskog zatvora(3d i 4d su taj zatvor) i to orionci vrlo dobro znaju i zato ne dopuštaju ljudima izići iz njega i oni se kao čuvari ovog zatvora služe raznim manipulacijama u tu svrhu i u tome su adepti sa mnogo tisuća godina dugim radnim stažom.

Zvjezdana bića-duše , za razliku od zemaljskih duša , znaju kako je biti izvan zatvorskih zidina i to iskustvo pokušavaju već tisućama godina dočarati i objasniti onim zatvorenicima koji su spremni da preskoče visoke zidine zatvora ili drugim riječima onim dušama koje su spremne za uzdizanje svijesti na viši nivo , a to neminovno u čovjeku direktno ruši sve ono što je on do tada smatrao vrijednim i stvarnim , ruši u njemu cijelu iluziju koja se tisućama godina gradila i nadograđivala , orionsku iluziju zvanu život na planeti Zemlji.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 01:55   #365
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Nazivaju ih zvjezdanim bićima jer su to duše-svijesti koje su prošle kroz sve faze evolucije...

To su duše-svijesti koje su u svojim "bezbrojnim" inkarnacijama prošle kroz jako velik broj razno-raznih iskustava prije nego što su uzdigle svoju svijest visoko do 5d , 6d , 7d , 8d...doživjeli različite nivoe prosvjetljenja i ovdje su se oni , na ovoj planeti inkarnirali i još se uvijek inkarniraju-rađaju u ljudskim tijelima...
Ne mogu uhvatiti spojnost svega navedenog.

Ako su toliko superiorni, da se mogu pretvoriti u zvijezde (kako, nisi objasnio iako sam Te molio za pojaśnjenje toga), kako to da ljudi u ćija su tijela inkarnirali nisu ućinili (a możda i dalje ćinili/izmiśljavali) ćuda nevidjena, kao npr letjelice na elektromagnetski pogon (slićno UFO/NLO) ?

Na koji naćin se ta bića. duśe-svijesti mogu promijeniti u zvijezde?
I dali u "aktivne" ili neke "mrtve" (sunce=aktivna) zvijezde?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 02:21   #366
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ne mogu uhvatiti spojnost svega navedenog.

Ako su toliko superiorni, da se mogu pretvoriti u zvijezde (kako, nisi objasnio iako sam Te molio za pojaśnjenje toga), kako to da ljudi u ćija su tijela inkarnirali nisu ućinili (a możda i dalje ćinili/izmiśljavali) ćuda nevidjena, kao npr letjelice na elektromagnetski pogon (slićno UFO/NLO) ?

Na koji naćin se ta bića. duśe-svijesti mogu promijeniti u zvijezde?
I dali u "aktivne" ili neke "mrtve" (sunce=aktivna) zvijezde?
Ne možeš spojiti sve navedeno jer si pročitao neke gluposti koje je napisao LLSkylights , a kojemu sam napisao da s neta ne uzima sve zaozbiljno , jer je sve prepuno raznoraznog smeća , a ti si te gluposti koje je on napisao shvatio za ozbiljno.

Ne pretvaraju se oni u zvijezde , iako se svijest visoko evoluirane duše može širiti u beskonačnost , ne rade oni nikakva čuda jer čuda želi ego , a njihova misija nije stimulacija ljudskog ega , nego odvajanje od njega.....uglavnom ovo ti je sve zbrkano jer su ti neke krive informacije iskrivile percepciju , a inače si oštrouman čovjek....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:42   #367
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
A na koji naćin se może to biće pretvoriti u zvijezdu i koliko veliku?
Baś takvu kao sunce?
O načinu ne mogu, a o veličini imam informaciju, ali za nešto viši stupanj razvoja od onih koji su prvi na razini zvijezda. Informaciju je dao Corey Goode, o plavim sferama koje su po razvoju u sljedećoj oktavi iznad naše.
Jedna takva je prema tim informacijama okružila Zemlju, što zbog toga da smanji galaktičko zračenje u koje smo uletjeli, i nešto uspori proces promjena na Zemlji (ako sam dobro shvatio), a drugi je razlog da blokira bijeg negativaca sa Zemlje.
Jedna od tih sfera je okružila Sunčev sustav u njegovom vanjskom radijusu, također zato da blokira bijeg negativaca iz ostalih područja Sunčevog sustava.
Mogu biti velike i samo 2m. Došle su 2012. g. njih nekoliko tisuća.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:51   #368
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
..Ako su toliko superiorni, da se mogu pretvoriti u zvijezde .. kako to da ljudi u ćija su tijela inkarnirali nisu ućinili (a możda i dalje ćinili/izmiśljavali) ćuda nevidjena, ..
Wandereri koji se inkarniraju u ljudskim tijelima mogu biti 4. do 6. vibracijska razina (prema Konfederacijskim mjerilima). 4. razina je bio Isus. On je činio čuda. 6. razina jesu bića koja mogu živjeti na zvijezdama pa i postati zvijezde. Inkarnacijom u ljudska tijela dobivaju blokade kao i svi mi ostali. Neki se ni ne probude, ali velika većina da, do veće ili manje mjere. Nije mi poznato da je netko pokazao veće moći od Isusa, koji je bio puno niža razina od prosjeka Wanderera. Tesla je ako sam dobro zapamtio bio 5. razina. Od ekipe koja je radila komunikaciju s Ra dvoje je bilo 6. razina a jedno 5.
Pozitivno orijentirani wandereri obično uzimaju profesiju u kojoj mogu pomagati ljudima (liječnici), često znanstvenici, umjetnici...
Negativno orijentirani u pravilu biraju pozicije bogatstva, moći, vlasti.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 00:01   #369
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
O načinu ne mogu, a o veličini imam informaciju, ali za nešto viši stupanj razvoja od onih koji su prvi na razini zvijezda. Informaciju je dao Corey Goode, o plavim sferama koje su po razvoju u sljedećoj oktavi iznad naše.
Jedna takva je prema tim informacijama okružila Zemlju, što zbog toga da smanji galaktičko zračenje u koje smo uletjeli, i nešto uspori proces promjena na Zemlji (ako sam dobro shvatio), a drugi je razlog da blokira bijeg negativaca sa Zemlje.
Jedna od tih sfera je okružila Sunčev sustav u njegovom vanjskom radijusu, također zato da blokira bijeg negativaca iz ostalih područja Sunčevog sustava.
Mogu biti velike i samo 2m. Došle su 2012. g. njih nekoliko tisuća.
Corey Goode je marioneta-agent Orionaca , a da toga sam nije ni svijestan. Njegovi plavi Aviansi su također jedna od mnogih lukavih podvala-izmišljotina Orionaca koji su se infiltrirali među ostalim i na alternativnu scenu i manipuliraju na sve moguće načine , a jedan od njihovih agenata , iako ne-svjestan da to uopće jeste , je i Corey Goode.

Cilj Orionaca je da kroz individue kao što je Corey Goode šire što je moguće više opakih laži i dezinformacija koje će na kraju zbuniti one individue koje su jedine i svijesne onoga što se događa iza scene na ovoj planeti-zatvoru , da se te laži šire i množe i na kraju prouzrokuju zbunjenost kod ovih malobrojnih svjesnih.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 00:49   #370
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
4. razina je bio Isus. On je činio čuda. 6. razina jesu bića koja mogu živjeti na zvijezdama pa i postati zvijezde. Inkarnacijom u ljudska tijela dobivaju blokade kao i svi mi ostali. Neki se ni ne probude, ali velika većina da, do veće ili manje mjere. Nije mi poznato da je netko pokazao veće moći od Isusa, koji je bio puno niža razina od prosjeka Wanderera. Tesla je ako sam dobro zapamtio bio 5. razina. Od ekipe koja je radila komunikaciju s Ra dvoje je bilo 6. razina a jedno 5.
Tesla je bio i još uvijek jeste star being-vanzemaljska duša koja je evoluirala i doživjela prosvjetljenje na jednoj planeti pokraj Siriusa B.
Siriusijanci su mentalni , što znači da su uzdigli svoju svijest iznad suptilnih sfera i ušli sviješću u najviše , mentalne sfere i oni mogu svojom sviješću ići sve do 12 dimenzije , ali su uglavnom "stacionirani" u 5 i 6 dimenziji i upravo su Siriusijanci najevoluiraniji u Galaktičkoj Federaciji Zvijezdanih Nacija- zaštitnika Zemlje i čovječanstva.

Isus iz Nazareta je također bio Siriusijanac , visoko evoluirana -prosvjetljena duša koja se inkarnirala radi buđenja čovječanstva , a najzanimljivije je ipak ono što se zbivalo oko Tesle i njegove "smrti".

Orionci na Zemlji su lažirali Teslinu smrt , na njegovo mjesto su postavili dvojnika koji je ubrzo i kremiran da ne bude kakve greške , a pravoga Nikolu Teslu su tajno prebacili u London , zatvorili ga na jednom tajnom podzemnom mjestu , mučili ga izgladnjivanjem i ostalim metodama ne bi li im odao svoje najveće tajne koje je imao zapisane samo u svojoj glavi....mučenje je potrajalo i tada je Tesla konačno shvatio i sam sebi priznao da čovječanstvo još nije spremno za naprednu vanzemaljsku tehnologiju koju je mislio prezentirati i ubrzo je telepatski pozvao svoje vanzemaljce Siriusijance , ovi su ga pokupili iz zatvora i on je od tada do dana današnjeg u Siriuskom matičnom brodu u visoko-vibracionoj 5-6 dimenziji- nevidljivoj ljudskom oku , negdje oko Zemljine atmosfere.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 01:14   #371
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ne možeš spojiti sve navedeno jer si pročitao neke gluposti koje je napisao LLSkylights , a kojemu sam napisao da s neta ne uzima sve zaozbiljno , jer je sve prepuno raznoraznog smeća , a ti si te gluposti koje je on napisao shvatio za ozbiljno.

Ne pretvaraju se oni u zvijezde , iako se svijest visoko evoluirane duše može širiti u beskonačnost , ne rade oni nikakva čuda jer čuda želi ego , a njihova misija nije stimulacija ljudskog ega , nego odvajanje od njega.....uglavnom ovo ti je sve zbrkano jer su ti neke krive informacije iskrivile percepciju , a inače si oštrouman čovjek....
Iz ćega naslućujeś da sam pobrao ... śto piśe LLSkylights, kada sam Ti se obratio iskljućivo na Tvoj post, dakle na Tvoje rijeći?
Ako neśto pitam (bilo koga i u vezi bilo ćega) je prvenstveno radi toga, śto me interesiraju svakakve stvari, ali to ne znaći da u sve śto ćujem povjerujem.
Mozak (kao svakome) mi "filtrira" informacije pa prema tome ih segreguje na odgovarajuće "police u glavi".

Prema Tvojim informacijama i nekih drugih forumaśa vidim da imate razlićite izvore toga śto mi tumaćiś. A np odakle ili kako si dośao do toga koji izvor tih informacija je bolji "istinitiji"?
Sam ćitajući i segregirajući u svom razumu ili?
Koji su prema Tebi najbolji izvori informacija, koje tu predstavljaś u vezi vanzemaljskih bića a da su na Hrvatskom jeziku? Google nije najbolji prevodilac...

Ostao si mi u sjećanju u nekoj temi sa jednim veoma iscrpljujućim mudrim odgovorom nekome (ne u vezi vanzemaljaca ako se dobro se sjećam -śto sam Ti onda i napisao na forumu na njega), pa zato volim ćuti informacije od Tebe jer sam vidio da nisi "bilo tko" nego mudra osoba a posto ja o vanzemaljcima znam samo neke osnovice iz knjiga iz knjiżare, pitam Tebe jer vidim da osim śto si mudar, da si dobro informiran u vezi ove teme.

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
...što se zbivalo oko Tesle i njegove "smrti".

...ovi su ga pokupili iz zatvora i on je od tada do dana današnjeg u Siriuskom matičnom brodu u visoko-vibracionoj 5-6 dimenziji- nevidljivoj ljudskom oku , negdje oko Zemljine atmosfere.
Żivi joś uvijek kao ćovjek tzn u ljudskom obliću, ili? Kakvu funkciju vrśi ili je vrśio na tom brodu? Neku viślju ili je tamo "obićnim"/prosjećnim predstavnikom njihove civilizacije?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.

Zadnje uređivanje Benny : 15.09.2017. at 01:33. Reason: Spajanje citata iz dva posta
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 02:28   #372
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Iz ćega naslućujeś da sam pobrao ... śto piśe LLSkylights, kada sam Ti se obratio iskljućivo na Tvoj post, dakle na Tvoje rijeći?
Ako neśto pitam (bilo koga i u vezi bilo ćega) je prvenstveno radi toga, śto me interesiraju svakakve stvari, ali to ne znaći da u sve śto ćujem povjerujem.
Mozak (kao svakome) mi "filtrira" informacije pa prema tome ih segreguje na odgovarajuće "police u glavi".

Prema Tvojim informacijama i nekih drugih forumaśa vidim da imate razlićite izvore toga śto mi tumaćiś. A np odakle ili kako si dośao do toga koji izvor tih informacija je bolji "istinitiji"?
Sam ćitajući i segregirajući u svom razumu ili?
Koji su prema Tebi najbolji izvori informacija, koje tu predstavljaś u vezi vanzemaljskih bića a da su na Hrvatskom jeziku? Google nije najbolji prevodilac...

Ostao si mi u sjećanju u nekoj temi sa jednim veoma iscrpljujućim mudrim odgovorom nekome (ne u vezi vanzemaljaca ako se dobro se sjećam -śto sam Ti onda i napisao na forumu na njega), pa zato volim ćuti informacije od Tebe jer sam vidio da nisi "bilo tko" nego mudra osoba a posto ja o vanzemaljcima znam samo neke osnovice iz knjiga iz knjiżare, pitam Tebe jer vidim da osim śto si mudar, da si dobro informiran u vezi ove teme.


Żivi joś uvijek kao ćovjek tzn u ljudskom obliću, ili? Kakvu funkciju vrśi ili je vrśio na tom brodu? Neku viślju ili je tamo "obićnim"/prosjećnim predstavnikom njihove civilizacije?
Jao Benny koliko si me samo ishvalio , neugodno mi dođe , hvala na lijepim riječima , ali takvim kako ti kažeš ja se ne osjećam.

Ja nikad i nigdje nisam napisao da se zvjezdana bića mogu pretvoriti u zvijezde , samo je LLSkylights o tome pisao u postu broj 336:

" civilizacije svjetlosnih bića koja ni nisu u brodovima, od kojih su neka bića toliko napredna da mogu biti zvijezde, a neke i crne jame, čuda" ,
pa sam slijedom toga zaključio da si pročitao njegov tekst.

Vrlo dobro sam upućen u manipulacije na alternativnoj i UFO sceni , pa zato onako i reagiram kad vidim kako se svijesne duše kao što je LLSkylights uhvate za mamac laži.

Sve pisane informacije koje pronalazim su na engleskom jeziku , ali u svemu je najvažnija "intuicija" koja u prijevodu znači "inteligencija duše" , dok je intelekt "inteligencija lijeve polutke mozga i uma".
Imao sam neka jaka iskustva koja baš i nisu za javni forum , a vezana su uz ovu temu i još neke stvari koje ne bi ovdje bile razumljive ljudima i to sve zajedno sa dugogodišnjim istraživanjem , meditacijama i čišćenjem podsvjesti od akumuliranog mentalno-emocionalnog taloga , otvorilo je moju svijest dovoljno da vidim kroz veo iluzije , vidim jasno manipulacije i kontrolu ovih vanzemaljaca i sve ostalo što ide s tim.

Tesla je bio tako reći odmetnik među Siriusijancima , on je imao viziju da treba odmah i sada čovječanstvu predstaviti najnapredniju tehnologiju-free energy uz pomoć koje će ovi brzo evoluirati , ali nije mislio na Orionce koji kontroliraju ovaj planet...ostali Siriusijanci su ga odgovarali od tog nauma jer su znali kako i tko ovdje manipulira , ali je suosjećajni Tesla-svijest- duša odlučio da se inkarnira-rodi kao čovjek i prođe kroz veo zaborava kao svi drugi....on je sada u velikom matičnom brodu u visokim vibracijama 5 dimenzije , u svom 5dimenzionalnom svjetlosnom tjelu koje je na višim vibracijama od ove naš 3d i može se po volji materijalizirati u ovoj našoj 3d ako to zaželi , isto kako su se mogli i još uvijek se mogu "pravi" prosvjetljeni majstori materijalizirati-dematerijalizirati.....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 02:59   #373
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Jao Benny koliko si me samo ishvalio , neugodno mi dođe , hvala na lijepim riječima , ali takvim kako ti kažeš ja se ne osjećam.

Ja nikad i nigdje nisam napisao da se zvjezdana bića mogu pretvoriti u zvijezde , samo je LLSkylights o tome pisao u postu broj 336:


Tesla je bio tako reći odmetnik među Siriusijancima , on je imao viziju da treba odmah i sada čovječanstvu predstaviti najnapredniju tehnologiju-free energy uz pomoć koje će ovi brzo evoluirati , ali nije mislio na Orionce koji kontroliraju ovaj planet...ostali Siriusijanci su ga odgovarali od tog nauma jer su znali kako i tko ovdje manipulira , ali je suosjećajni Tesla-svijest- duša odlučio da se inkarnira-rodi kao čovjek i prođe kroz veo zaborava kao svi drugi....on je sada u velikom matičnom brodu u visokim vibracijama 5 dimenzije , u svom 5dimenzionalnom svjetlosnom tjelu koje je na višim vibracijama od ove naš 3d i može se po volji materijalizirati u ovoj našoj 3d ako to zaželi , isto kako su se mogli i još uvijek se mogu "pravi" prosvjetljeni majstori materijalizirati-dematerijalizirati.....
Trudim se pomagati i biti pravedan cijelog żivota pa recimo za razliku od nekih hvaliti ćak i svoje protivnike (dokaze imaś ne jedan na ovom forumu) a i grditi ćak svojih bliskih i istomiśljenike (za ove druge su dokazi na forumu), pa pośto si to zaslużio zato sam Te i pohvalio. Da se npr prema nekim na forumu ponaśaś jako nekorektno, bi Te izgrdio ili barem svratio na to pażnju.

Imaś pravo. Provjerio sam, dali sam zaista bio toliko "pijan" i jeste...
Stavio sam Ti ne Tvoje rijeću u usta za śta se zaista izvinjavam, jer nije mi to bilo na kraju pameti a gdje tek da bih to ućinio svjesno...
Nadam se da ćeś mi do moje slijedeće inkarnacije oprostiti

Reci za boldano o Tesli. On je medjuvremenu na tom brodu umro i reinkarnirao se ponovo kao predstavnik njihove rase ili je dalje żiv u onom "obliku" śto je bio na zemlji i kakvog smo ga zapamtili?

Btw ne sjećam se toćno kada: srednja ili faks ali sam onda razgovarajući s kolegama iz śkole jednom kada smo diskutirali o Tesli i njegovom umu naśalio se i rekao im da je inteligentan, kao da nije ćovjek nego neki vanzemaljac

A posjedujeś informaciju dali je joś neka jako "pametna glava" od poznatih ljudi bio vanzemaljac ili se ikarnirao u ljudskom tijelu?
I sada ima joś takvih na svijetu? -od poznatih lićnosti.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 11:29   #374
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Reci za boldano o Tesli. On je medjuvremenu na tom brodu umro i reinkarnirao se ponovo kao predstavnik njihove rase ili je dalje żiv u onom "obliku" śto je bio na zemlji i kakvog smo ga zapamtili?

A posjedujeś informaciju dali je joś neka jako "pametna glava" od poznatih ljudi bio vanzemaljac ili se ikarnirao u ljudskom tijelu?
I sada ima joś takvih na svijetu? -od poznatih lićnosti.
Tesla ili bolje rečeno svijest duše Tesle , je trenutno u Siriuskom 5dimenzionalnom matičnom brodu, u svom 5 dimenzionalnom svjetlosnom tijelu koje se inače formira kod onih ljudi na Zemlji koji su prošli kroz visoke Samadhi-je i tada svijest tog čovjeka "preskače" astralnu dimenziju i ide prema suptilnim sferama ili 5 dimenziji , a kad se želi pojaviti u ovoj našoj 3d on se samo materijalizira-uzme oblik kakvog smo ga pamtili ili neki drugi po želji i volji , koji je sastavljen od od atoma i molekula iz 3d.

Mnogo zvjezdanih bića- vanzemaljskih visoko evoluiranih duša/svijesti trenutno je inkarnirano u ljudska tijela i to su većinom javnosti ne-poznate osobe , osim pojedinaca poput Icke-a.....i oni su tu su prvenstveno zbog uzdizanja planete u više sfere svijesti , a to rade uglavnom samim svojim prisustvom jer kroz njih prolaze visoko vibracione energije iz viših dimenzija svijesti u ovu 3d na planeti Zemlji.

U isto vrijeme na Zemlji su inkarnirane i jako mračne , nisko evoluirane duše iz niže 4 astralne dimenzije čija je misija da samim svojim prisustvom i djelovanjem zadrže planetu u što nižim vibracijama koje odgovaraju Orioncima i Arhoncima - kontrolorima ove planete.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 16.09.2017. at 11:56.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:40   #375
Cosmic Wanderer,
čitam tvoje postove i vidim da imaš puno znanja u vezi teme vanzemaljaca koji manipuliraju ovim svijetom.
Jako sam zainteresiran za tzv teorije zavjera itd. Do njih sam došao preko Davida Ickea. Koje je tvoje mišljenje o njemu i njegovom djelu?
I također što misliš o Jordanu Maxwelu?
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 11:45   #376
Pozdrav Kimi 7 ,
kao što sam napisao u prethodnim postovima , David Icke je starbeing-zvjezdano biće , visokoevoluirana vanzemaljska duša , koji se inkarnirao ovdje i sada da pomogne svojoj braći Zemljanima u buđenju iz hipnoze-iluzije koju danonoćno stvaraju orionski okupatori i to je njegova misija u kojoj ga nitko i ništa ne može spriječiti.

Mnogi se pitaju kako ga orionci nisu barem 100 puta ubili već , kad toliko mnogo razotkriva u javnosti o mračnjacima i njihovim planovima i ti isti ljudi odmah zaključe da mora da je Icke agent njihov i sl. , a odgovor je vrlo jednostavan , Icke je zaštićen iz viših dimenzija , od strane galaktičke federacije i njemu nitko od mračnjaka , niti sa Zemlje , niti iz 4d ništa ne može.

Malo sam njegovog pročitao i poslušao , ali i to mi je bilo dovoljno da vidim tko je on i koja je njegova misija.

Početkom 2013.god. odlučio sam da u svjetskoj alternativnoj sceni , duhovnom i UFO sektoru malo bolje pogledam razne duhovne učitelje , channeler-e... i ostao sam jako iznenađen kada sam iz mnogih video snimaka i fotografija vidio da je oko 60% tih entiteta zaposjednuto reptoidom iz 4d astrala , a to su ponajviše bile najpopularnije ličnosti u tim sektorima.
Bili oni svijesni ili polu-svijesni toga , agenti su preko ili kroz koje orionski mračnjaci djeluju i izvrću percepciju ljudima na vrlo suptilne načine i zato je najvažnije koristiti intuiciju u svemu tome.

Za Jordana Maxwela , ništa novoga , ono o čemu priča već je svima naširoko poznato.....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 17:44   #377
Hvala Cosmic Wanderer
Jel možeš upozorit na te reptoide koji se prodaju kao duhovni učitelji i alternativci. Ako možeš navesti neke?
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 00:21   #378
Quote:
Kimi7 kaže: Pogledaj post
Jel možeš upozorit na te reptoide koji se prodaju kao duhovni učitelji i alternativci. Ako možeš navesti neke?
To sam detaljno istraživao početkom 2013.god. i naravno , u međuvremenu su nestale s neta mnogi ili svi video snimci i fotke iz tog doba na kojima se jasno vidi zaposjednutost reptoidom , a pošto tehnologija svakim danom sve više napreduje , danas je mnogo lakše to i prikriti.

Neki od njih možda više i nisu zaposjednuti reptoidom iz 4d , ali to me više ne zanima , pa zato ni ne istražujem više.

Ovo su imena samo nekih entiteta iz duhovnog , UFO sektora i astrologije kojih se sjećam , a koji su 2013. bili zaposjednuti : Jennifer Hoffman , Sheldan Nidle , Steven Greer , Dana Mrkich , Steve Rother , Kaypacha Lescher , Sonja Francis....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:32   #379
Vidim da se spominje rad Zecharie Stichina koji je izvanredan i koji je pionirski što se tiče vanzemaljskog podrijetla čovječanstva. Ono što je po meni zanimljiv detalj je činjenica da se u jednoj od Ickovih knjiga spominje kako je bio prisutan na ritualu u kojem su sudjelovali Kraljica i kraljevska obitelj. Tu priču je Ickeu iznijela jedna od informantica koja je bila žrtva seksualnog i ritualnog zlostavljanja koja je usto programirana i posjeduje više ličnosti. Ona kaže da je i on bio jednom prisutan na tom ritualu gdje je opisala kako se kraljica i ostali članovi šiftaju u reptilsku formu. Stichin je bio sa strane i gledao je to. On nije bio shapeshifter, ali kako objasniti njegovo prisustvo tamo. Je li to djelo orionskog upletanja i pokušaja utjecanja na njegov rad. Ili je cijelo vrijeme bio njihova marioneta, u što ne vjerujem?

Također ono što me kopka je odnos između Arkona ili arhonaca. Jesu li oni ono što stari narodi nazivaju demonima. To me zanima iz razloga jer sam u zadnje vrijeme čitao knjigu koja je horor žanra, a radnja se odvija u Elm Heavenu. Gradiću koji je ime dobio po drvetu koje se zove brijest. Također imamo jedan od najpoznatijih horor filmova koji se zove Strava u ulici brijestova. Kada sam uočio da se ime brijesta spominje uglavnom u negativnom kontekstu istražio sam malo kakva su vjerovanja starih naroda o tom drvetu. Rezultat je taj da su sva stara učenja naroda Europe, Kelta, Praslavena, Germana, Grka govorila kako je brijest demonsko drvo, oko kojeg se skupljaju zle vile, zlodusi.
Pa me sad kopka jedna stvar. Je li moguće da su neka bića, pa i biljke i drveće zaposjednuti demonskim silama Arkonima, tim bezdušnim virusima zla? Ti stari narodi koji su živjeli u suživotu s prirodom sigurno nisu bez razloga govorili o dobrim i zlim bićima. Svi su skloni vjerovati da su naši preci bili praznovjerni primitivci. Ali ja bih baš rekao suprotno, oni možda nisu znali objasniti ono što su vidjeli i osjetili intuicijom, ali su znali da to postoji. Nešto što mi danas odbacujemo. A ne bismo smjeli.
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:23   #380
Zecharia Sitchin nikada nije bio ničija marioneta , već je svojim ogromnim znanjem predstavljao prijetnju eliti mračnih Orionaca i oni su njega i njegov briljantan rad pokušavali na sve moguće načine diskreditirati , pa je u tu svrhu bilo uposleno mnogo agenata koji su predstavljali ugledne znanstvenike tog vremena , ali oni tu nisu ništa mogli jer nitko na zemaljskoj kugli nije bolje poznavao prastare sumerske tekstove od Sitchina.

Icke je primao-prima informacije iz različitih izvora , što ne znači da su svi njegovi izvori istiniti. Da je Sitchin gledao sa strane kako se ovi transformiraju u reptoide mi zvuči kao da je to pričala osoba kojoj nije za vjerovati , iz razloga što je previše shizofrenična ili je u pitanju još jedan agent Orionaca koji ima svoju misiju , uglavnom moja intuicija i intuitivna logika mi govore da je to sa Sitchinom i shape shifter-ima jedna velika laž jer je on bio "visoko-vibraciona" osoba-duša.

Da , u pravu si , Arkoni ili Arhonci su ono što su stari narodi nazivali vampirima , možda neki i demonima , bez-dušnim kreaturama koji su isisavali ljudima njihovu vitalnu energiju i poslije su po tome nastajali mitovi i legende o vampirima....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.