Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 22:53   #1
Upoznao sam nekog hmm... A dalje ?

Upoznao sam jednu osobu na jednom tecaju, i moram priznati da me dosta privukla.
Razmijenili vec par recenica, zajedno tramvajem par stanica. Medutim kada bih ju htio pozvati na cugu ( jos je definitivno prerano ). Ne znam kako to izvesti, razmijenili i neke informacije i podatke putem maila.. Zanimljiva osoba dosta kvalitetnih, intelektualnih tema imamo.

I osim tih nekih sitnih detalja naravno ne znam nista puno o njoj, kao ni dali ima nekoga. Tu i tam se nasmije pa pogleda mene na tecaju, mozda spontano, pogledam i ja nju pa maknem pogled.
Medutim nisam vec dugo bio u ovakvim stvarima i ne znam kako pristupiti. Zasto pisem ovdje jer sam ja ovan po horoskopu i ja sve volim onak odma i na brzaka i onda sje*em. Ne mogu si pomoc, vatren sam znak hahahaha.. Medutim ne znam cura me bas onak privukla necim, kao da ima ono nesto..

Dali imate kakve savjete, sugestije, ne znam bilo kakvu smjernicu ? Nisam bas sklon dobrim stvarima. Previse razmisljam pa ne znam kako pristupiti odredenim situacijama.

Powered by LG G3
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:02   #2
https://cdn.meme.am/Instance/Preview...=samo%20hrabro
nastradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:13   #3
koji je tečaj u pitanju

mislim da je ona već skužila da ti se sviđa
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:14   #4
Pa ako ste vec razmjenili par recenica pitaj je direktno hoce li na kavu taj dan ili neki drugi ak ti veli da taj dan bas ne moze. Ta niste bas potpuni stranci

Pliiz nemoj je samo zvat na kavu preko fejsa
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:16   #5
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Upoznao sam jednu osobu na jednom tecaju, i moram priznati da me dosta privukla.
Razmijenili vec par recenica, zajedno tramvajem par stanica. Medutim kada bih ju htio pozvati na cugu ( jos je definitivno prerano ). Ne znam kako to izvesti, razmijenili i neke informacije i podatke putem maila.. Zanimljiva osoba dosta kvalitetnih, intelektualnih tema imamo.

I osim tih nekih sitnih detalja naravno ne znam nista puno o njoj, kao ni dali ima nekoga. Tu i tam se nasmije pa pogleda mene na tecaju, mozda spontano, pogledam i ja nju pa maknem pogled.
Medutim nisam vec dugo bio u ovakvim stvarima i ne znam kako pristupiti. Zasto pisem ovdje jer sam ja ovan po horoskopu i ja sve volim onak odma i na brzaka i onda sje*em. Ne mogu si pomoc, vatren sam znak hahahaha.. Medutim ne znam cura me bas onak privukla necim, kao da ima ono nesto..

Dali imate kakve savjete, sugestije, ne znam bilo kakvu smjernicu ? Nisam bas sklon dobrim stvarima. Previse razmisljam pa ne znam kako pristupiti odredenim situacijama.

Powered by LG G3
a koliko dugo se već poznajete ? pa gle sad ti je ionako toplije, ljepše vrijeme, mogao bi ju koji put poslje tog tečaja (ako vam još traje) pozvat na cugu

koliko vidim ne bi ti bio problem
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:16   #6
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Pa ako ste vec razmjenili par recenica pitaj je direktno hoce li na kavu taj dan ili neki drugi ak ti veli da taj dan bas ne moze. Ta niste bas potpuni stranci

Pliiz nemoj je samo zvat na kavu preko fejsa
slažem se s ovim što se tiče fejsa

pa očito i nije neki level prisnosti čim on nas pita kako upitati za kavu
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:16   #7
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
koji je tečaj u pitanju

mislim da je ona već skužila da ti se sviđa
to vam je prednost
nastradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:17   #8
Quote:
nastradamus kaže: Pogledaj post
to vam je prednost
koje to, što prepoznamo teleći izgubljeni pogled na muškarcu kojem se sviđamo?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:18   #9
a da prvo postanete nesto slicno prijateljima? malo dublji razgovori i tako to, pa ce se vec pokazati u kojem to smjeru ide. mislim sto znas, mozda je zenska zeljka markic No.2, mozda ima dikatorske gene josipa broza, mozda alimentacijske apetite severine. nije ti se s time za zajebavati.
pusti zenu neka prica, sve ce ti reci. ako sve bude ok, organ za reprodukciju je najlakse izvaditi u prikladnom trenutku, na prikladnom mjestu
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:20   #10
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
slažem se s ovim što se tiče fejsa

pa očito i nije neki level prisnosti čim on nas pita kako upitati za kavu
Pita nas jer mu je krhko samopouzdanje. A prisnost, pa ne znam za njega ali ak sam prozborio sa nekim dvije tri rijeci dan dva prije meni je to dovoljno, pa ne zovem je na seks u hotelsku sobu vec na kavu. I sto je najgore sto se moze dogoditi? Biti odbijen?
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:23   #11
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
koje to, što prepoznamo teleći izgubljeni pogled na muškarcu kojem se sviđamo?
to a i znate kad nam se sviđate
nastradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:23   #12
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Dali imate kakve savjete, sugestije, ne znam bilo kakvu smjernicu ? Nisam bas sklon dobrim stvarima. Previse razmisljam pa ne znam kako pristupiti odredenim situacijama.
pitanje: zasto je bitan taj horoskop?

i... zasto mislis da bi pozivom na kavu ili cugu nekaj sjebao? pa nije prerano. moze biti samo prekasno, rekla bih.
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
... ali ak sam prozborio sa nekim dvije tri rijeci dan dva prije meni je to dovoljno, pa ne zovem je na seks u hotelsku sobu vec na kavu. I sto je najgore sto se moze dogoditi? Biti odbijen?
zakaj prvo na kavu?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:24   #13
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Pita nas jer mu je krhko samopouzdanje. A prisnost, pa ne znam za njega ali ak sam prozborio sa nekim dvije tri rijeci dan dva prije meni je to dovoljno, pa ne zovem je na seks u hotelsku sobu vec na kavu. I sto je najgore sto se moze dogoditi? Biti odbijen?
meni je to prebrzo za kavu, dvije tri riječi



opet kažem level prisnosti je neka vibra, rekla bih da je tu nema (još)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:24   #14
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Pita nas jer mu je krhko samopouzdanje. A prisnost, pa ne znam za njega ali ak sam prozborio sa nekim dvije tri rijeci dan dva prije meni je to dovoljno, pa ne zovem je na seks u hotelsku sobu vec na kavu. I sto je najgore sto se moze dogoditi? Biti odbijen?
A baš...ljudi stvarno previše kompliciraju oko tako jednostavnih stvari. Ležerno zovneš na kavicu, ne moraš odmah izjavljivat ljubav i obećavat brda i doline. Sjednete, popijete piće, imate o čemu pričati. Kava ko i svaka druga, dok ne vidiš kako diše.
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:25   #15
pitaj je nešto vezano za tečaj preko tog maila, pa pročavrljajte, pa joj tu spontano predloži kavu nekad poslije tečaja.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:28   #16
Quote:
dare to imagine kaže: Pogledaj post
A baš...ljudi stvarno previše kompliciraju oko tako jednostavnih stvari. Ležerno zovneš na kavicu, ne moraš odmah izjavljivat ljubav i obećavat brda i doline. Sjednete, popijete piće, imate o čemu pričati. Kava ko i svaka druga, dok ne vidiš kako diše.
zkj bi jooj uopće obećavao brda i doline? da joj se lakše uvuće u gaćice ?
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:28   #17
rekao nam je što je po horoskopu (to je bitno), ali ne koji je tečaj u pitanju (to je kao nebitno - po meni je to ključno za razvoj strategije)

evo po meni svaki tjelesni hobi (ples, yoga, i slično) će više otvoriti i osloboditi stidljivog muškarca (ili bi trebalo)

ako si ti u nekom apstraktnom hobiju bla bla, truć truć, čitanje tekstova itd, imaš problem. neko drugi ne bi ni tu imao, ali ti imaš
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:29   #18
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pitaj je nešto vezano za tečaj preko tog maila, pa pročavrljajte, pa joj tu spontano predloži kavu nekad poslije tečaja.
https://cdn.meme.am/Instance/Preview...ta%20ti%20veli
nastradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:29   #19
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
zkj bi jooj uopće obećavao brda i doline? da joj se lakše uvuće u gaćice ?
to je kako god okreneš krajnji cilj
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:30   #20
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
zakaj prvo na kavu?
U njegovom slucaju bitan je redoslijed pa pa

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
meni je to prebrzo za kavu, dvije tri riječi



opet kažem level prisnosti je neka vibra, rekla bih da je tu nema (još)
Meni se cini iz opisanog da je level prisnosti dovoljan, sta treba sad, cekati da vidi pozudu u njenim ocima
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger