Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2002., 18:14   #21
Question

reci koji ti treba od nabrojanog ?

Iako ono sto sam ja nabrojala radim bez recepta jer su jela ionako jako jednostavna ( tipa pire, rösti, pecen u foliji )...isto francusku ne radim po receptu, najbolje ispadne kad je od oka....

Kaj se tice bo frosta, ma zakon su ...nikad ali nikad ne bi mogla kopirati njihov brat apfel sladoled i jos par stvari...
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 18:27   #22
Konkretno me zanimaju puferi od krumpira, nije valjda samo ribani krumpir

Industrijski proizvedeni zamrznuti proizvodi po meni nikad nisu vrijedni divljanja...tek nuzhno zlo zbog nedostatka vremena.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 18:31   #23
Da vam odam jednu tajnu...
Kad se krompir pece u rerni treba ga malo poprskati vodom. Bude meksi.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 19:33   #24
Kako to mislis poprskati vodom? Kad? U toku kuhanja ili prije?
E, a daj mi recite kad radite roast potatoes jel vi prije krumpir malo skuhate il ga odmah tutnete u pecnicu?
Ja ga jedno 10 minuta kuham u vodi i onda ga ocijedim i malo protumbam po cijediljci (tako dobije one fine fluffy krajeve ) i onda ga tek stavim pec.
I jeste li probali stavit s roast potatoes malo ruzmarina svjezeg i cijelog cesnjaka da poprimi miris dok se kuha? Jao ljudi, to je tako fino. Ja sam takav krumpir radila kao prilog Bozicnoj purici i svi su ga slistili!
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 20:24   #25
Kiki sine
Kad ga stavvis u rernu pa poslije jedno 20 min izvadis da ga okrenes. Uzmes malo vode u saku pa pospes po krompiru.

Nego...Krompir se moze skuhati pa onda izgnjeciti i malo prepeci na ulju, luku i zacinima. U medjuvremenu ispeci deblje palacinke i umotati krompir u njih pa u rernu. Kad je sve peceno politi sa kefirom ili sl.
Sto se tice recepata ja sve proizvoljno i svaki put malo izmjenim. Mislim da oni koji se drze striktno recepata nemaju osjecaj sto ide s cim.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 20:30   #26
Roast potatoes, pretpostavljam jest krumpir pechen u pecnici, kiki, zar ne?

I ja prije malo prokuham, nekako mi je ukusniji i kasnije svashta dodam unutra ~ i kapule i cheshnjaka i lovora i ruzhmarina, celera....Junior kazhe da ima vishe bilja neg krumpira ali sve slisti. Cheshce ostane mesa nego takvog krumpira. Odlichan je chak i hladan.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 21:59   #27
ako sam dobro ukapirala

Quote:
I ja prije malo prokuham
...znaci prvo ga prokuhat 10 min,pa...
Quote:
kasnije svashta dodam unutra
...kad kasnije,mislis u tu vodu di se kuva ili...?
...i onda u rernu i peci,onako u kori,cijelog,koliko?
...i sta uz njega?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 23:09   #28
Ne u vodu, nego u pecnicu dodas svasta. Ja ti obicno promijesam maslinovo ulje, pa neke trave i biljke, tu i tamo cesnjak (i to znas kako...stavis ga onako u ljusci i malo prignjecis drskom od noza da se cesnjak malo raspadne i onda se miris rasiri po krumpirima i bude super), pa sol (onu krupnu, morsku) i papar i onda krumpire protumbam u tome i to sve skupa stavis u rernu.
Inace, slazem se s Mariachiom da recepte ne treba slijepo slijedit. Ja uvijek nesto iskombiniram po svom ukusu. Jedino kolace moram pazit da mi omjeri brasna i ostalih karafeka budu tocni, inace ne ispadne dobro.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 23:15   #29
e sutra je na mom jelovniku
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 23:25   #30
Samanta J: Jel znas zasto se prvo prokuha pa onda stavi u rernu ?
Zasto ne odmah u rernu ?
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 23:32   #31
da bi se vise maltretirali
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 23:39   #32
Samanta Dz: Naprotiv
1. Brze ce se skuhati
2. Bice meksi i ukusniji tj nece bit zilav kao da se samo pekao u rerni.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 23:53   #33
Quote:
Samanta Dz: Naprotiv

oces reci brze ce se spechi
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 00:02   #34
Semi Dzo: Sto ces kad su mi prsti brzi od mozga

Nego napravim si sutra krompir. Isjeci cu ga kao za musaku i preliti nakraju za kefirom i 1 iranskim zacinom koji ima ukus kao oregano.

Nego na netu procitah da je krompir dobar u danima menstruacije.
Vise o tome ovdje.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 13:44   #35
Puno češće umjesto francuske salate radim salatu od makarona. I također mislim da krumpir nije baš top 10 namirnica iako ga obožavam..
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 14:13   #36
javim veceras magic, sad zurim u cirkus
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 15:40   #37
Najnajbolji krumpir koji sam ikada jela je "pekarski krumpir". Zna li mozda netko kako se spravlja? Cesto sam improvizirala, ali nikada nije tako dobar ispao kao onomad u jednome dvorcu u Karlovcu.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 16:04   #38
pekarski krumpir....jel to onaj s kapulom,ako je,ja narezem krumpir na kolutove,kapulu,posolim,pouljim i pecem .Jednostavno ako je to sto trazis
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 16:32   #39
Quote:
Winona kaže:
javim veceras magic, sad zurim u cirkus
Tako rano Kaj josh morash vjezhbat
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 20:41   #40
ne znam koji bi recept priložila o krumpiru..pire,pečeni,pole,pommes...svi znaju sve.al super je u pire staviti malo muškatnog oraščića.i stavljate vi u pire maslac,mlijeko i kiselo vrhnje?i radite li ga vilicom ili mikserom?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.