Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2005., 06:24   #41
Nego, jel ima u ZGbu New Yorker!?
Gaj Julije R!sXXXIV is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 07:22   #42
Nikad ništa.

Ne svidja mi se. Nisam tip koji kupi 6 majica po 50 kuna. Radije kupim jednu od 300 ali znam što sam kupila.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 09:05   #43
Ja violim jeftinu
New Yorker robu!
Gaj Julije R!sXXXIV is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 09:06   #44
ne znam jesam li ikad vidjela u topshopu majicu po 50 kn a kamoli njih 5. vecina ih kosta bas oko 200 i 300 kn
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 09:34   #45
Quote:
debelakrava kaže:
ne znam jesam li ikad vidjela u topshopu majicu po 50 kn a kamoli njih 5. vecina ih kosta bas oko 200 i 300 kn
a vrijedi ko ove po 50
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 10:01   #46
nisam znala da u wit boyu moš za 100 kn kupit majicu.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 12:00   #47
Quote:
chiquita kaže:
nisam znala da u wit boyu moš za 100 kn kupit majicu.
Možeš

Ja imam par majici i par pamučnih šoseva, sve je bilo po 100 kn. Nekad ulovim sniženje, ali najčešće je to normalna cijena majice, ovisno o modelu... Imaš i za 150 i 200kn

Ne znam meni su oni puno draži Modeli su super, i dizajn, a i tete su simpa

Kvaliteta nije presvjetska, ali za 100 kn možeš u majici provesti dvije sezone (treću još nisam doživjela al vidjet ćemo)
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 12:48   #48
znam da wit boxy nije tema, al mene ubija ta nagruvanos miljon stvari u wit boy dućanima
majica je toliko i toliko su nagruvane i sve je to tak natrpano i stisnuto da izgubim volju za pregledavanjem

a tete su katastrofa u svakom wit boyu di sam do sad bila

u top shopu ne kupujem ni ja te štracaste stvari jer su puno preskupe za to što nude

ali, ako se pametno kupuje u top shopu se mogu kupiti vrhunski basic komadi za relativno povoljnu cijenu
ja imam masu ovosezosnkih hit top shop potkošuljastih majica
u svim su bojama, praktične, dobro stoje i nije me briga što sve žene imaju iste jer ih ja ionako nosim i kombiniram onako kako se meni hoće, a ne kao druge žene
a koštale su 69 kuna

također, pamučne majice dugih rukava. obično su 99 ili 129 kuna, a nisu onak bezobrazno tanke kao slične majice u drugim dućanima. pa kad nemreš kupit bijelu jer je k'o paus papir!

dalje, uske elasične jednobojne vestice na v izrez. Super super super nosive i praktične, neke me služe evo već treću sezonu, a koštaju 199 kuna.

Crne hlače na crtu iz Top Shopa imam već 3 godine. Bile su cca 300 kuna. Materijal super, ni trunka sintetike.

Pamučne jaknice na cif, s kapuljačom ili bez. One kao gornji dio trenirke. Koštaju 169 ili 199 kuna, a super praktične i ogroman izbor boja.

Pamučne majice kratkih rukava. Super izbor boja. 99 kuna.

Ma meni je super što tamo možeš kupiti te basic stvari, što možeš naći jednobojnu majicu na kojoj nema nikakvih ukrasa niti IGDJE piše topshop za male pare. Ima u Mangu isto takvih stvari, ali tamo bi umrli da ne nateftere negdje Mango natpis!

Te precijenjene štracaste stvari od loših materijala mi ne pada na pamet kupovati tamo!

Kod Top Shopa me živcira što:
- KRAJNI BEZOBRAZLUK - robu s greškom prodaju po ajmezamislite nevjerojatno ČAK 30 posto nižim cijenama. A greške nisu nezamjetne.
- nikad zapravo nemaju sniženje. Krajem sezone snize 10 psoto stvari i to uglavnom one koje i nisu baš naj, koje se ionako lsabo prodaju. I to snize haljinu, recimo, sa 399 na 349 kuna!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 13:24   #49
Quote:
Lali Puna kaže:

Kod Top Shopa me živcira što:
- KRAJNI BEZOBRAZLUK - robu s greškom prodaju po ajmezamislite nevjerojatno ČAK 30 posto nižim cijenama. A greške nisu nezamjetne.
- nikad zapravo nemaju sniženje. Krajem sezone snize 10 psoto stvari i to uglavnom one koje i nisu baš naj, koje se ionako lsabo prodaju. I to snize haljinu, recimo, sa 399 na 349 kuna!
To nije do Top shopa, to je stvar sa citavom Magmom.

Ja se ne sjecam kad sam u ZG kupila nekaj za obuc.... ( osim tih majica bez rukava pred par mjeseci)...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 15:51   #50
to kaj si navela i mene nevjerojatno iritira, ali to nije jedini bezobrazluk, s obzirom kako bezobrazne prodavacice imaju.

jednu sam cak i zapamtila, poslovodja Snjezana. bitch.

ali da, znase nac mega snizenja. kupila sam nedavno braun hlace od stofa za 100kn. mega dobra kupnja.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 16:34   #51
imam crnu majicu kratkih rukava. crnu majicu s 3/4 rukavima. crnu majicu dugih rukava usku. crnu majicu dugih rukava neku ko plišanu, s v izrezom. ništa nije bilo skupo za umrijet. dobar pamuk. ne piše na njima velikim slovima marka. ni malim. meni dobro.


edit: e da, i crne boxe.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 17:53   #52
Ja imam Top Man jaknu
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 18:19   #53
Meni žao para za te krpe...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 00:08   #54
Ja bih rado kupovala one piđame, ogrtače i neko rublje,pamučno ali me iritira šta to nikad ne snize i nabiju cijene zahvaljujući našem jadnom, balkanskom, ukusu i izboru baš tih stvari.

Je da smo donekle kvalitetni,
ali naši (domaće proizvodnje) babski modeli rublja, spavaćica i sl.od prije 50 god,
taman kad dođu ponovo u modu,
ka retro
izzbace ih iz asortimana
i krenu s novom, najnovijom linijom...od prije 40 god.
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 09:33   #55
TopShop:

- 2 majice crne boje - ubrzo isprane
- 1 ženske bokserice - katastrofa nakon 2 pranja

Ne pada mi na pamet prati išta na ruke. A ni kupovat tamo.
__________________
Some people call it a one night stand
But we can call it paradise...
Vaservaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 09:33   #56
Nadje se par majica ,obicnih bez reklame , jednobojnih.

Evo danas idem pogledat ako imam kakva vesta da si pikem , onako obicna.
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 13:12   #57
ispravak - jučer sam vidjela, hlače s greškom su snižene ČAK NEVJEROVATNIH I NEZAMISLIVIH 10 POSTO!!!!!!!!!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 15:09   #58
Quote:
Lali Puna kaže:
ispravak - jučer sam vidjela, hlače s greškom su snižene ČAK NEVJEROVATNIH I NEZAMISLIVIH 10 POSTO!!!!!!!!!!



Tak puno?! Sigurno bi ih uzela da se i drugi nisu tukli za njih!
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 15:24   #59
Re: Top Shop

Quote:
darin kaže:
Jel kupujete u Top Shopu?
Jeste li i vi dio naseg malog TopShop fenomena?

kupujem svugdje pa i u Top Shopu, ali ono kaj tamo najvise kupujem su pamucne majice, donje rublje i pidjame a to bas na cesti ne srecem cesto
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 20:04   #60
kupila sam prošle godine crni džemper, vuneni, obukla ga 2 puta i totalno mi se ofucao! nikad ga ne nosim, strah me što će biti ako ga operem 300kn sam ga platila! koja naivčina!
__________________
"I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why
Why, why can't it be, why can't it be mine"
Platna Bilanca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.