Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Pogledaj rezultate ankete: kakvi su vasi dojmovi iz nokturna?
sasvim je ok tamo 62 56.36%
dobro je bilo prije, ali sada vise nije 31 28.18%
nije bilo dobro ni prije, pa ni sada 16 14.55%
sad je bolje nego prije 1 0.91%
Glasovatelji: 110. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2008., 11:37   #21
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Meni je ok tamo pojesti rižoto od sipe ili škampi, vrlo je jeftin, s obzirom da su u Splitu gotovo duplo skuplji i iste kvalitete. Lokacija i ugođaj kadjedeš vani je super..
Jedino one porcije kruha(a feta velika ko mlohava čuna nekog ko nije sa LJESA ili foruma)od 4kune su preskupe , al s time vraćaju ove jeftine cijene hrane... U biti, Nocturno je jedna dobro pozicionirana menza, a centar i stolovi na onoj uzbrdici joj daju jedan otočki ''štih'' lol
Jeo crni rižoto od sipe tamo prije godinu dana.
1.Spalio jezik
2.Malena porcija
3.Nisam vidio ni komadića sipe u njemu
4.Cijena odlična

Ali na kraju,kad god budem išao jesti u ZG,bit će to Nokturno.

U centru grada,odličan ugođaj(na uzbrdici),jeftino,hrpa birceva odmah ispod
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 11:47   #22
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Jeo crni rižoto od sipe tamo prije godinu dana.
1.Spalio jezik
2.Malena porcija
3.Nisam vidio ni komadića sipe u njemu
4.Cijena odlična

Ali na kraju,kad god budem išao jesti u ZG,bit će to Nokturno.

U centru grada,odličan ugođaj(na uzbrdici),jeftino,hrpa birceva odmah ispod
hahah...

a što se tiče ostalog što si nabrojao: može biti, neobjektivan sam jer kad sam u Zagrebu obično se hranim sirom, burekom od mesa i sira...pa kad dođem u Nokturna sve kuhano blagoslovi moju utrobu + obožavam sve šta ima veze s ribom...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 13:35   #23
A kaj brijete,super je u Nocturnu bilo i ostalo,cijene i hrana..mmm..,nemate pojma,pitam se zašto su uvijek puni i nikad nema nijedan slobodan stol kad dodjem
nita0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 15:46   #24
Nisam već dugo tamo jela, nekako mi je to preturistički... Cijene su ok za centar grada, ugođaj također, a i uvijek je puno tako da je vjerojatno klopa svježa...
amfibija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 09:16   #25
upravo sam postala na temu njih u kritikama restorana!!!!

FUJ
kamenjarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 09:56   #26
Ugl, nemam negativnih iskustava u Nokturnu, mozda zato sto jedem samo pizze i to 4 vrste sira i prsut, obje + vrhnje i stvarno nemam zamjerki na njih..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 12:07   #27
ušla sam prije par godina unutra, konobar je bio iznimno nekulturan, bahat, digla sam se i izašla i više se nikad nisam vratila
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 11:18   #28
U zadnjih godinu dana sam bila jedno 4-5 puta i SVAKI put je bio sve gore. Od jako dobre pizze došlo je do nečeg što sam jedva pojela. Zadnji put je i meni i dečku bilo looooše poslije i rekli smo da više nikad tamo ne idemo.

Uostalom, unutra je bezveze sjedit otkad su stavili plazmu na kojoj se non-stop vrti CMC.
Miss Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 09:39   #29
...

sve je bilo dobro dok nisam naručila lasagne i dobila nešto kipuće izvana (nije problem , rodila mi majka puhalicu ) a ledeno i naravno nepečeno iznutra - što već jest problem.

na pizzu se ne žalim jer je više ni ne jedem nigdje osim doma

jer jednom sam tamo htjela pizzu s paprikom i lijepo sam pitala da li je to gore kisela ili friška paprika jer kiselu neću pa ako ima friške dobro (a nije bio prosinac nego sezona paprike) ako nema opet dobro, neka pizza bude sa svim sastojcima, samo bez paprike.
naravno donešena mi je pizza i na njoj paprika veličine klompe. ali kisela.
e jebiga...

konobari - kako koji...bio je jedan crni dečko - fenomenalan, ništa mu nije teško i uvijek ljubazan, uvijek smo pikirali stol na njegovom rajonu jer smo znali da će sve biti OK.
ali ima ih i boooooože sačuvaj!
samo što te ne stjera u krasni k...jer, kud si eto baš sad došao i sjeo, kud te vrag nosa, odi doma i jedi kruh s paštetom...gh....

uglavnom, ako si u gradu i nemaš baš nešto para a gladan si i jede ti se nešto toplo...eto, ajde, može proći...
ya rayeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 22:16   #30
Mogu reči da mi je Nocturno bio ok do 2002 godine kad je došao neki drugi kuhar i kad je osjetno pala kvaliteta hrane što su mi poslije i prijatelji jedan za drugim potvrđivali...
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:53   #31
Zadnji puta sam naručila salatu od piletine i konobar mi donio sve super aranžirano samo u salati ni P od piletine
Moje prijateljice i ja smo prvo bile šokirane pa smo se smijale k'o lude
Zvale smo konobara i onda mi je on zagnjurio vilicu u taj tanjur i počeo prebacivati da vidi da li je to istina
Jedna od prijateljica je naručila isto i njeno je bilo odlično....Meni su donijeli nazad tanjur,onaj isti u koji su samo nabacali piletinu....
Nisam se ništa žalila jer kakvi ljudi rade u kuhinji,bojala sam se odmazde
__________________
Ne diraj lava, dok spava!
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 17:35   #32
na tom sam mjestu jeo možda najviše puta u zg. zadnjih godinu dana više jednostavno tamo ne idem. jednom sam dobio zamrznute lazanje, a frend je našao komadinu stakla-krhotine u tiramisuu.

to su nekako najveći incidenti vezani za taj bistro. uvijek idem na mjesta gdje je promet velik, a još su dobra lokacija i cijene. no valjda sam prerastao tu bezidejnu pseudotalijansku kuhinju i rađe drmnem kebab deset metara niže

i u kapucineru je hrana osjetno bolja, a tek malo skuplja.

dvojka s druge strane ima samo žuju od politrenih i posluga je svaki put bila katastrofa
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 00:01   #33
Prije par godina je tamo bilo ok, ali sad je stvarno hrana puno lošija, a konobari katastrofa. Čast iznimkama, ima ih i dobrih, ali najčešće su bahati i bezobrazni, samo što ti ne bace hranu kao psu. Definitivno više nikad neću otići tamo.
black panthere is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 10:32   #34
Još uvijek nisam otišla tamo, ali znam da prijateljica pjeva hvalospjeve o tom restoranu, pa ste me sada začudili.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 19:26   #35
salate su im očajne!
u meksičkoj ni č od čilija,a u meniju piše da ga ima.
i uvijek mi prvo donesu krivo jelo
jaglenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 19:51   #36
odlična pizzaaaaaaaa i sve ostalo - i like it!
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 11:26   #37
meni je nokturno ok, konobari nisu baš najbolji, malo su sporiji ali hrana mi je tamo fina..dosad sam hranom bila jako zadovoljna..
sinkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 20:24   #38
uh, tamo sam pojeo vjerojatno najgoru pastu carbonaru u zivotu

sve je plivalo u ulju

naravno, ne u maslinovom
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 21:11   #39
koje uopce ne ide u carbonaru, pa pancetu je dovoljno prziti na tavi na vlastitoj masnoci. nevjerojatno kako to tako iznimno jednostavno jelo gotovo niti jedan restoran nije u stanju napraviti

a nokturno je, kao i kapuciner jedno od najuzasnijih mjesta za jesti u gradu. nikad tamo nisam pojela nis jestivo. mek je za to restoran s tri zvjezdice.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 00:22   #40
bio jucer na pizzi [dalmatinska pizza - s prsutom..] Sjedio na terasi, konobar pristojan i ljubazan, pizza odlicna [kao i uvijek], coca - cola jedna od boljih, bas imaju dobru.. u globalu - super..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.