Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 01:06   #541
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
... Ili onaj restoran preko puta policije na Petrovoj, kako li se zove
bogteneće, restoran Zvonko tamo sam jednom zalutao ali to što su nam poslužili nije bilo ni za psu dat. na stranu da je pajzl gadan i zagušljiv a stolnjaci poluprljavi, nisam picajzla kad sam gladan. no, rižoto s piletinom je bio doslovno kisel koliko je bio pokvaren. teleće pečenje sa krumpirima - kako to možeš zeznut? možeš. staro i pokvareno meso koje je pustilo smrdljivi sok po jadnim nedopečenim krumpirima. pitao sam konobaricu da to proba pred mnom. pomirisala je i šutke odnijela. kriminalno da tako nešto pošalju iz kuhinje. pazi, ne govorim da nije bilo fino pa sto ljudi sto ćudi - bilo je nejestivo, pokvareno do točke koja je opasna po zdravlje. ne bi tamo više ušao ni po šnitu kruha da umirem od gladi.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:16   #542
Nisam imao takvo iskustvo tamo: par puta smo jeli neke riblje stvari i nisu bile loše. Ništa spektakularno, ali skroz fino :Ne zna:
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:22   #543
Hvala svima za preporuke!


Leave the gun. Take the cannoli.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:37   #544
Otvorio se na Jankomiru kod Peveca Wok.One, Eat how much you can restoran.
U vrijeme ručka, pon-petak 55 kuna od 12-16
Ima stvarno svega, od woka do mesa, rakova, škampa...Deserti su takoder ukljuceni u cijenu.

Imaju i sushi varijantu, ona je 79 mislim, dakle ukljuceno sve ovo plus sushi, no, sushi je ipak nesto losije kvalitete..

Dobra opcija za nas koji radimo,zivimo na zap. dijelu grada.
Znam da je za sve one ostale lokacija koma.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:05   #545
Prijavljujem da se u Šalši u Kostelskoj još uvijek jako dobro i jako jeftino jede, a imaju i Fulir i još neki craft on tap. Svaki dan oko 10 objave dnevni gablec jelovnik, pratite ih na fejsu.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:50   #546
Hm.
Kolko se sjećam, ako bi usporedio količinu/cijenu nije da je baš u povoljnom dijelu, barem kaj se gablec ponude tiče.

Al da je fino, je

Barem je bilo prije par mjeseci kada sam zadnji puta bio .
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:35   #547
Što ja znam, sve je 44 kune i uveli su sad i neku tjesteninu koja je 39, ako sam dobro zapamtio. Meni je to za tu kvalitetu sasvim povoljno, što se tiče količine definitivno nije krkanje ali nije ni da ostaneš gladan.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 06:39   #548
Pod jeftin gablec bi smatrao one koji su cijenom oko 30ak kuna, a kao što veliš, tamo nisam jeo ništa jeftinije od 44.
Količinski mi je okej za najest se , a ne nakrkat, što se kod nekih gablecarna za 30kn ne događa jer je tamo krkaona

U glavnom, samo sam htio da se ne desi da Krki ode tamo, i onda bude razočaran cijenom/količinom, a ti si napisao da je jeftin gablec
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:24   #549
nema šanse, mislim da je Pinzgauer bio taj koji je pisao da je jednom došao tamo u 2 popodne i da su mu rekli da više nema ništa, nek dođe poslije 5 pa će onda biti nešto za jesti
a za 30 kuna ne možeš ništa nigdje jesti, eventualno hamburger ili malu picu i to na nefensi mjestima
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 06:43   #550
Vodio sam se time da je u naslovu teme riječ Jeftin, a Šalšini gableci koštaju minimalno 44kn (38 valjda)

Po meni jeftiniji gableci na nekim mjestima počinju od 25kn, pa zato.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:05   #551
Upravo sam preko pauza.hr naručio "Dedin grah" iz Mrak Grilla u Okičkoj i moram prijaviti da je odličan i obilan. <3

Na pauzi je cijena samo 22 kn, pa sam naručio i malu pljeskavicu i lepinju kako bih prešao minimalni iznos narudžbe. Nisu bile potrebne. Ako je tolika cijena i u restoranu, ovo je valjda najveći best buy ikad.

Inače jako rijetko kod njih odem na gablec ili ga naručim, ali me baš nikad nisu razočarali.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:21   #552
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Prijavljujem da se u Šalši u Kostelskoj još uvijek jako dobro i jako jeftino jede, a imaju i Fulir i još neki craft on tap. Svaki dan oko 10 objave dnevni gablec jelovnik, pratite ih na fejsu.
Bio sam i ja ovih dana tamo na ručku, guzva je nesnosna bila ali hrana i dalje value for money.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:30   #553
je, u mrak grillu zna biti stvarno dobrih stvari a količinski nikad ne podbace, čak su im porcije poprilično obilne. zadnji put, prije kojih mj. dana su kolegice jele odličan pohani sir tamo, cijenu nažalost ne znam...
ja sam znala kod njih ponekad uzeti samo neku krem juhu za ručak, sve su bile 12-15kn, a stvarno fine i dobije se pun tanjur
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 20:55   #554
Mrak grill je preko puta Tian Tana?
To se prije nekako drugačije zvalo
__________________
"Ljudi cijeli život traže mir, spokoj, sreću i zdravlje, a mogu jednostavno kupiti bicikl." I.T.
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 21:10   #555
Quote:
ossasa kaže: Pogledaj post
Mrak grill je preko puta Tian Tana?
To se prije nekako drugačije zvalo
Yep, mislim da je i to mjesto imalo neka zvona u imenu. Uglavnom, otkad su Mrak grill primarno rade roštilj koji je, po meni, vrlo dobar ali ne među najboljima koje sam probao. A unatrag par godina su uveli i stvarno povoljne i dobre gablece.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 22:10   #556
Tnx, i meni zvone zvona
Ili nekakva vura

Par puta sam bio u napasti, ali na kraju skrenuo desno na provjereno
__________________
"Ljudi cijeli život traže mir, spokoj, sreću i zdravlje, a mogu jednostavno kupiti bicikl." I.T.
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 07:10   #557
Stara zvona su bila prilično sam sigurna i koliko pamtim, bila su totalno bzvz
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 09:46   #558
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a za 30 kuna ne možeš ništa nigdje jesti, eventualno hamburger ili malu picu i to na nefensi mjestima
Mozes.
Pogledajte ponudu gableca u Valentinu, sve je od 25 do 30 kn, tu i tamo nešto bude 35, npr. telece pecenje.
Punjena pljeskavica i zagrebacki se moze preskociti, grah smo jeli samo jednom i nije nas se dojmio, ostalo je solidno, porcije su obilne. Kupus salata fina.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:45   #559
Danas, Foodie, City Center One Zagreb West - juha od gljiva (nije bilo goveđe, pa su rekli da uzmem ovu), pureći batak s mlincima, salata - 32kn + 2,5kn za kruh.
Bazično kuhanje, ali obilno i ukusno...

BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:56   #560
E, to je povoljan gablec za nakrkati se!

Samo ne kužim kruh: jesu li ti ga uvalili ili si ga sam naručio?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.