Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2011., 01:42   #101
Naravno da se i vegetarijanac tamo može najesti i to jaaako dobro. Nazovi, rezerviraj i nek ti odmah preko telefona nabroje neka jela koja bi mogla dobiti kao vegićka.
A inače, ponovit ću i ovdje- Takenoko je najbolji sushi restoran kod nas, ali na vrlo visokoj razini rade i juhe, predjela, jela iz woka itd. Visokoj!

Deserti? Nestvarno ukusni.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:09   #102
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
A inače, ponovit ću i ovdje- Takenoko je najbolji sushi restoran kod nas, ali na vrlo visokoj razini rade i juhe, predjela, jela iz woka itd. Visokoj!

Deserti? Nestvarno ukusni.
Plus odlična usluga, nenametljiva i ljubazna. Svaki put kad smo frendica i ja (nenajavljeno) tamo otišle tretirali su nas kao kraljice.
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:41   #103
Definitivno moj najdrazi restoran u Zagrebu! Sto god da sam tamo probala, bilo mi je odlicno plus uvijek super posluga, odlicna atmosfera i ambijent, dekoracija restorana koja se mijenja s godisnjim dobima...
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 05:47   #104
Nisam imao vremena dok sam bio u Zg ali sljedeci put kad odem mislim da bi mogao probati i to.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 12:42   #105
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Naravno da se i vegetarijanac tamo može najesti i to jaaako dobro. Nazovi, rezerviraj i nek ti odmah preko telefona nabroje neka jela koja bi mogla dobiti kao vegićka.
A inače, ponovit ću i ovdje- Takenoko je najbolji sushi restoran kod nas, ali na vrlo visokoj razini rade i juhe, predjela, jela iz woka itd. Visokoj!

Deserti? Nestvarno ukusni.
sve se slažem SVE, uf deserti me koštaju glave uffffffffffffffff sve je tamo fino
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 01:58   #106
dižem temu iz pepela

jel tko bio u takenoku 2 i kako je usporedbi s 1, hrana i atmosfera, popunjenost, rezervacije....u 1 sam bila jednom davno, hrana jako fina, ali atmosefru ne lajkam i zato više nisam dolazila...gledam menu i ima finih jela, pa bi mogla za neki vikend....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 10:50   #107
Kaj ti ne štima u jedici? Namontirane sponzoruše i kvazi celebovi? U dvojki su ti poslovnjaci i kvazi poslovnjaci, dakle djelomično se i preklapa klijentela. Ekipu iz pifa ili krivog puta nebuš ni tam vidla...Hrana standardno dobra.
jermyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 18:26   #108
nekako mi je ukočeno imaš feeling kao da su svi došli da vide i budu viđeni, a ne da guštaju u hrani....

krivi put znam što je, pif nemam pojma....al ako je kao krivi put - nije za mene, nisam alternativac, a i ne volim pivo

sviđa mi se atmosfera u indijskom, bobanu, il secondu, hellas, ban thai i opium su bili super dok su postojali, mex cantina, agava, didov san....nekako je sve opušteno, a opet ne preopušteno...karaka mi je primjerice grozna po svemu....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 21:18   #109
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
nekako mi je ukočeno imaš feeling kao da su svi došli da vide i budu viđeni, a ne da guštaju u hrani....

krivi put znam što je, pif nemam pojma....al ako je kao krivi put - nije za mene, nisam alternativac, a i ne volim pivo

sviđa mi se atmosfera u indijskom, bobanu, il secondu, hellas, ban thai i opium su bili super dok su postojali, mex cantina, agava, didov san....nekako je sve opušteno, a opet ne preopušteno...karaka mi je primjerice grozna po svemu....
neb reko...previše brineš i gledaš okolo, šta te briga ko su drugi ljudi dok ti ne smetaju sa, da su glasni ili nešto tako?
men je u takenoko 2 bilo super, natuko sam se sašimija do izaušiju, konobari odlični, sve je bilo super. istina bilo je puno ljudi u odijelima, meni ne smetaju.


: opće forumski naputak:

POČNI PIT!
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 21:30   #110
ja ne pijem

nisam ja ni gledala okolo , nego mi je nekako bilo neugodno tamo...a ne volim kad se negdje ne osjećam dobro...tako primjerice nisam ni išla baš u kino (iako ga obožavam) dok se nije otvorio avenue mall i arena centar....branimir i kaptol su mi bili predepresivni sad idem arenu jednom tjedno, a i više kad krene sezona dobrih filmova, ako želim sve stići vidjeti...

probat ću takenoko 2, pa javim dojmove
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 22:59   #111
Ima netko voljan napisati kako se kreću cijene?
Jenny888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 06:32   #112
Quote:
Jenny888 kaže: Pogledaj post
Ima netko voljan napisati kako se kreću cijene?
ako se dobro sjecam velika plata sushi-a je oko 150kn
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 12:07   #113
Wok 80 - 130 kn
Sushi velika plata 150 kn nadalje
Japanski roštilj 80-200 kn (ovisi o mesu, ribi)
Deserti 30-60 kn

Bila sam prije par mj, ne znam jesu mijenjali menu
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 14:08   #114
desert za 60 kn, što je u tome? ne pljujem, samo znatiželja.
ili je to zato da ovaj od 30 kn izgleda povoljno u usporedbi?
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 14:38   #115
Cijene su previsoke. Klopa je odlicna.
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 09:31   #116
Vidim dugo nije pisano ovdje, mozda je prije bilo bolje. A ono, ako je to najbolji sushi restic u zg onda je jadan taj Zagreb. Ramen, dobijes neko korijenje unutra koje jedva zvaces, ostalo je jako fino. Vruci sake je preblag, on zna biti neugodan kad udahnes pare ali ako tako mora biti neka bude. I daju rolls bez soja umaka, nisu skuzili da nema umaka na stolu. Usluga je losa i smotana. I mislim da su sake podgrijali, bome tamo di sam inace jeo ako vruci sake nisu imali nisu podgrijavali nesta drugo pa uvaljivali. Vruci sake je jedno, a hladni drugo. Zatim bili tamo neki debili u odjelima, bili su jako glasni i pricali prostote, kao da sam u lokalnoj birtiji. Balkanska posla.

Zadnje uređivanje zemljanin80 : 20.01.2017. at 09:45.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 11:22   #117
Uz springrolke ide sweet chilly umak, ne soja. A ako ste baš htjeli soju, zašto niste tražili konobara da donese?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2019., 19:09   #118
Veliki sam konzument sushija. S obzirom na cijenu oprezno upravljam istim.

Sushi kupujem u Intersparu..odlična ponuda.
Ira Amis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.