Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 04:03   #81
Meni osobno je PIK ko i Gavrilović nabio cijenu na osnovu imena. Samo što finalni okus proizvoda mi baš i ne prati da dam toliko novca.

Ranije sam bio napisao koji je moj favorit pa su me blago rečeno ovdje popljuvali jer nitko nije čuo za to. Poslije mi bilo žao što sam išta i pisao. Mislim si ko ih ..... nek jedu što hoće. NHF.

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 17.08.2017. at 04:22.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:59   #82
Meni su konzumovi (pik vrbovec) čisti juneći su sasvim OK, oni s teletinom i miješani mi nisu nešto. Lidl i kaufland mi isto nisu bog zna kaj. Zadnji iz kauflanda su bili za ubit se slani....Tko je u zaprešiću ili okolici može probati u mesnici Vugrinec. Fini su. Svakako izbjegavati pivac. Jednom sam na njima pročitao da je ukupno manje od 60 % mesa....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 14:29   #83
općenito bi trebalo izbjegavati Pivac kad je god moguće, a ako tamo bilo što kupujete obavezno vidjeti rok trajanja
i po mogućnosti odmah pogledati što ste kupili
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:49   #84
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
općenito bi trebalo izbjegavati Pivac kad je god moguće, a ako tamo bilo što kupujete obavezno vidjeti rok trajanja
i po mogućnosti odmah pogledati što ste kupili
Potpisujem,Pivac je svojedobno (prije cca 8-9 godina) bio sinonim za vrlo dobre proizvode poput pršuta,slanine,pancete no kako je vrijeme odmicalo kvaliteta je opadala,a politika firme je bilo širenje(PPK,Vajda),svaštarenje(benzinske crpke) te da primarno budu distributer odnosno uvoznik škarta(svježe meso,suhomesnati proizvodi,sirevi,jaja) što je nažalost nedavno dovelo i do trovanja sa smrtnom posljedicom.U svakom slučaju treba ih zaobilaziti u širokom luku.
Andre Linoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 00:01   #85
tko se otrovao?
jedino što tamo kupujem je sir i to ako vidim da stoji u frižderu, u Pivcu u Kauflandu znaju sir držati gore na vitrini bez obzira što je temperatura +25
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 00:53   #86
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...-veze/5281495/
Andre Linoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:52   #87
a to... sva jaja i piletina u kojoj su nasli salmonelu je uvozna, u domacoj toga nije bilo... kad kupujes uzmi od domaceg proizvodjaca i bolje ispeci pa nece biti problema
ali sto se tice mljevenog mesa i onoga sto sam vidio u Pivcu, najbolje izbjegavati
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 08:58   #88
Sto se tice Pivca ja tamo kupujem sir jer imaju povoljno a sasvim solidno. Imaju i dobrih panceta pa i to znam kupiti.
Sto se tice mesa svinjetina im je prilicno dobra a ostalo i nije bas pa izbjegavam. Cevape sam kupio par puta i nisu nista gori od onih u Konzumu ili u Lidlu. Jbg, lokalni mesar ima jako dobre cevape ali prodaje ih po 60 kn/kg a to mi je bezobrazno skupo.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:05   #89
Ja se ne usudim kupiti nista osim sira koji stoji u frizderu i kojem obavezno pogledam rok trajanja jer ima nekih kojima rok istice za tjedan dana
osim sira, izvan rashladne vitrine znaju drzati i puno drugih stvari koje bi morale biti na hladnome ali ima toliko robe da ne stanu unutra pa ih stave gore iako na njima pise da trebaju biti na temperaturi od +4 do +8 i to ne u jednom Pivcu nego u vise njih, a kad pitam prodavaca jel bi to trenalo biti u frizderu on se ponasa kao da ga nisam nista pitao
ako idete u Kaufland na Ravnicama, odmah poslije blagajni je je Pivac pa pogledajte sto sve drzi gore a sto bi trebalo biti u frizderu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 13:26   #90
Da, neke stvari drze van frizidera sto je opasno, ovi kod mene su prije 2 ljeta drzali vani neku majonezu u plasticnoj kantici od 2 kg.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 17:04   #91
Da sve ne bi bilo crno, moram pohvaliti Pivac na tržnici Savica. U jeku godišnjih odmora, vani +35 kad je ionako slabi promet, šefica drži glavu mašine za mljevenje mesa u hladnjači s mesom te je montira samo za potrebe mljevenja. To ne vidjeh kod drugih trgovaca mesom.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 21:30   #92
Samo bi htio pohvaliti pljeskavice sa sirom pod brandom Andro kupljene u Intersparu,mogu reći da su bolje od svih dosad isprobanih uključujući i one kupljene u nekim renomiranim mesnicama.
Andre Linoge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.