Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2014., 23:36   #41
I ja volim VKK, iako sam iz nje imala početničkih grešaka.
Radila sam zebre-kekse, nisam imala maslac pa sam stavila mast, nisu baš bili jestivi.
I na početku knjige ima recept za kolač s marelicama (jaje na oko) tijesto je prekruhasto.
Ali zato kroasane, švarcvaldicu, holandsku tortu, panetone...radim i poslije 20 godina
bilaboja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 23:37   #42
Moram priznati da nisam pekla "jaje na oko" jer nisam ljubitelj tog kolača. Sve što sam dosad pekla ispalo je savršeno.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 23:51   #43
Pitanjce, one "ogradice" od cokoladnih plocica koji budu oko torte, pa se pridrzava masnom? Znate na sto mislim? Jel bi to mogla s bijelom cokoladom napraviti? Jel to ide na pak papir, pa fridj ili? U biti bojim se da ce se bijela brzo rastopit? Ne znam ni sama .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 00:50   #44
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
To su male buhtlice (18kom), a količina je za otprilike 12 normalnih.

Piše u receptu, 1 vrećica suhog kvasca.
vidjela sam da pise nego me zbunilo poslije pise razmrvite kvasac ,dodajte mlijeko,secer
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 00:55   #45
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
vidjela sam da pise nego me zbunilo poslije pise razmrvite kvasac ,dodajte mlijeko,secer
Ma to je ostao moj tipfeler nakon prepisivanja iz knjige pa sam naknadno editirala.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 09:39   #46
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Pitanjce, one "ogradice" od cokoladnih plocica koji budu oko torte, pa se pridrzava masnom? Znate na sto mislim? Jel bi to mogla s bijelom cokoladom napraviti? Jel to ide na pak papir, pa fridj ili? U biti bojim se da ce se bijela brzo rastopit? Ne znam ni sama .
mozes i bijelom raditi, nemoj samo da su ti pretanke plocice

izrezi papir za pecenje na tri trake i na njih razmazi ravnomjerno otopljenu cokoladu. stavi u frizider na 15.ak minuta... dok izvadis iz frizidera ostavi malo trake na sobnoj temp.prije nego ih rezes u plocice. i nemoj ih rezati puno vise (u visinu) u odnosu na tortu. ovisno o visni torte trebati ce ti 200-300 grama cokse.

__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 11:48   #47
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
mozes i bijelom raditi, nemoj samo da su ti pretanke plocice

izrezi papir za pecenje na tri trake i na njih razmazi ravnomjerno otopljenu cokoladu. stavi u frizider na 15.ak minuta... dok izvadis iz frizidera ostavi malo trake na sobnoj temp.prije nego ih rezes u plocice. i nemoj ih rezati puno vise (u visinu) u odnosu na tortu. ovisno o visni torte trebati ce ti 200-300 grama cokse.
Koja divna torta!!!!
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 11:56   #48
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
mozes i bijelom raditi, nemoj samo da su ti pretanke plocice

izrezi papir za pecenje na tri trake i na njih razmazi ravnomjerno otopljenu cokoladu. stavi u frizider na 15.ak minuta... dok izvadis iz frizidera ostavi malo trake na sobnoj temp.prije nego ih rezes u plocice. i nemoj ih rezati puno vise (u visinu) u odnosu na tortu. ovisno o visni torte trebati ce ti 200-300 grama cokse.
Hvala ti puno . Ako sve ispadne dobro u sljedecih par dana postam fotku .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 11:49   #49
Cure sve izgleda predivno! Bas ogladnim kod dodem na ovu temu
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 19:28   #50
Ajme buhtle...fantastične su.

Kod mene danas čokoladni tart s rumom. Posudila sam u knjižnici knjigu pite i tartovi pa je nešto trebalo i isprobati

Talo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 23:30   #51
Savijače od prhkog tijesta

bilaboja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 23:34   #52
Ne znam što mi bolje izgleda od ova dva kolača.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 11:58   #53
Quote:
Talo kaže: Pogledaj post
Ajme buhtle...fantastične su.

Kod mene danas čokoladni tart s rumom. Posudila sam u knjižnici knjigu pite i tartovi pa je nešto trebalo i isprobati

http://www.pohrani.com/f/3e/p7/1LH4dcLZ/pita.jpg
savrseno izgleda

to ona okrugla knjiga, il?
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 12:05   #54
[IMG]
screenshot[/IMG]


nosila sam krempitu u goste. prvi put u zivotu sam pravila krempitu sa lisnatim sa maslacem koje sam sama prvi put pravila po ovom receptu http://www.youtube.com/watch?v=WzPn6Fu1a6A

lisnato se fenomenalno seklo, ostalo je prhko iako je prenocilo u frizideru, kad viljuskom uzimam zalogaj, krempita se fino kida, ne prevrce se.

potpuno nova dimenzija kolaca,apsolutno genijalna krempita, najfiniji svecani kolac. zaklinjem se da vise nikad nikad nikad u zivotu necu kupiti kupovno lisnato sa margarinom za krempite. takodje mi je drago sto sam krempitu poklonila, jer bih od jutros stukla pola tepsije. ovako cu ostati dama

(nije neka fotka, slikala drugarica telefonom na licu mesta, hvala joj)
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 12:08   #55
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
savrseno izgleda

to ona okrugla knjiga, il?

Hvala. Da okrugla
Talo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 13:39   #56
Quote:
darling kaže: Pogledaj post

nosila sam krempitu u goste. prvi put u zivotu sam pravila krempitu sa lisnatim sa maslacem koje sam sama prvi put pravila po ovom receptu http://www.youtube.com/watch?v=WzPn6Fu1a6A

lisnato se fenomenalno seklo, ostalo je prhko iako je prenocilo u frizideru, kad viljuskom uzimam zalogaj, krempita se fino kida, ne prevrce se.

potpuno nova dimenzija kolaca,apsolutno genijalna krempita, najfiniji svecani kolac. zaklinjem se da vise nikad nikad nikad u zivotu necu kupiti kupovno lisnato sa margarinom za krempite. takodje mi je drago sto sam krempitu poklonila, jer bih od jutros stukla pola tepsije. ovako cu ostati dama

(nije neka fotka, slikala drugarica telefonom na licu mesta, hvala joj)
Odlično izgledaju!
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 14:01   #57
Sekici, ocigledno koji rodjendan . Ograda je ispala super, ali bojala sam se da ne pukne pa sam otopila 400 g cokolade , pa je eto mala debela ograda . Nema veze, pojela se .



Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 17:06   #58
Quote:
Talo kaže: Pogledaj post

Kod mene danas čokoladni tart s rumom. Posudila sam u knjižnici knjigu pite i tartovi pa je nešto trebalo i isprobati
Quote:
bilaboja32 kaže: Pogledaj post
Savijače od prhkog tijesta

Odlično izgledaju!
Recepti?
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 18:44   #59
Pada kisa vec danima, ne da mi se radit nesto korisnije, pa evo da zadovoljim zelju za slatkim iako nastojim smanjit slatko, al ovo je neki kompromis
A i smanjenje kolicina pocetnih sastojaka na porciju-dvije isto cini cuda

Nesto kao puding od kakaa



Nesto od limuna,
kad se ohladio malo se spljostio, nije bas kao na slici

__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 19:22   #60
Kako si radila nešto kao puding od kakaa?
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.