Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2016., 21:18   #221
Eto samo da kažem ako će ikada nekome pomoć da zna kako se dobiva posao u fini....znači prije dva mjeseca i nešto imaju natječaj ...specijalist za poslove naplate....posaljem prijavu, odgovoram u potpunosti svim uvjetima....cijelo vrijeme im na internet stranici stoji za taj natječaj da je selekcijski postupak u tijeku...i danas dobijem (nakon punih dva mjeseca i nesto) mail da nisam odabrana i da ne odgovaram......nisam mislila da fina smije samo tako otpilit kanditate čija je prijava ispravna bez ikakvog provedenog testiranja, razgovora...ali očito se i to može....
LemonK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 11:49   #222
Kolike su uopće plaće u FINI ? Znači, isti posao u FINI u odnosu na isti posao u realnom sektoru. Recimo, kolika je plaća senior programera u FINI ?
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 00:01   #223
Pozdrav! Ima li tko da se prijavio na natječaj za šalterskog djelatnika i da je dobio poziv na testiranje iz platnog prometa? Ne razumijem uopće što mogu testirati vezano za platni promet?!
vivaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 13:06   #224
Quote:
vivaz kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Ima li tko da se prijavio na natječaj za šalterskog djelatnika i da je dobio poziv na testiranje iz platnog prometa? Ne razumijem uopće što mogu testirati vezano za platni promet?!
ako se to odnosi na testiranje u Kutini za radno mjesto u Ivanić Gradu, ja sam se prijavila i to putem njihove stranice.
Ja ću čitat malo iz zakona, i neke opčenite podatke iz Fine. ako netko zna točno neka piše
Cobri1992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 21:14   #225
[QUOTE=Cobri1992;59011269]ako se to odnosi na testiranje u Kutini za radno mjesto u Ivanić Gradu, ja sam se prijavila i to putem njihove stranice.
Ja ću čitat malo iz zakona, i neke opčenite podatke iz Fine. ako netko zna točno neka piše [/QUOTE

Da, na taj natječaj mislim za Ivanić Grad... Ne znam i dalje ništa, no isto ću pročitati zakon i to je to... ima previše toga za proučiti u jednome danu, ali što je tu je
Tko zna koliko nas bude sutra uopće... Ivanić ima dosta ekonomista
vivaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 10:51   #226
Quote:
Cobri1992 kaže: Pogledaj post
ako se to odnosi na testiranje u Kutini za radno mjesto u Ivanić Gradu, ja sam se prijavila i to putem njihove stranice.
Ja ću čitat malo iz zakona, i neke opčenite podatke iz Fine. ako netko zna točno neka piše
Mozes li mi molim te napisati kakvo je testiranje bilo? Moze I na PM
Dartag is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 15:13   #227
UP
Bio sam se prijavio na natječaj za radno mjesto Referent za operativne poslove primitka osnova za plaćanje i to još sredinom 7. mjeseca. Prošli četvrtak me je gospođica iz ljudskih potencijala zvala i obavijestila da bi me ovaj tjedan pozvali na testiranje. Danas sam i dobio telefonski poziv na testiranje u četvrtak u Koturaškoj ulici, da će testiranje biti stručni i psihologijski test.
Je li još netko pozvan?
Zna li netko što bi obuhvaćao ovaj stručni dio testiranja i obzirom na radno mjesto?
d-fens is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 11:37   #228
Quote:
d-fens kaže: Pogledaj post
UP
Bio sam se prijavio na natječaj za radno mjesto Referent za operativne poslove primitka osnova za plaćanje i to još sredinom 7. mjeseca. Prošli četvrtak me je gospođica iz ljudskih potencijala zvala i obavijestila da bi me ovaj tjedan pozvali na testiranje. Danas sam i dobio telefonski poziv na testiranje u četvrtak u Koturaškoj ulici, da će testiranje biti stručni i psihologijski test.
Je li još netko pozvan?
Zna li netko što bi obuhvaćao ovaj stručni dio testiranja i obzirom na radno mjesto?
Bok,

kako je bilo danas na testiranju? Ja idem sutra (petak) na testiranje, ali za drugo radno mjesto - Kontroling.

Kakav je bio test inteligencije? Kakva su bila stručna pitanja, što je još bilo? Svaka informacija je dobrodošla.

Unaprijed hvala!
__________________
"Da se instagram server sruši 90% mladih bi palo u tešku depresiju, ako si u 10% onih koji bi im se smijali stavi ovo u sign" :)
mjesečar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 19:16   #229
Znači imate stručno i psihologijsko testiranje. Javili su kandidatima u utorak mailom što, gdje i kako.

Stručni dio testa sadrži 15 pitanja (za ovaj natječaj na koji sam ja išao pitanja su bila iz Ovršnog zakona, Zakon o provedbi ovrhe na novčanim sredstvima, Pravilnik o načinu i postupku provedbe ovrhe na novčanim sredstvima). Malo zeznuto za naučiti u dva dana s obzirom da ovršni ima 371 članak :P, ali gospođica iz ljudskih potencijala je rekla da zapravo žele vidjeti tko je najmotiviraniji i može brzo usvojiti nove stvari.
Bilo je 15 pitanja, sve esejskog tipa, neka lagana, a neka i ne baš. (Nabrojite bar 5 ovršnih isprava, Koliko dugo Agencija mora čuvati osnovu za plaćanje, Kako i kada se Agenciji dostavlja osnova za plaćanje.... to su po meni bila lakša pitanja koja sam zapamtio, ali bilo je i pitanja o registru zadužnica i još hrpi stvari kojih se više ne sjećam...)

Psihologijsko testiranje smo imali test inteligencije (trokuti, kvadratići, pa nastavi niz) i tri testa osobnosti (jedan test sa pitanjima gdje je trebalo zaokružiti DA ili NE; test gdje je trebalo zaokružiti pridjev koji te bolje opisuje, tipa sramežljiv ili svadljiv, sramežljiv ili nametan; i treći od cca 170 pitanja sa odgovorima tipa točno, ne znam, netočno)
d-fens is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 11:24   #230
Državna agencija zove na testiranje i šalje popis zakona koji će biti na testiranju dan i pol prije testiranja.
Tu je sve jasno da su kandidati već odabrani.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 12:54   #231
Quote:
Tomek100 kaže: Pogledaj post
Državna agencija zove na testiranje i šalje popis zakona koji će biti na testiranju dan i pol prije testiranja.
Tu je sve jasno da su kandidati već odabrani.
To tako obično je u svim agencijama.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 17:12   #232
Ajde jel netko zna kako izgleda motivacijski intervju na Fini?... Pošto su me pozvali nakon onog psihologijskog testiranja na intervju sa direktorom malo me trta... šta on tamo ispituje? U pitanju je natječaj za stručno osposobljavanje
loretta1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:23   #233
Meni nije jasno kako to da FINA i Hrvatska Lutrija, a i neke druge državne firme imaju Certifikat poslodavac partner, prije bi trebali imati Certifikat uhljeb partner. Njima se uopće ne isplati slati nikakve molbe džabe trošiš papir i poštarinu na njih.
sram te bilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:54   #234
Dali ima novosti za oglas Referent za računovodstvo i financije, Kutina, rok je bio do 18.01.2017.

Jel možda itko pozvan na razgovor?
Her-Bak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 15:43   #235
Pozdrav svima.
Prijavila sam se na natječaj u Finu za refernta za šalterski rad.
Dobila sam poziv da dođem na pismeni test u svrhu selekcije.
Dali je netko bio,o kakvom se testu radi.
Hvala unaprijed.
scima111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:55   #236
Quote:
Her-Bak kaže: Pogledaj post
Dali ima novosti za oglas Referent za računovodstvo i financije, Kutina, rok je bio do 18.01.2017.

Jel možda itko pozvan na razgovor?
Ja sam se prijjavila za specijalista za provedbu naplate osnova za placanja u Kutini, tstiranje je bilo jucer. Ne znam nakon koliko se javljaju za razgovor
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:58   #237
Quote:
scima111 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Prijavila sam se na natječaj u Finu za refernta za šalterski rad.
Dobila sam poziv da dođem na pismeni test u svrhu selekcije.
Dali je netko bio,o kakvom se testu radi.
Hvala unaprijed.
Psiholosko testiranje i test provjere znanja, iako smo mi u Kutini imali samo provjeru znanja jer je testiranje bilo u Kutini, a na psiho.testiranje ce ici onaj tko je prosao test znanja
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:49   #238
Smile

Quote:
chlo kaže: Pogledaj post
Psiholosko testiranje i test provjere znanja, iako smo mi u Kutini imali samo provjeru znanja jer je testiranje bilo u Kutini, a na psiho.testiranje ce ici onaj tko je prosao test znanja

Ja sam iz Pule.
Hvala na odgovoru. Sretno svima.
scima111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 15:07   #239
Ekipa, pozvana sam na testiranje za šalterskog radnika u FINI, stoji mi u mailu da se provjera znanja odnosi na poznavanje platnog prometa i poslovanja FINE, ako je netko bio neka kaže kakav tip pitanja je bio :-), barem za ovo prvo, bila bi jako zahvalna
jopina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 12:51   #240
Pozz ljudi, pozvana sam na testiranje za IT sektor u ponedjeljak 13.3. pa me zanima ide li jos netko na to? Kakva su strucna pitanja? Bila bi zahvalna da netko podijeli iskustva
tinica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.