Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 21:21   #1221
Quote:
Cvitan kaže: Pogledaj post
osobno...previse...max. 300€ za 50% posla, to i ispadne cca 2300, dakle 50% njihove cijene, ne nose razglas jer se spoje na bendov...
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Meni su skoro sve ponude sto sam dobila za DJ-a izmedju 470 i 500 EUR (jedna je samo 600 EUR), a imat cemo samo DJ-a. Svima su u to uracunati putni troskovi i razglas . Jednom i rasvjeta. Sudeci po tome za pola noci bi rekla da je 500 previse .
Quote:
Accipio kaže: Pogledaj post
Ovisi o datumu vjenčanja, jer ako je " atraktivan " datum onda DJ računa u svakom slučaju radim taj dan, tako da vam je popust dobar za traženije datume.
Nope, izrazito neatraktivan datum vjencanja imamo

Hvala vam cure na feedbacku. Nas dvoje smo pricali i rekli da cemo ipak uzeti tog DJ-a jer nam je bio ok na drugim svadbama i s obzirom na cifre koje cemo potrositi na svadbi na druge, nama puno manje vazne stvari, nije nam frka dati vise love za dj-a ako znamo (nadamo se) da ce dobro napraviti svoj posao.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 05:32   #1222
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Ok, dakle pasivno agresivno it is .
Jel bi ti isto naplatila da moraš oprati pola mašine suđa ili cijelu (punu) perilicu?
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:01   #1223
DJ Bruno

Evo da i ja podijelim iskustva sa DJ-em. Posavjetovali smo se sa vama na forumu i odlučili se za DJ Bruna. Sve je bilo ugodno, od inicijalnog sastanka do kasnijih susreta gdje se probliže dogovarala playlista. Bruno je jako susretljiv, otvoren, odgovoran i prepun savjeta. Ono što nas je razveselilo je to što ćemo dobiti moderatora svadbe a ne samo DJ-a.
Svadba je prošla savršeno. Bila je na Sljemenu u Tomislavcu u 12om mjesecu. Snijeg je pao par dana prije ali to nije prouzročilo nikakav problem našem DJ-u da sa opremom dođe gore i sve sam pripremi. U paketu smo još uzeli i rasvjetu i bubble machine koji nisu obavezni. Mi smo se odlučili za malo više strane muzike tako da smo dogovorili što će se puštati u pauzama za jelo (muž je složio oko 100njak pjesama) a za plesne blokove su bile dogovorene samo smjernice.
Pošto smo većinom htjeli strano bez ikakvih domaćih pjesama, Bruno nas je upozorio da bi moglo doći do suše na plasnom podiju kod starije populacije u određenim plesnim setovima. Tako je i bilo, no njegovom hitnom intervencijom i blagim zaokretom u popularne hrvatske pjesme (trash, neke popevke i sl.) sve je prošlo super. Gosti su se zagrijali a kasnije smo se vratili na strano. Također je za kraj dogovoren blok nakon što je većina starijih ljudi napustila restoran koji je više bio nama po volji.
Sve u svemu, nećete pogriješiti ako se odlučite za njega...tople preporuke!
think.pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 11:37   #1224
molim preporuku DJ-a sa Šibenskog ili Splitskog područja...
Hvala
__________________
Jel´ što će ti sloboda kad nemaš čast...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 10:54   #1225
Quote:
drabotic kaže: Pogledaj post
molim preporuku DJ-a sa Šibenskog ili Splitskog područja...
Hvala
poslat pm, lp
Cvitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 15:07   #1226
Samo bolje zaobiđi dj peca
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 10:14   #1227
Pozdrav narode!
Isprike sto upadam ko indijanac.
Da li tko od vas zna ili je suradjivao sa DJ Doogie -em?
Ekipa koju smo zvali je zauzeta na datum koji nam treba, pa su nam njega ponudili kao vanjskog suradnika.
Hvala!
Mr. Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 16:44   #1228
Thumbs down

Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
Samo bolje zaobiđi dj peca
potpisujem, lik je prelos, svi misle da je to stari Peco a ovo mu je sin koji je katastrofa
Cvitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 16:29   #1229
Pozdrav svima!
Ima li itko preporuku za DJa koji vrlo dobro barata engleskim jezikom budući da su većina uzvanika stranci, a da bi bio voljan putovat na Hvar (ne u grad Hvar)?
I ako imate ikakvu ideju, koliko bi naplatio putne troškove, s obzirom na to da bi vjerojatno trebao trebao prenoćit na Hvaru?

Unaprijed zahvaljujem
EternalWanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 11:47   #1230
Quote:
EternalWanderer kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ima li itko preporuku za DJa koji vrlo dobro barata engleskim jezikom budući da su većina uzvanika stranci, a da bi bio voljan putovat na Hvar (ne u grad Hvar)?
I ako imate ikakvu ideju, koliko bi naplatio putne troškove, s obzirom na to da bi vjerojatno trebao trebao prenoćit na Hvaru?

Unaprijed zahvaljujem
zavisi kad ti je svadba, jer ako je u sezoni nocenje na Hvaru ide u nebesa skoro kao cijena samog sviranja lol
poslao sam ti na pm kontakte nekih djeva s splitsko-dalmatinskog podrucja
Cvitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 19:43   #1231
Ma noćenje nije bed, uzvanici su uglavnom stranci i svima treba riješit smještaj, tako da još jedan ekstra krevet neće napravit neku veliku razliku. Problem je u tome da čim dj/fotograf/netko treći tko pruža kakvu uslugu čuje da je vjenčanje na Hvaru, odmah se drugačije postave i misle da mogu naplatit uslugu u suhom zlatu. I to naravno pod uvjetom da uopće hoće putovat na Hvar.
EternalWanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 12:24   #1232
Pozdrav,

zna li itko kojeg dobrog dj-a na splitskom području za, da je bio na takvoj svadbi, slušao, gledao, ima neko iskustvo??

Može mi poslati i pp, nije problem, svaka informacija mi je dobrodošla...

Zahvaljujem unaprijed!!
info 10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 13:05   #1233
Quote:
info 10 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zna li itko kojeg dobrog dj-a na splitskom području za, da je bio na takvoj svadbi, slušao, gledao, ima neko iskustvo??

Može mi poslati i pp, nije problem, svaka informacija mi je dobrodošla...

Zahvaljujem unaprijed!!
Poslan pp

lp
Cvitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2018., 10:16   #1234
Jel netko surađivao s DJ Marcelom iz StudiaFM? Kakva iskustva imate? Hvalaa!!
itsakindofsvadba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2018., 14:26   #1235
Dobar Dj iz profi firme ( dakle profi oprema ). Veseljak koji ima iza sebe dosta odradjenih svadbi ( trebao bi se snaci u svakoj situaciji jer ih je vec dosta savladao ). Meni osobno je na svakoj svadbi odradio posao za pohvalu. Ovisi o datumu ali mogao bi biti zauzet, pa svakako trazite DJ sa slicnim iskustvom ako Marcela nemozete dobiti.
Accipio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 11:20   #1236
Dobar DJ za svadbu / karaoke

Jel imao tko dj marcela iz studio fm-a da podijeli iskustva?
Jel napravi on dobar tulum? Mi bi imali vecinom mlade i htjeli stranu muziku uglavnom, da bude ko neki dobar izlazak/tulum..
(Ne mogu obrisat post a vidim da je isti upit bio iznad)
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 12:01   #1237
Napravite playlistu pjesama na youtubeu, ne shvacam sto ce Vam DJ
stolhrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 16:56   #1238
Pozdrav, nije upit za dj-a ali je povezano
Htjela bih barmena koji zna bacati one zapaljene boce dakle treba mi samo da malo napravi show, na nekih 15 min ���� da li znate nekog? Ima li tu negdje na temi barmena?
Petitapetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 15:57   #1239
ZAMP

Bok,

nisam uspjela naći provjerenu informaciju, pa mi možda neki DJ može odgovoriti. Ukoliko ću imati licenciranog DJ-a na svadbi, trebam li isto platiti ZAMP?
maya_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2018., 15:47   #1240
Quote:
maya_os kaže: Pogledaj post
Bok,

nisam uspjela naći provjerenu informaciju, pa mi možda neki DJ može odgovoriti. Ukoliko ću imati licenciranog DJ-a na svadbi, trebam li isto platiti ZAMP?
Da, njemu licenca sluzi samo za reproduciranje pjesama, svako javno izvodenje podljeze zampu
Cvitan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.