Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 12:02   #6261
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Meni treba grudnjak sad, ne za dojenje. Ne znam gdje da kupim neki veći, ne preskup. HM mi nema više brojeva iznad 85D.
Jel imas namu negdje u blizini?ili neki ducan samo sa d.rubljem?
Ja sam si na kraju u nekom tak bezveznom ducanu kupila sasvim ok grudnjak za 120kn.
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 06.11.2017., 12:03   #6262
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Meni treba grudnjak sad, ne za dojenje. Ne znam gdje da kupim neki veći, ne preskup. HM mi nema više brojeva iznad 85D.
KIK?
Oni znaju imati te veće brojeve za neku malu paru.
__________________
Život krade, more vrati.
Hisoka is offline  
Old 06.11.2017., 12:04   #6263
Nemam Namu! Može Kik!!!

Naravno, svatko kupuje prema svojim željama, samo što kad mi je trebala pomoć za izdajanje izdojila sam prilično toga ručno dok je Aventova stajala sa strane i bila neupotrebljiva. Ručno izdajanje mi je bilo SF dok nisam probala, em brže, em ne boli jer izdajalica vakumira bradavice itd... Uglavnom baš sam ljuta na tu Aventovu.
BitterSweet is offline  
Old 06.11.2017., 12:06   #6264
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Ja sam slozila zadnju posiljku robe,uglavnom ono kaj je necak prerastao ovo ljeto ne znam kak da si organiziram robicu a da mi bude.prakticno,i zapravo cekam prematalicu koju cemo kupit krajem godine.
Mi smo na kraju odlucili kupiti pravi ormar umjesto prematalice. Imamo puno stvari (isto dobivamo naslijedeno) I ne ne znam gdje bih sve to spremila dok ne dode na red. Imamo cvrstu podlogu za prematanje pa cemo je staviti na kinderbet ili radni stol, ovisno gdje nam bude prakticnije
yenna89 is offline  
Old 06.11.2017., 12:06   #6265
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Meni treba grudnjak sad, ne za dojenje. Ne znam gdje da kupim neki veći, ne preskup. HM mi nema više brojeva iznad 85D.
ne znam koliko ti je blizu Roses outlet, ja tamo sve rublje kupujem po barem 3 put manjim cijenama nego u dućanima, a nema veličine koje nema (Tezenis, Intimissimi i Calzedonia). grudnjaci su cca 30ak kuna.

Quote:
Hisoka kaže: Pogledaj post
100 ljudi - 100 ćudi,
100 žena - 10000000 različitih mišljenja.

I neka je tako.

Aplikacija imam 0,
izdajalicu, baš kao i grudnjake ne planiram uzimati dok se ne ukaže potreba.
ma ja uopće ne mislim da je izdajalica neki must koji se mora imati, više je do toga da obožavam te neke gadgete koji mogu pojednostaviti nešto. kupit ću i izdajalicu i baby monitor. na kraju krajeva, kupila sam i mini baby doppler za slušanje srca, pa su mi se isto svi čudili

ne čudim se što netko kupuje potkošulje za dojenje, nego jednostavno zasad nisam vidjela razliku između te i ove obične koje imam, a razlika u cijeni ogromna (samo sam u HMu gledala, a inače imam potkošulje iz Calzedonia outleta po 20 kn). pa pitam koja je prednost tih nad običnima.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 06.11.2017., 12:09   #6266
Ma posebne prednosti nema. Imam veće cice i bilo mi je super kak su mi ih te potkošulje držale bolje na mjestu. Nikakav must have.

I kužim te skroz jer i ja volim gadgete, zbilja, ali mi se izdajalica baš zamjerila. I imaš pravo, uvijek možeš prodati.

Koji baby monitor si kupila?
BitterSweet is offline  
Old 06.11.2017., 12:10   #6267
Quote:
yenna89 kaže: Pogledaj post
Mi smo na kraju odlucili kupiti pravi ormar umjesto prematalice. Imamo puno stvari (isto dobivamo naslijedeno) I ne ne znam gdje bih sve to spremila dok ne dode na red. Imamo cvrstu podlogu za prematanje pa cemo je staviti na kinderbet ili radni stol, ovisno gdje nam bude prakticnije
Ja sam si zapiknula da hocu prematalicu i da mi je to bajprakticnije

Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ne znam koliko ti je blizu Roses outlet, ja tamo sve rublje kupujem po barem 3 put manjim cijenama nego u dućanima, a nema veličine koje nema (Tezenis, Intimissimi i Calzedonia). grudnjaci su cca 30ak kuna.
Kaj ima i vecih brojeva?tipa od 80D na dalje?
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 06.11.2017., 12:15   #6268
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Meni treba grudnjak sad, ne za dojenje. Ne znam gdje da kupim neki veći, ne preskup. HM mi nema više brojeva iznad 85D.


imas u hm-u vecih, ali stoje na plus size odjelu, mislim da na cvjetnom ima taj odjel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Old 06.11.2017., 12:16   #6269
E u vezi tog Roses outleta, jel to samo ponekad tamo nešto svašta sniženo ili kako to ide s tim općenito "outletima"? Htjela bi otić vidjet nekom prilikom što se nudi a nikako.. A nije mi preko svijeta.
minipanda is offline  
Old 06.11.2017., 12:17   #6270
Nda, ne idem na Cvjetno godinama niti planiram. Al dobro je znati.

Nadam se da ću nešto naći u Kiku.
BitterSweet is offline  
Old 06.11.2017., 12:19   #6271
Quote:
Smiling Helena kaže: Pogledaj post
Imaš kakvu dobru za trudove? Samo da beleži učestalost i trajanje. Necu pizdarije.

Izdajalica nije bas neophodna po hitnom postupku. Prepunjenost se rešava na druge nacine sasvim uspešno. Masiranjem, toplim/hladnim oblozima, list kupusa i izdajanje rucno tek da pritisak popusti.
Ne odgovaram te od kupovine. Tvoja lova, tvoje zelje. Kad ja nesto naumim nema tog ko me može odgovoriti. Pisem informacije radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
vidjela sam da ima i aplikacije zA brojanje trudova, jačina, razmaka. samo se nisam još bacila na proučavanje, daleko mi. al baš danas čudo aplikacija za pomoć postoji.

ja sam svjesna da sam prvorotka i da sigurno brijem da su nužne stvari koje realno nisu, ali me ne dira to previše. trenutno si te neke stvari možemo priuštiti, i veseli me to, i nema toga tko će me odgovoriti, pa ni muž
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 06.11.2017., 12:22   #6272
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Nda, ne idem na Cvjetno godinama niti planiram. Al dobro je znati.

Nadam se da ću nešto naći u Kiku.
Naruci prek interneta. Svaki malo ti imaju besplatnu dostavu i imaju puno veci izbor nego u ducanu.
Meni je hm on line najbolji on line ducan.
ancy_20 is offline  
Old 06.11.2017., 12:23   #6273
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
vidjela sam da ima i aplikacije zA brojanje trudova, jačina, razmaka. samo se nisam još bacila na proučavanje, daleko mi. al baš danas čudo aplikacija za pomoć postoji.

ja sam svjesna da sam prvorotka i da sigurno brijem da su nužne stvari koje realno nisu, ali me ne dira to previše. trenutno si te neke stvari možemo priuštiti, i veseli me to, i nema toga tko će me odgovoriti, pa ni muž
Ja te potpuno razumijem!
Takva sam i ja bila u 1.t, a mogu ti reci ni sad se nisam nista puno promijenila.
U subotu sam si kupila 3.kolica. Mislim da to sve govori ....
ancy_20 is offline  
Old 06.11.2017., 12:25   #6274
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
vidjela sam da ima i aplikacije zA brojanje trudova, jačina, razmaka. samo se nisam još bacila na proučavanje, daleko mi. al baš danas čudo aplikacija za pomoć postoji.



ja sam svjesna da sam prvorotka i da sigurno brijem da su nužne stvari koje realno nisu, ali me ne dira to previše. trenutno si te neke stvari možemo priuštiti, i veseli me to, i nema toga tko će me odgovoriti, pa ni muž


tak i ja
nekad cak ne brijem da je nuzno, vec mi je samo lijepo

sto se tice rosesa, ja volim otici. doduse, najbolje kupim kad nista tocno ne trazim.
tamo uglavnom idem po ves u tezenis i calzdoniju, sportskih stvari se uvijek da naci turbo jeftinih kao i dosta snizene markirane stvari u xyz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Old 06.11.2017., 12:26   #6275
Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
E u vezi tog Roses outleta, jel to samo ponekad tamo nešto svašta sniženo ili kako to ide s tim općenito "outletima"? Htjela bi otić vidjet nekom prilikom što se nudi a nikako.. A nije mi preko svijeta.
Tamo su ti uviejk na snazi outlet cijene, a nekad imaju i jos dodatno snizenje na vec te snizene outlet cijene.
Ja sam bila u petak, nike je imo dodatnih 25% na sve tako da smo kupili maloj one air max tenisice za 150kn. S tom kupovinom sam jako zadovoljna, a onda sam nasla i cizme za nju u froddu za 148kn (u cityu su takve 320kn naravno samo je jedan detalj promijenjem pa su ive proslogodisnji model).

Mislim da sad iduci vikend roses slavi rodjendan i onda ce biti dobri dodatni popusti u bas svim ducanima.
ancy_20 is offline  
Old 06.11.2017., 12:27   #6276
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
trenutno si te neke stvari možemo priuštiti, i veseli me to, i nema toga tko će me odgovoriti, pa ni muž
Tako smo i mi u prvoj trudnoći. Mogli smo, htjeli, veselilo nas je. I dan danas kad nas nešto veseli pa makar je drugima glupo mi si kupimo, tj. curki. I baš sam zadovoljna, sad skoro nemamo uopće kaj za kupiti jer stvarno imamo sve. I ne bih se vratila i kupila manje toga.

Baby monitor pliz? Ja bih onaj s videom.

Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Naruci prek interneta. Svaki malo ti imaju besplatnu dostavu i imaju puno veci izbor nego u ducanu.
Meni je hm on line najbolji on line ducan.
Joj fakat
BitterSweet is offline  
Old 06.11.2017., 12:30   #6277
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post

Kaj ima i vecih brojeva?tipa od 80D na dalje?
ima

Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
E u vezi tog Roses outleta, jel to samo ponekad tamo nešto svašta sniženo ili kako to ide s tim općenito "outletima"? Htjela bi otić vidjet nekom prilikom što se nudi a nikako.. A nije mi preko svijeta.
outlet taj sam po sebi i nije nešto, nije to pravi Outlet kao vani gdje naletiš na stvari 70% i više snižene, pa se isplati.

ali taj dućan s rubljem koji drži ove tri marke (koje su meni ok) se fakat višestruko isplati. kupujem grudnjake po 30 kn, gaće po 15ak, debele zimske najlonke po 20 (inače su 80 barem), potkošulje po 20, po ljeti badiće po 30, gornje dijelove piđame po 30.... i takve su cijene uvijek. npr ja se za posao moram dosta strogo oblačiti, tako da mi uvijek treba hrpa najlonki, koje su mi u toj količini skupe u redovnoj prodaji, a tamo kupim hrpu onih od npr 20 dena po 12 kuna....
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 06.11.2017., 12:32   #6278
Kad smo kod ovoga što @audrina piše...

Jel vama ta robica bebeća lijepa?
Ono, awwww, kako je slatko?
__________________
Život krade, more vrati.
Hisoka is offline  
Old 06.11.2017., 12:32   #6279
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Baby monitor pliz? Ja bih onaj s videom.

ovaj obični ni nije opcija
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 06.11.2017., 12:33   #6280
Quote:
Hisoka kaže: Pogledaj post
Kad smo kod ovoga što @audrina piše...

Jel vama ta robica bebeća lijepa?
Ono, awwww, kako je slatko?
nedavno smo imali tu temu ovdje

meni je totalno awwww i to sve, dok je nekima ravno skroz. :klap:
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.