Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 13:56   #21
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Jel to onaj što je 90-ih bio Jugoslaven, a sada neka velika Hrvatina.
Valjda prije 90-tih (kad nije bio političar nego direktor poduzeća SOKO, za proizvodnju aviona, čiji direktor je bio i u ratnim godinama). Od 90-tih je pri vrhu, a od ranih 2000-tih apsolutni šef HDZa i općenito hrvatske politike u BiH.
boske94 is offline  
Old 29.11.2017., 13:57   #22
Sto je Praljak naumio dobio je .....
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Old 29.11.2017., 13:57   #23
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Ovaj post govori o tebi više nego što ti misliš.

Ali najbolje je kada se guje same razotkrivaju

Šteta da nismo imali više svračjih jaja da ih postavimo pred sve snahe..
Svaki post govori o onome tko ga piše pa i ovaj tvoj!
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Old 29.11.2017., 13:58   #24
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Super su mi srpski i naši "stručnjaci" koji tvrde da je Srbija abolirana od krivnje za Bosnu. Pa, da, osim što je zemlja bila pod sankcijama pola 90-ih i pretvorena u međunarodni "pariah state" te poslijedično i bombardirana i istjerana s Kosova. Osim toga, baš nikako nisu platili.
Srbi su dobili etnički čiste 49% BiH, nisu krivi za agresiju niti genocid niti uzp, super cijena.
zrimo is offline  
Old 29.11.2017., 13:58   #25
Quote:
boske94 kaže: Pogledaj post
Valjda prije 90-tih (kad nije bio političar nego direktor poduzeća SOKO, za proizvodnju aviona, čiji direktor je bio i u ratnim godinama). Od 90-tih je pri vrhu, a od ranih 2000-tih apsolutni šef HDZa i općenito hrvatske politike u BiH.
Čini mi se da je i 90-ih bio Jugoslaven. Ali, možda samo to tad. Nisam više siguran.
Tomo1972 is offline  
Old 29.11.2017., 13:59   #26
Quote:
Tore kaže: Pogledaj post
znači svjesni da je popio otrov, nastavljaju kao da nije? pa zašto bi to sudac napravio? reci jedan dobar smisleni razlog zašto bi sudac nastavio sa suđenjem svjestan da optuženi umire? samo jedan smisleni razlog
ustvari, on je presuden, da li umire je pod velikim zankom upitnika,a uostalom svi cemo, vrlo vjerovatno, jednom krenuti tim putem
Levanty is offline  
Old 29.11.2017., 13:59   #27
Quote:
bizon_9 mm kaže: Pogledaj post
Kako to katolik, a pokušao samoubojstvo?
Logičan odgovor: Nije katolik.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Old 29.11.2017., 14:00   #28
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Čini mi se da je i 90-ih bio Jugoslaven. Ali, možda samo to tad. Nisam više siguran.
covjek koji ne mjenja stavove je budala, covic je sazrio u jednom trenutku
Levanty is offline  
Old 29.11.2017., 14:00   #29
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Super su mi srpski i naši "stručnjaci" koji tvrde da je Srbija abolirana od krivnje za Bosnu. Pa, da, osim što je zemlja bila pod sankcijama pola 90-ih i pretvorena u međunarodni "pariah state" te poslijedično i bombardirana i istjerana s Kosova. Osim toga, baš nikako nisu platili.
NATO bombardiranje i Kosovo veze nemaju s onim što se u BiH događalo.
SinnFein is offline  
Old 29.11.2017., 14:01   #30
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Može li sad BIH tužit Hrvatsku za golemu odštetu?
Moze ,taman da prebiju muslimani dugove sto su pojeli popili I koristili hotele tokom rata....I jos ce morat donaplatiti...al drugi put neka nadju drugu destinaciju....jednom mozes biti budala drugi put ne.
realist is offline  
Old 29.11.2017., 14:01   #31
Quote:
zrimo kaže: Pogledaj post
Srbi su dobili etnički čiste 49% BiH, nisu krivi za agresiju niti genocid niti uzp, super cijena.
I rijesili su se dijela drzave radi kojeg bi u doglednoj buducnosti postali manjina u vlastitoj drzavi, a Albanac bi im bio predsjednik. Srbija je pobijedla u ratovima, to je cinjenica.
John_Wayne is offline  
Old 29.11.2017., 14:02   #32
Uopće nije u redu da se tolika vojska Hercegovine devedesetih dala u ruke čovjeku koji nema apsolutno nikakvog vojnog školovanja i geostrateškog iskustva kakvog su imali generali u Hrvatskoj.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Old 29.11.2017., 14:02   #33
Quote:
Levanty kaže: Pogledaj post
covjek koji ne mjenja stavove je budala, covic je sazrio u jednom trenutku
Nisi mogao biti direktor poduzeća niti 90-tih niti danas ako nisi na liniji službene politike. A zna se šta je službena politika HZ HB bila tako da on tad nije bio Jugoslaven sigurno (ali nije bio u vrhu politike)
boske94 is offline  
Old 29.11.2017., 14:02   #34
Bojim se da Hrvati nakon svakog rata ispadnu budale, barem je tako povijest pokazala.
zrimo is offline  
Old 29.11.2017., 14:04   #35
Quote:
zrimo kaže: Pogledaj post
Bojim se da Hrvati nakon svakog rata ispadnu budale, barem je tako povijest pokazala.
Istina!!!
realist is offline  
Old 29.11.2017., 14:04   #36
Quote:
Levanty kaže: Pogledaj post
ustvari, on je presuden, da li umire je pod velikim zankom upitnika,a uostalom svi cemo, vrlo vjerovatno, jednom krenuti tim putem
ma to je bio odgovor jednoj korisnici koja se uzbunila kako su vidjeli da je popio otrov i mrtvo-hladno nastavili kao boli ih neka stvar. zapravo, istina je da je sve prekinuto u minut.
Tore is offline  
Old 29.11.2017., 14:06   #37
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Moze ,taman da prebiju muslimani dugove sto su pojeli popili I koristili hotele tokom rata....I jos ce morat donaplatiti...al drugi put neka nadju drugu destinaciju....jednom mozes biti budala drugi put ne.
ja mislim da bi mi ves sutra isto ponovili, samo sto bi sad kategotizacija hotela bila bolja, a oni zamotaniji nego tada.

Jedino sto me malo tjesi je da nece samo RH osjetiti posljedice ove presude.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 29.11.2017., 14:06   #38
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Moze ,taman da prebiju muslimani dugove sto su pojeli popili I koristili hotele tokom rata....I jos ce morat donaplatiti...al drugi put neka nadju drugu destinaciju....jednom mozes biti budala drugi put ne.
Možeš bit budala više puta. Prvo su im guzicu spasili Ustaše 41. i 42. godine, a onda HV i HVO. Pogodi koga mrze najviše na svijetu.
ljupčeodmilošte is offline  
Old 29.11.2017., 14:06   #39
Koliko moras da budes nesposoban pa da ne uspes da se ubijes ako to stvarno zelis
xandros is offline  
Received Infraction
Old 29.11.2017., 14:06   #40
Quote:
Lanac Armstrong kaže: Pogledaj post
Uopće nije u redu da se tolika vojska Hercegovine devedesetih dala u ruke čovjeku koji nema apsolutno nikakvog vojnog školovanja i geostrateškog iskustva kakvog su imali generali u Hrvatskoj.
Vjerovatno jer Hrvati iz BiH nisu bili poželjni u redovima JNA i imali smo najmanje vojno obrazovanog osoblja, čak i u odnosu na generale Armije koji su zanat ispekli u JNA i praksu u Hrvatskoj 1991.
Da je data nekome iz RH kakva bi to tek onda bila agresija?

JNA oficiri čak nisu htjeli pregovarati s nama kad ispred njih banu golobradi mladići s činovima za koje su se oni školovali godinama, bila im to uvreda.

I koja tolika vojska omjer je bio u odnosu na VRS 1:4 i Armiju 1:5.
zrimo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.