Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2010., 18:59   #8001
Quote:
majsica29 kaže: Pogledaj post
Bila sam se javila prije par mjeseci jer sam vas pitala za savjet u vezi klinodaktilije i lošeg nalaza double testa, bila sam sva prestrašena i pomogle ste mi svojim savjetima, hvala vam od srca. Obećala sam se javit poslije poroda i evo me, moja curica je rođena zdrava, samo je uranila mjesec dana pa je vode kao neurorizičnu. Sitni smo, imami 2500 kg ali puno papamo i trudimo se. Ako se sretnemo negdje u parku poigrat čemo se s vašim prinčevima i princezama. Držite se i budite tako hrabre i jake kao do sad,pusa drage moje. Volimo vas ja i moja Tena.
Od srca čestitam na malenoj Teni..uživajte jedna u drugoj i želim vam puno zdravlja i radosti ...
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 19:02   #8002
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post

. To je nekoliko pica, ogromne količine krekera s majonezom i još veće količine čokolade iz Lidla. I galon kave...
a u čemu se ovo razlikuju od tvog uobičajenog jelovnika?
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 19:07   #8003
Pozdrav svima
drago mu je da ste svi dobro i veselo i nadam se koliko toliko odmorno..
želim da nam svima Bog da uspješnu vrtićko-školsku godinu i po mogućnosti sačuva ovo malo preostalih potrebnih živaca
puse dječici i mama i tatama
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 19:10   #8004
Quote:
markanez kaže: Pogledaj post
ne raste ništa koliko vidim
ništasamo da potvrdim znanstvena istraživanja
(imam osjećaj da će me Tija prrozvati čim me prestane žaliti zbog kolonoskopije, pa da ju preduhitrim)
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 19:29   #8005
Quote:
suza27 kaže: Pogledaj post
ništasamo da potvrdim znanstvena istraživanja
(imam osjećaj da će me Tija prrozvati čim me prestane žaliti zbog kolonoskopije, pa da ju preduhitrim)
Nisam nesto od tipkanja u zadnjih mjesec dva,al na ovo sam se morala javiti... draga suosjecam zbog kolonoskopije ...bila na cistoskopiji prosle godine
sanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 20:36   #8006
Quote:
suza27 kaže: Pogledaj post
ništasamo da potvrdim znanstvena istraživanja:
(imam osjećaj da će me Tija prrozvati čim me prestane žaliti zbog kolonoskopije, pa da ju preduhitrim:

khm, da bi ti 'nešto' naraslo od pive moraš ekšuali i popit pivu, kuiš plavušo?
a markiju naravno ne može ništa narasti od pive, malo je pobrkao kromosome, ono ženski i muški, ženski imaju sise, muški nemaju ništa. Ponekad se desi da muškima naraste trbuh od pive, ne baš rijetka pojava. I to je sve što može narasti od pive. Čitaš Marki?


Quote:
suza27 kaže: Pogledaj post
a u čemu se ovo razlikuju od tvog uobičajenog jelovnika
pa u majonezi, đizs, mrzim kad mi se broje zalogaji


apdejt. Stigle su nam školske knjige, Korina je svoje prelistala i tražila olovku da 'pise i uci citati' , srce malo štrebersko , sinek je uzeo jednu iz matematike i rekao ' vid' koja fora, s jedne strane je udžbenik a s druge zbirka, samo okreneš, baš fora jel da'. I to je bilo to. Slutim probleme

odo se utješit

ljubim
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 22:06   #8007
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
khm, da bi ti 'nešto' naraslo od pive moraš ekšuali i popit pivu, kuiš plavušo?
a markiju naravno ne može ništa narasti od pive...Čitaš Marki?
odo se utješit
kužiš ne...
ništa ne raste....ni saldo...ni kosa..za poludit
odo se i ja utješit...
markanez is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 21:56   #8008
sunce mu njegovo

kukuruz, sladoled, čipi čips, napolitanke, jabuku, pizzu i još toga zna sam držat u ruci...a kad je žlica, vilica u pitanju....aaaaaaaauuuuuuu.....borba...umoran je zadnjih dana samo tako...po tri četri puta se vraća za stol i oće jest, ali da ga mi hranimo....e nema više.
plač, grljenje, ma svega ima od njega....ali zdravo....nema toga više.
markanez is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 12:59   #8009
Quote:
markanez kaže: Pogledaj post
sunce mu njegovo

kukuruz, sladoled, čipi čips, napolitanke, jabuku, pizzu i još toga zna sam držat u ruci...a kad je žlica, vilica u pitanju....aaaaaaaauuuuuuu.....borba...umoran je zadnjih dana samo tako...po tri četri puta se vraća za stol i oće jest, ali da ga mi hranimo....e nema više.
plač, grljenje, ma svega ima od njega....ali zdravo....nema toga više.

samo oštro marki...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 14:09   #8010
mark ...ista stvar sa Kiarom prije nekoliko mjeseci ....nije htjela uzeti kasiku i viljusku u ruku ,ni pokusati,nista .... i onda jedan dan samo uzela, jos nije toliko spretna da sama zagrabi kasikom ili nabode viljuskom, tu joj pomognem, ostalo obavi sama.... Mozda da mu probas sa omiljenom hranom i uz malu vasu asistenciju.....

Jos nam ostao problem case, samo jogurt hoce da pije iz soljice, ostalo sve na bocicu.... mozes joj sipati sta hoces u casu nema sanse da proba.... tvrdoglavost na n-tu.....
sanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 14:43   #8011
Quote:
markanez kaže: Pogledaj post
sunce mu njegovo

kukuruz, sladoled, čipi čips, napolitanke, jabuku, pizzu i još toga zna sam držat u ruci...a kad je žlica, vilica u pitanju....aaaaaaaauuuuuuu.....borba...umoran je zadnjih dana samo tako...po tri četri puta se vraća za stol i oće jest, ali da ga mi hranimo....e nema više.
plač, grljenje, ma svega ima od njega....ali zdravo....nema toga više.
pa zna dijete sta mora drzati u ruci,sta ce mu zlica-za cuspajz

ma i kod nas ista prica,jede s vilicom super al zlica neide nikako,a niti je tjeram-jednog ce dana i to savladati

zna piti iz svega al iz salice nezna al to je opet moja greska jer je nikad nisam ni ucila

pije iz onih malih janinih flasica,a kad treba zna potegnuti ko velika iz velike flase (to valjda vidi mene kad cepam po pivici)i da nemam velike
vjerojatno radim nesto pogresno
styria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 14:56   #8012
i mi bi Dodija hranili i pio bi na dudu dan danas da nema vrtica...

meni je super kaj Ante jede jabuku!!! nama je to sajensfikšn... i dalje je sve voce nula bodova... ni molbe ni kamufliranje ni vrtic... nis ne pomaze...

i da... na flasu zna potegnut sam tak!
__________________
The face of a child can say it all, especially the mouth part of the face.
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 14:58   #8013
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
bum ti ja zašarafil jednu kad te vidim zbog te zlobne insinuacije da sam debela:rofl
ja tako nesto rekla
__________________
The face of a child can say it all, especially the mouth part of the face.
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 18:51   #8014
Babanroga... zezas za voce Isto i kod nas... jabuka i banana nekad prodju....ostalo nista....ali bas nista... kad dodju prve tresnje pojede par i zavrsi s njima za tu godinu.... smokve prosle godine jela -ove godine ,nece ni da uzme u ruku...isto vazi za sljive... jedino sto popije cijedjenu narandzu i limun svako jutro... i sto joj nekad dam hipp kasicu vocnu, to pojede...iako tu nema ni v od voca, al ajd bar nesto sto lici na voce....

Samo da prijavim da je zenska upala na trening mazuretkinja...iz kolica odmah u masu i rasplesala se s njima
sanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 19:07   #8015
hehe, pa to je super, bravo
__________________
that was just a dream
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 19:29   #8016
Quote:
sanda kaže: Pogledaj post
Babanroga... zezas za voce Isto i kod nas... jabuka i banana nekad prodju....ostalo nista....ali bas nista... kad dodju prve tresnje pojede par i zavrsi s njima za tu godinu.... smokve prosle godine jela -ove godine ,nece ni da uzme u ruku...isto vazi za sljive... jedino sto popije cijedjenu narandzu i limun svako jutro... i sto joj nekad dam hipp kasicu vocnu, to pojede...iako tu nema ni v od voca, al ajd bar nesto sto lici na voce....

Samo da prijavim da je zenska upala na trening mazuretkinja...iz kolica odmah u masu i rasplesala se s njima :
prava macka

ja se moram pohvaliti da voli bas jesti voce al me brine sto je u zadnje vrijeme otkrila ljubav prema cipsu i keksima (daj cips,daj kes)

i prava je glumica,nema joj ravne,upija ko spuzva

vozimo se danas u autu i mm psuje na nekog ispred nas i svasta mu nagovori,a cujes nju iza ebigaumrli smo od smijeha

al vidim da moramo pripaziti na rijecnik
styria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 19:30   #8017
a gdje su svi ovi nasi ljudi

ne kupaju se sigurno po ovoj zimi
styria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 19:42   #8018
Kod nas je keks ukinut.....smoki, cips.... nije nikad ni jela, kao ni bombone....ja sam grozna mama ... a za keks... znala je hodati po kuci i samo ponavlja ke ke, daj ke...kad pojede ooosss iliti jos.... kad je to preslo granice, ukinuli smo skroz
sanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 19:44   #8019
e to je sad faza kod nas-groznooooooo
samo kopa po ladicama da sve moram skrivati
a i mi svi volimo grickati,pa uvijek nesto imamo

al znam joj u tim trenucima pogurnut mrkvu il jabuku
styria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 19:45   #8020
da i napokon je pocela piti i vodu

prije je pila samo onaj sok sto se s vodom rijedi

a meni je bilo super kad sam vidjela Lenu (murinu) da pije samo vodu-to mi je san
styria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.