Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2007., 22:59   #1
Snooker

Ima li na ovome forumu netko tko voli ovaj sport?
Ja ga naprosto obožavam. Gledati uglavnom.
Eto ako ima sličnih da malo razglabamo o tome sportu!
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 03:42   #2
volim ja,i prijatelji me smatraju ovećim čudakom zbog toga.
još da mi je nabaviti stol pa da ga imam u kući...huh...
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 06:17   #3
Quote:
chiro23 kaže: Pogledaj post
volim ja,i prijatelji me smatraju ovećim čudakom zbog toga.
još da mi je nabaviti stol pa da ga imam u kući...huh...
Eh da, vlastiti stol , ne bi bilo loše!
A moj muž dobije mlade kada ja gledam snooker na tv-u. Hoće poluditi.
Nije mu jasno kaj je tu tak zanimljivo. A kad jednom skužiš igru, shvatiš da je to jedna prekrasna, taktička, i nadasve zanimljiva, igra nadmudrivanja i preciznosti.
Rijetki su oni sa kojima mogu o tome raspravljati.
Nemam najomiljenijeg igrača (ajde možda Steven Hendry jer ga gledam već duuuugoooo godina u tome i savršen je...uvijek u vrhu...), ali voljela sam gledati pokojnog Paula Hantera. Za njega mi je jako žao. Tako mlad...strašno. A koliko smo još njegovih lijepih predstava mogli pogledati.
Eto drago mi je da nisam usamljena u obožavanju ovog sporta.
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 13:42   #4
Ja isto volim pogledati kada dođem doma riknut sa treninga . Ali zna biti zanimljivo. Mislim da će sada po ljeti početi nova sezona.
just-go is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 13:50   #5
evo još jednog ljubitelja ...ne pratim snooker dugo, tek nešto više od godinu dana, al sam se totalno navukao...favorit mi je o'sullivan
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 17:17   #6
Ronnie je besprijekoraz, no meni je posebno drag devetnaestogodišnjak, Ding Junhui, Kinez. Vrhunski igrač. Vjerujem da će jednog dana zamjeniti Ronniea na poziciji broj jedan.
Ja kako manijakalno igram biljar, počeo sam i sa snookerom, no zbog vražjih obaveza ne stignem i jedno i drugo. Prijavio se za snooker ligu no zbog posla i glupog radnog vremena nisam otišao ni na jedan turnir. Plan mi je počet intenzivnije igrat snooker i napokon krenut na te turnire u skorije vrijeme.
Tu i tamo se malo utješim sa disciplinom straight na biljarskom stolu, koja je donekle slična snookeru, dosta taktike, skrivanja etc. Biljaristi iz nekog razloga baš i ne vole tu disciplinu, uglavnom preferiraju devetku.
Od snookeraša još mi je fenomenalan Higgins.
FiZor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 23:39   #7
Ja sam jako voljela gledati pokojnog Paula Huntera. Njega mi je jako žao. Bio je atraktivan u svakom smislu. Ali bolest ne pita za godine. Ne znam koliko je godina imao ali mislim da nije imao više od 27, 28. Strašno!
Ma ima jako puno dobrih igrača a naročito mladih, koji pokazuju da za budučnost snookera nema straha. Nekada su igrači snookera bili gotovo isključivo englezi, (škoti...)
međutim sve je više igrača i sa drugih kontinenata. Australija, Azija (iako u aziji je taj sport jako popularan duže vrijeme).
Bilo bi lijepo kada bi jednom i neki Hrvat pokazao da i mi to znamo!
Možda Fizor? Zakaj ne?
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 23:57   #8
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Ja sam jako voljela gledati pokojnog Paula Huntera. Njega mi je jako žao. Bio je atraktivan u svakom smislu. Ali bolest ne pita za godine. Ne znam koliko je godina imao ali mislim da nije imao više od 27, 28. Strašno!
Ma ima jako puno dobrih igrača a naročito mladih, koji pokazuju da za budučnost snookera nema straha. Nekada su igrači snookera bili gotovo isključivo englezi, (škoti...)
međutim sve je više igrača i sa drugih kontinenata. Australija, Azija (iako u aziji je taj sport jako popularan duže vrijeme).
Bilo bi lijepo kada bi jednom i neki Hrvat pokazao da i mi to znamo!
Možda Fizor? Zakaj ne?




pa kada je umro Paul Hunter?mislim,znam da je bio bolestan(rak je imao,ako se dobro sjećam?)
da,on je definitivno bio jedan od atraktivnijih igrača,velika šteta i veliki gubitak za snooker...mogao je(i trebao) biti jedan od najvećih...strašno...

inače,Stephen Hendry je moj favorit,definitivno.čovjek je postavio takve standarde i digao snooker na takvu razinu da je zadužio taj sport za vijeke vjekova!
Ding Junhui svakako ima perspektivu,dobar je taktičar,dobar potter,sjajan je u baratanju bijelom kuglom...vjerujem da će postići velike rezultate.
Shaun Murphy je iskoračio prije godinu i po dana kada je osvojio Masters,i on je velika nada.
i da,moram istaknuti meni osobno najvećeg osobenjaka na snooker touru,Tonya Draga!
dobri stari Maltežanin ima takav talent da je mogao pomesti sve ostale i vladati 30 godina,ali on živi za publiku,i prečesto se zanese.ali definitivno najzabavniji za gledanje.osobito kad ima svoj dan.legenda!
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 08:34   #9
Paul je umro 09.10.2006. Samo 5 dana prije svog 28. rođendana.
Strašno. Iza njega je ostala velika praznina u ovome sportu.

A negdje sam već prije navela da mi je omiljenji igrač Steven Hendry. Genijalac koji je osvojio sve što se osvojiti dalo, a još traje!
Ja ga se sječam iz vremena kada su se gotovo sva finala odigravala između njega i Steva Davisa. To su bili mečevi.
Od mladih su mi ok Shawn Murphy, pa mali Australac...nemrem se sad sjetiti imena da me ubiješ ...
Ma mladih ima k'o u priči. Nema bojazni za budučnost snookera!
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 11:06   #10
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Od mladih su mi ok Shawn Murphy, pa mali Australac...nemrem se sad sjetiti imena da me ubiješ ...
neil robertson?
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 11:44   #11
Obožavam... u stvari volim igrat To mi je dobro. Al ne pratim to i neznam ko su igrači. Imao sam priliku pogledat par mečeva i likovi su fantomi.... počiste stol bez jebemti
marlboro men is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 11:58   #12
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
neil robertson?
Upravo on!
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 20:05   #13
Gdje sve u zg ima snooker stolova? Znam za ona dva u klubu balabuška i za onaj jedan mosconiju.

Inače roonie mi je najdraži
__________________
Kako oblikovati potpise
Roky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 11:38   #14
Obožavam gledati snooker, moji kod kuće polude kad gledam cijelo popodne Nova sezona počinje 6.8. u Šangaju, a kvalifikacije su počele već jučer.
Inače, od igrača najdraži su mi Matthew Stevens(vidi avatar :-), Ronnie, Jimmy White, Ian McCulloch i legenda Tony Drago
__________________
Roweeeena!

Zadnje uređivanje game : 27.06.2007. at 14:39.
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:57   #15
Quote:
game kaže: Pogledaj post
Obožavam gledati snooker, moji kod kuće polude kad gledam cijelo popodne Nova sezona počinje 6.8. u Šangaju, a kvalifikacije su počele već jučer.
Inače, od igrača najdraži su mi Matthew Stevens(vidi avatar :-), Ronnie, Jimmy White, Ian McCulloch i legenda Tony Drago
Da, vidla sam na službenoj stranici (worldsnooker.com). Jedva čekam. U to vrijeme sam baš na godišnjem odmoru , pa mogu gledati ama baš sve. Samo moram paziti da mi muž ne dofura papire za rastavu... ,jer kad vidi snooker na tv-u, poludi od muke.
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 23:53   #16
Mnogo volem biljarčić!
Pusa onoj koja traži podatke!!
__________________
to đeki čen, poludiiii <> sva prava pridržana
verik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 15:53   #17
Ovaj sport je stvarno čudo! mogo bi ga gledat čitav dan! stvarno je golemo koju mirnoću ruke imaju oni ljudi, posebno volim O'sullivana, on mi je onako najdraži jer baš igra za publiku, zato ga publika i voli!
The coek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 13:24   #18
Meni je favorit Matthew Stevens (kao i od game), a živi se za mečeve poput The Rocket vs. Hendry, samo da se ne ponovi onaj incident iz mislim UK Championship kada je Ronnie kod 4-1 predao meč!
__________________
Nama koji sve znamo idu na živce ljudi koji misle da sve znaju!
just-go is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 14:47   #19
Stevens, Drago i McCulloch su prošli kvalifikacije i gledat ćemo ih na glavnom turniru u Šangaju
Jedino mi je žao što je ispao Jimmy White
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 11:36   #20
e kad bi imo svoj stol sve bi dao,... o'sullivan kako on igra...
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.