Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 02:55   #101
Sta 3oo,uzv+pregled=600kn..cekamo oko pola sata,a nigdje nikoga,valjda da se dr.malo otrijezni!?Dode on,a ona mala prostorijica,sva smrdi po alkoholu,puse u dijete i mene,uzas jedan!Pregled traje ravno 2 minute,to je sve u redu..bla,bla...Pitam ja vas,mame,da li biste u takvog covjeka imale povjerenja,a zdravlje vaseg djeteta je u pitanju?Zamislite,da jedan sljaker,koji radi na visini,od ?metara dode tako pijan?Zbog cega nj.drze,strucnosti?Da li covjek u tom stanju moze biti pouzdan?
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 09:14   #102
Quote:
oraščić kaže: Pogledaj post
Sta 3oo,uzv+pregled=600kn..cekamo oko pola sata,a nigdje nikoga,valjda da se dr.malo otrijezni!?Dode on,a ona mala prostorijica,sva smrdi po alkoholu,puse u dijete i mene,uzas jedan!Pregled traje ravno 2 minute,to je sve u redu..bla,bla...Pitam ja vas,mame,da li biste u takvog covjeka imale povjerenja,a zdravlje vaseg djeteta je u pitanju?Zamislite,da jedan sljaker,koji radi na visini,od ?metara dode tako pijan?Zbog cega nj.drze,strucnosti?Da li covjek u tom stanju moze biti pouzdan?
pa pobogu gdje si to bila ...600 kuna fuck ... daj napisi gdje si to bila da druge cure znaju
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 17:28   #103
Govorim samo da ne ponovite moju gresku, a ako odete tamo da se pripremite!Poliklinika,Helena,!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 09:41   #104
Quote:
oraščić kaže: Pogledaj post
Govorim samo da ne ponovite moju gresku, a ako odete tamo da se pripremite!Poliklinika,Helena,!
strasno i cijena me zapanjuje...makar cula sam da je i kod Sabola slikanje kukova naravno sa ukljucenim pregledom 600 ili cak 700 kuna, otimanje novaca na bezobrazan nacin
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 11:01   #105
Quote:
oraščić kaže: Pogledaj post
Govorim samo da ne ponovite moju gresku, a ako odete tamo da se pripremite!Poliklinika,Helena,!
Ja sam prije 4mj bila na slikanju kukova u heleni i kad sam pozvonila sestra me docekala kod lifta, uzela sjedalicu i pomogla mi je nositi do cekaonice, cekali svega 2-3 minute i za to vrijeme su ga sestre zabavljale sve u sesnaest, doktor postavio milijun pitanja, pregledao i glavicu i kukove i nogice... Ja sam bila zadovoljna i nije puhalo ni u mene ni u dijete niti mi je itko smrdio po alkoholu
J_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 15:48   #106
Naravno,da su sestre ljubazne...pobogu,ne izdaju ni racun svaki put.Imaju i zasto biti ljubazne!Uostalom,ne radi samo jedan doktor.Bila sam nekoliko puta,nikakva rjesenja,a svaki put 500,600 kn.Sto se tice alkoholiziranog dr.-a,1.put sam se zalila suprugu,pa dosla 2.put,opet isto.Samo iz jednog razloga nisam nista rekla,bila sam sama i odlucila vise tamo ne ici.Ali sam zato odlucila napisati kritiku dr.Ti mislis da sam to izmislila,glupost,sta bi neko imao od toga,to sto je tebi bilo o.k.,super,neka je!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 15:57   #107
Mi smo radili uzv kukova u Poliklinici Polovina, tamo uzv radi Prim.dr.sc. Tomislav Đapić, on je subspecijalist dječje ortopedije, pregled je koštao 400 kn, i jako sam zadovoljna, doktor je skroz ok!
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 22:10   #108
Quote:
oraščić kaže: Pogledaj post
Naravno,da su sestre ljubazne...pobogu,ne izdaju ni racun svaki put.Imaju i zasto biti ljubazne!Uostalom,ne radi samo jedan doktor.Bila sam nekoliko puta,nikakva rjesenja,a svaki put 500,600 kn.Sto se tice alkoholiziranog dr.-a,1.put sam se zalila suprugu,pa dosla 2.put,opet isto.Samo iz jednog razloga nisam nista rekla,bila sam sama i odlucila vise tamo ne ici.Ali sam zato odlucila napisati kritiku dr.Ti mislis da sam to izmislila,glupost,sta bi neko imao od toga,to sto je tebi bilo o.k.,super,neka je!
Gdje sam ja to u svom postu rekla da ti lazes ili izmisljas? Ja sam samo ispricala o svom iskustvu s njima
J_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 00:15   #109
Quote:
J_a kaže: Pogledaj post
Gdje sam ja to u svom postu rekla da ti lazes ili izmisljas? Ja sam samo ispricala o svom iskustvu s njima
Ironican ton tvog iskustva!Kao sto sam rekla,bila sam tamo vise puta,kroz par godina,pa znam kako te sestrice rade svoj posao.Ja osobno,o tim ulizivanjima imam svoje misljenje i ne padam na to,da ne rade u privatnoj klinici,vec u j.zdrastvu,nebi bile takve.Govorim to,opet,jer je uz mene sjedila zena,koja ,vidjelo se po njoj i djetetu,valjda jedva skupila novac za pregled,nisu je dozivljavale 5 %.To znaci da svoj posao ne rade od srca,vec radi place,to su za mene malogradanke.Ocito je,da im sva djeca nisu ista.To sto nekom prime dijete ili otvore lift,pa sta?cijenim one kojima je to zivotni poziv i rade ga s ljubavlju,a ne radi place!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 08:44   #110
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
Mi smo radili uzv kukova u Poliklinici Polovina, tamo uzv radi Prim.dr.sc. Tomislav Đapić, on je subspecijalist dječje ortopedije, pregled je koštao 400 kn, i jako sam zadovoljna, doktor je skroz ok!
Odličan doktor - on nam je bio doktor i na Šalati ,a sad idemo kod njega tamo privatno jer nam se neda čekati dugo i stavrno je dobar.
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 11:58   #111
Molim preporuku za pregled kukova privatno u Splitu!
Hvala!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 12:19   #112
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
Odličan doktor - on nam je bio doktor i na Šalati ,a sad idemo kod njega tamo privatno jer nam se neda čekati dugo i stavrno je dobar.
T.Đapić - joj i mi smo kod njega! jako je dobar!!
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 21:20   #113
Quote:
IpsyDipsy kaže: Pogledaj post
Ajoj Rona pa ovi dolje stvarno nisu normalni. Bebu toliko šetati po ovoj zimi jer je dr nesposoban staviti remenčiće. Stvarno njegova stručnost postaje upitna.
Samo ti pričekaj Lovran, to je ionako brzo, pa češ vidjeti šta će oni reći. Ako i mora nositi remenčiće, bolje provjeriti nego ju vezivati bespotrebno. Ma držim fige da bude sve ok i da ti je pedijatrica u pravu.
I ja sam pred malo imala ful loše iskustvo sa nekom prepotentnom kozom na Kantridi. Stvarno ima doktora koji definitivno nisu za rad sa djecom.
Javi nalaz.
Draga IpsyDipsy, javljam...

Evo mene, ljuta sam kao ris!

Jutros malu utrpala u auto i u Lovran. Napokon.

Ugl, doktor ju prvo pregledao ultrazvukom. Kaže ne vidi nikakva odstupanja, sve na svom mjestu. Zbunjen, kada mu saopćih da tzv. doktor na Kantridi maloj zavezao remenčiće, malenu pregleda rukama- raširi joj nogice i opet kaže da se njemu čini sve u redu. Opet me sa nevjericom upita za remenčiće i zbunjeno nas pošalje na rengen. Kaže da budemo sigurni.

Odemo se mi slikati i sa slikom se vratimo. Barba doktor gleda i gleda sliku. Kaže ma kukovi su vašoj bebici savršeno u redu. Uzme ravnalo, kutomjer, štajaznamštaveć i opet ponovi pa kakvi remenčići?! Pa zove kolegu koji je upravo prolazio. Kolega kaže vašoj bebici ne trebaju, gospođo, ni vježbe, ni široko povijanje, a kamoli remenčići!

A ja sretna, što mom balončiću nije ništa, što ju neću morati vezati ko Hanibala Lectora! Ali ljuta, ljuta, ljuta, ma ubila bi tu spodobu na Kantridi!

Na izlazu iz bolnice sretnem poznanike sa istim problemom. Također došli po drugo mišljenje. Beba, kao moja, 6. mjeseci, isti doktor na Kantridi preporučio remenčiće. Kaže mi mama od bebice da je čula da od tog doktora žena ima firmu za ortopedska pomagala! Ma majku mu njegovu!
Pitam se šta su njima na Lovranu rekli?!? A sigurna sam da znam odgovor!

I šta reći na ovo sve?!? Kaže moj muž da bi najradje otišao naći ovog na Kantridu. Ali čemu? Pa mora si doktorić zaraditi za kruh!

E pa draga pikacu, ljutila se ti ili ne , ja remenčiće ravno u smeće! Ovaj put stvarno! Pa neka me probaju zvati i pitati za njih!
rona718 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 21:28   #114
Quote:
rona718 kaže: Pogledaj post

E pa draga pikacu, ljutila se ti ili ne , ja remenčiće ravno u smeće! Ovaj put stvarno! Pa neka me probaju zvati i pitati za njih!
Čestitam!
Ma neka si ih frknula,samo mi nije jasno zašto bi se ja ljutila
Ja sam samo gore napisala iz viđenog kakve sam situacije vidjela zbog neodgovornosti roditelja
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 21:44   #115
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
Čestitam!
Ma neka si ih frknula,samo mi nije jasno zašto bi se ja ljutila
Ja sam samo gore napisala iz viđenog kakve sam situacije vidjela zbog neodgovornosti roditelja
Brza si ko munja!

Ma samo te zezam za ljutnju!
rona718 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 21:59   #116
Quote:
rona718 kaže: Pogledaj post
Brza si ko munja!

Ma samo te zezam za ljutnju!
brza ko munja što forumom lunja
mala je uspavana,pa eto mojih 5 min foruma (figu 5,malo više)
drago mi je za malu da se ne mora patiti sa tim remenjem
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 22:17   #117
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
brza ko munja što forumom lunja
mala je uspavana,pa eto mojih 5 min foruma (figu 5,malo više)
drago mi je za malu da se ne mora patiti sa tim remenjem
Hvala ti!

Presretna sam što to ne mora nositi. Nije to velika stvar, ali stvarno mi je bilo teško oko srca kad je bila zavezana sa tim.
rona718 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 22:03   #118
Quote:
rona718 kaže: Pogledaj post
Draga IpsyDipsy, javljam...

Evo mene, ljuta sam kao ris!

Jutros malu utrpala u auto i u Lovran. Napokon.

Ugl, doktor ju prvo pregledao ultrazvukom. Kaže ne vidi nikakva odstupanja, sve na svom mjestu. Zbunjen, kada mu saopćih da tzv. doktor na Kantridi maloj zavezao remenčiće, malenu pregleda rukama- raširi joj nogice i opet kaže da se njemu čini sve u redu. Opet me sa nevjericom upita za remenčiće i zbunjeno nas pošalje na rengen. Kaže da budemo sigurni.

Odemo se mi slikati i sa slikom se vratimo. Barba doktor gleda i gleda sliku. Kaže ma kukovi su vašoj bebici savršeno u redu. Uzme ravnalo, kutomjer, štajaznamštaveć i opet ponovi pa kakvi remenčići?! Pa zove kolegu koji je upravo prolazio. Kolega kaže vašoj bebici ne trebaju, gospođo, ni vježbe, ni široko povijanje, a kamoli remenčići!

A ja sretna, što mom balončiću nije ništa, što ju neću morati vezati ko Hanibala Lectora! Ali ljuta, ljuta, ljuta, ma ubila bi tu spodobu na Kantridi!

Na izlazu iz bolnice sretnem poznanike sa istim problemom. Također došli po drugo mišljenje. Beba, kao moja, 6. mjeseci, isti doktor na Kantridi preporučio remenčiće. Kaže mi mama od bebice da je čula da od tog doktora žena ima firmu za ortopedska pomagala! Ma majku mu njegovu!
Pitam se šta su njima na Lovranu rekli?!? A sigurna sam da znam odgovor!

I šta reći na ovo sve?!? Kaže moj muž da bi najradje otišao naći ovog na Kantridu. Ali čemu? Pa mora si doktorić zaraditi za kruh!

E pa draga pikacu, ljutila se ti ili ne , ja remenčiće ravno u smeće! Ovaj put stvarno! Pa neka me probaju zvati i pitati za njih!

Opet ja.

Danas muž priča svom prijatelju (koji je btw iste struke kao ovi gore) šta nam se desilo. I ovaj normalno ne može doći k sebi i pita mog muža: I to je to? Šta ćeš na tome stati? Pa tuži ga. Već si sad dobio spor.

Kad bolje razmislim s jedne strane on ima potpuno pravo. Tko zna koliko riječkih bebica bespotrebno nosi remenčiće? Koliko roditelja se mjesecima muči gledajući svoje zavezane bebe, a nisu ni svjesni da je to bespotrebno?

S druge strane, baš me briga za tzv doktora, glavno da mi malenoj nije ništa. Imam previše briga i obveza da se još po sudovima povlačim.

Ali ta druga strana opet povlači... Kome se sve ovo dogodilo i tko sve zbog vlastite komotnosti i lijenosti nije ništa poduzeo? Da li ćemo svi šutjeti i trpjeti? I dopustiti da se ovo iznova i iznova događa? Ili ćemo napokon krenuti u borbu protiv vjetrenjača?
rona718 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 11:37   #119
beba mi ima 3 tjedna, bio je na zadak i patronažna je rekla da se u klaićevoj dugo čeka na pregled kukova da se naručim privat.
kako sam iz zaprešića preporučila je polikl. cedar gdje dolazi dr.iz klaićeve. da li je tko išao tamo ili molim preporuku privatnika u zapadnom dijelu zagreba, samobor
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 13:58   #120
Quote:
maza1 kaže: Pogledaj post
beba mi ima 3 tjedna, bio je na zadak i patronažna je rekla da se u klaićevoj dugo čeka na pregled kukova da se naručim privat.
kako sam iz zaprešića preporučila je polikl. cedar gdje dolazi dr.iz klaićeve. da li je tko išao tamo ili molim preporuku privatnika u zapadnom dijelu zagreba, samobor
http://www.poliklinika.org/poliklinika.htm

Evo kod Vinogradske bolnice u ovoj poliklinici srijedom dolazi dr. Đapić sa Šalate kojemu je uža specijalnost dječja ortopedija i koji je stvarno odlčan stručnjak
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.