Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 00:35   #61
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
da se razumijemo, nije gaf, jer nitko više ovdje nije dužan pratiti faka, nije nešto što bi se ticalo hrvatske. ali je mnogima zanimljiva vijest i u redu je izvjestiti
Ma naravno da nitko iz hrvatskih medija sada nema obavezu pratiti rezultate Faka. Mićin potez da spomene rezultat Faka u Dnevniku mi je suvišan i nepotreban. Ako ide izvještaj s biatlona pa se pročita tko je bio prvi, a tko drugi, to je OK. Ali da Mićo spomene Faka, a ne spomene sjajan duel Svendsena i Bjorndalena, to mi je neprofesionalno

Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
To što ga više ne šljive na HTV-u, ne spriječava tebe da mu se baciš u zagrljaj i kupiš mu omiljeno cvijeće kao njegov obožavatelj lika i djela.
Cijenim Faka zato jer se već s 23 godine uspio probiti u vrh sporta koji u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvu tradiciju kao ni uvjete za treniranje i napredovanje

Zato je i naslov ovog topica pogrešan. Trebalo bi biti biatlon i točka.
Ali to je odluka moderatora
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 00:44   #62
Slažem se. Nek stavi naslov bez Jakova Faka. Samo se nepotrebno svađamo.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:37   #63
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Ali da Mićo spomene Faka, a ne spomene sjajan duel Svendsena i Bjorndalena, to mi je neprofesionalno
ovo je doista odlično primjećeno, a tu se vidi da mi nismo biatlon zemlja. briga miću za bjornadalena i svendsena. no to doista nije profesionalno

to me podsjeća na onaj američki pristup gdje mediji izvještavaju kako su prošli američki sportaši, a za drugo ih nije uopće briga
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 15:46   #64
Zanimljiva utrka sprinta na 10km na Pokljuki gdje je slavio olimpijski prvak Šveđanin Bjorn Ferry i tako je prekinuo ovosezonsku dominaciju norveških bijatlonaca

Domaći navijači su imali razloga za zadovoljstvo jer je njihov ljubimac Jakov Fak osvojio 4. mjesto

http://services.biathlonresults.com/...11SWRLCP03SMSP
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 22:28   #65
Ne kuzim zasto svi napadate Faka!Po meni,on je napravio sjajnu stvar i za ostale sportase koje se uzima zdravo za gotovo u Hrvatsku,te se nadam da ce se poceti HOO vise brinuti za nase sportase.

OT:Gledao sam u nedjelju mjesovitu stafetu i moram reci da je bilo jako napeto,te da sam,po prvi put u zivotu,navijao za Sloveniju
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 10:47   #66
U Ruhpoldingu će se od 1. do 11. 03. održati SP u biatlonu. Raspored natjecanja

http://www.ruhpolding2012.com/en/inf.../programm.html

Bivši hrvatki osvajač medalja na na SP i Olimpijadi Jakov Fak je nakon skromnog ulaska u sezonu očito odlično tempirao formu i u zadnje vrijeme niže rezultate među prvih 10. Povećao je i preciznost, ove sezone iz ležećeg položaja gađa 90%

http://services.biathlonresults.com/...CRO10108198701

A s obzirom da je dosada pokazao da jako dobro nastupa na najvećim natjecanjima, nije isključeno da ovaj puta donese medalju i za Sloveniju
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:46   #67
Jakov Fak opet nevejrovatan na velikim utrkama. Kao zadnji član miješovite štafete pogodio expressno svih 10 in pomogao da je štafeta Slovenije bila srebrna.
NovemberRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:48   #68
Quote:
NovemberRain kaže: Pogledaj post
Jakov Fak opet nevejrovatan na velikim utrkama. Kao zadnji član miješovite štafete pogodio expressno svih 10 in pomogao da je štafeta Slovenije bila srebrna.
i ko za kurac Slovenci nemaju svoj forum da to tamo napišu
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 21:11   #69
Već htio reći da su zlato osvojili, ali ne, malo razočaravajuće je Norveška ipak prva. Neki problemi s metom kad je Bjoerndalen gađao. Navodno je pogodio kako treba, ali mehanizam nije registrirao pogodak, pa su suci oduzeli vrijeme koje je odvezao u kaznenom krugu, te dodali Norveškoj. Ne dopada mi se način, ali ajde, i Norveška je bila zeznuta. Šteta za Faka i Sloveniju.

Braća Fourcade se osramotila dosta danas. Djevojke iz reprezentacije mislim samo jedan promašaj imale iz dvadeset pokušaja, imale i prvo mjesto, ali prvo Simon očajan sa 7 promašaja i kaznenim krugom, a onda i Martin sa 4 komada. Samo 11. mjesto na kraju.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 21:46   #70
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
A s obzirom da je dosada pokazao da jako dobro nastupa na najvećim natjecanjima, nije isključeno da ovaj puta donese medalju i za Sloveniju
Što sam vam rekao?

Fak je sicer s hrvaško reprezentanco že osvojil kolajno (bron na SP v Pjongčangu), tokrat pa do srebra pomagal še slovenski ekipi. »Ne vem, če sem ravno ustvarjen za velike tekme, mogoče sem bil bolj sproščen kot nekateri drugi in skupaj z ekipo smo danes naredili dovolj za srebrno kolajno. Nekaj pred ciljem sem že vedel, da bodo Norvežanom odbili nek določen čas, zato sem skušal dati vse od sebe in zadržati prednost, a takim zvezdam, kot so Norvežani, je težko vzeti kakšno sekundo,« je povedal Fak, ki se sicer že veseli tudi naslednjih preizkušenj, na katerih utegne poseči še po kakšni kolajni.

http://www.delo.si/sport/zimski-spor...vem-krogu.html
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:10   #71
evo ga fak za sada prvi
__________________
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!!
PitBull18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:17   #72
Quote:
PitBull18 kaže: Pogledaj post
evo ga fak za sada prvi
vadafak?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:22   #73
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
vadafak?
da da prvi na svijetskom na 20km

sad janezi slave umjesto nas
__________________
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!!
PitBull18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:26   #74
Quote:
PitBull18 kaže: Pogledaj post
da da prvi na svijetskom na 20km

sad janezi slave umjesto nas
ne bih to slavio ni da je naš

šala mala, svaka čast
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:36   #75
HOO

Kakva procjena
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:40   #76
Quote:
PitBull18 kaže: Pogledaj post
sad janezi slave umjesto nas
Tko ti brani da slaviŠ?

Čestitke Faku



Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
HOO

Kakva procjena
HOO je bio stavljen u pat poziciju kod pregovora.
Faku je uvjet za ostanak bio dolazak trenera Velepeca u Hrvatsku, a Velepecu nije ni na kraj pameti bilo da iz Slovenije koja ima odlične uvjete za biatlon ide u Hrvatsku koja nema nikakve uvjete za biatlon.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:31   #77
19/20 pucanje, kao i drugi Fourcade, i treći Birnbacher, i makar je zaostajao desetak sekundi za starijim bratom Fourcade-om, deklasirao ih je u skijanju nakon toga. Svaka čast.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:33   #78
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post


HOO je bio stavljen u pat poziciju kod pregovora.
Faku je uvjet za ostanak bio dolazak trenera Velepeca u Hrvatsku, a Velepecu nije ni na kraj pameti bilo da iz Slovenije koja ima odlične uvjete za biatlon ide u Hrvatsku koja nema nikakve uvjete za biatlon.
Onda su krivi oboje...
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:51   #79
Sve čestitke Jakovu na svjetskom zlatu
Yamas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 19:22   #80
To što je Slovenac osvojio meni je svejedno, jedino mi je žao što je osvojio ona dva odličja za Hrvatsku i to sada više nije uspjeh nego poput nekakvog biljega, nešto što smeta i bode u oči a najviše mi je žao što je nosio zastavu na OI. Dati jednom takvom tipu tu čast a ne Ivici Kosteliću koji hrvatsku zastavu nosi na svakom postolju kojeg zasluži je sramotno i skandalozno.
__________________
The name Croats gained among the Slavs the sacral importance since it was connected with the victory over the Goths and their yoke shaken off.
Майоров А.В., Великая Хорватия: Этногенез и ранняя история славян Прикарпатского региона, str. 187
Sajuuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.