Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2004., 03:18   #1
Nemoralna Ponuda

Prvo i prvo ispricavam se sto sam koristio za naslov teme tako los filmski uradak. Prelazim na stvar. Postoji site - romana koji je skoro pa spreman za stampanje. Na njemu su prilozena prva dva poglavlja i price i jos kojesta:

Zahvaljujem unaprijed na svakoj ocjeni site-a, njegovog sadrzaja i eventualnoj pomoci oko prosirenja kruga ljudi koji znaju za doticni site.
Nadam se da cete ocjeniti izlet isplativim vaseg vremena, mozda samo zato jer je sve zajedno nesto novo, bolje receno, rijetko u hr. knjizevnosti.

Krilima za tragovima...

www.sjevernosunce.com
 
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 11:47   #2
Druže Arkaale, ja ti inače ne čitam te gotičke priče, ne znam ni kako se ispravno kaže za taj stil, zato ga nazivam gotičkim što govori puno o mojem znanju, tako da nisam pročitao ni tvojih par poglavlja knjige. Dva, čini mi se. Mislim da sam pročitao prve dvije rečenice, što je svojevrstan kompliment, jer sam primjerice od Uliksa odustao na petoj riječi, a od Ante Tomića na drugoj.
Ali, stranice su ti odlične, i cijenim tvoj entuzijazam, i držim ti fige u ovom projektu, i čak mogu svečano obećati da ću jednom pročitati ta dva poglavlja, a možda čak i cijeli prvijenac.
Kao što je napisao Dražen Gurnjača, roman traži zahtijevnog čitatelja. Možda si trebao početi svoj roman jednim opisom seksa u šatoru. Ako su imali šatore u to vrijeme. Ako nisu, onda u pećini.
Sve najbolje ti želim.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 11:51   #3
kritičar

autoru jedan!
ako imalo imaš pameti, bježi glavom bez obzira.

There can only be- One. The Writer!
__________________
'It's not about the years in your life, but the life in your years.' So I think I am not going to count the days or the years from now onwards but the moments which have made me feel alive
Wall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 12:32   #4
svaka cast za trud
Samo makni onaj bug iz javascripta na glavnoj stranici
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 22:52   #5
odgovor

Hvala, na savjetima - bugovi moraju izdahnuti - definitivno... Walter - hvala na trudu - da si izdrzao do dna prve stranice odnosno samog pocetka druge - naletio bi - na nikad ne bi pogodio sta - SEKS u SATORU... Eto... Vasa zelja - nasa zapovijed.
Drago mi je da je trud cijenjen jer nije samo moj. Hvala vama na vasem vremenu trudu i vremenu.

Vrli, novi pozdravi
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.