Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2004., 22:36   #1
Smile Cura s malim zelenim carapicama

Cura sa zelenim čarapicama...

Ne mogu zaspati,10 do 3...Uh,ta prokleta nesanica para mi misli,para mi novi dan...A jedino na sta mislim je na curu s zelenim carapicama.Boze kako je slatka,kako bog moze stvoriti takvo savršenstvo.Gledavši nju osjetio sam neki mir,osjetio sam neku privrženost životu,a taj osjećaj već dugo nisam osjetio..Pričajuči s njom osjetio sam neku vrijednost,osjetio sam kao da sam ponovo živ...Ali svaki put kad bih prozborio,i priblizio joj se osjetio bih tremu, osjetio bih neku ugodnu nelagodu...Da to je definitivno osoba u koju bi se mogao zaljubiti,toliko puno,puno,da sva mora ovog svijeta ne mogu dočarati tu dimenziju.Kako je nekad potreban trenutak da ti se netko svidi....par sati....Imas bademaste bistre oci,koje bi me mogle vrtiti oko malog prsta.Kosu nježniju od bilo koje svile,boje snova...Ruke njezne poput ruke moje majke...Tvoja slatka slampavost,jednostavnost,a da ne pricam o totalnoj neznteresiranosti za tehnicke stvari...Sve to te cini totalno neodoljivom....
Cak si neopisivo lijepa i kad pustis suzu,jos si njeznija,i nezasticenija,,,i da imao sam vrasku poterbu zagrliti te,,utjesiti,,i da rastaviti ormar u proklete dijelove..
Eto bas me briga,nek ispadnem vol ili ne,ali morao sam to nekako reci i srociti....
Znam da je nepotrebno se veseliti necem nedostiznom ,nekomu koga nikada vise necu vidjeti...Nekomu tko me nije pogledao pogledom kako zema gleda muskarca kada mu se svidja,,,Primjetio bih to....Ma nema veze uljepsala si mi jedan dan,,sada mogu rec ne nije mi cijela godina bila u kurcu vec samo 364 dana,,he,he...
Nis idem ,i ne ljuti se,,,,,jebi ga kaj mogu al ti ces meni zauvijek biti preslatka.....

MUZAFER

Sto bi vi meni odgovorili(napisali)na ovakvu stvar???
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 22:41   #2
ja bolje da ne napisem sto bih odgovorila...

uglavnom, lijepo, stvarno lijepo...
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 22:49   #3
Re: Cura s malim zelenim carapicama

Quote:
divlji_Muzafer kaže:
Cura sa zelenim čarapicama...

Kako je nekad potreban trenutak da ti se netko svidi....
Ajme, kako si me ovim katapultirao u jedan davni (takav) trenutak na Ičićkim stijenama... Ah..
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 23:04   #4
Muzo, drž se. Ti si baš kulj, ja ne znam zašto se ponekad tu na Forumu neugodno osjećaš u vlastitoj koži i briješ na neke žešće depre, izađi s nama kad god hoćeš... iskreno, u nedjelju me se dojmio više neg bratić Staložen, miran i zabavan tip, kaj briješ, ti si premija. Legendo, care!
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 23:21   #5
Quote:
GnothiSeauton kaže:
izađi s nama kad god hoćeš...
moze i s nama kad hoce
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 23:31   #6
Quote:
Ava Adore kaže:
moze i s nama kad hoce
Budemo i sve 3 obukle zelene čarapice ako želi
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 23:58   #7
Za vas čuh da ste opasne... ajde vidjet ćemo valjda...
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 08:28   #8
Quote:
Patagonija kaže:
Budemo i sve 3 obukle zelene čarapice ako želi

Vidim ja,morat cu osnovat drustvo zelenih carapasica,primaju se samo slatke curke,a naravno da su sve forumasice dobro dosle jer koliko god ih ja upoznam,fakat su sve slatke.....

Samo mi fali orginalna cura s zelenim carapicama,hm pa valjda ce skuziti da je ovo bilo upuceno njoj,ak ne pocinjem sumljati u njenu inteligenciju....
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 09:51   #9
Quote:
GnothiSeauton kaže:
iskreno, u nedjelju me se dojmio više neg bratić
Samo te čitam...
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 11:35   #10
Quote:
divlji_Muzafer kaže:
Samo mi fali orginalna cura s zelenim carapicama,hm pa valjda ce skuziti da je ovo bilo upuceno njoj,ak ne pocinjem sumljati u njenu inteligenciju....
jel ona to bila na rostilju?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 11:36   #11
Quote:
Patagonija kaže:
Budemo i sve 3 obukle zelene čarapice ako želi
Naravno, zašto ne?

A ja nam radim na još jednom modnom detalju... ali to će biti iznenađenje
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 17:28   #12
Re: Cura s malim zelenim carapicama

Quote:
divlji_Muzafer kaže:
Sto bi vi meni odgovorili(napisali)na ovakvu stvar???
...a taman sam htjela kukat po forumu kako sam umorna, kako sam morala ozbiljno pričat s previše ljudi danas, kako ću još radit kad prelistam forum...

Hvala baš na ovoj literaturi
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 17:56   #13
Quote:
Ava Adore kaže:
Naravno, zašto ne?

A ja nam radim na još jednom modnom detalju... ali to će biti iznenađenje
Samo da nije cvijet u kosi ili pundža,e samo to ne odmah se sjetim Jovanke Broz,a takav prizor me brate hladi prestrasno..
Ali naravno gore obavezno topic,bez toga nikam...moram ja malo curama davat smjernice pri oblacenju...

E jebem ti suptilnog pitanja j:jel bila na rostilju.....e jebi ga,ja to htio nekak izvest zatvorenog tipa...ali bas me briga...odgovor je apsolutno DA....
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 17:58   #14
Quote:
Equilibrium kaže:
Samo te čitam...
O jebem ti pitu krumpirusu jer vi bas sve morate citati,,ja di god nekaj napisem eto skvadra se javlja...sve se cita to nije normalno...drugi put idem na male oglase,,i tam bute imali nekaj vazno za rec......
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 23:00   #15
Quote:
divlji_Muzafer kaže:
Samo da nije cvijet u kosi ili pundža,e samo to ne odmah se sjetim Jovanke Broz,a takav prizor me brate hladi prestrasno..
Ali naravno gore obavezno topic,bez toga nikam...moram ja malo curama davat smjernice pri oblacenju...

E jebem ti suptilnog pitanja j:jel bila na rostilju.....e jebi ga,ja to htio nekak izvest zatvorenog tipa...ali bas me briga...odgovor je apsolutno DA....
nije ni cvijet ni ta frizura, nesto drugo, puno zanimljivije...

kazes top... bez toga da ne dolazimo? gle ti vec i naredjenja...

ne znam ti ja suptilno pitati... a da to dokazem... da nije moderatorica?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 01:04   #16
Quote:
divlji_Muzafer kaže:
O jebem ti pitu krumpirusu jer vi bas sve morate citati,,ja di god nekaj napisem eto skvadra se javlja...sve se cita to nije normalno...drugi put idem na male oglase,,i tam bute imali nekaj vazno za rec......
Pazim da ne napraviš neku pizdariju

Razočaravaš me u zadnje vrijeme... omekanio si...
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 08:17   #17
Quote:
Ava Adore kaže:
nije ni cvijet ni ta frizura, nesto drugo, puno zanimljivije...

kazes top... bez toga da ne dolazimo? gle ti vec i naredjenja...

ne znam ti ja suptilno pitati... a da to dokazem... da nije moderatorica?
Zanimljivije kazes e sad stvarno ne znam ali masta mi radi,,,joj bas sam vragolast,,sto mi sve pada napamet...hi,hi ,hi

Ma dobro moze i bez topa,al pupak da se vidi.....

Pa zar je to tako tesko zakljuciti....sada cu si navuc mrzlju svih ostalih ljubomornih forumasica na glavu,,eto ti sad sad sam se otkrio,,,,i kaj sad kad mene nitko nece,,smrch,

Quote:
Equilibrium kaže:
Pazim da ne napraviš neku pizdariju

Razočaravaš me u zadnje vrijeme... omekanio si...
I mekani khurci nekaj vrijede,omekanio mozda jesam ali ne dovoljno jos sam dosta krut i tvrd,doduse ne kao ti nedojebeni jebac,al se trudim...
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 08:21   #18
Quote:
divlji_Muzafer kaže:

Vidim ja,morat cu osnovat drustvo zelenih carapasica,primaju se samo slatke curke,a naravno da su sve forumasice dobro dosle jer koliko god ih ja upoznam,fakat su sve slatke.....

Samo mi fali orginalna cura s zelenim carapicama,hm pa valjda ce skuziti da je ovo bilo upuceno njoj,ak ne pocinjem sumljati u njenu inteligenciju....
Ja ne znam jesam li slatka ili samo forumašica, ali kako imam zelene čarapice osjećam se prozvanom. I moram reći - da, istina je; mi cure sa zelenim čarapicama smo če če.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 11:28   #19
Quote:
divlji_Muzafer kaže:
Pa zar je to tako tesko zakljuciti....sada cu si navuc mrzlju svih ostalih ljubomornih forumasica na glavu,,eto ti sad sad sam se otkrio,,,,i kaj sad kad mene nitko nece,,smrch,

I mekani khurci nekaj vrijede,omekanio mozda jesam ali ne dovoljno jos sam dosta krut i tvrd,doduse ne kao ti nedojebeni jebac,al se trudim...
Pa mozda te hoce ona, onda ti mi ostale ni ne trebamo

Je, i mekani vrijede. Vise-manje
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 11:45   #20
Quote:
Ava Adore kaže:
Pa mozda te hoce ona, onda ti mi ostale ni ne trebamo

Je, i mekani vrijede. Vise-manje
Ma daj kaj ti je,,nece ona mene,,,e sad da hoce necu ja nju...
Eto vidis cim se otkrijem vise mi vi ostale kao ne trebate...ma necu tako....i tekako trebam......osnovat cu harem cura sa zelenim carapicama

Ma inajmekaniji vrijede ak se zna s njima postupat....
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.