Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2014., 17:44   #81
svejedno je gdje je svadba, treba je prijaviti ZAMP-u.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 08:38   #82
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
svejedno je gdje je svadba, treba je prijaviti ZAMP-u.
tnx, sve mi je objašeno i od strane mog "glazbenika"
pogaciceva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 18:48   #83
Da li netko zna koliko unaprijed se mora platiti ZAMP tj. vremenski rok za uplatu ? Mjesec dana prije svadbe, tj.dana ili... ?
__________________
"Žena iz kompjutera..." Graham
Crnapantera01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 15:47   #84
Mi smo se danas išli raspitivati direktno u ured u Osijeku pa nam je žena rekla da je to najbolje raditi dva-tjedan dana prije svadbe. Kao tada se zna više i sigurnije koliko će gosti biti na svadbi. A kako oni to financijski zacjenjuju po broju osoba onda se to zato tada radi.
nekosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 15:05   #85
HITNOO!

Jel mi moze netko molim vas pojasniti na koji nacin ispunit ovaj obrazac

Hitno mi je, a vec po drugi put saljem i ocito nesto fulam kad su mi prvi put rekli da me nema u sustavu uopce, tj. prijave na moje ime
Sad ne kuzim ovaj prvi dio jer to popunjavam podacima o restoranu ili svoje podatke ili sta. Jer fax nemam, a nemam ni fax restorana isto kao i njihov broj racuna ako je to potrebno
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 18:39   #86
Nama vlasnik restorana uopće nije spominjao taj ZAMP. Sam je rekao da si možemo ak oćemo dovesti bend, DJ-a ili dofurat cd-e ovisno kaj ćemo s obzirom da radimo svadbu od 30 ljudi. Al o o ovome prva glas mi je sad to.
Starshine-Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 16:34   #87
jel itko može objasniti kako ispunit
POPIS IZVEDENIH DJELA (PROGRAM)

ako bih ste imali kakav template ispuniti da možete napraviti kopiju. jer je previše zbuinjujuće.
evilm1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:18   #88
Udavace koje se uskoro udajete, placate li zamp?
Ja skroz zaboravila na to, a vlasnik restorana kaze da to ja placam.
Kako to platiti?
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 09:05   #89
Moraš na stranicama Zampa pronaći obrazac, popuniti ga i poslati. Ne znam kako funkcionira za svadbe jer je nama restoran plaćao, ali kad se organiziraju neke manifestacije, šalje se obrazac namijenjen tom tipu događanja i obrazac s popisom izvedenih pjesama. Pretpostavljam da je ista stvar i za svadbu, ali neka se javi još netko tko točno zna, ili nazovi ZAMP da budeš sigurna.

Svadba bi po njihovim parametrima pripadala među priredbe pa pretpostavljam da ti taj obrazac treba.

Inače, na stranicama ZAMP-a postoji i kalkulator (na desnoj strani) na kojem se može izračunati približan trošak.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 21:04   #90
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Moraš na stranicama Zampa pronaći obrazac, popuniti ga i poslati. Ne znam kako funkcionira za svadbe jer je nama restoran plaćao, ali kad se organiziraju neke manifestacije, šalje se obrazac namijenjen tom tipu događanja i obrazac s popisom izvedenih pjesama. Pretpostavljam da je ista stvar i za svadbu, ali neka se javi još netko tko točno zna, ili nazovi ZAMP da budeš sigurna.

Svadba bi po njihovim parametrima pripadala među priredbe pa pretpostavljam da ti taj obrazac treba.

Inače, na stranicama ZAMP-a postoji i kalkulator (na desnoj strani) na kojem se može izračunati približan trošak.
Sve sam to fino rijesila, e sad su mi poslali za ispuniti i POPIS IZVEDENIH DJELA
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 17:18   #91
Tko zna kako s tim Zamp, kak se placa?
Beba1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 08:59   #92
Beba1810, premjestila sam ti post ovdje, na ovoj ćeš temi naći informacije koje trebaš
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:17   #93
nas isto malo brine ZAMP--uopće mi nije jasno tko je to dužan platiti..ni vlasnik restorana ni bend nam nisu rekli ništa o tome..čak smo se u jednom trenutku mislili napravit bedasti i uopće to ne platiti..otkud bih ja trebala znat da plaćam ZAMP???
petrichzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:17   #94
Nama su u restoranu rekli da zamp plaćamo mi
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:20   #95
U pravilu ZAMP moraju platiti mladenci,druga stvar je sto neki restorani to plate pa usparaju mladencima cca 100 eura.Meni zamp placa restoran.
busbus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:25   #96
Quote:
petrichzg kaže: Pogledaj post
nas isto malo brine ZAMP--uopće mi nije jasno tko je to dužan platiti..ni vlasnik restorana ni bend nam nisu rekli ništa o tome..čak smo se u jednom trenutku mislili napravit bedasti i uopće to ne platiti..otkud bih ja trebala znat da plaćam ZAMP???
ZAMP uvijek plaća organizator događanja. Članovi benda ili voditelji restorana su vas doduše mogli na to podsjetiti, ali to nije njihova obveza, već je obveza vas kao organizatora da se raspitate o tome što sve trebate prijaviti i platiti
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 14:29   #97
Nama isto plaća hotel, i skoro sve sale koje smo gledali su ga imali uključenog u cijenu "kao poklon mladencima"
anuska37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 14:24   #98
Da li netko zna kako ide plaćanje ZAMP-a? i koliko to košta i gdje se to plaća?
Ivanica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 08:21   #99
Quote:
Ivanica13 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kako ide plaćanje ZAMP-a? i koliko to košta i gdje se to plaća?
koliko ja znam to se plaća tjedan dana prije vjenčanja i ovisi ti o broju osoba koliko ćeš imati na vjenčanju. bar su nama tako rekli.
anavu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 08:42   #100
Ja sam baš u subotu bila u restoranu gdje ćemo imati vjenčanje, vlasnik je rekao da zamp prijavljujemo mi ili on, ako prijavi on onda mi njemu plaćamu taj iznos kad obračunavamo cijelu svadbu...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.