Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2010., 18:27   #2041
Ja sam danas u TL-Žitnjak...uzela malenom 4 majce kratkih rukava (od 29-35 kn)...od Espria...i 2 kratkih hlačica isto Espri..sve za 180 kn......
Old 07.10.2010., 01:58   #2042
Zatvaraju se svi TL, to sam danas čula, kao zbog prevelikog duga?!? ni mi jasno!
danas mi rekle radnice u TL! ne naručuju više robu jer je nema na lageru, nitko ništa ne može naručiti!
Old 07.10.2010., 02:00   #2043
Quote:
kjava kaže: Pogledaj post
Zatvaraju se svi TL, to sam danas čula, kao zbog prevelikog duga?!? ni mi jasno!
danas mi rekle radnice u TL! ne naručuju više robu jer je nema na lageru, nitko ništa ne može naručiti!
Zatvorili su dosta ducana u zadnja 2 mj, nije tajna da su u problemima
**Anchy** is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 08:47   #2044
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
koliko si platila navlaku i za koju As?
100kn navlaka i 10kn par zaštitnih navlaka za pojaseve (nismo dobili originalne s kolicima )
A uzela sam presvalku za prvu AS (jaje) od Chicca. Uvijek te ona pita za koju ti treba, ne radi za sve vrste AS jer nema kroj za sve

Quote:
anella kaže: Pogledaj post
da se priključim zatvaraju se TL i po Zagrebu, zatvorili su onog velikog na rotoru, a taj im je stvarno bio frekventan tako da a u city centru (gdje uvijek ide prodaja i ima ljudi) su ga kompletnog prebacili u magma home
otkad to? U CC1 su bili prije par mjeseci premjestili TL, al kad sam zadnji put bila tamo, još je bio
Old 08.10.2010., 11:37   #2045
Grudnjaci za dojenje u LIDLU, idući četvrtak
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...ndex_16072.htm
i jako zgodna odjelca
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...ndex_16079.htm
spuzva bob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 23:00   #2046
Quote:
spuzva bob kaže: Pogledaj post
ok cijena,a ja budala kupila nedavno u trstu za 10 eura neki a tako nespretan,otkopcava se u sredini i onda obe cice ispadnu van bas sam ljuta
Old 09.10.2010., 07:39   #2047
Evo ja sam jučer bila u noćnom šopingu u west gate i mogu vam reći da dio dućana ima baš lijepa sniženja
u foxu imaju snižen jedan dio dječije robice 70%, a sve ostalo u dućnu je 30% ( u terminu noćnog šopinga) što je svarno super! kupila sam par stvarčica i preslatke su
Tintilinić daje 15% popusta
Hallmark 30 % popusta
DM daje neki popust.. ali nisam sigurna koliko itd...

eto tih par dućana sam proučila ... mislim da traje još danas i popusti se ne nadopunjuju

anella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 12:08   #2048
U Lidlu ima pilates lopti po 44kn
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 13:22   #2049
Evo za sve kojma je Italija blizu
Da ne pretipkavam s druge teme: POST
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 14:19   #2050
koliko kuzim pise da svaki dan imaju na akciji 21 proizvod po 21euro...ali ne vidim bas nesto posebno za djecu
Old 11.10.2010., 14:29   #2051
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
koliko kuzim pise da svaki dan imaju na akciji 21 proizvod po 21euro...ali ne vidim bas nesto posebno za djecu
čuj, nije ništa točno navedeno izgleda što je na sniženju, ali znam da imaju jako lijepu dječju posteljinu, krevetiće, vreće za spavanje, dječje ručnike, hranilicu, jako lijepe igračke, pa pretpostavljam da je i nešto od toga na akciji....
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 14:31   #2052
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
čuj, nije ništa točno navedeno izgleda što je na sniženju, ali znam da imaju jako lijepu dječju posteljinu, krevetiće, vreće za spavanje, dječje ručnike, hranilicu, jako lijepe igračke, pa pretpostavljam da je i nešto od toga na akciji....
moze biti..samo valjda nisu naveli
Old 11.10.2010., 14:46   #2053
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Nisam skužila za ostale proizvode vjerojatno su i oni na nekakvim sniženjima, ali od ovih 21 po 21 euro ti je točno po datumima od 17. do 21. 10. navedeno koji proizvodi su po 21 euro i nema baš nešto za bebače
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 20:00   #2054
konacno bila na placi jucer i kupila grudnjak za dojenje na onom velikom standu gdje je najveci izbor donjeg rublja.30.00kn i mogu reci da je sasvim ok,oprala ga odmah lijepo isprobala,kad opet budem isla uzet cu si jos jedan.bila bih odmah ali nisam znala oce mi velicina pasat
Old 11.10.2010., 20:23   #2055
Quote:
konacno bila na placi jucer i kupila grudnjak za dojenje na onom velikom standu gdje je najveci izbor donjeg rublja.30.00kn i mogu reci da je sasvim ok,oprala ga odmah lijepo isprobala,kad opet budem isla uzet cu si jos jedan.bila bih odmah ali nisam znala oce mi velicina pasat
Koji je to štand?
Old 11.10.2010., 20:24   #2056
Quote:
hvala nova0303
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 20:25   #2057
Quote:
petra_hijena kaže: Pogledaj post
Koji je to štand?
onaj gdje je prolaz i sa strane poslozeni ti grudnjaci i gacice,iza njega je brodokomerca ducan i kafic
Old 11.10.2010., 20:27   #2058
e da zaboravila reci,imala je par komada ih,ja uzela 90 i taman mi je i kaze da ce krajem tj negdje petak,subotu dobit opet pa da navratim u slucaju da mi nije dobar.tako da cu se zaletit jos jedan uzet
Old 11.10.2010., 20:28   #2059
ok! thnx OOOOOOO! Bacit ću sutra oko kad budem prolazila...
Da li je netko bio u dućanu Crtić? Vidjela sam iz auta da je nekakva rasprodaja?
Old 11.10.2010., 20:31   #2060
Quote:
petra_hijena kaže: Pogledaj post
ok! thnx OOOOOOO! Bacit ću sutra oko kad budem prolazila...
Da li je netko bio u dućanu Crtić? Vidjela sam iz auta da je nekakva rasprodaja?
ja sam,bas sam neki dan pricala an nekoj temi.jos kratko je snizenje na robicu a na igracke mi je rekla do daljnjeg.50% je snizenje kupila sam vrecu pamucnu toplu iznutra za spavanje za 49kn
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.