Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 13:36   #1041
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se gdje se pričalo o pompeinim topićima po 29.90...ali u Billi su 10kn skuplji, 39.90.
Ja uzela u Plodinama za 29.90,i miiislim da su cure još spominjale Konzum po toj cijeni.
Old 27.03.2010., 13:37   #1042
ima ih po toj cijeni u super konzumu na črnomercu. crnih ima u veličini s/m, a l/xl su bež boje.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 13:45   #1043
Ovdje u malim plodinama na škurinju ih ne drže, ali znam da ih ima u plodinama u Pu, pa ću tamo onda kupit. 10kn je 10kn , jedna cijela čokolada
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 13:47   #1044
Quote:
e danas išla, ali skroz zaboravila...na tržnici na brajdi mi je jedna teta rekla da će dobiti ljetne spavaćice manjih brojeva za mjesec dana, cijena im je 60-80kn. U dućanu s donjim rubljem pored dm-a, tamo prije pruge kod žabice, ima prekrasnih spavaćica, 100-150kn. A i u kinezima kod plave mime kod građevinskog sam našla jednu sa skoz kratkim rukavićima, ljubičastu, samo 60kn...tako da mislim da ću tu uzet. Ali meni je do termina tek 4.10., tako da si razmišljam da bi mi bilo još najbolje na ljetnim sniženjima si kupit...iako bi voljela sve šta treba kupit i riješti sada dok sam pokretna, prije vrućina i trbuha.
Do tamo bi se i mogla dogegati kad budem kod doktorice išla, jer definitivno ne mogu puno hodati. Obavi si što više toga prije nego trbuh naraste, jer sam ja sad ko nepokretna, i žao mi je da nisam više toga ranije obavila. Meni mama sutra ide u Metro pa sam joj rekla nek mi tamo pogleda šta ima, oni znaju imati jeftine robe gore, pa javim ako ima šta.
Quote:
Ne sjećam se gdje se pričalo o pompeinim topićima po 29.90...ali u Billi su 10kn skuplji, 39.90.
Ja sam kupila u Plodinama na Marinićima 29,90, spasio me taj topić, mekan skroz, nema šavova ni kopčanja, a super drži cice (a kod mene ima šta i držati, bojim se uopće pomisliti koji bi mi broj grudnjaka sada trebao).
Old 27.03.2010., 13:50   #1045
Quote:
Ovdje u malim plodinama na škurinju ih ne drže, ali znam da ih ima u plodinama u Pu, pa ću tamo onda kupit. 10kn je 10kn , jedna cijela čokolada
Dođi kod mene na Viškovo popit kavu i kupit jeftini topić
Old 27.03.2010., 14:07   #1046
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
M.....
Nego, jesi išla vidjeti na veliku placu za spavaćice? Ja imam doma sve neke prastare, uključujući i onu u kojoj je moja mama mene rodila, al me malo sram to nositi u rodilište a ne mogu puno hodati pa bi poslala mamu da mi ode kupiti.
i mene
na kraju sam rekla mami, ako ne nađem što, da mi ona izvadi koju svoju, tursku, iz ormara....ima ih, ko prava žena svog doba, "za u bolnicu, nenošenih, samo opranih...i čekaju". Odmah je prihvatila, naravno....Šta je najgore, jedna prodavačica, baba, me stalno vodila na odjel za rodilje, trudnice-sve babsko, kad sam gledala neke normalnije piđame "to ti je za cure, ovo je za žene" (čak se moja mama zgrozila)

Ako tko nađe nešto iz ovog stoljeća u ST-da je pogodno za rodilju, dojilju-neka nas izvijesti. Kupila bih ove (nemoralne, do bedara, s prorezima), ali mi je ZG daleko. Prenatal i slično (cijene troznamenkaste)-isključeni.
Old 27.03.2010., 14:10   #1047
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
Dođi kod mene na Viškovo popit kavu i kupit jeftini topić
a da samo znaš koliko već planiram na Viškovo, u maretino i nono frane...ma sigurno već 2mj...ali kad nemamo autić, pa nikako da to Viškovo vidim. Zapravo smiješno, već 7g sam u ri i jedino sam bila na škurinju, centru, wtc-u, sušaku i kantridi
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 14:14   #1048
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Ako tko nađe nešto iz ovog stoljeća u ST-da je pogodno za rodilju, dojilju-neka nas izvijesti. Kupila bih ove (nemoralne, do bedara, s prorezima), ali mi je ZG daleko. Prenatal i slično (cijene troznamenkaste)-isključeni.
ma odi u kineze ili na tržnicu...ja tamo kupujem sve te neke stvarčice na koje ne želim trošit novac i nisu mi bitne (čarapice, najlonkice, tajice, papučice, trenirke i sl.). A ako u puli i rijeci imaju skoro pa isti izbor, sigurno iste stvari imaju i u splitu.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 14:40   #1049
pa ima to sto posto u splitu na pazaru, samo malo prošetaj.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 14:59   #1050
ja ću kupiti ove nemoralne na rode, baš su mi kul
Old 27.03.2010., 15:42   #1051
cure iz st...što će vam spavaćice za u rodilište ...ima ih čistih, i nisu baš tako strašne...bar meni nisu bile...
Old 27.03.2010., 18:19   #1052
Ima, jel? Baš mi se zato ne daje lova (jer znam da ih neću nositi)...Ma , čula sam da ih nekad nema dovoljno, ne bih tila mokra ležat, svakako ću ponit...ali jednu.
Old 29.03.2010., 10:08   #1053
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
daleko su moji od penzića čudno mi je što će bit dida i baka
Ups, sori tvojima! i tebi!
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 10:14   #1054
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
ja kupila ovo i to bodije koji su navodno broja 50 do 56, a po veličini mi isti sa većinom 62 bodija, tako da znate...

i još mi se čine skroz otvoreni i šlampavi, onako ko da će se još rastelit s pranjem, e sad vidjet ćemo ali neću više tamo kupovati
šlampavi - to je ta riječ! moja je beba puzala u njima i vidjelo se do pupka!? mišek mali!
možda je aparat za drukere skuplji od bodija - možda bi to neka teta krojačica uradila jeftino. a ima negdje kupili onih malih kopčica koje se šivaju ručno - kao gumbi! ideja za popravak 'kućnih' bodija!

istina je - Kikini bodiji su veći od broja koji piše!
ali i inače svaki proizvođač ima svoje brojeve tako da je Kikin bodi veći, coconut manji, HM i CA se nekako poklapaju u brojevima ali ne uvijek, Zara pak ima svoje veličine .... da nam ne bude dosadno!
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 12:30   #1055
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
šlampavi - to je ta riječ! moja je beba puzala u njima i vidjelo se do pupka!? mišek mali!
možda je aparat za drukere skuplji od bodija - možda bi to neka teta krojačica uradila jeftino. a ima negdje kupili onih malih kopčica koje se šivaju ručno - kao gumbi! ideja za popravak 'kućnih' bodija!

istina je - Kikini bodiji su veći od broja koji piše!
ali i inače svaki proizvođač ima svoje brojeve tako da je Kikin bodi veći, coconut manji, HM i CA se nekako poklapaju u brojevima ali ne uvijek, Zara pak ima svoje veličine .... da nam ne bude dosadno!
da, al veći su za 2 broja...to je previše , da mi treba 2 broja veći uzela bi te... sreća da su bili jeftini

a baš mi se loše kavlitete čine, to šta ti kažeš, otvor do pupka, neću više kupovati njihove
Old 29.03.2010., 14:31   #1056
ali je odlična kavaliteta!! jako mekani i ugodan pamuk! i slatki motivi!
kad smo dorasli za tu veličinu rado smo ih nosili! (osim navedenog minusa)

možda bi trebalo kupiti male najmanje, kad ti paše da je otvor veći jer se lakše oblači i beba ne puza pa se ne vidi 'dekolte'
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 19:03   #1057
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Ima, jel? Baš mi se zato ne daje lova (jer znam da ih neću nositi)...Ma , čula sam da ih nekad nema dovoljno, ne bih tila mokra ležat, svakako ću ponit...ali jednu.
kad sam ja bila svako jutro nas je čistačica ili sestra pitala da li trebamo spavačice ili posteljinu, a i kasnije ako bi trebale nešto od toga bez problema bi dobile... oko toga se stvarno ne trebaš brinuti
Old 29.03.2010., 20:28   #1058
Za one koje se pale na Muru 3, dobila sam danas katalog od Baby centra (one njihove ABC Novičke) i Mura im je na sniženju (tj. po klupskoj cijeni) 319,99E (inače 419,99). Sasvim dobra ušteda
Old 30.03.2010., 02:34   #1059
U Kauflandu sam našla podlogu za previjanje (iako, sasvim dobro će služiti i kao nepropusna podloga za madrac ako bude trebalo), gore frotir, dolje guma - 50kn. Dimenzije 70x140
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 09:30   #1060
kakva je to podloga ako može biti i za madrac? imaš fotku?
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.