Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2022., 16:55   #1
Telemach, iliti kako se nositi s firmama koje rade što hoće?

potpisao pretplatu s telemachom, mobitel i top tarifa u koju je uključen tidal besplatno.

već 3 dana zovem i nikako da mi ga aktiviraju, i danas, kad su mi ga navodno aktivirali, prijavim se i ne mogu slušati pjesme. prethodno su mi agenti uzeli preko 20 minuta pokušavajuć pomoći, da bi na kraju rekli da je s njihove strane sve u redu, da se obratim tidalu, da oni nemaju broj ali da pronađem malo po netu.

dakle, dignu cijene, obvezuju se pružat uslugu po ugovoru i onda, što, nađite na netu, izborite se za svoju uslugu koju smo vam mi po ugovoru obvezali se pružiti? oduzeli su mi najmanje pola sata kroz ta 4 poziva prema njima, živaca, i još se usude tako ponašati?

dao sam im rok do petka u urednom mejlu da lijepo mi omoguće aktivirati tu uslugu, u protivnom tražim raskid ugovora, mada je i ovo već dovoljno za raskid ali ja samo želim uslugu koju su se obvezali dati, i da ju sami odrade a ne da ja njima platim pa se sam borim.

dokle će te firme se ponašati kada i kako se njima prohtije? jel postoji nekakav sindikat koji ih može malo pritisnuti, ili samo penali i kazne i eos matrixi koji prijete građanima?
zar ovaj rast cijena ne podrazumijeva povećanje kvaliteta usluga, ili im je ponestalo mikročipova iz ukrajine? ima li načina izvući se iz ovog vrtloga nepo*eban?
Griffs is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2022., 18:21   #2
Prijaviti HAKOM-u.
georgi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2022., 19:14   #3
Pisanim putem, osobno odnijeti u sjedište ili poslati poštom s tim da ti plate troškove dolaska odnosno poštanske troškove jer nisi putem telefona ili mailom dobio odgovor. Agenti su i tako van igre uglavnom, prva linija obrane i ne troši vrijeme na njih. Ako ti ne plate tužba. No pogledaj prvo ugovor, što piše u njemu koliko im treba da riješe problem.
HAKOM is a joke, ali prijaviti svejedno.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2022., 19:32   #4
Provjeri prije toga nekim SIMom drugog operatera da li radi, ili stavi svoj SIM u neki drugi mobitel pa provjeri, da ne ispadne da je problem u tvom mobitelu.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2022., 17:28   #5
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Pisanim putem, osobno odnijeti u sjedište ili poslati poštom s tim da ti plate troškove dolaska odnosno poštanske troškove jer nisi putem telefona ili mailom dobio odgovor. Agenti su i tako van igre uglavnom, prva linija obrane i ne troši vrijeme na njih. Ako ti ne plate tužba. No pogledaj prvo ugovor, što piše u njemu koliko im treba da riješe problem.
HAKOM is a joke, ali prijaviti svejedno.
Mi smo prije nekoliko godina imali problema s T-Comom i HAKOM je odradio svoje, dobili odštetu... Samo treba biti uporan, i prvo iscrpiti sve mogućnosti, ne se odmah žaliti HAKOM-u nego se žaliti Telemachu (imaju npr. prvostupanjsko tijelo itd.) i kada ste se žalili svima, onda HAKOM, jer će vas i oni prvo uputiti na ta tijela.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.