Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2006., 10:14   #1
Heroes of Might and Magic 5 [*]

Gledam i ne vjerujem da nema na prvoj stranici niti jedan thread o Heroesima 5. Znam da su procurili na net prije datuma izlaska i već ih mnogo ljudi igra, pa me zanima što misle o njima, i da ih malo usporede s prijašnjim nastavcima...
Drogba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 13:26   #2
Quote:
Drogba kaže:
Gledam i ne vjerujem da nema na prvoj stranici niti jedan thread o Heroesima 5. Znam da su procurili na net prije datuma izlaska i već ih mnogo ljudi igra, pa me zanima što misle o njima, i da ih malo usporede s prijašnjim nastavcima...
Čuo sam da nisu napravili sranje ko u četvorci di hero može pobit sve živo...ali nisam još igrao...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 18:58   #3
Quote:
Kex Doomlich kaže: Pogledaj post
Čuo sam da nisu napravili sranje ko u četvorci di hero može pobit sve živo...ali nisam još igrao...
petica je mjesavina cetvorke i trojke, mislim naprimjer ako igras dungeon ili Sylvan onda sve ovisi o heroju, takva dva imaju presebicne rasne sposobnosti,
mislim Sylvan ima neki avenger listu koja mu daje 40% šanse za kritiku, onda neke strele kaj puca po svima, plus u to uracunas tu kritiku, e da i jos u taj aoe napad moze chainat spell na svaku strelu koju ispuca, i onda kao nemoze ubit cijelu vojsku.... *khmm*
A ovaj dungeon, o majko mila to je mocnije od 100 hidri i vjestica zajedno...
Al nvm jako mi se svida igra i naslabije rase su upravo dungeon i sylvan bas zato zbog snage njihovih heroja, a najjaca je definitvno heaven a.k.a human...mislim archangel je najjace cudoviste u igri...i to bi bilo to od mene, e da meni je najdrazi inferno
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 13:27   #4
Ako ih netko slucajno ima, placam zlatom da mi sprzi!
SunBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 13:41   #5
Primam samo sumpor...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 13:54   #6
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Primam samo sumpor...
Imas ih, imas ih!?!?
SunBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 14:11   #7
Quote:
SunBlade kaže:
Imas ih, imas ih!?!?
Soon my young apprentice...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 22:50   #8
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Soon my young apprentice...
Jesi još uvijek na faksu?
fulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 00:27   #9
Quote:
fulja kaže:
Jesi još uvijek na faksu?
Retaju...još 80%
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 18:16   #10
eto ja ih iam već jedno par dana i moram priznat da su dost dobri.
podsjećaju sad na warcraft 3. a i šora je dobra. sve u svemu - igrat će se
__________________
If you've ever wanted to see the old dude from Troll II in a fur toga, your ship has finally come in, although it probably comes in all the time because you've got pretty goddamn low standards in ships.
John Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 10:12   #11
Kaka makina treba pogonit tu igru?
BlackDwarf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 13:10   #12
Ajmo, ajmo....gejmerske duse....tko ce mi snimiti Heroje da i ja malo igram....pliz....
SunBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 17:45   #13
Imam ih, imam ih...punu verziju.....hehehe.....
SunBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 12:18   #14
Pređoh jednu mapu. Igra ima sitnih propusta, no sve u svemu je ODLIČNA! Definitivno dostojna da bude nasljednik trećeg dijela.
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 00:24   #15
Quote:
Ges kaže:
Pređoh jednu mapu. Igra ima sitnih propusta, no sve u svemu je ODLIČNA! Definitivno dostojna da bude nasljednik trećeg dijela.
Koji su to propusti?
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 08:52   #16
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Koji su to propusti?
ma sitni bugovi... u stilu, sad u bitci postoji na dnu ekrana prozor u kojem su posloženi kričeri po redoslijedu djelovanja (čisto informativni bar). i sad, tam piše i broj jedinica po kričeru. e taj broj se ne mijenja točno kao i broj jedinica tog kričera na bojnom polju, pa se dešava da recimo krkneš par komada nekog kričera, a dolje u tom prozoru se broj ne promjeni... ili pak ideš napast kričera i veli ti da ćeš ubit 3-8 kričera, i čim potvrdiš napad u tom dole prozoru ti se napiše konačni broj ubijenih kričera, iako se napad tek odvija (ono, animacija i te spike). Potom, kad endaš turn i dok prolazi turn od kompa, puni se progress bar. e problem je jer svi ti barovi su one boje koje je komp čiji turn prolazi, osim plavog. njegov bar je crven
i to su uočeni bug-ovi...

no, evo i mana igre:
heroj ima svega 6 skillova (od kojih svaki skill ima po 3 podskila). iskreno mislim da bi trebao imati 8 skillova + kod biranja skilla, trebao bi dati miješano skillove i podskillove. inače, daje po 2 skila i 2 podskilla, te se dešava da kad izabereš sve skillove, ostaju ti 2 polja od skilla prazna. to iritira kod kasnijeg leveliranja

witch hut je i dalje mjesto gdje se MORA naučiti skill. Trebali su napraviti ili da možeš birat oćeš li naučit skill ili da postoji građevina da micanje naučenog skilla (WOG shema)

pri regrutiranju heroja (ali i pri odabiru na početku igre) se nevidi specijalnost tog heroja te koje ima početne skillove. piše samo recimo "hulk the mystik" i sad ti znaj da on ima specijalost da može potrošit jedan dan za regeneriranje cijele mane.

necromanceri su najjači - em im je raise death spell kojim za stalno rezurectaju jedinice (dok je ostalima to spell za reanimiranje do kraja bitke), em imaju 3 vrlo žilave jedinice: wraith, leech i dragon. potom imaju duhove koji imaju izuzetno zeznutu foru da ih se lako fula udarcem, pa mogu biti vrlo zeznuti ako ti blokiraju strijelca (nikak ih ubit), em se nakon svake bitke rezurecta određen broj kostura koji su strijelci. kad sam se sa svojim teletom od ljudskog heroja potuko sa teletom od nekromanskog, on je pobjedio i ostalo mu je JOŠ 300 kostura i 50 zombija. ej, 300! to radi BAR 300 damagea na daljinu. to je respektabilna sila...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 16:06   #17
tko, ima, tko ima?
ja bih, ja bih.
Ajde pliz, da se nađemo negdje. Plaćam bilo čime.

Fakat si moram zbrijat nekog pirata...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 00:45   #18
Kex, minimalna konfiguracija je?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 01:17   #19
Quote:
Ken kaže:
Kex, minimalna konfiguracija je?
Treba ti IBMov BlueGene/L system koji vozi na 280.6 teraflopsa po sekundi. Ispod toga nejde.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 01:18   #20
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Treba ti IBMov BlueGene/L system koji vozi na 280.6 teraflopsa po sekundi. Ispod toga nejde.
Imam
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.