Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2006., 08:45   #61
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Ofkors...ja već duže vrijeme imam samo Restoration of Erathia, a Armageddons Blade i Shadow nešto još nisam nabavio tako da neznam ništa o tome.

sereš! pa bum ti ja snimio dvd sa homm3+svi exp. za njega (čak i Wake of gods - gamerski expansion mod.)

sve u svemu, ako to nisi koristio u homm3 si propustio jedan zanimljiv dio igre. Heroji sam takvim setovima artifakata su imali grda poboljšanja, poput navigators cap-a pomoću kojeg ne gubiš turn ako silaziš il se penješ na brod. ili endless cup of mana koji ti svaki turn regenerira manu do kraja...

nego, u homm5 sam vidio da postoji par vrlo mogućih set itemova, baš recimo ovaj "dragons ..." i uspio sam u prošloj partiji skupit sve osim mača "dragons tounge". bum u ovoj novoj sad probao opet skupit ali baš sve pa da potvrdim jel postoje setovi il to čeka neku ekspanziju...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:53   #62
Quote:
Ges kaže:

sereš! pa bum ti ja snimio dvd sa homm3+svi exp. za njega (čak i Wake of gods - gamerski expansion mod.)

sve u svemu, ako to nisi koristio u homm3 si propustio jedan zanimljiv dio igre. Heroji sam takvim setovima artifakata su imali grda poboljšanja, poput navigators cap-a pomoću kojeg ne gubiš turn ako silaziš il se penješ na brod. ili endless cup of mana koji ti svaki turn regenerira manu do kraja...

nego, u homm5 sam vidio da postoji par vrlo mogućih set itemova, baš recimo ovaj "dragons ..." i uspio sam u prošloj partiji skupit sve osim mača "dragons tounge". bum u ovoj novoj sad probao opet skupit ali baš sve pa da potvrdim jel postoje setovi il to čeka neku ekspanziju...
Imao sam prije armagedons blade...ali nešt mi je sraćkao i rušio se. Ma nabaviću ja od frenda sve uskoro, al brijem da me to baš neće dirat jer se vjerojatno neće moć sakupit na random mapi.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 21:01   #63
Evo igram Heroje 5 (hvala jao_sto_sam_lep) i dosta su dobri, Malo se sve sporije odvija nego u prethodnim Herojima ali to je dobro, stigneš zapaliti cigaretu. Nisam još igrao scenarije nego samo kampanju koja čak ima i nelošu priču a lagano te uvodi i u nove stvari. Treba samo vremena da se sve sitince pohvataju a onda bi to trebala biti super igrica, treba se naviknuti na pomicanje kamere.
MARZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 21:53   #64
Quote:
jao_sto_sam_lep kaže:
ko želi heroje neka pošalje pm...naravno samo članovi naše lijepe metropole...
jel to pričaš o zagrebu?
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 01:30   #65
Evo nakon dva tjedna natjerao sam se da prestanem igrati prokletu kampanju (dogurao sam do druge mape pete kampanje), nije da je ta mapa neprolazna, dapace nakon 2 dana raznog kombiniranja shvatio sam prokleti nacin za proci, ali nesto mi je drugo diglo zivce pa sam odlucio prestati. Koliko god ja moral imao visok, luck takodjer, heroj bio jak, koje magije koristio, kompjuterovi heroji uvijek ce prvi biti na potezu, njegove jedinice ce igrati 80% poteza, a najvise me zivcira phantom forces magija. Ako ja kloniram jedinicu ona naravno igra zadnja. Ali ako i najslabiji heroj od kompa to napravi, klonirana jedinica igra obavezno prva. E to mi stvarno nije jasno, bas su ga pretjerali i prilicno mi sjebali realnost, ahem, zapravo koliko se vec o realnosti moze govoriti kada se radi o crnim zmajevima

Inace, igra mi je super izuzev tih i jos nekih manjih gluposti koje tek kasnije pocnu ici na zivce.
Roving Gambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 09:50   #66
Koje rase je komp ak je stalno prvi?
Inače, postoji ti speed i inicijative. Speed ti određuje koliko polja se jedinica može kretat i koja je po redu u cjelokupnom turnu (ko i u homm3), a inicijative ti je koliko puta unutar turna će jedinica djelovat. ako ima visok inicijative, micat će ti se češće neg one koje imaju niski, te vrlo visok inicijative ti je čak bolji neg visok moral. Rangeri inače imaju visok inicijative te brze jedinice. rezultat je da su vrlo često na potezu, obično prije svih drugih. A ako imaju i visok moral, onda će ti bit skoro pa stalno na redu...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 16:28   #67
Da, vecinu toga sam znao i ja, ali uglavnom sve spoznaje sam morao baciti u vodu kada je kompjuterski heroj u pitanju, nije mu cak ni rasa bitna jer uglavnom su njegove jedinice stalno na potezu (a u 5. kampanji u kojoj sam stvarno popozdio ja sam Ranger, da). Ali nije to ni toliko veliki problem, vise sam se nazivcirao. Kad se malo ohladim nastavit cu igrati

Kontam si da je preko neta super igrati ovu igru.
Roving Gambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 16:37   #68
Quote:
Roving Gambler kaže:
a najvise me zivcira phantom forces magija.
Phantom forces rula...

A osim toga...čini mi se da komp zna igrat bolje od tebe...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 16:00   #69
Ma ajde 3-ica je najbolja, ovo je sve preusporeno:-D

Bratić mi igra 5-icu, a ima 256mb rama, 1.7 ghz amd, i 128mb grafu ( ne znam koju).
I uopće mu ne šteka
__________________
Kako oblikovati potpise
mario2osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 14:13   #70
jucer sam igral kod frenda i igra je zakonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
je da podsjeca na warcraft a kao kaj ne netko vec priej rekel to opce nije minus. nego, mene jos podsjeca i na forgoten relam svijet, konkretnije na triologiju o tamnom vilenjaku. dungen je napravljem u tom stilu.


Quote:
Ges kaže:
no fora je u tome da gradnja određene zgrade ovisi o levelu grada, tj. o broju izgrađenih građevina. dakle, za capitol treba grad level 15. to znači da moraš 15 bilokojih zgrada prije capitola napravit da bi mogao izgradit capitol
stoga, tech tree ti i nije potreban: moći ćeš gradit capitol bez obzira na koje građevine radiš...
to mi bas nije nes, al mogu prec preko toga. vise mi se svida model normalnog razvoja ko na trojci di si mogel imat glavne jedinice u prvom tjednu,a sim nema sanse za to jer moras napravit 15 zgrada prije. nekad moras stavit nes manje bitno samo da dobis lvl u dvorcu. zbog tog je malo usporen razvoj.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 15:16   #71
Quote:
Black Revenger kaže:
nego, mene jos podsjeca i na forgoten relam svijet, konkretnije na triologiju o tamnom vilenjaku. dungen je napravljem u tom stilu.
Šta, dungeon je nešto tipa Menzoberranzan?
Oču to gonjat!!
__________________
Bwuvver Fwancis the gardener says that I mus' selfwesswy pwactice virtue an' wuv to all wivving fings
Patricij is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 18:47   #72
Quote:
Black Revenger kaže:
to mi bas nije nes, al mogu prec preko toga. vise mi se svida model normalnog razvoja ko na trojci di si mogel imat glavne jedinice u prvom tjednu,a sim nema sanse za to jer moras napravit 15 zgrada prije. nekad moras stavit nes manje bitno samo da dobis lvl u dvorcu. zbog tog je malo usporen razvoj.
Mislim da je to i napravljeno samo zato da nemreš u prvom tjednu dobit svih 7 dwellinga.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 00:05   #73
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Mislim da je to i napravljeno samo zato da nemreš u prvom tjednu dobit svih 7 dwellinga.
a je*atiga... pravi igrači su znali kako se pravilno gradi grad. Stoga, ako si sposoban napravit svih 7 kričera u prvom tjednu, dobar si igrač...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 01:35   #74
Quote:
Patricij kaže:
Šta, dungeon je nešto tipa Menzoberranzan?
Oču to gonjat!!
mene dungeon full podsjeca na taj stil. heroj im jasi nekom gusteru/dinosauru isto na cemu se prevoze drowovi, imaju neku jedinicu koja im jase na gusteru, imaju neku pristes koja je slicna drow zenski. sve u svemu, super izgleda.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 01:39   #75
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Mislim da je to i napravljeno samo zato da nemreš u prvom tjednu dobit svih 7 dwellinga.
ma nije fora to.
dok sam ja na rampartu napravil sve jedinice prvi tjedan i jos dignul castle i odmah bi napravil veliku razliku u vojsci naspram drugih. a na ovim herojima to nemogu.
nego, kad sam vec kod ramparta, ne sviđaju mi se na ovim herojima nekako su gej . svi neki našminkani sa nekim leptiričima i mašnicama
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 07:18   #76
Quote:
Black Revenger kaže:
ma nije fora to.
dok sam ja na rampartu napravil sve jedinice prvi tjedan i jos dignul castle i odmah bi napravil veliku razliku u vojsci naspram drugih. a na ovim herojima to nemogu.
nego, kad sam vec kod ramparta, ne sviđaju mi se na ovim herojima nekako su gej . svi neki našminkani sa nekim leptiričima i mašnicama
Elfovi su inače gej.
Iako se onim upgradeanim elfovima iz trojke koji dvaput pucaju niko to ne usudi reć.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 07:19   #77
Quote:
Ges kaže:
a je*atiga... pravi igrači su znali kako se pravilno gradi grad. Stoga, ako si sposoban napravit svih 7 kričera u prvom tjednu, dobar si igrač...
Iako je uglavnom krumpir da izgradiš sedmi dwelling u prvom tjednu.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 12:55   #78
Quote:
Black Revenger kaže:
...nego, kad sam vec kod ramparta, ne sviđaju mi se na ovim herojima nekako su gej . svi neki našminkani sa nekim leptiričima i mašnicama
točno!
kad unaprijediš unicorne u silver unicorne, imaju neki fakin šal... ODVRATNO!
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 15:05   #79
Dobio i počeo gubiti noći pa sam na poslu ko vampir
U stvari, ništa posebno novo, ali dotjerana i poboljšana trojka, što je dovoljno za novo i veliko gubljenje vremena
Osim sitnih bugova koje je Ges spomenuo, mene malo smeta mali broj gradova, igram mapu gdje su 4 heroja i svak ima po 1 grad i to je to što se tiče gradova, a mapa nije tako mala.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 15:10   #80
Ma općenito je igra sporija.
Btw, ak neko oće igrat preko neta, možemo se zdogovorit. Sam da napomenem, ja igram prek Hamačija ak igram.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.