Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2012., 16:34   #2101
Nemam pojma ko je ovaj ali evo mu tweeta u vezi Rihanne i DJ

Quote:
Mister Martian
@HalfMartian

Good luck finding Cake on iTunes. Def Jam is completely against this project and Rihanna released the songs on her own to prove a point.


__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno

Zadnje uređivanje Simpsolina : 21.02.2012. at 16:44.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 16:44   #2102
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ne znam kako je njena izdavačka kuća to dopustila? Svemogući Jay Z?

Fanovi su joj bijesni
ma pročitala sam da izdavačke kuće od chrisa i rihanne nemaju nikakve veze sa ovim remixom nego su to baš sama rihanna i chris brown izdali na net.zato još i nije moguće kupit pjesmu na itunesu
Još kad se sjetim kad je ovo rekla u Diana Sawyer intervju :

She sat in front of Diane Sawyer and recalled her initial return to Brown after the brutal assault, promising to never do it again for fear of sending out the wrong message to young woman :

When I realized that my selfish decision for love could result in some young girl getting killed, I could not be easy with that part, she expressed.

I couldn’t be held responsible for telling them ‘”Go back”,” she continued. Even if Chris never hit me again, who’s to say that their boyfriend won’t? Who’s to say that they won’t kill these girls? These are young girls. I just didn’t realize what an impact I had on these young girls’ lives until that happened.”


http://www.theprophetblog.net/it-mig...oycott-rihanna

toliko o tome.koji jeb licemjer je ona
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 17:04   #2103
Jel ima ovdje pravih Rihanninih fanova - Navy ?
Ili se kriju, nakon ovog remixa, koji je meni simpa
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 17:04   #2104
Simpsolina slika je brutalna

Quote:
material_girl kaže: Pogledaj post
toliko o tome.koji jeb licemjer je ona
Upravo je to i mene najviše zgadilo u cijeloj priči. Izigravala je žrtvu nakon toga i dobila naklonost ljudi i borila se protiv nasilja nad ženama i onda napravi ovo! Jeli se zapitala koju poruku šalje ovim ženama diljem svijeta koje su bile zlostavljane?
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 17:08   #2105
Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post
Simpsolina slika je brutalna



Upravo je to i mene najviše zgadilo u cijeloj priči. Izigravala je žrtvu nakon toga i dobila naklonost ljudi i borila se protiv nasilja nad ženama i onda napravi ovo! Jeli se zapitala koju poruku šalje ovim ženama diljem svijeta koje su bile zlostavljane?
Ljubav pobjedjuje sve
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 17:10   #2106
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Jel ima ovdje pravih Rihanninih fanova - Navy ?
Mislim da ovde nema ljudi mlađih od 16 godina
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 17:49   #2107
Kad se samo sjetim pocetka Rated R ere, kakve je intervjue davala i izigravala jadnicu...
Bas me zanima da li ce joj opasti prodaja albuma nakon ovoga, vjerujem da hoce. Sad jos vise vjerujem da je ona na nekim drogama.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 17:53   #2108
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Ljubav pobjedjuje sve


Nek ona posluša Oprah, zna žena što govori.
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 18:42   #2109
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Ljubav pobjedjuje sve
koja ljubav mali očito ima velikoga

Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mislim da ovde nema ljudi mlađih od 16 godina
nemoj dvaput reći, dok navy teensi navale

Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post

Nek ona posluša Oprah, zna žena što govori.
gif je carski, opra je zakon
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 19:01   #2110
ja tak' brijem da će ona završiti slično kao i whitney. i sve ovo me uopće nije iznenadilo
nekak' imam feeling da će na njih dvoje biti veća sprdnja nego za biebera i ovu njegovu
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 19:36   #2111
Ja je od danas vise ne pratim na twitteru! Vidim da je izgubila puno fanova.... ja i dalje ne vjerujem kakav ološ od žene
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 20:44   #2112
Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
koja ljubav mali očito ima velikoga

To smo vec imali priliku vidjeti

Quote:
ivan.148 kaže: Pogledaj post
Ja je od danas vise ne pratim na twitteru! Vidim da je izgubila puno fanova.... ja i dalje ne vjerujem kakav ološ od žene
Stvarno veliki gubitak za Rihannu
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 20:49   #2113
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
To smo vec imali priliku vidjeti



Napokon?

Znam, znam, podjebavam te.
Ne znam, meni ona ide na kurac jako dugo vremena.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:56   #2114
Osvojila je nagradu International Female Solo Artist na Brit Awards



Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
To smo vec imali priliku vidjeti
Nismo svi
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild

Zadnje uređivanje Greco : 21.02.2012. at 22:20.
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 00:14   #2115
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Jel ima ovdje pravih Rihanninih fanova - Navy ?
kak se postane "pravi navy"? ja sam mislila da je to samo ime za fanove, tek toliko da bolje zvuči... i da, zašt je uopće "navy"? za gagine monsterse kužim zašto se tak zovu, al ovo nisam pokopčala
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 00:30   #2116
Quote:
Supika! :) kaže: Pogledaj post
kak se postane "pravi navy"? ja sam mislila da je to samo ime za fanove, tek toliko da bolje zvuči... i da, zašt je uopće "navy"? za gagine monsterse kužim zašto se tak zovu, al ovo nisam pokopčala
Pa ako bas vooolis toliko Rihannu, pratis svaki njen mig, mozes se zvati Navy barem ja tako mislim

Ni meni se ne svidja taj nadimak
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 07:11   #2117
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Stvarno veliki gubitak za Rihannu

Ti stvarno imas problem u glavi
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 08:25   #2118
Pa zar je slagao?

By the way meni su svi nazivi za fanove debilni


Evo nastupa od sinoć:

Rihanna - We Found Love (Brit Awards 2012)

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 10:30   #2119
Brits 2010???? Ha ha ha, opet je na nekim drogama.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 11:00   #2120
Evo i reviews za BC:

Daily Mirror: It’s happened. Rihanna and Chris Brown are back together
Quote:
Cue Chris Brown – the man who beat her virtually senseless in a car three years ago just before the Grammys, who sings: “Girl I wanna f*** you right now, been a long time I’ve been missing your body. Turn the lights down, when I go down it’s a private party.”

Yeah, ok Rihanna, we’re shocked.
The Los Angeles Times : Rihanna, Chris Brown reunite with not one, but two songs
Quote:
“As a message to any thinking person who’s been following their case, it’s very confusing. Is this a true sign of romantic reunion or simply two pop stars who are willing to milk their domestic abuse past for more fame and/or notoriety?”
PopJustice:
Quote:
Rihanna and Changed Man Chris Brown have collaborated on two songs and that’s the last we’re going to say about this whole depressing moment in pop.”


New York Daily News: Chris Brown, Rihanna 'Birthday Cake' remix: Exes team up for new song, some fans not pleased
Quote:
Maybe Brown can give some hater-thwarting advice to his ex, who got her own onslaught of criticism after tweeting about the pair’s collaborations Monday.”
Irish Times : The problem with Chris Brown
Quote:
“The Problem With Chris Brown”. Here’s a bit of it: “Thankfully, some people don’t think that what the world needs now is a comeback from a thug who thinks hitting his defenceless girlfriend is a classy thing to do and has yet to show any inkling about why this is wrong. From Laura Snapes’ brilliant post for the NME to Billboard’s unprecedented open letters to both Brown and Rihanna, a lot of people are quite excercised about what’s happening.”
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.