Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2009., 13:04   #61
Quote:
TheWho kaže: Pogledaj post
guzico jedna dlakava!!!
Opet sam ti ja kriv.

Quote:
idem sad na jesen na majstorski ispit iz da...toga !
pa ću pokušat napravit najviše što mogu iz ovog sadašnjeg posla!
Znaci imas placu. Hm, ja bi to izveo "op ili trop". Znaci, uzmi kredit ako mozes s odgodom na 2 godine (ako je jos uvijek u ponudi, kriza i to). Zavrsi MBA i CISCO. I riskiraj. Ako propadnes, hej, viski je bio dobar. S time da bi prvo bilo bolje ic na CISCO i ove sitnije certifikate, MBA bez radnog iskustva moze bit "overkill" u smislu prekvalifikacije. I ne ocajavaj, moze se sve i bez veze. Samo treba zapet.

Quote:
nego...daj ti svom rođaku dekanu reci nešto o mojoj mačkici!
Sumnjam da bi je on udomio. Al bas je neobicna, dlaka i to, slatkis.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 13:15   #62
imam plaću da al mi banka ne da kredu (išla ja za kupaonu sredit je trebalo ) jer imam minimalac na banku a ostalo na rukice...
bude nešto od mene jednom... valjda!

bilo je jednom u večernjem jedan članak...netko napisao..khm khm...o tome svemu...
TheWho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 19:32   #63
Kontroler leta

Vidio sam natječaj za taj posao...tek danas, točnije maloprije a sad mi je nemoguće sve obaviti što bih trebao i poslati prijavu. Arrrrgggggh!!!

Ali posao se čini fenomenalan. I spreman sam se stvarno potruditi za to tako da mi nije ni bed to koliko je težak.

Ono što me zanima je dal postoji sličan natječaj svake godine ili je ovaj natječaj bila posebna stvar?
I možda nepotrebno pitam no ipak....jel ima kakve šanse da se natječaj produži ove godine? Nekako to sve djeluje dosta precizno definirano pa sumnjam...no ipak.
I da, koliko se ljudi prijavi za taj natječaj?
OhYeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 23:45   #64
imaš na prometu smjer za kontrolu leta pa možeš to upisati
parabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 00:01   #65
Negdje sam čula podatak da je kontrolor leta najstresnije zanimanje na svijetu

Inače, ne kužim temu baš, ne možeš raditi taj posao sam tak bez obrazovanja koje je parabolica navela
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 01:36   #66
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Negdje sam čula podatak da je kontrolor leta najstresnije zanimanje na svijetu

Inače, ne kužim temu baš, ne možeš raditi taj posao sam tak bez obrazovanja koje je parabolica navela
Upravo suprotno, jedno od uvjeta za prijavu je da imaš maksimalno 24 godine, što osoba koja primjerice upiše faks sa 19 i studira prosječnih 6 godina ne zadovoljava! Faks nije nikakva garancija a ni uvjet (pa se onda čovjek upita čemu uopće taj faks)

Mislim da je ovaj natječaj jednom godišnje i da se svašta testira, psihofizička sprema, engleski itd. itd. Najvažnije od svega nema nikakvih posebnih uvjeta za prijavu, a plaće su 16 tKN pa naviše
xtreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 11:17   #67
ja poznajem jednu ženu koja je kontrolor leta. plaća joj je sigurno blizu 15 000 kuna ak ne i viša.... završila je srednju ekonomsku. ništa ne radi stresno...na poslu se pa skoro izležava... ima najbolji posao na svijetu...godišnjeg dovoljno......uživa...
__________________
Slavsya Rus
elan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 13:36   #68
Cek malo.

Vidio sam oglas. Znaci, ne moras imati nikakvog znanja osim zavrsene neke cetverogodisnje skole?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 19:32   #69
Ja poslao, pa kud puklo!

Par informacija:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=199792

http://mrav.ffzg.hr/zanimanja/book/part2/node3302.htm
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.

Zadnje uređivanje green-sk : 08.11.2009. at 19:48.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 20:31   #70
Uf pao sam sa nogu kad sam vidio ovo...ali već je kasno.

Vidim traži se "zdravstvena sposobnost", dakle mi sa dioptrijom bi imali problema?
mobitele is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 21:11   #71
Quote:
mobitele kaže: Pogledaj post
Uf pao sam sa nogu kad sam vidio ovo...ali već je kasno.

Vidim traži se "zdravstvena sposobnost", dakle mi sa dioptrijom bi imali problema?
Ako nisam imao problema za nošenje oružja, mislim da nebi trebalo probleme stvarati!
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 21:16   #72
Na tom poslu naočale ne smetaju, tako da vid nebi trebo predstavljati problem...

Visim na moj posao/posao već 2 tjedna i ovo mi promaklo, kada si ti poslao prijavu?
mobitele is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 21:23   #73
Quote:
mobitele kaže: Pogledaj post
Na tom poslu naočale ne smetaju, tako da vid nebi trebo predstavljati problem...

Visim na moj posao/posao već 2 tjedna i ovo mi promaklo, kada si ti poslao prijavu?
u ponedjeljak, 2.11.! više od mjesec dana je bilo i na posao.hr i na moj.posao.hr, čak su se i na radiju reklamirali!
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 21:47   #74
Joj da sam za ovo znao...

Green sretno! Nadam se da budeš prošo i da nam napišeš nešto o postupku testiranja itd...
marcelus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 08:47   #75
Quote:
marcelus kaže: Pogledaj post
Joj da sam za ovo znao...

Green sretno! Nadam se da budeš prošo i da nam napišeš nešto o postupku testiranja itd...
Hvala, i ja se nadam da ću vam moći prenijeti informacije iz prve ruke!
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 15:25   #76
Quote:
elan kaže: Pogledaj post
ja poznajem jednu ženu koja je kontrolor leta. plaća joj je sigurno blizu 15 000 kuna ak ne i viša.... završila je srednju ekonomsku. ništa ne radi stresno...na poslu se pa skoro izležava... ima najbolji posao na svijetu...godišnjeg dovoljno......uživa...
Mislim da ovo ne može biti istina.
Pretpostavljam da radi kao pomoćnik kontrolora leta. Oni imaju plaću cca 15.000 kn. To pouzdano znam jer mi je frendica to po zanimanju, a isto se javila na natječaj za kontrolora leta, ali nije imala taj smjer na faxu, a i inače je SSS tak da su joj rekli da nema šanse.
Znam da nam je država u banani, ali ne može baš svako raditi sve.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 12:16   #77
i ja se prijavila... ne znam kad će nas obavijestit o testiranju i kako, to nisu nigdje naveli...
__________________
Postoji samo jedna razlika između genija i budale - genij ima svoje granice.
tina080488 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 02:18   #78
Ja sam se isto prijavio za to,al zanima me jedna stvar...
Na nekom forumu sam procitao da se ide na skolovanje na par mjeseci u Njemacku(kad prodjes sva testiranja)? Jel to istina il je tak prije bilo?
+Prophet+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 12:00   #79
Exclamation

Quote:
+Prophet+ kaže: Pogledaj post
Ja sam se isto prijavio za to,al zanima me jedna stvar...
Na nekom forumu sam procitao da se ide na skolovanje na par mjeseci u Njemacku(kad prodjes sva testiranja)? Jel to istina il je tak prije bilo?
Informacije koje sam dobio od frenda, 8 mjeseci u Frankfurtu, za tih 8 mjeseci plaća je 50% (~8000 kn) + dnevnice 26€! Kad se prođe tečaj, 3 godine se radi s mentorom!
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 17:20   #80
Smile

Quote:
scarlet1 kaže: Pogledaj post
Mislim da ovo ne može biti istina.
Pretpostavljam da radi kao pomoćnik kontrolora leta. Oni imaju plaću cca 15.000 kn. To pouzdano znam jer mi je frendica to po zanimanju, a isto se javila na natječaj za kontrolora leta, ali nije imala taj smjer na faxu, a i inače je SSS tak da su joj rekli da nema šanse.
Znam da nam je država u banani, ali ne može baš svako raditi sve.
moguće ne tvrdim 100% priupitati ću tu osobu pojedinosti
__________________
Slavsya Rus
elan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.