Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2009., 14:04   #21
Quote:
Silativ kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila zelenu kavu na adresi www.dijeta.hr, sad je pijem 30 dana i mogu reći da sam izgubila 4 kile.
Za sada je odlično samo se nadam da se neće vratiti.
jel okus sličan običnoj kavi?
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 17:34   #22
Ja sam naručila preko e-baya jer je troduplo jeftinija nego kod nas.Kod nas košta 190kn 14 vrećica, a na e-bayu sam dvije kutije od 18 vrećica platila 140kn,daklem...
micamacska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 14:58   #23
i kako ide pišite iskustva......................
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 13:05   #24
Okus Kave

Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
jel okus sličan običnoj kavi?
Meni je super okus, isti je kao nescafe 3u1
Silativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 13:07   #25
Quote:
micamacska kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila preko e-baya jer je troduplo jeftinija nego kod nas.Kod nas košta 190kn 14 vrećica, a na e-bayu sam dvije kutije od 18 vrećica platila 140kn,daklem...
Tu sam i ja pila, ali čula sam ta to nije ta originalna iz Australije, ali meni su naplatili poštanske troškove i trošarinu na kavu tako da me koštala cca. 320kn.
Imala si sreće))
Silativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 02:46   #26
zelena kava

Leptin zelena kava za mršavljenje(Leptin Green Coffee 800 ili Leptin Pure Black) se može kupiti kod Emma vita d.o.o.Najbolja je,i postoji mogućnost jako dobre cijene!
Neznam dali pravila foruma dozvoljavaju broj tel.,pa neću napisati.

Tko želi neka se javi na privatnu poruku!
columbus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 12:09   #27
ja sam popila jednu kutiju i bila zadovoljna...
14 dana, 3.5kg, ukus nesice, i to slatke nesice...
nisam imala osecaj gladi, traziom mi je organizam
puno puno puuuuno vode....
htela sam nastaviti, MADA cim sam pocela da pijem
drugu kutiju, videla sam da to nije to!
Apetit je poceo da mi se vraca, vode vise nisam trebala
toliko, kg su stajali posle tih 5-6 dana kad sam izgubila
navedene kg...
tako da sam ja licno prestala...

nisu mi se vratili, sad sam na drugoj dijeti, pa ne znam da
li bi se vratili da je malo duze proslo, ali za mesec dana nisu
pa valjda ne bi ni dalje.

eto iskustvo
Kitty.Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 00:15   #28
zelena kava

Kitty ti si pila pakiranje od 14 vrećica.

Leptin je od 18 vrećica u kutiji.Bijela je blažeg okusa a crna gorčeg.
columbus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 09:47   #29
Quote:
micamacska kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila preko e-baya jer je troduplo jeftinija nego kod nas.Kod nas košta 190kn 14 vrećica, a na e-bayu sam dvije kutije od 18 vrećica platila 140kn,daklem...
da,ti si super prošla,ali kad sam ja naručivala(nije zelena k.,nego nekakav čaj),lijepo mi je stalo na granici,pa su mi dernili carinu na to i nekakve dodatne troškove,pa sam popi..ila!a kažu neki prođe,neki ne,sad se na zezam i naručim u lijepa naša hrvatska,hrvatska!!
a iskustvo sa zelenom kavom,nemam jer ne volim okus kave,ali sam rekla kolegici da uzmemo neku čokoladu za mršavljenje?,pa ipak bi mi to bilo draže,a i pije se po par puta dnevno,ista trgovina!
__________________
neću pojesti sve kolačiće i neću postati debela
zgodnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:22   #30
Zelena kava forum

Jedna novost, ja i cure sa posla našle smo odličnu kavu, a može se kupiti u svakoj ljekarni.
evo link: http://www.dijeta.hr/Dijeta.hr-izdvo...ravljenju.html
Silativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 22:56   #31
Danas čitala u novinama - zelena kava povučena s tržišta zbog jaaako opasnih sastojaka.
Tussaud is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 17:06   #32
Quote:
Tussaud kaže: Pogledaj post
Danas čitala u novinama - zelena kava povučena s tržišta zbog jaaako opasnih sastojaka.
To sam i ja pročitala negdje na netu.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 18:40   #33
hej ljudosi,
slučajno sam pronašla ovo i eto povuklo me da se registriram i prenesem svoje "mudrosti" stečene korištenjem kave
da ne duljim, udebljala sam se 13 kg promjenom posla i znam puno ljudi koji kozmetičkim i medicinskim preparatim mršave al ja sam uvijek bila nevjerni toma tako da kod mene to nije čak ni budilo znatiželju. al kad sam krenula na dijetu dobila sam pakiranje od 15 komada na probu besplatno baš zbog tog što nisam vjerovala... prva dva tjedna dijete nisam pila kavu već sam samo full pazila na prehranu,jelo se samo kuhano i svježe voće i povrće, tu i tamo malo meseka i naravno ništa poslije 6.
nakon ta dva tjedna krenula sam pit kavu. jedna žličica šećera i malo mlijeka na 1,5 dcl vode... u početku malo neobična kasnije sam se već navikla i sad sve pijem s manje šećera... nakon dva tjedna primjetila sam razliku. a vaga je pokazala sveukupno 4 kg manje
e sad, to da je štetna, hm, pa vjerojatno i je u neku ruku jer se zapravo radi o tome da kofein ubrzava metabolizam. ja sam osjetila da mi srce brže i jače lupa i ponekad su mi ruke znale štrikat al to sve mi se i inače događalo kad bi popila cca 3 kave dnevno.
dalje, kako su meni objasnili oni koji se kuže u to, kava nije namjenjena smanjenju apetita ili nečem sličnom, čak dapače, potrepno je uzimati redovito obroke da bi organizam normalno funkcionirao.. piti puno vode, i ne, ne vuče kava na vodu, već organizam to traži! kava samo potiče da se masnoće, šećeri i ugljikohidrati iz hrane koja je unešena što brže probave i izbace iz organizma... a kad toga nema tijelo počne trošit zalihe..
dva mjeseca sam na dijeti, nakon što sam popila prvu turu pauzirala sam 15 dana i sad pijem drugu turu. izgubila sam 8 kg, s tim da sam ponovno u prehranu polako vratila čokoladu i neke sastojke bez kojih ne mogu. i usprkos tome što sad manje više jedem bez nekih velikih ograničenja, kilice idu dolje.. naravno, zadnji obrok je u 18.00 i aerobik 3 puta tjedno...
eto moje mišljenje, kavica je ok, ali bez odricanja i vježbanja mislim da nema smisla uopće započinjati dijetu!
(a i dosta je skupa ako je kvalitetna-250 kn 15 paketića!) probala sam i par ovako, uzoraka, il su bljak okus il nema baš nekog efekta....
vafka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 20:22   #34
Quote:
vafka_zg kaže: Pogledaj post
hej ljudosi,
slučajno sam pronašla ovo i eto povuklo me da se registriram i prenesem svoje "mudrosti" stečene korištenjem kave
da ne duljim, udebljala sam se 13 kg promjenom posla i znam puno ljudi koji kozmetičkim i medicinskim preparatim mršave al ja sam uvijek bila nevjerni toma tako da kod mene to nije čak ni budilo znatiželju. al kad sam krenula na dijetu dobila sam pakiranje od 15 komada na probu besplatno baš zbog tog što nisam vjerovala... prva dva tjedna dijete nisam pila kavu već sam samo full pazila na prehranu,jelo se samo kuhano i svježe voće i povrće, tu i tamo malo meseka i naravno ništa poslije 6.
nakon ta dva tjedna krenula sam pit kavu. jedna žličica šećera i malo mlijeka na 1,5 dcl vode... u početku malo neobična kasnije sam se već navikla i sad sve pijem s manje šećera... nakon dva tjedna primjetila sam razliku. a vaga je pokazala sveukupno 4 kg manje
e sad, to da je štetna, hm, pa vjerojatno i je u neku ruku jer se zapravo radi o tome da kofein ubrzava metabolizam. ja sam osjetila da mi srce brže i jače lupa i ponekad su mi ruke znale štrikat al to sve mi se i inače događalo kad bi popila cca 3 kave dnevno.
dalje, kako su meni objasnili oni koji se kuže u to, kava nije namjenjena smanjenju apetita ili nečem sličnom, čak dapače, potrepno je uzimati redovito obroke da bi organizam normalno funkcionirao.. piti puno vode, i ne, ne vuče kava na vodu, već organizam to traži! kava samo potiče da se masnoće, šećeri i ugljikohidrati iz hrane koja je unešena što brže probave i izbace iz organizma... a kad toga nema tijelo počne trošit zalihe..
dva mjeseca sam na dijeti, nakon što sam popila prvu turu pauzirala sam 15 dana i sad pijem drugu turu. izgubila sam 8 kg, s tim da sam ponovno u prehranu polako vratila čokoladu i neke sastojke bez kojih ne mogu. i usprkos tome što sad manje više jedem bez nekih velikih ograničenja, kilice idu dolje.. naravno, zadnji obrok je u 18.00 i aerobik 3 puta tjedno...
eto moje mišljenje, kavica je ok, ali bez odricanja i vježbanja mislim da nema smisla uopće započinjati dijetu!
(a i dosta je skupa ako je kvalitetna-250 kn 15 paketića!) probala sam i par ovako, uzoraka, il su bljak okus il nema baš nekog efekta....
Ja sam ju počela piti jučer. Normalno jedem, nisam izgubila apetit, malo kao da sam "budnija", ne traži me organizam vodu. Kad mogu očekivati djelovanje?
Btw., kupila sam ju u apoteci, onu iz vrećice...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 13:22   #35
Koju si kupila??
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 16:58   #36
Thumbs up

Pijem kavu od Nactive.
U točno 2/mjeseca skinuo cca 6.5kg.
Trenutno zadovoljan
Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 13:31   #37
Thumbs up

pila sam kavu od Nactive 14 dana nisam izgubila niti grama, sada sam odlučila još jednom probat i kupila pakiranje od 20 komada od Vanessa-Vesna ( cijena ista kao i kod kave za 14 dana-250kn) i već u prvih tjedan dana izgubila 2kg.
Livija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 18:10   #38
Ne pijem zelenu kavu. U 2 mjeseca sam izgubila 8 kg. Planiram i dalje ne piti zelenu kavu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 12:51   #39
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ne pijem zelenu kavu. U 2 mjeseca sam izgubila 8 kg. Planiram i dalje ne piti zelenu kavu.
Bravo za tebe!
Podijeli s nama na koji si način toliko skinula.

Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 13:05   #40
Jedini nacin na koji je moguce izgubiti kile: konzumirala sam manje kalorija nego sto sam ih trosila.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.