Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2011., 12:22   #1641


slike iz HELLO casopisa





clanak
http://www.magazincity.com/berguzar-...ni-cekmek.html
@varna72 je prevela na bugarski,GT ovako prevodi
Berg intervju u Hello magazin(prvi dio)

Godine ide, prije nego što je novo, što je 2011? Koje su vaše najviše nezaboravne trenutke.

Vrijeme je već pokrenut vrlo brzo. Primijetio sam ove godine. Iskreno, ja ne mislim da je 2011 bio je vrlo dobar za našu zemlju u svijetu i čovječanstvo. Vrlo često probuditi s vijestima koji je nosio razočaranje izazvala suze u našim očima. Sada, kada se pripremamo za doček nove godine, a u zraku imate predviđanja, želim 2012 će sve sreće, a posebno zdravlje.

Kakvi su vam planovi za novu godinu? Što želite?

Iznad svega, zdravlje. Bez nje, sve ostalo gubi značenje. Želim vidjeti više ljudi s dobrim srcima koji čine dobro. Više otvorenost. Želim da ljudi zadržati riječ, više ruke doprijeti do pomoći onima u nevolji. Htio bih da se zaustavi na trenutak zbunjeni u svakodnevnom životu i da zapamtite vschki zaboravili dobre stvari. Želio bih otvoriti svoja osjetila u svijetu koji da se vrijednosti znanja, a ne neznanja.

Napravili smo puno lijepih slika s vama na pozornici kabarea. Jeste li uzbuđeni tijekom snimanja? Znam da te volim mjuzikle.

Od trenutka kad sam izabrao djeluje kao profesije, jedino što sam htjela biti na pozornici. Danas, iako je samo nekoliko sati, mogu prevesti u sasvim drugi svijet, bila sam na pozornici za taj san. I vjerujte mi, prvi kadar, ako nisam pucati, i proba za glazbeno, koja će biti objavljena nakon dva mjeseca.
placebo2 is offline  
Old 28.12.2011., 12:33   #1642
drugi dio
Postao oglašavanje lice pentan. Ono što privlači ovaj projekt.

Ove godine, dva ili tri dana nakon što smo se vratili iz Slovačke, moja potraga za manager i sam rekao da sam poslao pismo na post oglas Penta namjerava pucati. Općenito ja sam prilično konzervativan u smislu oglašavanja. No, one pentan uvijek ugodno za mene. I, između vas i mene, bio sam vrlo zadovoljan da je moja ponuda za lice marke čarape. Dakle, nakon što je pročitao scenarij u kontaktu s Ayse i ja sam rekao da sam ja htjela da se bave ovom projektu.

Lijepe noge imate? Kako vam mogućnost da ih osiguranje.

Ne znam. Prije snimanja oglas nikada nije bio misao takvo što, sada Možda smo trebali misliti. Budući da svatko pita me na to pitanje.

Nosite li čarape?

Ne prije, ali sada volim.

Za ono što se općenito drže u modi. Što inkoga ne bi odjeveni.

Postoje stvari koje su daleko od mene. Na primjer, ove čizme do koljena, a oštar vrh u kombinaciji s biser tajice i seks nisu na moj ukus. Nadalje, ne nosite nekoliko stvari koje su dekoltea zajedno. Nikad ne nositi nešto samo zato što je trenutno u modi. Nikada, nikada, ne nose stvari koje su izrađene u mjestima gdje dječjeg rada je iskorišten.

Kako ide dan?

U ovom trenutku mi dani prolaze lijepo. Vrlo opuštajuće, mogu provesti vrijeme za sebe. Nije moje vrijeme je gospodar, a ja u njemu. Ja mogu učiniti sve da nisam dovoljno vremena dok sam radio.

Kakav je osjećaj da je njegova majka?

Ali postojanje mi se svodi na život, zrak koji udišemo. I to ne samo za mene tako. On je dijete koje donosi sreću svima oko nas, vrlo mila dijete, pun ljubavi i dobra srca. Gledam na to i reći: "Ali je naše dijete, stvorenje koje, budući da svojim izgledom u svom krilu, osjeća sve, čuje sve, učiti što je dobro, nas gleda, jedna stvar je ispunjen sa znatiželjom, stalno učenje sve nove stvari. Možda nose malo "mi". U njegovim očima vidim sve. Naučili mnoge stvari zajedno, ali u svakom trenutku i dalje učiti nas toliko stvari.

Kao što je Dostojevski je rekao: "On voli djecu, voli život." Je li to točno?

Za mene, čak i prije nego što sam postala majka, djeca su uvijek jednak život. Oni su blago. A život je blago. Što inteligentna osoba može gurnuti svoju ruku to blago.

Što je danas Bergyuzar?

Bergyuzar, kao što je bio u studentskim godinama.

Koliko dugo ljubav. Neki pisci tvrde tri godine. Da li ljubav na kraju?

Zašto su ovi entuzijasti kada razmišljamo o kraju stvari. Moram nužno imati ništa na kraju. Nakon što i pisci misle o ljubavi kao nešto trivijalno, jao nama. Ljubav nas čini bezpametni. Svibnju prošle trenutak ili život nastavlja čak i nakon svoje smrti dah. Tko može reći?

Koje su dobre strane ove dvije zvijezde živjeti pod jednim krovom. Što vam se najviše sviđa o međusobno u Halle.

Strpljenje ... To iste stvari čine nam se smijati ... uzbuđenje, očekujemo ostatak dana snimanja momčadi, a kada je dan završila, tugu koja je nestala tako brzo. Sviđa mi se činjenica da bilo koja mala stvar da me sretnim.

Možete li u bilo kojem trenutku, biti sami! Postoje trenuci u kojima je ego jednog sudara s onom drugima.

Naravno, da je bilo koji trenutak možemo biti sami. Ono što rade je vaš ego kod kuće? Ja uopce ne znam gdje sve ima ego posao. A mi svi ljudi imaju svoje profesije. Samo mi se ne zubara, i glumci. Dakle,.

Imate li svoj ​​vlastiti dogme?

Ja nemam dogme i zablude vjerovanja koja negativno utjecala moj život. Imam neke smiješne navike prehrane. Nemojte jesti ništa slomljeno, slomiti. Volim pilav, riža na mlijeku ne stavi u usta. Svatko zna ako oni dolaze u goste ne staviti grožđice u posudu, jer volim slatko i slano kombinacija. Sve je vrlo zabavno mi je tih neobičnosti. Nemojte se bojati bilo kojeg morskog života, duboko ih mogu dotaknuti bez problema, ali alge ne ​​mogu dirati. Recimo ja sam ovdje kao međusobno zabavne navike.

Izvan radnog ono što vam užitak?

Volim uzimanje slike. Volim, posebno u zimskim danima, da se miješa u gužve na egipatskom tržištu, Kapalacharsha. Od tamo, kupiti ribu, začine, sir. Razgovarajte s ljudima tamo. Gledajte filmove bez ograničenja vremena za to. Mogu biti sa svojom obitelji koliko želim. Čitao sam knjige, bavite se sportom, mogu više vremena za svoje prijatelje. Nije utrka protiv vremena.

Mislite li da ste netko tko zna što želi.

Uvijek sam znao što želim. Pisala sam i tražila ono što želim. Nisam odbio. U životu je vrlo važno da znate što želite. Zato sve što mi se sviđa, to se dogodilo.

Ono što većina vas san?

Ja san igrati na pozornici i da glazbeni film o mom djedu, koji je Twister.
p.s. nadam se da necu dobiti BAN zbog ovoga
placebo2 is offline  
Old 28.12.2011., 18:56   #1643
Nove slike su super....

__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 28.12.2011., 19:24   #1644
Neobično ju je vidjeti u ovakim pozama, no super su fotke.
sortiadictos is offline  
Old 29.12.2011., 12:49   #1645
Ali odlično joj stoje, poze i čitava ta scenografija
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 29.12.2011., 12:52   #1646
Raskalašena Šeherzada

Super su fotke
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 31.12.2011., 10:41   #1647

Berg i Ali

slike iz HELLO casopisa
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...81021864_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...08266911_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...93330740_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...84790901_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...49749171_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...07465135_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...08527855_n.jpg
Zelim vam 12 mjeseci bez briga, 53 nedjelje srece, 365 dana bez bolesti, 8760 sati provoda, 525600 minuta ljepih trenutaka i 31536000 sekundi ljubavi. SRECNA NOVA!

Zadnje uređivanje placebo2 : 31.12.2011. at 11:04.
placebo2 is offline  
Old 04.01.2012., 10:55   #1648


Berg i Ali u setnji


clanak
http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2...jektif-sevgisi
placebo2 is offline  
Old 04.01.2012., 11:21   #1649
Ali je već pravi momak i više mu ne trabaju kolica, a mama je baš štedljiva ovu LV torbu nosi još od 1001 noći, izgleda da joj je prirasla srcu, a moram priznati i meni, jer je jako praktična kad se ide u kupovinu pogotovo
mrvica 1234 is offline  
Old 05.01.2012., 11:35   #1650


Berg sa mamom


clanak
http://www.magazincity.com/berguzar-...lisveris-turu/
@mrvice 1234 nije samo torba jos iz vremena "1001 noc",evo i ovaj sal je, ako se ne varam negdje iz 77/78 epizode

Zadnje uređivanje placebo2 : 05.01.2012. at 12:02.
placebo2 is offline  
Old 07.01.2012., 13:47   #1651


An interview of Berguzar about the marriage proposal and details from the wedding night !

""I got a marriage proposal from Halit on May in Maldives. On 7 May 2009 he said to me that we're going to eat in another island near the island where we stayed. We started with a small boat. When we approached the island the sky was getting a red color from the sunset. Only the sea and lights were around. We arrived on the island. The place was decorated with white flowers. We were just the two of us and the two native who accompanied us. I was trying to figure out whether was a dream or reality.

prevod GT
Rekli su o Berguzar o braku prijedloga i detalje iz bračne noći!

"" Dobio sam brak prijedlog Halit svibnja u Maldivi. Dana 7. svibnja 2009 on mi je rekao da ste ćemo jesti u drugom otoku u blizini otoka, gdje smo boravili. Počeli smo s malim brodom. Kad smo se približili otok nebo je dobivanje crvene boje od sunca. Samo more i svjetla su se okolo. Stigli smo na otok. Mjesto je ukrašeno bijelim cvijećem. Mi smo bili samo nas dvoje i dvije domaće, koji nas prati. Sam bio težak to odgonetati da li je san ili stvarnost.

Suddenly the place filled with Halit's voice singing the song "Sensiz Saadet Neymis". Halit opened his palm that had two thin rings. He said: "Do you want to marry me?" From my excitement I forgot to tell him immediately, "Yes." Everything was like a dream. On 7 August 2009 we married at the hotel "Les Ottamans". I woke up very early almost dark. It rained, from 5.30 we contact the organizer İrem Yargıcı. We did not know where to make the ceremony after the wedding because it may rain later. The day started very intensive, but then everything went fine. Everybody did their best for a normal event. The styling was by Uğur Alevyılmaz. I did not want to try other hairstyles. I had absolute confidence in Ogur. He made an enormous bun. Late in the evening release of my hair from the bun

Odjednom mjesto ispunjeno Halit glas pjeva pjesmu "Sensiz Saadet Neymis". Halit otvorio dlan koji je imao dvije tanke kolutove. On je rekao: "Želite li se udati za mene?" Iz moje uzbuđenje Zaboravio sam mu reći odmah, "Da." Sve je bilo kao san. Dana 7. kolovoza 2009 smo u braku u hotelu "Les Ottamans". Probudio sam se vrlo rano skoro tamno. Je padala kiša, od 5,30 mi kontakt Yargıcı organizator İrem. Nismo znali gdje bi svečanost nakon vjenčanja, jer to može kiša kasnije.Dan je počeo vrlo intenzivno, ali onda je sve otišao u redu. Svi su svoje najbolje za normalan događaj.Styling je za Ugur Alevyılmaz. Nisam htio probati druge frizure. Imala sam apsolutno povjerenje u Ogur. On je napravio ogroman kolač. U kasnim večernjim satima izdanju moje kose iz kolač

The organizer filled the space with white and pink flowers as I wished. The place Filled with color from the music of the Balkans and the voice of Suzan Kardeş. In the second half of the evening the guests were entertained by the team of Salih Saka. The wedding photos were taken by Bige Yalın. We had 320 guests. The dress was by Hakan Yıldırım. We didnt go immediately for honeymoon. We did later, we went to Paris, a very special place for us.""

Organizator ispunjen prostor s bijelim i ružičastim cvjetovima kao što sam želio.Mjesto ispunjeno bojom iz glazbe Balkana i glas Suzan Kardeş. U drugoj polovici večeri goste zabavljao je tim Salih Saka.Vjenčanje fotografija su uzeti Bige Yalın. Imali smo 320 gostiju.Haljina je za Hakan Yıldırım. Nismo odmah ići za medeni mjesec. Mi kasnije učinio, otišli smo u Pariz, vrlo posebno mjesto za nas. ""


"Sensiz Saadet Neymis
http://www.youtube.com/watch?v=Z0uH3UcIyB4
placebo2 is offline  
Old 07.01.2012., 19:24   #1652
prošnja je bila jako romantična, svaka čast Halit, a ona zaboravila reći evet, a on se toliko namučio, to smo ti mi žene

da li je to fotomontaža, ali govori se o lanjskoj seriji i slika je iz lanjske serije
mrvica 1234 is offline  
Old 07.01.2012., 21:54   #1653
I tako Berg otkri detalje poršnje, koje su oni kao krili ...Halit se baš potrudio... a ne znam čemu sad ovo otkrivanje, kad više nije ni toliko bitno i zanimljivo kao što je nekada bilo...ali eto lijepo je bar pročitati da ima romantičnih muškaraca i u RL kao u filmovima.

@mrvice novine nisu turske, možda je serija negdje prodana... Gold je krenuo prodavati serije kad je propao
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 07.01.2012., 22:08   #1654
seeni hvala ti, ja uopće nisam primjetila da nisu turske novine, da očito da stečajni upravitelj radi i sve prodaje
mrvica 1234 is offline  
Old 13.01.2012., 16:31   #1655
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
prošnja je bila jako romantična, svaka čast Halit, a ona zaboravila reći evet, a on se toliko namučio, to smo ti mi žene

da li je to fotomontaža, ali govori se o lanjskoj seriji i slika je iz lanjske serije
http://s59.radikal.ru/i166/1201/ad/46806562f35c.jpg
Novine su rumunjske
halitmy is offline  
Old 15.01.2012., 12:02   #1656

slike od 19.10.11,ali do sada nisu bile objavljene




http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf
placebo2 is offline  
Old 15.01.2012., 20:08   #1657
Neka Berg gura kolica i nosi torbu i uz to vječito je iza njega, a Halit se slikaje
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 16.01.2012., 12:57   #1658
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Neka Berg gura kolica i nosi torbu i uz to vječito je iza njega, a Halit se slikaje
seeni, seeni nisi fer prema Halitu, zna i on koji put gurati ta kolica nije da ne, ali on je ipak muško, a znaš da pravo muško ne gura kolica. (znaš da se zezam, a ima i nešto istine u tome)
mrvica 1234 is offline  
Old 17.01.2012., 12:25   #1659


Berg i Ali

clanak
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/m...i/19703726.asp
Berg sa kapicom koju je kupila u Zagrebu

Zadnje uređivanje placebo2 : 17.01.2012. at 13:47.
placebo2 is offline  
Old 17.01.2012., 14:45   #1660
Baš sam se pitala da li će još nositi ovu kapicu i evo je, pošto ovih dana u Istanbulu snijeg pada kao lud, valja se toplo odjenuti.
Ali je prekrasan momak, evo uskoro 2 godine, znam da je odgoj dijeteta važan projekt, ali nekako mi žao što nema Berg u nekom novom projektu, bar da je vidimo u nekom filmu, ako ne u seriji. Šteta za Berg
mrvica 1234 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.