Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2011., 21:17   #101
Quote:
addenda20 kaže: Pogledaj post
E sad odjednom sve žene vole direktnost, a stalno seru o romantici i pi*** materini.
Zašto ne možemo željeti oboje? Nije umjetnost (ok, za neke očito je čim uz riječ romantika pišu polovične prostote - btw, ili opsuj ili nemoj) znati kad je pravi trenutak za što.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 23:24   #102
jebeš poruke, daj uživo
chelichnamuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 23:28   #103
Poruke su u redu, dok su poruke. Ali kad muškarac onoliko žlabra kao u prvom primjeru, onda to radi jer se više divi svojim riječima nego mojim sisama. Napaljujuće koliko i reklame za kredite.
polimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 02:41   #104
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Zašto ne možemo željeti oboje? Nije umjetnost (ok, za neke očito je čim uz riječ romantika pišu polovične prostote - btw, ili opsuj ili nemoj) znati kad je pravi trenutak za što.
Tacno to.
__________________
Do it because you want to. Because it's fun. Because it makes you happy.
MindBlowing is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 13:36   #105
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Problem poruke iz prvog posta nije njezina duljina nego nedostatak stila.

Taj je nedostatak lakše prikriti kraćom porukom. Ali ne zadugo.
Npr. mala moja brzo gaće svuci, od frankfurta držim ga u ruci
__________________
Moj potpis? (finger) tko zna za što to netko može iskoristit'.
Rasta_Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 14:44   #106
Quote:
Rasta_Lion kaže: Pogledaj post
Npr. mala moja brzo gaće svuci, od frankfurta držim ga u ruci
...i kako bi sad žena mogla reći NE???A zamisli da poruka glasi:

Mišice, u autobusu sam,krenuo iz Frankfurt a Majna u pola 7, gledam kroz prozor, zamišljam tvoje ruke oko svoga vrata(sad mi kosa pada po vratu, pa ću svezat u repić), kako bih ti gricnuo uvce, mrsio kosu, gužvao onu prozirnu žutu spavaćicu na cvjeteke i bretele.. ...evo stali smo na benzinskoj, 10 minuta točenja goriva, pišanja,otresanja i protezanja nogu plus 4 sata vožnje po širokoj dobro asfaltiranoj cesti sa 6 traka, dijeli me od tvojih poljubaca i valjuškanja po našem mekom krevetu ..

Poruka mora biti jasna i jednostavna,a opet dati do znanja ženi koliko ju želi,
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 14:55   #107
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post

Mišice, u autobusu sam,krenuo iz Frankfurt a Majna u pola 7, gledam kroz prozor, zamišljam tvoje ruke oko svoga vrata(sad mi kosa pada po vratu, pa ću svezat u repić), kako bih ti gricnuo uvce, mrsio kosu, gužvao onu prozirnu žutu spavaćicu na cvjeteke i bretele.. ...evo stali smo na benzinskoj, 10 minuta točenja goriva, pišanja,otresanja i protezanja nogu plus 4 sata vožnje po širokoj dobro asfaltiranoj cesti sa 6 traka, dijeli me od tvojih poljubaca i valjuškanja po našem mekom krevetu ..
To je više od 160 simbola.


__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 14:59   #108
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
To je više od 160 simbola.


Ima dečko love, poslat će još jednu ako ne stane sve u istu..pa putuje iz Frankfurta,ne:kava

Romantičnoj poetesi i vatrenoj plesačici salse vjerovatno baš ne paše isti tip poruka, udanoj s jedne i usamljenoj s druge str.( iako su i mnoge udane usamljene,al to je za neku dr. temu) isto ne bi pasao isti tip poruke..opet stvar ukusa, svjetonazora..čega li

Zadnje uređivanje Trnoručica : 08.05.2011. at 15:19.
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger