Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2013., 22:13   #201
Oooo, sad ce Zehra vidjeti Ferihu da mlati Hande
Motala is offline  
Old 18.07.2013., 22:16   #202
Pohitno joj treba,jedna zidarska,valjda ce onda opametiti se
ponasa se ko malo dijete
Neznas koja je gora ona ili Hande
tina 25 is offline  
Old 18.07.2013., 22:18   #203
Omer i Can

Emir i Feriha kao i uvek preslatki, ti stidljivi pogledi, hemija medju njima za poludeti.

Aysun bih zadavaila, kakva nenormalna zena, strasno.

Cansu vec kasni u ludnicu.
Saraaaa84 is offline  
Old 18.07.2013., 22:27   #204
E moja draga Feriha sa kakvim ljudima zivis!
Haj ti sredi se i trk Emiru pa nek puknu
Motala is offline  
Old 18.07.2013., 22:28   #205
Ove dvije ludace,smiju se Ferihi,a bolja je od njih
Ide na tulum
kako ju Emir i drustvo gledaju,kao pepeljuga je! Bas joj lijepo stoji ljubicasta haljina,neka sad bijesni Cansu od ljubomore
tina 25 is offline  
Old 18.07.2013., 22:30   #206
Kraj i ona pjesma, ja nemam riječi
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 18.07.2013., 22:31   #207
To carice! Slatka je
Motala is offline  
Old 18.07.2013., 22:35   #208
Navijam da pokaze ovima koliko vrijedi
tina 25 is offline  
Old 18.07.2013., 22:39   #209
Ja zapravo umirem od smijeha kad gledam one dvije glupače kako se smiju Ferihi...ehhhh, da samo znaju...
Jacqueline265 is offline  
Old 18.07.2013., 22:45   #210
Bravo za Ferihu pokazala je zube glupačici Hande ja bi je još jaće udarila zaslužila je to.

Gunđe šuti ko riba di bi ona otkrila di je ona jučer bila i šta se zapravo dogodilo.Baš je prava frendica nema šta

Bilo mi je slatko kad je Emir rekao svima da nije bilo ništa između njega i Ferihe i da ju nije ni za ruku primio.A onda joj rekao jel sad zadovoljna? Realno nebi to svaki muški napravio.

Kako su me iznervirale ove dvije Sanem i Cansu kad su se smijale Ferihi
A Cansu se u disku ponašala ko malo djete
Sanja 451 is offline  
Old 18.07.2013., 22:48   #211
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Ove dvije ludace,smiju se Ferihi,a bolja je od njih
Ide na tulum
kako ju Emir i drustvo gledaju,kao pepeljuga je! Bas joj lijepo stoji ljubicasta haljina,neka sad bijesni Cansu od ljubomore
užas su njih dvije kak su se smijale,e to mi je najbolja scena kad Feriha odlučno zgraba ruksak,uzima haljinu i cipele i ide na tulum,haha baš je super to napravila ,a ova Cansu nije normalna kak se tam derala u disku,da ona ko dijete izgleda..a Hande će poludit sviđa mi se ona pjesma na kraju kad Feriha dolazi..

a Can hoće otet bratu curu ma preslatki su i Omer i Can
Tamara21 is offline  
Old 18.07.2013., 23:03   #212
Pjesma se zove Ucurtmalar, od Teomana je
vanhaver is offline  
Old 18.07.2013., 23:07   #213
Halil? Treba ga se bojati? Ne spojlajte vi koje ste gledale Pokusavam Ali nemogu da kuzim ovu Ferihu, kad je sa Emirom cas je nasmijana cas je ljuta al' da su slatki, slatki su
Villapaprika is offline  
Old 18.07.2013., 23:15   #214
Meni vise ne smeta sto Feriha laze im,neka ih malo mota preko prsta,zasluzili su.Tko zna kako bi se ponijeli da znaju istinu.Bojim se i misliti!
tina 25 is offline  
Old 18.07.2013., 23:35   #215
Quote:
Villapaprika kaže: Pogledaj post
Halil? Treba ga se bojati? Ne spojlajte vi koje ste gledale Pokusavam Ali nemogu da kuzim ovu Ferihu, kad je sa Emirom cas je nasmijana cas je ljuta al' da su slatki, slatki su
Nitko nije ništa spojlao. On se je pojavio u ovoj epizodi što si i sama mogla vidjeti. Komentiran je samo njegov fizički izgled i na temelju toga su cure (a i ja također) napisale da ga se boje. Ništa drugo nije spomenuto.
Na pitanje ti neću odgovoriti jer to je spojler.
Sliku sam stavila jer ga tina 25 nije spazila, dok ostatak cura jest pa je pitala tko je to.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 18.07.2013., 23:38   #216
Cure, pokušajte shvatiti Hande , znam da je teško, ali potrudite se

Feriha je nasmijana kada se prepusti, a ljuti se sama na sebe čim se sjeti stvarnosti, pa se na njemu ispuhava

Sasvim je očito da bi bila predmet ismijavanja cijele škole da znaju istinu, tako da ju razumijem i u tom smislu zašto laže.
vanhaver is offline  
Old 18.07.2013., 23:41   #217
Quote:
Villapaprika kaže: Pogledaj post
Halil? Treba ga se bojati? Ne spojlajte vi koje ste gledale Pokusavam Ali nemogu da kuzim ovu Ferihu, kad je sa Emirom cas je nasmijana cas je ljuta al' da su slatki, slatki su
Čas je nasmijana jer joj se dečko sviđa, možda je već i zaljubljena u njega, sve u vezi njega joj je savršeno, ali onda se sjeti da on nju zapravo uopće ne zna, sjeti se svih svojih laži i onda bude ljuta na sebe pa ga odguruje od sebe. Ne želi se previše zbližiti s njim i njegovim svijetom jer je njezin lažan i tako u krug.

Ja sam to tako shvatila
Jacqueline265 is offline  
Old 18.07.2013., 23:44   #218
nisam ni ja skužila uopće tko je halil. nit se spominjao, nit je štogod govorio. čovjek bio 5sec u kadru.

na mojoj top listi najgorih likova hande bogami ugrožava prvo mjesto likice iz jedne druge serije. allah allah, rijetko iritantna osoba. vanhaver, hande od početka serije pa sve do sada nije pokazala niti jednu jedinu ljudsku kvalitetu. osorna je, spletkarošica, lažljivica, iskorištava i ponižava ljude, egocentrična, samoživa.. nastaviteniz.

meni je zehra odlična, valide gordum stvarno super glumi. ostalo mi je nejasno zašto se toliko trudi oko one bakute i orhan beya? hajde oko bakute, draga joj je, ali oko orhan beya?
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 18.07.2013., 23:52   #219
Ona se zaljubila u njega i smeje se jer joj naravno prija njegova paznja.
Ali onda se seti sta je sve nalagala i ne bude joj dobro. Ne moze da ga otkaci jer su tu emocije, u ovoj fazi ne moze ni da mu prizna ko je zapravo, jer bi onda on nju otkacio a ceo fakultet bi joj se smejao. Ona je sto se njega tice u totalno bezizlaznoj situaciji.

Za Hande trenutno ne postoji odbrana, bar ne na ovoj temi jer nema spojlera.
U ovoj fazi serije je i mene strasno nervirala.
Saraaaa84 is offline  
Old 19.07.2013., 00:03   #220
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
nisam ni ja skužila uopće tko je halil. nit se spominjao, nit je štogod govorio. čovjek bio 5sec u kadru.

na mojoj top listi najgorih likova hande bogami ugrožava prvo mjesto likice iz jedne druge serije. allah allah, rijetko iritantna osoba. vanhaver, hande od početka serije pa sve do sada nije pokazala niti jednu jedinu ljudsku kvalitetu. osorna je, spletkarošica, lažljivica, iskorištava i ponižava ljude, egocentrična, samoživa.. nastaviteniz.

meni je zehra odlična, valide gordum stvarno super glumi. ostalo mi je nejasno zašto se toliko trudi oko one bakute i orhan beya? hajde oko bakute, draga joj je, ali oko orhan beya?
Nisam rekla da je lako . Nije otvoreno rekla što je i kako je, ali iz svega što je do sada prikazano se dao iščitati i njen i Emirov i Korayev život
Ti ovdje nižeš samo ono što je izvana. Tako se i za Emira mogu nabrojati osobine
Glumica se zove Vahide
Zehra radi za njih, pa je valjda normalno da se trudi
vanhaver is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.