Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2013., 16:48   #41
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
u ovoj prici se meni cini da je lud pojebo zbunjenu.
Odlično primijećeno!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 22:34   #42
Postoji jedno jedino rješenje - svemirski odjeb
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 23:01   #43
:-)ajme meni nije mi dobrooo....

A čuj, mislim da ne treba previše negativno gledati na cijelu tu situaciju...
Mislim da je je tu svatko na svoj način "zadovoljen", jednostavno ,sve je to priroda i društvo. Uživaš u momentu i ideš dalje, jer već sutra se možeš probuditi i shvatiti - da si umro!
Zato, udri brigu na veselje. Ti si moja autorice još na početku puta odrastanja kako se čini i lekcija koju ti je održao dotični striček nije ni negativna ni pozitivna - već dio tog puta. Ne troši više vrijeme i energiju na to tko je tu u pravu a tko nije...
A dotični je zadovoljio svoju prirodnu urođenu poligamnost s novom mladom curom, jer veza ma kako idealna bila, između dvoje ljudi - dosadi s vremenom i postaje rutina. I prirodna reakcija je promjena te rutine. Samo smrt stalna jest, sve ostalo je relativno ,priznali mi to sebi ili ne. Za njega si bila razbibriga...a što košta malo nabacivanja, švaliranja ili sl? Ništa. S time da si i 1000 km daleko od njegove obitelji , time nikakav potencijalni remetilački faktor , mislim da tako on gleda na stvar. Bilo pa prošlo, naj se sekirati - živi i uživaj!
__________________
Vojni kapelan prve klase
điđimiđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 23:05   #44
jedva cekam da nadjem djevojku udaljenu par tisuca kilometara koju ne vidim ne mogu dodirnuti i ne mogu se seksati s njom a 50 metara od mene stoji i ljepsa i zgodnija i pametnija i bolja u seksu..
Dobrodosli u 21 stoljece.
svrsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 23:11   #45
Quote:
zbunjena25 kaže: Pogledaj post

Što vi mislite dragi forumaši? Tko je u ovoj priči dobar, a tko loš?! Tko je lud, tko zbunjen i jel ima uopce normalnih?! Tko je koga u ovoj priči izigrao? Zanima NAS vaše objektivno mišljenje... Mi se non stop prepucavamo... i predbacujemo jedan drugome. hvalaaaa
Zeka peka s obje strane. Oboje imate slobodnog vremena koje volite trositi na prepucavanje i mozgovno prcanje.

Prestat ce kad jedno od vas dvoje nadje zanimljiviju preokupaciju.

Ako ti vise ne pase....prekini dopisivanje.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 23:24   #46
Quote:
điđimiđi kaže: Pogledaj post
Uživaš u momentu i ideš dalje, jer već sutra se možeš probuditi i shvatiti - da si umro!
Ovo mi je dalo mislit.
Kako to izgleda kad se mrtav probudis?
Zivis ispocetka ili nastavljas od tamo gdje si umro?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 23:38   #47
Quote:
zbunjena25 kaže: Pogledaj post
Što vi mislite dragi forumaši? Tko je u ovoj priči dobar, a tko loš?! Tko je lud, tko zbunjen i jel ima uopce normalnih?! Tko je koga u ovoj priči izigrao? Zanima NAS vaše objektivno mišljenje... Mi se non stop prepucavamo... i predbacujemo jedan drugome. hvalaaaa


Ne postoji objektivno misljenje, samo subjektivno.

No, ova vasa prica, tako obicna na jedan nacin. Dvoje ljudi (zapravo, puno vise ljudi je u toj prici, ali mozemo ih na trenutak gurnuti u drugi plan) gube svoje inace dragocjeno vrijeme (ako izgubis novac, mozes zaraditi novi. Ako izgubis vrijeme na nesto, ne mozes to vise nikada vrati, ali nema veze, zar ne?) na razne igrice koje cak niti njima samima nisu najjasnije. Bas interesantno, zar ne?

U osnovi, oboje ne znate sto zelite, a jos manje ste svjesni kako ona druga strana isto tako nema pojma sto zeli i sto radi.

Igrate igrice (doslovno i u prenesenom smislu) cijeli zivot, pri tome vjerojatno jos uvijek niste shvatili da ste sami likovi u isto takvim igrama. I kada vec pricam o igrama, zaista, koja je to igra koja dovodi do takvog gubitka vremena?

Kao zakljucak, jednog dana kada shvatis koliko si vremena izgubila, ne provedi puno vremena zaleci zbog toga, jer ces tako izgubiti jos i vise vremena. Sto je proslo, proslo je.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 22:30   #48
Quote:
svrsko kaže: Pogledaj post
jedva cekam da nadjem djevojku udaljenu par tisuca kilometara koju ne vidim ne mogu dodirnuti i ne mogu se seksati s njom a 50 metara od mene stoji i ljepsa i zgodnija i pametnija i bolja u seksu..
Dobrodosli u 21 stoljece.
Nisi skužia priću prika... evo da ti striko điđi pojasni :lik živi vani, ima obitelj, ima ženu.ima djecu, ima redovit sex sa ženkom s kojom ima djecu....ne želi to razjebati naravno, ali želi malo "osvježenja" kao većina ,da ne kažem svatko.
Naletio je sad na mlađahnu djevojčicu koja "se traži" u tom smislu na netu ...liku se ne žuri nikuda,čemu?... ima para , no nema vremena...
Daljina mu ide u prilog... što dalje je "mala" od njegove familije i stalne ženke , to bolje po njega. Kad si vani... Njemačka, Austrija ili sl. ,1300 km ili manje ti je sat i pol leta avionom ili manje... ako pogodiš pravo vrijeme i kompaniju karta će te koštati 170 ili manje eura, plus neki dodatni troškići ...proći ćeš sa 300 eur . Za nekog ko radi vani ima malo više od prosjećne plaće, to je skoro pa ko tebi ovdje 300kn.
Za tu lovu on dobiva - mali sexy vikend s novom igračkicom, 100% sigurnost i diskreciju ako je pažljiv, zna kaj hoće i ima malo mozga. Ona dobova besplatnu poduku, leptire u trbuhu i kitu di treba,...
Njegova obitelj dobiva zadovoljnog i uspješnog oca. Svi dobivaju.
On može : bariti neku lokalnu fufu - sprašiti 50 - 100 eura ili više na poklone i sl. sranja , s velikim rizikom da će mu dotična sjebati obitelj...
Može i otići kakvoj Rumunjki ili Bugarki da ga obradi za 100 - 300 eura ovisi o vremnu i lokaciji...
Imajući sve ove parametre jednadžbe sada u vidu - vidimo da je ovo win - win situacija za sve i tu se autorica, kako joj već napisah , ne treba zamarati moralno - post festum - mislima, več prihvatiti život kao takav i nastaviti hrabro koračati dalje i uživati u istom! Samo ljubav i pozitiva!
__________________
Vojni kapelan prve klase
điđimiđi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger