Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2018., 08:02   #204
Uskoro Paulov dokumentarac:

https://hypebeast.com/2018/2/paul-wa...ry-coming-soon


Ovo nisam znala, iz 2015.g. je:

http://www.keyt.com/news/santa-barba...thday/65396667
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2018., 09:02   #205
Link na cijeli dokumentarni film, bio je 11.08.2018.g..

https://www.youtube.com/watch?v=uToRXOqRXjY


Ja sam gledala bolju rezoluciju odmah sljedeći dan nakon premijere, ali su ju očito makli brzo s youtubea. -.-
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2019., 08:47   #206
https://www.thesun.co.uk/tvandshowbi...m-dads-family/

Ovo je poprilično moguće da nisu špekulacije da ne razgovara sa stričevima. Ne prati nikog na Instaču od ćaćine obitelji osim Caitlin Ashlie ( sestrična: https://www.instagram.com/caitlinash...=13ei9uhvk45g7 ), mama te cure je Paulova polusestra, neka wannabe Instagramuša s 14 000 pratioca, nothing special ). Paul ima polusestru Amie s tatine strane ( mama te Caitlin Ashlie) , a baš jednu pravu sestru Ashlie i dva prava brata Caleba i Codyja. Oni Meadow svi prate na Instagramu i normalno joj "srčekaju" slike. Cody ju je na nekoj slici nazvao "Bear" ( tak joj je nadimak ), ona niti mu je lajkala i brzo tu sliku izbrisala. Dok je drugima normalno komentirala, čini mi se Tyreseu i Jordane Brewster.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2022., 21:18   #207
Zasluženo dobiva svoju zvijezdu na famoznoj stazi.

https://www.index.hr/mobile/clanak.a...zin&id=2373201
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 14:21   #208
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Zasluženo dobiva svoju zvijezdu na famoznoj stazi.

https://www.index.hr/mobile/clanak.a...zin&id=2373201
tako je! veličajmo pedofila i groomera.

ipak je bio zgodan...
lex cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 16:13   #209
Quote:
lex cat kaže: Pogledaj post
tako je! veličajmo pedofila i groomera.

ipak je bio zgodan...
pedofila?kaj?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 16:46   #210
Misli na to da je bio u vezi s premladom osobom. Kad je imao 33 započeo je vezu s curicom od 16, što je prilično odvratno. I bili su još uvijek u vezi kad je umro. Najmanje me od sveg čudi da Hollywood slavi takve.
honeyblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 17:06   #211
Quote:
lex cat kaže: Pogledaj post
tako je! veličajmo pedofila i groomera.

ipak je bio zgodan...
Quote:
honeyblood kaže: Pogledaj post
Misli na to da je bio u vezi s premladom osobom. Kad je imao 33 započeo je vezu s curicom od 16, što je prilično odvratno. I bili su još uvijek u vezi kad je umro. Najmanje me od sveg čudi da Hollywood slavi takve.
Vjerujem da ju nije nagovarao ni na vezu ni na seksić tad nego je ta cur(ic)a baš i sama htjela nešto s njim ( u tom periodu ). Realno, lik je baš u tom periodu svog života bio najzgodniji i puno, puno mlađe je izgledao. Nisam inače za takvu razliku u godinama u vezama niti za prerane veze, no vjerujem da bi i ja baš tak postupila da sam bila na mjestu te cur(ic)e. Kaj mogu, jajnici mi prorade kad vidim neku njegovu ( nikad javno objavljenu ) ili neki njegov ( nikad javno objavljeni ) video. Ne bi imala ništa protiv da s njim imam i desetoro klinaca. Imam sasvim sigurno najveću Pinterest i Tumblr Paul Walker kolekciju u cijeloj RH. Imam +30 000 njegovih ( različitih, a neke su poprilično rijetke ) slikica i videa skupljenih. Kaj reći nego - prava ljubaF.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 17:24   #212
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Vjerujem da ju nije nagovarao ni na vezu ni na seksić tad nego je ta cur(ic)a baš i sama htjela nešto s njim ( u tom periodu ). Realno, lik je baš u tom periodu svog života bio najzgodniji i puno, puno mlađe je izgledao. Nisam inače za takvu razliku u godinama u vezama niti za prerane veze, no vjerujem da bi i ja baš tak postupila da sam bila na mjestu te cur(ic)e. Kaj mogu, jajnici mi prorade kad vidim neku njegovu ( nikad javno objavljenu ) ili neki njegov ( nikad javno objavljeni ) video. Ne bi imala ništa protiv da s njim imam i desetoro klinaca. Imam sasvim sigurno najveću Pinterest i Tumblr Paul Walker kolekciju u cijeloj RH. Imam +30 000 njegovih ( različitih, a neke su poprilično rijetke ) slikica i videa skupljenih. Kaj reći nego - prava ljubaF.
aha, zamisli da imaš kcer, ima 16 godina i odjednom se jebe s nekim magarcem koji je već dobrano zagazio u tridesete. jel to ok?
ili bi ti bilo draže da ti muž nađe neku veselu srednjoškolku?
je li normalan gotovo duplo punoljetan muškarac koji se pali na maloljetnice?

i meni je bio lijep, ali mi se sada samo riga od njegove pojave.

ali, dobro, meni u pubertetu nisu bili prihvatljivi duplo stariji frajeri, pa da su i najljepši.
lex cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 17:25   #213
Quote:
honeyblood kaže: Pogledaj post
Misli na to da je bio u vezi s premladom osobom. Kad je imao 33 započeo je vezu s curicom od 16, što je prilično odvratno. I bili su još uvijek u vezi kad je umro. Najmanje me od sveg čudi da Hollywood slavi takve.
baš to. ma treba cijelo to nakaradno i poremeceno pleme od HW zapalit. valjda ih ima desetoro normalnih tamo
lex cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 17:34   #214
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Vjerujem da ju nije nagovarao ni na vezu ni na seksić tad nego je ta cur(ic)a baš i sama htjela nešto s njim ( u tom periodu ).
Maloljetnici ne mogu pristati na veze s odraslim ljudima, i odrasli ljudi ako imaju imalo pristojnosti i morala ne uzimaju djecu u srednjoj školi kao materijal za vezu. Klinka od 16 ne zna kaj radi jer joj mozak doslovno nije razvijen i dijete je, odrastao muškarac zna kaj radi i tu bi završila priču. Malo mi je gnjusno to opravdavat pa se ne bi više upetljavala u ovo jer mi je zlo.
honeyblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 17:36   #215
Quote:
lex cat kaže: Pogledaj post
aha, zamisli da imaš kcer, ima 16 godina i odjednom se jebe s nekim magarcem koji je već dobrano zagazio u tridesete. jel to ok?
ili bi ti bilo draže da ti muž nađe neku veselu srednjoškolku?
je li normalan gotovo duplo punoljetan muškarac koji se pali na maloljetnice?

i meni je bio lijep, ali mi se sada samo riga od njegove pojave.

ali, dobro, meni u pubertetu nisu bili prihvatljivi duplo stariji frajeri, pa da su i najljepši.
Quote:
honeyblood kaže: Pogledaj post
Maloljetnici ne mogu pristati na veze s odraslim ljudima, i odrasli ljudi ako imaju imalo pristojnosti i morala ne uzimaju djecu u srednjoj školi kao materijal za vezu. Klinka od 16 ne zna kaj radi jer joj mozak doslovno nije razvijen i dijete je, odrastao muškarac zna kaj radi i tu bi završila priču. Malo mi je gnjusno to opravdavat pa se ne bi više upetljavala u ovo jer mi je zlo.

Jasno da ne mislim da je to ok, ali mogu razumijeti u ovakvim slučajevima kad je lik j*beno zgodan i lijep. Kažem da bi i ja vjerojatno isto napravila ( poznavajući sebe ). No, ja nisam došla u takvu napast u tim godinama jer ni nisam nabasala niti sam se tad zaljubila u takvog lika ( kaj ne znači da ne bi da je u pitanju bio Paul Walker, prije +10 godina ). Jasno ni da ne bi bila zadovoljna da mi dečko / muž j*be srednjoškolku. Mislim, ja i sad izgledam mlađe nego kaj imam ( kasne dvadesete ), ali sam neki način sigurnija u sebe daleko više nego prije. Nikad nisam bila nešto previše povodljiva za drugima ( ni tad, sad još manje ), ali kužim da pucate na to da klinke u tim godinama nisu baš čiste u glavi. I koliko god izgledale ( fizički ) kao mlade žene, mahom su djeca u glavi.

Meni su oduvijek muškarci ( fizički ) najljepši u periodu od cca 25 - 35 - e. Prije cca 25 -e su još neki bebasti, a nakon +35 godine im se počinju itekako vidjeti godine, počinju vidno starjeti, dobivati pivski trbuh i slično. -.-
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 17:59   #216
aha, ali ako je tvojoj maloj baš napet neki tipa danny devito na taj način, jel onda ok?

i kakvo ti je mišljenje o debelo odraslim muškarcima kojima su srednjoškolke (uzmi u obzir da ju je poznavao otkad je bila fakat klinka) prihvatljiv materijal za seksualnu vezu? jesu li oni čisti u glavi ? pogotovo muškarac koji sigurno nije imao problem pronaći ženu barem punoljetnu kao partnera.

kad si imala 33 godine, je li ti susjedov mali maturant bio pojebljiv?

i nebitno kakvi muškarci su ti bili kao klinki lijepi, i meni je Brad Pitt bio lijep kad sam imala 15, ali da mi je u susjedstvu bio takav, sigurno ne bismo jedno drugo gledali na taj način.
lex cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2022., 15:04   #217
Quote:
lex cat kaže: Pogledaj post
aha, ali ako je tvojoj maloj baš napet neki tipa danny devito na taj način, jel onda ok?

i kakvo ti je mišljenje o debelo odraslim muškarcima kojima su srednjoškolke (uzmi u obzir da ju je poznavao otkad je bila fakat klinka) prihvatljiv materijal za seksualnu vezu? jesu li oni čisti u glavi ? pogotovo muškarac koji sigurno nije imao problem pronaći ženu barem punoljetnu kao partnera.

kad si imala 33 godine, je li ti susjedov mali maturant bio pojebljiv?

i nebitno kakvi muškarci su ti bili kao klinki lijepi, i meni je Brad Pitt bio lijep kad sam imala 15, ali da mi je u susjedstvu bio takav, sigurno ne bismo jedno drugo gledali na taj način.
Teško da ikome s normalnim ukusom može biti privlačan netko poput Dannyja DeVita.

Tak objektivno zgodnim likovima može biti. Vjerujem da ga je stvarno ( bez njegove prislie ) ta ( tad ) klinka htjela u to vrijeme baš za dečka. Ja sam s cca 12 godina prvi put ugledala Paula Walkera i odmah sam znala da je to striček s kojim bi se igrala ringe ringe raja ( tj. podala u naturi ). Nije mi tad padao seksić na pamet uopće, mislila sam da se većina normalnih cura čuva za brakić mrakić i vjerovala sam u pravu ljubaF i u prvu bračnu noć. Vjerujem da ga je i ta ( tad ) klinka htjela probati, seksati se s njim, biti s njim u vezi, provoditi vrijeme s njim... Jer koja se iole normalna ženska ne bi htjela seksati s njim??? On je iskoristio to kaj mu se nudilo. Meni ta njegova bivša ( klinka ) uopće nije ljepotica, nešto bolji prosjek eventualno zbog činjenice da je vitka. Imao je i puno zgodnije i ljepše ( bivše ) cure od te ( tad ) klinke. Valjda se palio na njezino neiskustvo. No, ako nije bilo prisile ( a većina na internetu smatra da je nije bilo ), čemu toliki napadi na njega kao da ju je silovao i prisiljavao na tu vezu konstantno??? Eto, i ja da sam ikad bila na poziciji te cure - isto bi napravila. Jer mi je lik uberzgodan i ubernapet i baš me briga kaj će netko na to reći.

Još da ti nisam napisala u komentaru prije da sam sad u kasnim dvadesetima, LOL. To kaj imam puno postova na forumu ( i to kaj sam davno napravila u srednjoj školi profil na forumu ) ne znači da imam tak puno godina. Susjed mi je zgodnički i pristojnoizgledajući dečko od 18 godina. Nije toliko uberzgodan da bi mi vaginalni sokići potekli na dnevni uložak kad ga vidim. I igrala sam se s njim kao klinka, tak da me ne privlači na taj način.

Meni su se oduvijek najviše sviđali oni objektivno zgodni i privlačni likovi tipa Paul Walker, Sebastian Rulli ( u mlađim danima ), Brad Pitt ( u mlađim danima ), Gabriel Aubry... I i dalje su mi to najljepši likovi ikad. S dečkima iz okoline naravno da ne bih nešto imala instantno jer me većinom ne privlače, a ako me i privlače nije mi namjera ispasti laka. Mada ima i likova u RLu za koje na neki način žalim da im nisam dala ( mada još ima vremena i mogućnosti za to ).
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.