Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2017., 09:23   #5261
Quote:
landon kaže: Pogledaj post
Oprosti sahara ali nisam bas imao vremena za tumacenje.

San vjerojatno reflektira kako se osjecas u trenutnoj situaciji. Moguce da zgrada simbolizira osjecaj zatocenosti u poslovnoj sredini iz koje ne vidis izlaza. Kako dozivljavas svoj posao, usput da pitam? Osim toga poslovna zgrada mozda oznacava osjecaj "poslovnosti" odnosno otudjenosti prema vanjskom svijetu. Ocito je da trazis izlaz iz toga.

Lift oznacava uzdizanje, pogled odozgo. Potrebno ti je olaksanje, mozda emocionalno ali se ne usudis zbog osjecaja srama ili preneseno, straha od tudjeg misljenja.

Luna park je pokusaj bijega kroz zabavu ali to nije trajno rjesenje. Ceka te suocavanje sa vlakovima i suocavanje sa odredjenim stvarima, emocijama ili strahovima koji te uzasavaju. U snu je rijec o zastrasujucoj situaciji ali se vjerojatno emocionalno moras suociti sa necim u zivotu sto stvara slican osjecaj zaledjenosti. Pronadji i identificiraj te osjecaje i njihov uzrok jer ces ih na taj nacin razumjeti i kontrolirati.
Hehe kako doživljam svoj posao? Kao zatvor moj landon hahah. Tražim izlaz i nekako sad vidim svjetlo na kraju tunela. Nakon ovog sna sam imala ne suočavanje sa strahovima nego su me pregazili skoro. Al sam skontala da su to strahovi i srećom uspjela sam prepoznat i reagirat na vrijeme inače bi s..ebala sve što sam postigla do sad. Nije to mal posao.. još uvijek traje.

Jučer sam sanjala da imam nježno plavi kauč, na čijoj jednoj strani je cvijeće poslagano. Dođem do jednog sukulenta isto plave boje i kad sam ga takla počeo se rascvijetavati i nikako stat, to cvjetalo sve u šesnaest! Zatim je po cijelom kauču počelo cvijeće izbijati ali kao da je uvezeno u kauč, i bilo je u crvenoj i plavoj boji. Baš lipo ... A zatim noćas sanjam da vozim po noći i najednom ne vidim ništa, kao da sam potpuno slijepa! Uhvati me panika ali vozim po poznatoj cesti koja je ravna te si kažem nema veze vozi samo ravno ( a ne vidim ništa! ) Auto jedva da hoće krene, ali krene i moj vid mi se vrati, vidim samo zvijezde i nešto malo ceste. Odjednom se cesta osvijetljava ulučnom rasvjetom. Ja stanem, izađem iz auta, oko mene je šuma i iz šume mi neko ili nešto dobaci dvije velike i šarene kocke ( za igru). Padnu obe na broj 4 ..

Iako znam okvirno sama kao uvijek šta mi podsvijest govori kroz sne, mislim da je ovo dosta šira slika nego što ja mogu vidit.
sahara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:59   #5262
Quote:
sahara kaže: Pogledaj post
Hehe kako doživljam svoj posao? Kao zatvor moj landon hahah. Tražim izlaz i nekako sad vidim svjetlo na kraju tunela. Nakon ovog sna sam imala ne suočavanje sa strahovima nego su me pregazili skoro. Al sam skontala da su to strahovi i srećom uspjela sam prepoznat i reagirat na vrijeme inače bi s..ebala sve što sam postigla do sad. Nije to mal posao.. još uvijek traje.

Jučer sam sanjala da imam nježno plavi kauč, na čijoj jednoj strani je cvijeće poslagano. Dođem do jednog sukulenta isto plave boje i kad sam ga takla počeo se rascvijetavati i nikako stat, to cvjetalo sve u šesnaest! Zatim je po cijelom kauču počelo cvijeće izbijati ali kao da je uvezeno u kauč, i bilo je u crvenoj i plavoj boji. Baš lipo ... A zatim noćas sanjam da vozim po noći i najednom ne vidim ništa, kao da sam potpuno slijepa! Uhvati me panika ali vozim po poznatoj cesti koja je ravna te si kažem nema veze vozi samo ravno ( a ne vidim ništa! ) Auto jedva da hoće krene, ali krene i moj vid mi se vrati, vidim samo zvijezde i nešto malo ceste. Odjednom se cesta osvijetljava ulučnom rasvjetom. Ja stanem, izađem iz auta, oko mene je šuma i iz šume mi neko ili nešto dobaci dvije velike i šarene kocke ( za igru). Padnu obe na broj 4 ..

Iako znam okvirno sama kao uvijek šta mi podsvijest govori kroz sne, mislim da je ovo dosta šira slika nego što ja mogu vidit.
Prethodni san je vrlo precizno najavio suocavanje sa vlakovima nakon tvoje odluke da pronadjes izlaz iz poslovne zgrade. Covjek se moze samo diviti inteligenciji snova. Poruka je da je nemoguce promijeniti nesto u vanjskom svijetu bez da se suocis sa vlastitim demonima.

A ovaj drugi san... Kao da simbolizira zastitu, udobnost i obilje. Ti imas sposobnost da to stvaras u svom zivotu samim dodirom ili prisutnoscu. Osjecaj uvijek prisutne zasticenosti i povjerenja takodjer je naznacen. Medjutim, da bi stigla do toga opet se moras suocavati sa samom sobom.

Prolazak autom kroz tamu je neka vrsta testa. Tu naprosto moras imati povjerenja da neces biti ostavljena na cjedilu i da ce sve biti u redu. A kocke mislim da simboliziraju koincidencije u zivotu. Prati podudarnosti koje ce se pojavljivati (kao dvije cetvorke na kockama) jer ce te one voditi na neki nacin.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 22:06   #5263
Sretna Nova Godina svim novim i starim sanjačima, hipersanjačima i astralnim putnicima koji možda navrate na ovaj forum.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 10:37   #5264
Pozdrav svima,
Molim te Landon da mi rastumačiš san,

Kad sam u jutro tocno na novu godinu legla usnula sam cudan, ali osjecajem lijep san. U svojoj sam kuci, u pidžami. Dolazi moj prijatelj. U stvarnom zivotu smo si ok. U biti, u zadnje vrijeme smo se malo udaljili, ali u kontaktu smo. Pita me dal idem vec spavati? Kazem da ne, nego gledam tv. Daje mi papuče. Mislim da su crne i na njima je uzorak crvene usne koje salju zelene poljupce. Kaze da mi je to zahvala za nesto sto sam mu posudila. Probala sam ih i grozno mi stoje. Kaze mi jos da mi kani nabaviti štene. U stvarnosti stvarno kanimo nabaviti psica, ali on ne zna nista o tome. Pitam ga gdje i kakvog ce mi pronaci. U ime zahvale ljubim ga u lice, blizu usana, toliko blizu da poljubim i dio usana. Odem s njim prosetati. Dolazimo do nekog mjesta koje ne mogu definirati i ne brinem se pretjerano zbog toga hoce li me netko vidjeti s njim. Tijekom druzenja između nas se dogodi pravi poljubac. Upitam ga kakvi smo mi to frendici kad se tako ljubimo. Kasnije, cujem da su nas zajedno vidjeli moj kolega s posla i neki clanovi moje obitelji, međutim oni su vidjeli samo da smo zajedno šetali, a poljupce nisu. Opravdavam se da ga poznajem vec dugo vremena i da sam samo htjela mu zahvaliti kad mi je vec dosao kuci. Primjecujem da se od mojih nitko ne ljuti, cak ni pokojni tata, koji je također prisutan u snu.
San je predivan, topao, nabijen pozitivnim emocijama, no akteri u snu nemaju nikakvih međusobnih osjećaja na javi. Kud baš on?? Znam da je s razlogom, ali ne znam kojim.
SUNČAN DAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 15:17   #5265
Quote:
landon kaže: Pogledaj post
Sretna Nova Godina svim novim i starim sanjačima, hipersanjačima i astralnim putnicima koji možda navrate na ovaj forum.
I tebi landon
sahara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:39   #5266
Trebala bih tumačenje sna.....

sanjala sam simpatiju koju duže vrijeme nisam vidjela.
Upoznali smo se, no između nas se nikad ništa nije razvilo.
Fizička privlačnost postoji s obje strane, ali okolnosti su bile takve da nismo uspjeli produbiti odnos i bolje se upoznati.

Sanjala sam ga prije tjedan dana. U snu mi je životopisno govorio kako mu je jako stalo do mene, samo da ja toga nisam svjesna. Da je zagrijan za mene više nego što ja mislim da je.

Nakon par dana vidjela sam ga u daljini sa curom, a danas sam ga srela samog u dućanu. Samo me kulturno pozdravio sa velikim smiješkom.

Da li je on zaista zagrijan ili ja podsvjesno želim da bude?
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:20   #5267
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Trebala bih tumačenje sna.....

sanjala sam simpatiju koju duže vrijeme nisam vidjela.
Upoznali smo se, no između nas se nikad ništa nije razvilo.
Fizička privlačnost postoji s obje strane, ali okolnosti su bile takve da nismo uspjeli produbiti odnos i bolje se upoznati.

Sanjala sam ga prije tjedan dana. U snu mi je životopisno govorio kako mu je jako stalo do mene, samo da ja toga nisam svjesna. Da je zagrijan za mene više nego što ja mislim da je.

Nakon par dana vidjela sam ga u daljini sa curom, a danas sam ga srela samog u dućanu. Samo me kulturno pozdravio sa velikim smiješkom.

Da li je on zaista zagrijan ili ja podsvjesno želim da bude?
Moje skromno znanje tumacenja snova mi govori da je on zaista
zagrijan,sve upucuje na to

Smatram da nije kljucna uloga tu tvoja podsvijest,to eliminiraj,
radi se o cinjenici,cinjenici da oboje osjecate privlacnost,rekao
bih da je to fact.Ta cura s kojom je bio,nista ne znaci,mozda mu
je sestra,susjeda,od strica cerka,dakle rodjakinja,ili tako nesto..

Nadam se da ce biti nesto od vas i da tu energiju necete uzalud
potratiti,preuzmi inicijativu,mozda je on sramezljiviji pa nema
"hrabrosti" prvi pokrenuti.

Za kraj,ako se nadjete i ako popricate,vidjet ces da je i on imao
isti san,prije ili poslije tebe,ali je imao,siguran sam u to i
ocekujem potvrdu od tebe uskoro
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:26   #5268
Dakle,svoju uvjerenost da se tu radi o obostranoj simpatiji i osjecajima temeljim na slicnim
iskustvima nekih ljudi koje poznajem,dva puta se vec desilo slican slucaj kao tvoj i u oba
se slucaja potvrdilo ovo o cemu govorim.
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:54   #5269
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
Moje skromno znanje tumacenja snova mi govori da je on zaista
zagrijan,sve upucuje na to

Smatram da nije kljucna uloga tu tvoja podsvijest,to eliminiraj,
radi se o cinjenici,cinjenici da oboje osjecate privlacnost,rekao
bih da je to fact.Ta cura s kojom je bio,nista ne znaci,mozda mu
je sestra,susjeda,od strica cerka,dakle rodjakinja,ili tako nesto..

Nadam se da ce biti nesto od vas i da tu energiju necete uzalud
potratiti,preuzmi inicijativu,mozda je on sramezljiviji pa nema
"hrabrosti" prvi pokrenuti.

Za kraj,ako se nadjete i ako popricate,vidjet ces da je i on imao
isti san,prije ili poslije tebe,ali je imao,siguran sam u to i
ocekujem potvrdu od tebe uskoro

Baš mu je cura

Par mjeseci se ne vidimo, onda ga sanjam i vidim ga dva puta

Mene ta cura ne "muči", uopće nisam ni najmanje ljubomorna. I to mi je čudno

Fizička privlačnost je tu u igri ziher, baš se svaki put osjeti u zraku. Ali sad mi je glupo davati mu ikakve znakove kad je u vezi.


Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
Dakle,svoju uvjerenost da se tu radi o obostranoj simpatiji i osjecajima temeljim na slicnim
iskustvima nekih ljudi koje poznajem,dva puta se vec desilo slican slucaj kao tvoj i u oba
se slucaja potvrdilo ovo o cemu govorim.
Hvala na objašnjenju. Ne znam šta bih rekla....

Malo sam skeptična jer već noćima također sanjam frendicu s kojom se ne čujem godinama . U snu je ona sva dobra prema meni a u stvarnosti nije bila baš takva.
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 06:49   #5270
Quote:
SUNČAN DAN kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Molim te Landon da mi rastumačiš san,

Kad sam u jutro tocno na novu godinu legla usnula sam cudan, ali osjecajem lijep san. U svojoj sam kuci, u pidžami. Dolazi moj prijatelj. U stvarnom zivotu smo si ok. U biti, u zadnje vrijeme smo se malo udaljili, ali u kontaktu smo. Pita me dal idem vec spavati? Kazem da ne, nego gledam tv. Daje mi papuče. Mislim da su crne i na njima je uzorak crvene usne koje salju zelene poljupce. Kaze da mi je to zahvala za nesto sto sam mu posudila. Probala sam ih i grozno mi stoje. Kaze mi jos da mi kani nabaviti štene. U stvarnosti stvarno kanimo nabaviti psica, ali on ne zna nista o tome. Pitam ga gdje i kakvog ce mi pronaci. U ime zahvale ljubim ga u lice, blizu usana, toliko blizu da poljubim i dio usana. Odem s njim prosetati. Dolazimo do nekog mjesta koje ne mogu definirati i ne brinem se pretjerano zbog toga hoce li me netko vidjeti s njim. Tijekom druzenja između nas se dogodi pravi poljubac. Upitam ga kakvi smo mi to frendici kad se tako ljubimo. Kasnije, cujem da su nas zajedno vidjeli moj kolega s posla i neki clanovi moje obitelji, međutim oni su vidjeli samo da smo zajedno šetali, a poljupce nisu. Opravdavam se da ga poznajem vec dugo vremena i da sam samo htjela mu zahvaliti kad mi je vec dosao kuci. Primjecujem da se od mojih nitko ne ljuti, cak ni pokojni tata, koji je također prisutan u snu.
San je predivan, topao, nabijen pozitivnim emocijama, no akteri u snu nemaju nikakvih međusobnih osjećaja na javi. Kud baš on?? Znam da je s razlogom, ali ne znam kojim.
U snu je naglasena duboka potreba za osjecajem emocionalne topline i sigurnosti prilikom izrazavanja osjecaja jer se na tom podrucju ne osjecas opusteno.
U papucama sa poljupcima (koje simboliziraju osjecaj udobnosti i opustenosti) se ne osjecas udobno.

Stene sa druge strane simbolizira osjecaj povjerenja i emocionalne zastite. Zato ti ga prijatelj zeli kupiti a ti osjecas zahvalnost.

U daljnjem dijelu sna prepustas se poljupcu i nema nikoga ko bi te gledao ili prosudjivao iako su i drugi clanovi obitelji prisutni. Stvorena je situacija gdje je intimno izrazavanje osjecaja prihvaceno i takvo iskustvo je vazno s obzirom da u dosta slucajeva vrlo rano ljudi nauce da je izrazavanje osjecaja neprikladno. Mislim da odredjena osoba u snu ne igra ulogu nego je vazna poruka. Imas li komentar?
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 18:47   #5271
Na ljevu nogu sam u snu tetovirala nekakav cvijet i nesto je ispod njega pisalo, ali se ne sjecam sto tocno. I kao da mi se vracaju sjecanja da je bila jos tetovaza portret nekakvog muskarca. Nakon tetoviranja sam morala odmah zuriti na izbor najlijepse supruge. Muzevi i ostala publika su vec cekali. Odlazim svojoj kuci koja je koliba i brzo oblacim vrlo lijepu bijelu haljinu, u potpuno modernistickom stilu ali nisam imala vremena da obujem cipele nego sam ih uzela u ruke i trcala na mjesto desavanja. Stigla sam pred publiku sa cipelama u rukama. Bili su zapravo odusevljeni. Kao nagrada je bio crno bijeli sat i crveno bijeli. Ja sam bila jedna od dvije pobjednice i dobila sam taj crveno bijeli sat. Nakon pobjede muz (iz stvarnog zivota) me sav pun sentimentalnosti i raznih emotivnio pozitivnih naboja uzima za ruku i vodi na neku obalu i uspinjemo se na veliki brod na obali koji je zapravo setaliste i restoran. Sa broda prosmatrasno grad u noci, ljepotu prirode. Sutimo, ali osjecam kako iz njega varnici muska slabost i zaljubljenost.

Iste noci sanjam kako su muzu roditelji poslali punu vrecu peciva sa hrenovkama iz pekare. Otvorila sam vrecu na na vrhu su stajali slanci za mene koje su izgrizli misevi.
__________________
InfiniteDepth
hidden soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:45   #5272
Sanjala sam drvo jorgovana u kući i kako mi neko daje jedan mislim da je moja mama, što više mi daje, drvo se sve više obnavlja i radja jorogvane.
Glazer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 03:07   #5273
Sanjao sam da se nalazim u kuli kojoj nedostaje krov vani je bjesnila nekakva oluja ili neka sila, spuštao sam se prema dolje spiralnim stepenicama dok nisam došao do nekakvih starih vrata koja su imala onu okruglu udaraljku za kucanje. Tu san prestaje uz UŽASNI strah. Cjeli san je bio okupan plavom i crnom bojom.
Microban is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:49   #5274
Nocas sam sanjala da me netko upucao.

Nemam poima tko i ne znam radi cega, niti se ne sjecam detalja same pucnjave, samo znam da sam imala 2 rane, jednu sa straznje strane vrata, a drugu na podlaktici.
Ova na podlaktici je bila neka sitna, ali ova na vratu je grdo krvarila.
I netko me nepoznat vodio kroz neke ulicice nekom doktoru ili gdje vec, mogla sam hodati.
I nikako da stignemo

U biti me vise zanima ovaj zadnji moment, nikako da stignem da neke pomoci koju trebam
Nikako da stignem do nekog mjesta koje mi je cilj, hodam hodam, znam otprilike gdje sam, nisam se izgubila, ali nikako stici

Cesto sanjam razlicite snove, a svima je zajednicko to, da nikad ne stignem na cilj i nikad ne dobijem pomoc koju trebam.I nisam uzrujana niti uplasena u snu, jednostavno znam da ce tako zavrsiti.

To zato jer mi je tako i u zivotu? Idem idem, nigdje nedolazim, trudim se a nista ne postizem?
ili to ima neko dublje znacenje?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:53   #5275
Jel se nekom desilo da sanja uvijek slične snove; još od djetinjstva?

__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 11:22   #5276
Sanjala sam da sam na operaciji. Naime, ostala sam bez desne noge i bila sam na operacijskom stolu gdje su mi uspješno prišili nogu natrag. Zbog toga sam naravno bila sretna, ali sam kasnije shvatila da mi je ta desna noga kraća od lijeve i da ću šepati.
Čini mi se dosta simboličan san
__________________
Never give up, it's such a wonderful life
Pisces10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:52   #5277
Pozdrav sanjala sam tri lijesa postavljenih jedan na drugi znam da je u jednom bila moja pokojna baka.Te lijesove je trebalo zakopati iako su bili postavljeni na nekom betonu kao u policama ali jedan na drugi.Uglavnom cijeli san sam nekome govorila neka zakopaju te lijesove da ce se tijela usmrditi bili su tako kao tri dana.Lijesovi nisu pokopani kad sam se probudila.
tigrić gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:14   #5278
Pozdrav svima!

Landon zamolio bih te da mi rastumačiš san.

Nalazim se na nekoj manjoj livadi. Koja je s lijeve i desne strane, Okružena nekim građevinama (kao neke kuće ili zgrade). Na toj livadi postavio sam košnice za skupljanje bagrema. Sunčano je... obilazim košnice, a pčele na sve strane lete oko mene. Te užurbano skupljaju nektar bagrema i unose ga u košnice. Obilazim košnice i kao da je neko divljenje u meni bilo prema pčelama. Nailazim na kolegu s posla. Koji je isto tamo postavio svoje košnice. Malo sam se iznenadio što sam ga tamo zatekao. Rekao sam mu nešto u stilu baš mi drago itd...

Dalje silazim niz jednu padinu na završetku livade, koja je malo strma. I na njoj isto obilazim i postavljene košnice i divim se kako pčele rade. Na kraju padine počinje ulica. U ulici ima kuća, zgrada i drvored, kao da sam u nekom gradu. Podsjećao me na grad u Bosni, gdje mi živi tetka. U jednom trenutku počinjem otvarati košnice koje su na padini i pregledavati rame s medom. Kako vadim rame, vidim da su debele i pune meda. I da su skoro cijele pokrivene mednim poklopcima. Rame se bijele od mednih poklopaca, koje su pčele poklopile. Nešto prekrasno i u stvarnom životu, ako ste imali prilike vidjeti.

Nakon toga dolazim do jedne košnice. U košnici treba biti deset pravilno raspoređenih rama. Rame na sebi nemaju hofmanov okvir pomoću kojeg se mogu pravilno rasporediti. Nego su prebačene iz jedne stare košnice. Te sam rame zajedno sa jednom starom košnicom. U stvarnosti kupio, od jednog pčelara prije koju godinu (on je te rame bez hofmanovog okvira sam napravio)

I nakon otvaranja te košnice. Vidim kako nisu pravilno razmaknute, nego su zgurane jedna uz drugu. Možda ih je bilo više od deset. Nisam siguran. Pčele su bez obzira na to što rame nisu bile razmaknute. Izgradile saće koliko su mogle i napunile medom. U tom trenutku govorim kako nema veze, izrezat ćemo saće. Te ga zapakirati. Razmičem rame, te med počinje malo curiti iz sača. Jer su pčele izgradile saće i spojile ga s drugim ramama. Jer nije bilo pravilno raspoređeno.

Odlomio sam jedan debeli bijeli komad saća. I zagrizao sam par puta. Nakon toga dajem ocu jer znam da i on voli med. Uzeo je i zagrizao isto nekoliko puta. I rekao da je odličan (kao da je bio u poluležećem položaju i gledao TV) Nakon toga ponudio sam i sestri. Nije htijela saće s medom kušat. (ne voli med ni u stvarnosti)

Nakon toga odlazim gore uzbrdo na livadu, gdje se nalaze ostale košnice. Tamo zatičem kolegu iz pčelarske udruge, koji me pita. Jesam li postavio matičnu rešetku, kako bih ograničio zalijeganje matice. Da ne zaliježe u rame gdje se nalazi med. Odgovorio sam da nisam. Jer sam u žurbi oko pripreme za bagrem zaboravio. Nakon toga užurbano postavljam matične rešetke. Kako bih ograničio maticu. Kolega iz pčelarske udruge i ja komentiramo kako će mediti barem još dan, dva. I da je bagrem ove godine dao dosta nektara za pčele.

Hvala!
Skorpios is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:00   #5279
Sanjala sam da smo najbolja drugarica i ja poginule. Sam način pogibije je bio užasan. Sanjala sam i naše sahrane, prvo je sahranjena ona, pa ja. Ja sam svoju sahranu posmatrala i bila sam svesna svega iako sam "mrtva". Grob je bio jako čudan, kao zastekljena platforma i iz te platforme sam gledala svoju sahranu.

San je prilično morbidan i nikada nisam sanjala ovako nešto
buba u uhu:p is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 08:53   #5280
često sanjam autobuse, ali uvijek ove tri situacije: 1. ja sam sama u autobusu, sjedim na zadnjem sjedalu, iz nekog razloga idem prema vozaču, kad vidim nema nikog, autobus se sam vozi, tada se prestrašim i ja preuzimam voolan i dalje vozim sama.
2. opet sama u autobusu, tražim užurbano neke papire koje ne mogu naći, trčim po autobusu uzduž i poprijeko, gledam ispod svakog sjedala, i hvata me panika, ne znam kakvi su to papiri samo znam da je neštlo važno.
3. nisam sama, ovaj put ima putnika, najednom neko krikne da se vozač onesvijestio i da ćemo se strmoglaviti niz padinu, totalno sam opuštena i prisjećam se kako sam htjela postati balerina a evo sad ću umrit za par minuta, ništa me ne uznemiruje...

:klap:
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.