Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 12:25   #1141
Šveca vec dugo nema...sto se sa njim dogadja?
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 12:32   #1142
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Šveca vec dugo nema...sto se sa njim dogadja?
Bolestan bio, zadnje što sam čuo...
Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 13:22   #1143
Ima upalu pluca.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 20:59   #1144
Švec brzo ozdravljenje i vrati se u program
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:22   #1145
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Jel samo mene iritira ovo pretjerivanje oko Yammatova 3 i "glazbeno-društvenog događaja sezone o kojem će se još pričati"?
Svaka čast "super-atraktivnim" Cardigansima, ali ovi napuhuju njihov dolazak kao da su uskrsnuli Beatlese.

"Rekordan je broj vjernih slušatelja događanje pratio putem našeg live streama na stranici yammatovo.com – prema statistici s livestream.com, Yammatovo 3 bilo je jedan od najgledanijih događaja ove subote u svijetu."

Malo podsjećaju na INmusic
Jebali mater s tim pozivima i najavama za koncert. Jedva sam čekao da završi to natezanje s kartama. Zbog toga sam prabacivao na 101 pa mi je ostala frekva tamo, a tamo gute s rihanom i bruno marsom
__________________
Nisam primjetio da mi se žena davi. Urlala je kao obično!
ludi_kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 09:02   #1146
Petak ujutro
Švec: bla bla Frankopanska 4 Vam se nalazi..
Peh: nalazi se između Frankopanske 2 i 6.
Švec:mrgh...

Nevjerojatno kolko MP može dignut program i držat ga na visokoj razini...
Isto tak nekužim da još forsiraju DBilića u eteru koji radi kontra sve....
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:33   #1147
Malo sviraju s "edukativnim" programom. Bolje da stvarno sviraju.

Ako je to radio za mlade ili one koji se osjećaju mladima, zašto moramo slušati pola sata verglanja o staračkoj demenciji?
ugasio sam ih zbog toga
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 12:34   #1148
jel itko može KUPITI tu jebenu kartu jer i meni idu na k...te nagradnjače ko da si dobio ne znam šta, razvikano do jaja...

a daniela bilića i čečovku nogom u dupe, da, duhoviti i zabavni su, ne
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 09:52   #1149
Danas me dočekalo iznenađenje na poslu - yammat umjesto Antene. Ok, može..al zakaj toliko razvlače govorni dio? Previše melju, pogotovo d.bilić. Ne znam..sve je bolje nego antena, ali upravo takve pizdarije onda daju "za pravo" ljudima koji vele: "E vidiš, na anteni bar glazbe ima!".
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:38   #1150
Bilić misli da je kul i voli slušati svoj glas.
Ali nitko ne može garantirati da se to i njemu ne bi dogodilo da postane radijski voditelj na popularnom radiju i da u anketama redovito bude popularan. Još kad su ga stavili na onu listu najpoželjnijih neženja... Ego vjerojatno podivlja.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 08:58   #1151
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Bilić misli da je kul i voli slušati svoj glas.
Ali nitko ne može garantirati da se to i njemu ne bi dogodilo da postane radijski voditelj na popularnom radiju i da u anketama redovito bude popularan. Još kad su ga stavili na onu listu najpoželjnijih neženja... Ego vjerojatno podivlja.
Ja sam siguran da on masturbira na snimke svog vokala. Neobjašnjivo je kakve pauze radi u izgovoru, pokušava stvoriti neki suspens ili koji k.!? Imaju preduge pauze između pjesama, a one bivaju i produžene tim njegovim zastajkivanjem. Uz to, nazovite me ludim, ali zvučni miks (ne znam kako da nazovem, ukupni audio output njihov) u situacijama kad imaju samo razgovor mi je nekak creepy, stvara mi nemir. Možda zato jer nema tihe glazbene pozadine pa samo čujem pauze i njegov vokal kak pokušava stvoriti "smiješnost"?

Dbilić. Ja nemrem shvatiti koga je on na tom radiju osvojil da ga još drže, ekstremno je loš voditelj i cijepljen je na humor.
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 12:38   #1152
Dbilić. Ja nemrem shvatiti koga je on na tom radiju osvojil da ga još drže, ekstremno je loš voditelj i cijepljen je na humor.[/QUOTE]

Kakav radio takvi voditelji.Pa nije yamat neka super kvaliteta nego
nema nikakvu konkurenciju.
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 01:52   #1153
A šta je super kvaliteta?
Ja i dalje u Hrvatskoj ne vidim dostojnu konkurenciju Yammatu i Radiju Student. Možda HR.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:04   #1154
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
A šta je super kvaliteta?
Ja i dalje u Hrvatskoj ne vidim dostojnu konkurenciju Yammatu i Radiju Student. Možda HR.
Slažem se. Ja mogu evo konkretno reći za yammat kaj me živcira kod njih, ali unatoč tome su najbolji (pa čak su mi postalji bolji od 101):

1. dbilić i njegov stil vođenja - prevelike pauze u izgovoru, naglašavanje prilikom izgovora engleskih riječi, forsiranje izuzetno loših fora [subjektivno, ali meni osobno je on cijepljen na humor]

2. sterilna zvučna kulisa prilikom govorancije - djeluje mi jako nemirno/neugodno

3. predugi govorni dijelovi u jutarnjem terminu - djeluje mi da melju samo da melju

4. ponekad čudan izbor glazbe - jako volim činjenicu da se sluša drugačija glazba, ali operna arija možda i nije baš najbolji izbor. No puno, puno češće je super izbor, nego ne.


Dakle, to su sve, po meni, manje mane, koje se mogu popeglati.

Za antenu npr., mogu pisati danima kaj ne vredi.
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:21   #1155
Za Antenu ne vredi pisati kaj ne vredi
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 12:19   #1156
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Za Antenu ne vredi pisati kaj ne vredi
Amen to that, brother/sister
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 06:48   #1157
Svec!
Kakva je to glaSba??
Nemrem, nemrem, a tak sam se veselila petku na poslu :-(
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:47   #1158
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
Svec!
Kakva je to glaSba??
Nemrem, nemrem, a tak sam se veselila petku na poslu :-(
Kaj pa nije ok? Ja sam u uredu od 7 i 30 i do sad vrhunski odabir, ne znam kaj je bilo prije doduše?
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:34   #1159
Quote:
Puschkin kaže: Pogledaj post
Kaj pa nije ok? Ja sam u uredu od 7 i 30 i do sad vrhunski odabir, ne znam kaj je bilo prije doduše?
a nez kaj je bilo, možda ima gdje za vidjet? iza urbana, nekoliko domaćih meni mrskih pjesmuljaka, nez ko to pjeva, nisam u toku kaj se tog faha tiče, ali zvuči za popizdit, plodine mod drito. jbg možda sam tudum, ali meni sve to novo lajt sranje, sranje.

ugl, već prekonekoliko slušam samo neke internet stanice online jer sve ovo mi je neslušljivo, ili muzika ili voditelj (d.b., mašem ti ).
petak, na poslu, jedan od rijetkih dana kad imam muda uključiti yammat. i drek.
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:45   #1160
Ko to protiv S(l)iniše piše!?

On je svoj dio uskladio s nacinom i zvukom kakav ostatak ekipe ima...

To kaj je sad spv totalno zblj je druga stvar...


Nisam slušao stream pa me baš zanima kad voditelji pričaju u suho jel i tam šumi il je to rezervirano samo za eter i ak neki insajder zna kaj ekipa uopce slusa na sluškama...jel mix pult il fm il stream imaju za kontrolu?

pa i koje slušalice imaju i kolko ih ko frlji bi bio isto zanimljiv detalj...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.