Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2017., 16:09   #1
Arrow Podno stijena teče jedna Rijeka V.

ŠAMPIONI!!!



Ajmo dalje..

Linkovi na stare teme:
Prvi dio
Drugi dio
Treći dio
Četvrti dio
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 25.08.2017., 16:41   #2
Izasao raspored:

AEK doma
Milan vani
Austria vani
Austria doma
AEK vani
Milan doma

Prvo kolo odmah kljucna utakmica. Dobro je sto se s Austrijom prvo igra vani i sto Milan dolazi u zadnjem kolu kada mu mozda vise nece biti bitno.
trener morskih pasa is offline  
Old 25.08.2017., 16:43   #3
Dobar raspored...potuć se sa Grcima i Austrijom, a sa Milanom uživanje i probat upecat koji bod...sretno
Kal-El is offline  
Old 25.08.2017., 17:07   #4
Rijeka će iznenaditi samo ne znam pozitivno il negativno
Zlajoa is offline  
Old 25.08.2017., 17:09   #5
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Izasao raspored:

AEK doma
Milan vani
Austria vani
Austria doma
AEK vani
Milan doma

Prvo kolo odmah kljucna utakmica. Dobro je sto se s Austrijom prvo igra vani i sto Milan dolazi u zadnjem kolu kada mu mozda vise nece biti bitno.
Onda da i ja korigiran svoj raspored.

14.09. AEK
17.09. Hajduk Split

19.10. Austrija Beč
22.10. Osijek (doma)
25.10. 1/8 finala kupa
28.10. Dinamo Zagreb
02.11. Austrija

29.11 1/4 finala kupa
02.12. Hajduk
07.12. Milan
jordi is offline  
Old 25.08.2017., 18:12   #6
Dobar ždrijeb i još bolji raspored. Sad je jedino pitanje koliko će se momčad oporaviti pa i uigrati do tada.
Imran is offline  
Old 25.08.2017., 18:21   #7
dolaze nam jedini s balkana koji nisu režimski ,a mogu s nama u istu rečenicu, ORGINAL 21
__________________
''Iskorak je za pedere - Hajduk je za ratnike'' https://www.tportal.hr/sport/clanak/...djecu-20130929
mezzomarinero is offline  
Old 25.08.2017., 18:28   #8
Quote:
mezzomarinero kaže: Pogledaj post
dolaze nam jedini s balkana koji nisu režimski ,a mogu s nama u istu rečenicu, ORGINAL 21
Jedni od većih pičketina s kojima smo se sreli. Grčki miševi.
zovi čovika is online now  
Old 25.08.2017., 18:34   #9
Quote:
zovi čovika kaže: Pogledaj post
Jedni od većih pičketina s kojima smo se sreli. Grčki miševi.
Čekaj nešto ono bilo na stadionu, Spiros Louisu je tako? Neke rakete, ja totalno zaboravio da ste vi s njima igrali prije samo 7, 8 godina....
Meni su cool, nekako sam ih gotivio oduvijek, valjda iz mržnje ka dva im gradska rivala. A i brat mi bio prije par godina u Ateni, pa govori da je najviše ekipe šta je upoznao bilo za AEK, pa eto nekako mi se ovako sa strane dopali..... sad se valja prebacit u "mržnja mode"
otrovnik ljuti is offline  
Old 25.08.2017., 18:35   #10
Quote:
zovi čovika kaže: Pogledaj post
Jedni od većih pičketina s kojima smo se sreli. Grčki miševi.
Zato i mogu stat u istu rečenicu
Inace navijaci su in teško ruganje.
jordi is offline  
Old 25.08.2017., 18:36   #11
Quote:
mezzomarinero kaže: Pogledaj post
dolaze nam jedini s balkana koji nisu režimski ,a mogu s nama u istu rečenicu, ORGINAL 21
Jebale te režimlije u čmar barba Mezzo

Godine udisanja tigra ostavile posljedice? Nije dobro...
Violence is offline  
Old 25.08.2017., 18:37   #12
Velik broj je dosao u Split. Čestitam mezzo sam sebe si pobjedio
lakrdija 1950 is offline  
Old 25.08.2017., 18:38   #13
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Čekaj nešto ono bilo na stadionu, Spiros Louisu je tako? Neke rakete, ja totalno zaboravio da ste vi s njima igrali prije samo 7, 8 godina....
Meni su cool, nekako sam ih gotivio oduvijek, valjda iz mržnje ka dva im gradska rivala. A i brat mi bio prije par godina u Ateni, pa govori da je najviše ekipe šta je upoznao bilo za AEK, pa eto nekako mi se ovako sa strane dopali..... sad se valja prebacit u "mržnja mode"

Doli je bilo svega, najviše s milicijon, a na uzvratu je točno bilo 0 grka. Neka opravdanja da nešto klub ovo ono. Sramota. Veliko razočaranje, ja san ih isto percipira ka anarhizam, neka bolest, a ono dno dna.
zovi čovika is online now  
Old 25.08.2017., 19:28   #14
Nisam znao da nisu bili u Splitu. Se sjeća ko kad su ih prije jedno 20 godina predstavili u "navijačkoj tribini"? Jordi?
__________________
''Iskorak je za pedere - Hajduk je za ratnike'' https://www.tportal.hr/sport/clanak/...djecu-20130929
mezzomarinero is offline  
Old 25.08.2017., 19:43   #15
Nesican se. Znan da ima neki naš iz ZG ili Vž šta ih prati i zna otić u Atenu. Bacit cu oko kad buden doma pa cu ti stavit ovdi to iz tribine.
jordi is offline  
Old 25.08.2017., 23:10   #16
nije da ste bez šansi u EL, al nije ni da je skupina lagana, problem je mali broj igrača, nikoga niste dovodili, a igrači su vam odlazili, da imate ekipu od prošle sezone, vjerujem da bi bili treći, barem će vam Milan doći na Rujevicu, fešta nogometa
runaway88 is offline  
Old 25.08.2017., 23:16   #17
Quote:
runaway88 kaže: Pogledaj post
nije da ste bez šansi u EL, al nije ni da je skupina lagana, problem je mali broj igrača, nikoga niste dovodili, a igrači su vam odlazili, da imate ekipu od prošle sezone, vjerujem da bi bili treći, barem će vam Milan doći na Rujevicu, fešta nogometa
Onaj Grk im je jucer potpisao, sutra ce jedan Ganac, jos bi trebalo doci igraca a spominje se nesto i da bi Bezjak opet mogao na posudbu..
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Old 26.08.2017., 08:06   #18
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Zato i mogu stat u istu rečenicu
Inace navijaci su in teško ruganje.
ti nisi pri zdravoj pameti
jaka stvar nisu dosli u Split u picku materinu
sta mislis
Galliko fili is offline  
Old 26.08.2017., 10:05   #19
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
Onaj Grk im je jucer potpisao, sutra ce jedan Ganac, jos bi trebalo doci igraca a spominje se nesto i da bi Bezjak opet mogao na posudbu..
https://www.transfermarkt.com/maxwel...spieler/102249

https://www.transfermarkt.com/jason-...spieler/137669
bioshock is online now  
Old 26.08.2017., 13:26   #20
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
ti nisi pri zdravoj pameti
jaka stvar nisu dosli u Split u picku materinu
sta mislis

Ček ti ih pravdaš radi toga? Aj da pričamo o nekim klubovima i državama bez jake navijačke/ultra scene, al grci i to ne neki livi klub nego Aek pa nula(0) navijača na gostovanju? A svašta...
majstor s mora is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.