Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2006., 19:35   #81
Quote:
Natch kaže:
i to sto kazes
pa telce ni nece, nego JUNCE
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 30.11.2006., 21:15   #82
Quote:
StepenWolf kaže:
Moj frend ima ženu koja izgleda kao da mu je mama, a istih su godina ... Umirali smo od smijeha kad ju je odveo na službenu večeru, a stranci uljudno zapitkivali: "Ovo je gospođa mama?"
Jadna žena ...
Ne, ne bih se natezao sa mumijama te vrste.
Odbijaju me sasušene pice nalik na konobarski šlajpek.


Znas ti sto valja
francuska sobarica is offline  
Old 01.12.2006., 11:12   #83
Quote:
Septembar kaže:
ko i svaku drugu: picis dok ne pukne
hehe
Ali nije li to malo licemjerno. Mislim ima nas svakakvih ali ovo mi dijeluje kao dosta licemjerno. Veza samo za ovaj trenutak i svaki sljedeći će biti malo teži (makar možda i dalje jako dobar) (makar bi veza po više manje trebala kontinuirano, sa manjim oscilacijama rasti, dok je ova predodređena za neki rast i nakon toga pad...)

S čim takvu vezu usporediti. Možda sa zadnjim sexom sa već sada bivšim. Nikada nije dobar.
Tako i ja na ovo gledam. Ili sam ja možda u tom pitanju konzerva ili dobra duša...
demosten is offline  
Old 01.12.2006., 12:14   #84
Quote:
demosten kaže:
Ali nije li to malo licemjerno. Mislim ima nas svakakvih ali ovo mi dijeluje kao dosta licemjerno. Veza samo za ovaj trenutak i svaki sljedeći će biti malo teži (makar možda i dalje jako dobar) (makar bi veza po više manje trebala kontinuirano, sa manjim oscilacijama rasti, dok je ova predodređena za neki rast i nakon toga pad...)

S čim takvu vezu usporediti. Možda sa zadnjim sexom sa već sada bivšim. Nikada nije dobar.
Tako i ja na ovo gledam. Ili sam ja možda u tom pitanju konzerva ili dobra duša...
I ja sam sličnoga mišljenja,to mi nekako dođe kao da krećem u sve sa figom u đepu..Meni je besmisleno ulaziti u vezu za koju unaprijed znam,ili jako sumnjam ,da da neće uspjeti..A iz iskustva znam da kada si svjestan tako nečega,ne možeš se dati sto posto,..i to mi se čini kao gubljenje i vremena i sebe...what's the point?!
ajivlis is offline  
Old 01.12.2006., 12:37   #85
da ajivils tak i meni to nekak izlgeda.
Ali istovremeno sam ovako negdje pročitao: nemojmo nositi više od jednog tereta. Ljudi obično nose svoj sadašnji teret ali i teret onoga što će im tek doći.

Isto tako mi nećemo na ovom svijetu živjeti vječno, stoga samo lud čovijek ne želi uživati u onome što mu je tog trenutka dobro... Ali istovremeno samo luđak živi u ovom trenutku. Treba živjeti kao da češ živjeti 100 godina, zar ne?
demosten is offline  
Old 01.12.2006., 12:49   #86
Pretpostavljam da bi se trebala naći nekakva ravnoteža...Čovjek mora dobro poznavati sebe,znati gdje su mu granice,kakav je i što mu je bitno.A opet truditi se živjeti život do kraja,a ostati vjeran sebi...shvatiti kada živjeti za trenutak a kada dopustiti da trenutak prođe...bez mene...valjda
ajivlis is offline  
Old 01.12.2006., 14:30   #87
Quote:
ajivlis kaže:
Pretpostavljam da bi se trebala naći nekakva ravnoteža...Čovjek mora dobro poznavati sebe,znati gdje su mu granice,kakav je i što mu je bitno.A opet truditi se živjeti život do kraja,a ostati vjeran sebi...shvatiti kada živjeti za trenutak a kada dopustiti da trenutak prođe...bez mene...valjda
Kad bi barem ovo bilo tako lako...
demosten is offline  
Old 01.12.2006., 20:54   #88
Ja sam ipak za malu razliku u godinama između muškaraca i žene, nema veze je li ona starija ili on. Viđao sam, a i poznajem neke ljude među kojima je velika razlika u godinama. Ta razlika se ipak i osjeti i vidi. Imam kolegu čija je žena 11 godina mlađa od njega i umjesto da se on uz tu ženu "pomladio", ona u biti izgleda starija nego što jest. A imam i prijatelja čija je žena 9 godina starija od njega i stvarno mu izgleda kao mama na momente. On je muškarac u punoj snazi sa svoje 31-32 godine, a ona je u predklimaksnom stanju (da ne bi slučajno mislili da govorim gluposti, žena je primjetila neke promjene i otišla je kod doktora, tako da je to potvrđeno i sa stručne strane). I ja sam se začudio da je tako rano ušla u klimaks ( jer smo pričali o tome), ali ona kaže da joj je doktor kazao kako je to sve individualno; nekome će početi sa 50 i nešto, a nekome već u ranim 40-tima.
cronos is offline  
Old 03.12.2006., 20:51   #89
Ne znam... Ja inače izgledam mlađahno za svoje godine, ali uz svoju 10 godina mlađu ženu izgledam kao da i ja imam njene godine... TO je individualna stvar. Ali starije ženske uvijek imaju neke elemente laganog komandiranja prema muškima - majčinski instinkt (ha,ha). A mlađe ženske uvijek pokušaju uloviti starijeg i sve to ispadne ko Bog...
Kastavac is offline  
Old 04.12.2006., 00:38   #90
sta mislim? sve najbolje!

jurim ili 18-20 ili 35-40. nit' premlad za ove druge, nit' prestar za prve.
miloshz is offline  
Old 04.12.2006., 01:08   #91
na starim biciklima se uci vozit!!!!!! ja imam curu koja je starija od mene malo vise od dvije godine i super nam je!!!!!
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Old 04.12.2006., 01:11   #92
to se ne racuna... sem ako ti imas 8 godina.
miloshz is offline  
Old 04.12.2006., 01:13   #93
Quote:
demosten kaže:
Ali nije li to malo licemjerno. Mislim ima nas svakakvih ali ovo mi dijeluje kao dosta licemjerno. Veza samo za ovaj trenutak i svaki sljedeći će biti malo teži (makar možda i dalje jako dobar) (makar bi veza po više manje trebala kontinuirano, sa manjim oscilacijama rasti, dok je ova predodređena za neki rast i nakon toga pad...)

S čim takvu vezu usporediti. Možda sa zadnjim sexom sa već sada bivšim. Nikada nije dobar.
Tako i ja na ovo gledam. Ili sam ja možda u tom pitanju konzerva ili dobra duša...
zasto bi bilo licemjerno
ti ulazis u svoje veze sa ciljem da ostarite zajedno i igrate domine u domu penzionera
ja ne!
zast ne uc bez prtevise predrasuda i ocekivanja.. sto bude bice...

jer obicno se izjalovi
imala sam dugu finu vezu koje sam u startu mislila da su samo jednovikendski izlet u strani grad
i vezu za koje sam vjerovala da je do groba, koja je pokla iz cista mira

i tipova za kog sam mislila da je savrsen za mene, pa je ostalo na ons...
i tak... skoro nikad nije ispalo kako sam zamisljala

zat- mani predrasude : bice ovo ili ono- uzivaj u momentima
dok ne probas ne znas
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 04.12.2006., 01:15   #94
septy... svaka ti na mestu! ja uvek u veze ulazim po principu ''sta bude bice''.

ljudi... mnogo se primate na svasta i previse tragicno/ozbiljno shvatete sve!
miloshz is offline  
Old 04.12.2006., 01:17   #95
nema bolje stvari od starije žene.iskustvo je definitivno stvar koja se ne odbija.muškarci trebaju imati određenu taktiku i sexu.onu jednu koja im uvijek pali (barem mi tako mislimo), a zamisli onda ženu koja je vidjela više različitih taktika, pa ti pokaže nešto novo, pa ti se svidi, pa se svidi mlađim djevojkama.definitivno nema boljeg.A kad smo kod MILF-ova.neznam čovjeka koji nikad nije mastrubirao na prijateljevu majku s širom otvorenom maštom.
__________________
A metal heart is hard to tear apart!
Metalmaniac is offline  
Old 04.12.2006., 01:19   #96
Quote:
miloshz kaže:
to se ne racuna... sem ako ti imas 8 godina.
ja imam 8 godina???
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Old 04.12.2006., 01:20   #97
Vrijedi vam i jedno i drugo:

Stara Koka ,masna juha.

Mladi slon,kratka surla.
Njufukasaki is offline  
Old 04.12.2006., 01:21   #98
pa ono... kad 2 god. smatras bitnom razlikom.
miloshz is offline  
Old 04.12.2006., 01:22   #99
mladji tip, starija riba - on moze, ona zna!
miloshz is offline  
Old 04.12.2006., 01:23   #100
pa razlika postoji zar ne?? ja sam samo naveo svoj primjer!!! sta da bi sudjelovao u raspravi moram imat curu koja je starija od mene bar 10godina???
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger