Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2004., 20:11   #21
Re: Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
HDZ je donio zakon o aboliciji četnika. HDZ je donio i štetni zakon o privatizaciji. HDZ je donio puno štetnih zakona. ... Dragi ljevičari. Kao što ste žestoko protestirali protiv zakona koje je donio HDZ očekujem od vas da dignete svoj glas i protiv toga da nam abolirani četnici sjede u hrvatskom saboru. To je jedini HDZ-ov postupak kojeg niste napadali.
.
Kakve to sveze ima s ljevičarima!?
I, nije stvar u aboliranju četnika, nego NACI-TERORISTA. Jer one "krajinske vojnike" štiti međunarodna konvencija, ali naoružane pripadnike "ludog naroda" zaštitio je samo Tuđmanov zakon o oprostu. I, sve to u neovisnoj Hrvatskoj, u vrijeme vladavine "desničara". I, zašto sad, kad su teroristi - kao nepatvoreni demokrati - još 2002. godine neometano ulazili u vlast!?
Ali, da ne duljimo - ako je riječ o "naoružanim demokratima", miloševićevcima, i ostaloj bandi što je pripremila ratne "igre" - ja sam za.
__________________
Ne pitam te koje si nacionalnosti, nego KOLIKO IMAŠ DRŽAVLJANSTAVA!?
demos is offline  
Old 21.01.2004., 20:16   #22
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
storytelj kaže:
pa biće da ne znaš unda ni da je Ante P. bija dariva Talijane Dalmacijom ...
kakve paralele

Nisi mi dao odgovor, jel ti FT pricao o koketiranju kad ste skupa vecerali ili drugom priliko.
kako si dosao do tog zakljucka??
__________________
Dalmatinska Zagora !
Hrvoje is offline  
Old 21.01.2004., 20:40   #23
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
Hrvoje kaže:
kakve paralele

Nisi mi dao odgovor, jel ti FT pricao o koketiranju kad ste skupa vecerali ili drugom priliko.
kako si dosao do tog zakljucka??

vrlo dobro znaš da je to tako, postoje svjedoci poput Markovića ili Šarinića o dogovorima i pregovorima, reći ćeš valjda da nisi čuo niti kada je Žužul svojevremeno trabunjao kako Prevlaka i nije od životnog značaja za Hrvatsku .. nikakva novost to nije, ali ako se tebi sviđa ne vjerovati u to ne moraš vjerovati a što se tiče paralele sa Pavelićom na mjestu je ... i jedan i drugi su katastrofa za Hrvatsku a i podjednako su bili zainteresirani za Bosanske teritorije............
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Old 21.01.2004., 20:41   #24
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
Ne znam bas da li se abolicija moze ponistiti, trebao bi se javiti neki pravnik pa da objasni da li moze.
Ne može, na okrivljenike bi se primjenjivalo povoljnije pravo - dakle abolicija.

Zbog istog načela bi recimo Slobo da mu se sudi u Hrvatskoj mogao dobiti najviše 20 godina, jer je početkom devedesetih to bila najstroža zatvorska kazna...
Vojky is offline  
Old 21.01.2004., 20:58   #25
Quote:
Vojky kaže:
Ne može (se poništiti abolicija) ...
Zašto ne - barem u tumačenju po kojem obuhvaća i naoružane civile (tzv. balvan revolucionare), njihove zapovjednike, te ostale miloševićeve kvislinge.
Ali - zašto ne i one inspiratore iz političkog vrha i podzemlja Srbije, te pripadnike okupacionih snaga iz tzv. JNA u razdoblju od 17. kolovoza 1990. do njezine pretvorbe u vojsku Srbije i Crne Gore, Šešeljevce, Arkanovce i sl.
Nema ni desetak dana kako je jedan pripadnik tzv. vojske tzv. krajine - oslobođen jer je nastupila zastara za nehumano postupanje prema ratnim zarobljenicima. A, taj je 1991. tukao trojjicu zarobljenih hrvatskih vojnika: jednog "mogom u slabine, drugog je zgrabio za kosu i u dario mu glavom u zid, trećeg šakom u leđa ..".
I sad se ta mona slobodno šeće Hrvatskom i SMIJE NAM SE!
Treba li i se prošetati i "ŠEŠKA" ili Kadijević - pa da se počnemo buditi?
__________________
Ne pitam te koje si nacionalnosti, nego KOLIKO IMAŠ DRŽAVLJANSTAVA!?
demos is offline  
Old 21.01.2004., 21:20   #26
Quote:
Vojky kaže:
Ne može, na okrivljenike bi se primjenjivalo povoljnije pravo - dakle abolicija.

Zbog istog načela bi recimo Slobo da mu se sudi u Hrvatskoj mogao dobiti najviše 20 godina, jer je početkom devedesetih to bila najstroža zatvorska kazna...
Mislim da si ovime razložno i jasno u biti zaključio temu. No ne sumnjam da nekima ovo nije očigledno te će i dalje nastaviti pretakati iz šupljeg u prazno.
euCro is offline  
Old 21.01.2004., 21:33   #27
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
storytelj kaže:
vrlo dobro znaš da je to tako, postoje svjedoci poput Markovića ili Šarinića o dogovorima i pregovorima, reći ćeš valjda da nisi čuo niti kada je Žužul svojevremeno trabunjao kako Prevlaka i nije od životnog značaja za Hrvatsku .. nikakva novost to nije, ali ako se tebi sviđa ne vjerovati u to ne moraš vjerovati a što se tiče paralele sa Pavelićom na mjestu je ... i jedan i drugi su katastrofa za Hrvatsku a i podjednako su bili zainteresirani za Bosanske teritorije............
WOW

ubitacni dokazi, Markovic je rekao WOW
Zar smatras Milosevicem toliko glupin da ce dilit s FT pola Bosne dok njegova vojska drzi 70% teritorija BiH i 25% Hrvatske.

Si cuja sta za PREGOVORE??

npr. Sharon ide na pregovore sa Arafatom pa se granice micu tamo amo, palestincima se daje drzava itd a na kraju krajeva Sharon ne da ama bas nista jer su to samo PREGOVORI da bi se protivnickoj strani bacalo pjesak u oci.

Ali nema veze, ti dalje viruj u to koketiranje, ma i da je koketirao nije do kraja koketirao i ostvario to svoje koketiranje.

Franjo = Koketator
__________________
Dalmatinska Zagora !
Hrvoje is offline  
Old 21.01.2004., 23:42   #28
Red face Sto bi rekao drug Tito

Radimo kao da smo se sporazumjeli ( odkoketirali ) ,
zivimo kao da smo samo razmisljali ( koketirali ) , pa nek se drugi MISLE.

Da podsjetim i na stari hit Ranog mraza,najomiljeniju pesmu druga Slobe :

"U razdeljak te ljubim ,

Sarinicu."

Sutra je unakrsno ,pa se cujemo .
svastikuti is offline  
Old 21.01.2004., 23:46   #29
Re: Re: Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
storytelj kaže:
fala qrcu da je zakon o aboliciji četnika jedan od najgorih ... ali inkvizitoru ... najbolje bi bilo da vi sami obračunate sa duhom FT-a, nekoć živahnog starčića koji ne samo da je to napravio nego je koketirao i sa idejom da srbima prepusti lijep komad Slavonije.. ti si bar pošten pa priznaš grijehe hadezea a ne kao placebo koja dezorijentirano baulja hineći zadovoljstvo dok u sebi bijesno sikće, bravo inkvi
*dizorijent* .. *baulj*... *dizorijent*... *baulj*.. .
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 22.01.2004., 00:17   #30
Re: Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
HDZ je donio zakon o aboliciji četnika. HDZ je donio i štetni zakon o privatizaciji. HDZ je donio puno štetnih zakona.

Dignimo svi zajedno glas protiv tog morbidnog zakona koji dopušta četnicima da sjede u hrvatskom saboru. Predvođeni vama imaćemo moralni kredibilitet da mijenjamo taj zakon.
Ti ili patis od amnezije ili znas da je RH pristala na aboliciju i oprost a dobila nazad Baranju,zapadni Srijem i istocnu Slavoniju bez ijedne ljudske zrtve i drugih posljedica.
Sasvim fer,sto se mene tice.
__________________
like a bird on a wire,like a drunk in a midnight quire,oh i tryed,in my way
to be free!
Hunter is offline  
Old 22.01.2004., 00:23   #31
Quote:
DARBO kaže:
Bojim se da će sadašnji HDZ koji je na vlasti koštati nacionalnog ponosa ovu državu
__________________
like a bird on a wire,like a drunk in a midnight quire,oh i tryed,in my way
to be free!
Hunter is offline  
Old 22.01.2004., 00:26   #32
Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
Napadnimo HDZ zajedničkim snagama.
Nek ih bude jedno vrijeme. Kad se pokaže što znaju, neće trebati nikakve koalicije, i Šuvar i Paraga će skupiti više glasova nego oni.
I nisu oni jadni krivi, krivi su oni koji su im opet povjerovali, ali bar će se srediti stanje u privredi, opet će svi znati kome se plaća i koliko da se nešto dobije
go2slep is offline  
Old 22.01.2004., 01:35   #33
Re: Re: Re: Re: Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
storytelj kaže:
nema potrebe za vrijeđanjem... vjerovatno ne bi bilo u redu da ja tebi kažem da si dvjestopostotni moron, jel da ne bi ... pa zato ni neću

i naravno da nisi upoznat sa kriminalnim potezima FT-a (dijeljenje Bosne, podla izdaja Vukovara...) ali to od tebe nitko niti ne očekuje...


my dear diary,

danas mi je storytelj natuknuo da sam 200 %-tni moron... što me je toliko kosnulo da sam odmah kosnuo 3 jabučne štrudle.. i popio 2 deci kisele.. čovjek se odmah osjeća bolje kad nešto smlavi

iako, moram priznati da iz njegovih usta to čak zvuči i kao kompliment.. ali neću mu to reći, jer će skužiti da ga smatram debilom.. a on smatra da nema potrebe za vrijeđanjem.. eventualno će primjetiti dezorijentirane forumaše kako bijesno sikću hineći zadovoljstvo.. ne znam kako mu to uspijeva, ali mislim da je razlog tome što Majka Priroda nije bila pretjerano blagonaklona prema njemu.. pa se umjesto zdravog razuma razvilo nešto što je u medicinskim krugovima poznato pod imenom šizofrenija.. zato i zna kad netko bijesno sikće, i da je Vukovar podlo prodan zbog Hercegovine, B. Posavina zbog Dubrovnika.. a Prevlaku je, kao i Slavoniju, Tuđman htio prodati zbog, ne znam čega... vjerojatno će mi tu misteriju otkriti ovih dana, ako mu glasovi to dopuste..

laku noć, dragi moj dnevniče
Spawn is offline  
Old 22.01.2004., 08:48   #34
Re: Re: Re: Re: Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
storytelj kaže:

i naravno da nisi upoznat sa kriminalnim potezima FT-a (dijeljenje Bosne, podla izdaja Vukovara...) ali to od tebe nitko niti ne očekuje...
Da je Bosnu podjelio, bar bi Hrvatska bila do Vrbasa, a imala bi i zapadnu Hercegovinu, kompaktni i prirodni teritorij s hrvatskim stanovnistvom--s najvecim zivotnim standardom u citavoj toj "drzavi."

...da je bar Bosnu podjelio, mozda bi Hrvati u BiH imali posebni entitet, republiku, kao sto to imaju Srbi, nagradjani Daytonom zbog klanja, agresije, etnickog ciscenja...

Ako ista, Hrvatska bi moralno cista bila (kao sto je i sada, ali neki joj ne dopustaju to). Srbi su rasturili sve, podjelili su sve, ubijali i gonili sve ne-srpsko, Hrvati su barem mogli dobiti svoj dio iz OBRANE.
__________________
"All that Communism needs to make it successful is someone to feed and clothe it."
-'Columbia Record'
Broadway Blueshirts is offline  
Old 22.01.2004., 08:49   #35
Re: Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
go2slep kaže:
Nek ih bude jedno vrijeme. Kad se pokaže što znaju, neće trebati nikakve koalicije, i Šuvar i Paraga će skupiti više glasova nego oni.
I nisu oni jadni krivi, krivi su oni koji su im opet povjerovali, ali bar će se srediti stanje u privredi, opet će svi znati kome se plaća i koliko da se nešto dobije
A cemu se i ti nadas...
__________________
"All that Communism needs to make it successful is someone to feed and clothe it."
-'Columbia Record'
Broadway Blueshirts is offline  
Old 22.01.2004., 09:51   #36
Dignimo glas protiv HDZ-a

Quote:
Broadway Blueshirts kaže:
A cemu se i ti nadas...
To nije važno, ali drugo je smisliti nešto dobro, a drugo odrediti postotak koji se uzima za posao, dosad su bili uspješni u tome, živi bili pa vidjeli kuda će se pokrenuti
go2slep is offline  
Old 22.01.2004., 09:54   #37
Ma ja sam mislio prvenstveno na ono tvoje kako ce u buducnosti Suvar i Paraga osvojit vise glasova...
__________________
"All that Communism needs to make it successful is someone to feed and clothe it."
-'Columbia Record'
Broadway Blueshirts is offline  
Old 22.01.2004., 10:27   #38
A i vi niste za u EU. Tek je mjesec dana nakon izbora a vec ste protiv HDZa. Pa vi ste ih donili na vlast. A i sto imate toliko protiv. Meni bash deluju ok. Ali vi nemozete to podniti, pomirenje sa susjedima i slicno. Al ste vi nacionalisti...
__________________
It's the legendary Black Beast of Aaauugh!
spalevski is offline  
Old 22.01.2004., 12:05   #39
A ja sam cijelo vrijeme govorio: "ne glasat za HDZ - Sanader je samo malo viši Račan".
__________________
BLOG (sadrži izbor iz IMF topica u kojima sam pisao) -> http://sanherib.blog.hr
Sanherib is offline  
Old 22.01.2004., 13:54   #40
Quote:
Broadway Blueshirts kaže:
Ma ja sam mislio prvenstveno na ono tvoje kako ce u buducnosti Suvar i Paraga osvojit vise glasova...
A ja mislio da misliš da ću se i ja pokušat uključiti u nastavak pljačke, ali dobro, nisam još baš čuo da se ijedni hvale da su puno napravili zadnjih četrnaest godina
Možda bi bilo dobro nabrojati samo uspjehe
Državu Franjo osobno, isto tako hrvatsku zastavu ukrasio raznim životinjama
HDZ - probili tunel,
- napravili most,
- držali Milasa u Saboru da ne moraš mjenjati program ako želiš djeci pokazati nešto stvarno gadno
- porušili srpske kuće i smislili plan kako će ih sada popraviti i kome će naplatiti i istjerali Srbe koje sad mole da se vrate
možda ima još uspjeha, ali ne moram baš sve sam
pojedinačno su imali puno više uspjeha
SDP - zapravo nisu ništa napravili, sve bi se dogodilo i samo i s njima i bez njih
go2slep is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.