Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2004., 08:53   #61
Logika nasih dragih biskupa je stvarno zadivljujuca.

Iz monologa onog Krk-ana mogao se izvuci sljedeci zakljucak:

Kondomi su krivi za sirenje aids jer eto da nema kondoma ne bi se ljudi ni jebali.

Tko kaze da nasi biskupi ne gledaju Monty Pythonove serijale


Kukichiyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 09:03   #62
Quote:
placebo kaže:
pa idiote, ako im nastava treba zato što se mnogi već seksaju onda su je valjda i vidjeli..
Valjda im ti sati nisu potrebni da vjezbaju stavljati kondome. Ali bi im dobro doslo da nesto cuju o spolnim bolestima i nacinima njihovog sirenja.

Cuo sam da je crkva u nekim africkim zemljama postigla izvrsne rezultate u svojim predavanjima o nemoralnosti i duhovne stetnosti izvanbracnog seksa.

Pogotovo u onim zemljama gdje se to i inace kaznjava kamenovanjem.
Kukichiyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 09:12   #63
Quote:
Kukichiyo kaže:
Logika nasih dragih biskupa je stvarno zadivljujuca.

Iz monologa onog Krk-ana mogao se izvuci sljedeci zakljucak:

Kondomi su krivi za sirenje aids jer eto da nema kondoma ne bi se ljudi ni jebali.

Tko kaze da nasi biskupi ne gledaju Monty Pythonove serijale


Netko od biskupa je nabavio Smisao života Monty Phytona, onda su svi zajedno pogledali onaj dio gdje John Cleese predaje seksualni odgoj sa svojom ženom, i odmah su napravili izvanredno partijsko zasjedanje.... Trebali su na kazetu napisati zabranjeno mlađim od 12 godina i bislupima.

Ali kuženje onog krkana u vjerojatnost je stvarno na zavidnoj razini. Vidi se da je frajer često bio u školi.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 09:31   #64
Quote:
placebo kaže:
ako je smisao te "nastave" taj da netko hoda po školama i šesnaestogodišnjacima objašnjava kako navući kondom, onda je po meni to sasvim promašena stvar, ako ne i jako štetna..

informacija o kondomu kao jednom od nepouzdanih sredstava zaštite od neželjene trudnoće i spolno prenosivih bolesti - da.. ali samo u sklopu cjelovite nastave seksualnog odgoja.. ili bolje rečeno, seksualne kulture.. mladi ljudi u toj dobi moraju dobiti cjelovitu informaciju, a mislim da svaka odgovorna osoba mora tim mladim osobama prije svega i nedvojbeno poručiti da je savršeno normalno ako se u spolne onose odluče stupiti i za deset godina, ako osjete da su tek tada za to potpuno psihički zreli..

u "razvijenim" zemljama svijeta epidemija AIDS-a, spolno prenosivih bolesti i maloljetničkih trudnoća toliko je uhvatila maha, da sad financiraju ne samo "abstinence only" programe, nego predlažu i ZAKONE kojima bi teenagerima zabranili seksualne kontakte.. jer je dokazano da su mladi ljudi najnepouzdaniji korisnici kondoma, a ono što "dobiješ" time što ih nagovoriš da kondom koriste, na drugoj strani "izgubiš" lažnim dojmom da kondom sve rješava, zbog čega se u spolne odnose upuštaju ranije i češće..

mislim da je rješenje upravo u izboru, oni koji su se odlučili stupiti u spolni odnos, njima informacija mora biti dostupna - neznanjem se ništa ne rješava.. ali ne kroz obveznu i jednostranu školsku promociju uporabe kondoma za sve šesnaestogodišnjake..
Ma najbolje je da zatvore mijesane skole i otvore posebene za decke i cure.

mislim da su oko kondoma u africi biskupi popustili jer su shvatili da je situacija kriticna.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 09:57   #65
Quote:
Urpanus kaže:
Bravo popovi , bravo crkva!

I ja sam protiv kondoma ... koji će nam to *****!


Tri put hura za inkviziciju!




Recite, uvazeni kolega, obzirom na kompleksnost teme, a i Vase ogromno iskustvo, sa cime biste mogli usporediti osjecaj tjelenog jedinstva sa partnericom, ali i neuzitka uz upotrebu recene gnjavatorske stvarcice?
Sa:

- tusiranjem u carapama;
- konzumacijom oraha zajedno sa ljuskom;
- voznjom ferarija u petoj pri 45 km/h;
- slusanjem orffove "carmine burane" u svlacionici lokalnog nogometng kluba?
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 10:38   #66
Tata kupi mi auto, bicikl i koooondooom!

Evo još desničarskih stavova, by Milan Ivkošić:

Quote:
Hrvati, kondom nikad ne skidati!
U obilju kometnara i izjava o stavu katoličkih biskupa o programu odgoja mladeži u srednjim školama o AIDS-u (upotreba kondoma) taj stav brani samo jedna osoba - svećenik i novinar Živko Kustić. Je li moguće da je zatajilo 90 posto pučanstva u ovoj zemlji, koliko u njoj, kako kažu statistike, ima katolika? Ili je posrijedi činjenica da su novinari i mediji u Hrvatskoj uglavnom bezbožni, pa će ili objavljivati protucrkvene komentare ili će tražiti izjave koje žele čuti, opet protucrkvene? Ali da ne postavljamo previše pitanja, prijeđimo na stvar.
U napadima na biskupe polazi se od sumnjivog statističkog podatka da u dobi od 15 do 19 godina 24 posto djevojaka i 46 posto mladića stupa u spolne odnose, pa je normalno i moralno te ljude podučiti kako se kondomom zaštititi od bolesti. Argument na prvi pogled neoboriv. Jer, tko ne bi bio za to da se spriječi što više oboljenja a i mogućih smrti od AIDS-a?! Ali upravo u prividnoj neoborivosti toga argumenta krije se duboko licemjerje.
Kad biste, na primjer, upitali roditelje maloljetnih djevojaka odobravaju li spolne odnose svojih kćeri, negativnih odgovora bilo bi vjerojatno - 100 posto! Ali, eto, u javnosti se, pogotovo u napadima na biskupe, i ne pomišlja da se o maloljetnoj mladeži razgovora iz želje za čednošću. Štoviše, prakticiranjem kondomskog odgoja i zauzimanjem za taj odgoj ta se čednost unaprijed odbacuje kao poželjna osobina maloljetnika. Kao roditelji - svi bi tu čednost htjeli, kao odgajatelji - protivnici biskupa bi je zanijekali.
Dakle, ono što se ni u najliberalnijoj obitelji ne odobrava - hoće se uvesti u škole. što će reći da spor s biskupima liberalni komentatori, političari i odgajatelji i ne vode oko kondoma nego oko svjetonazora. Škola je, naime, javnost, za maloljetnu mladež i te kako presudna: kad u njoj slobodan seks postane predmet koji se uči, on postaje i društvena poruka. Ta poruka glasi: ne štitimo se od razuzdanosti, zaštitimo se u njoj. Ljubav je svedena na nulu, odnos među spolovima na tjelesnu izvedbu a odgoj na tehnicizam. Nedovoljno je reći da je ta poruka protukršćanska, ona je napad na svaku spolnost koju krijepi neko poštovanje prema ljudskom životu i tijelu. Poganska su društva pravila spomenike muškim spolovilima, a neka doktorica kondomskog odgoja jučer uvjerava da se ne treba bojati "uvježbavanja tehnike korištenja prezervativnih sredstava", jer osim modela muških spolovila "mogu se koristiti banane, mrkve ili boce". O tvorče života, na što si spao!
Zamislite jutarnji dijalog: - Mama. - Molim, kćeri. - Ideš na tržnicu? - Da. - Molim te, kupi mi i jednu veću mrkvu, da u školi naučim kako se ono navlači, večeras idem na tulum, pa ak" se budem seksala, da mu ga znam staviti. - Hoću, kćeri. Vrag zel i tu sidu!
Takav dijalog podrazumijevaju naši liberalni odgajatelji zabrinuti za zdravlje maloljetnika. Ima li išta prirodnije i razumnije nego da se biskupi usprotive tom potpunom obezvređivanju maloljetničkih ličnosti, autoriteta roditelja, obitelji, potomstva, vjere i same spolnosti ponižene do banane, mrkve i boce?
Ima li, dakle, ovo društvo moralnu zaštitu od rizičnog seksa ili će odgajati maloljetnike tako da se rizik potiče a onda na njega navlači kondom? To je temeljno pitanje. Na njega edukacija o kondomu u školama odgovara na najpogubniji način: ona bolest zagovara da bi našla razloga da je sprečava. Ona joj pravi promidžbu da bi potom u nju uprla prstom. Bolest društvu, zaštita pojedincu!
I gdje je spas? Hrvati, kondom nikad ne skidati! Ako, naime, naši vrli odgajatelji propisuju kondom kao pravilo - oni i mogućnost bolesti pretpostavljaju kao pravilo. Kako onda uopće znati s kim i kada kondom ne upotrebljavati? Zar će onaj tko hoće imati djece morati računati ovako: ma idem imati dijete makar riskirao sidu! Ili, zar za cijelu naciju uvesti obvezan test? Katastrofa! Iz koje je spas zdrava ljubav kojoj se sredstva na nameću nego ih ona bira.

Copyright (C) by Večernji list
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 10:45   #67
A podjećam sve nek' pogledaj "South Park" u epizodi uvođenja seksualnog odgoja u školu. Gdje nakon prvog sata, Hartman, Kenny i ostatak ekipe, uvjeren da će dobiti AIDS, otrči u apoteku, kupi kondome i navuče ih preko glave. Dok im nisu objasnili da još nema straha... To se zove zaštita
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 10:45   #68
Quote:
seti kaže:
placebo, ne prodaj maglu. ko da se na toj nastavi samo reklamira navlacenje kondoma. valjda se malo poprica i o "zasto" bi se trebali navlaciti, spomene neka spolna bolest, rizici i rizicne skupine, statistika, pokaze koji slajd kako izgleda kita kad zasvrbi, na sta lici covjek u razvijenom stadiju AIDSa ? nisam vidio sta se prica na toj nastavi, ali vjerujem, ako je struka ukljucena, da spomenu gore pobrojane stvari

a ti tu stajes na stranu Crkve? hajde molim te, ta ustanova propovijeda "no sex until marriage", to je filozofija koju nitko, pa ni oni sami ne prakticira!

ako je ova (vjerojatno nesavrsena) sex-nastava prvi korak prema obaveznom predmetu za srednju, a bome i za osnovnu skolu, predmetu "spolna kultura" (recimo) onda sam ja za. treba se vec jednom suociti sa tim tabuom, uciti o tome barem toliko da se sprijece naivne zaraze. borba "crkvenim moralom" nije rjesenje. srecom su barem zidovi u studentskim poliklinikama pokriveni raznim edukativnim posterima gdje su pobrojane i opisane najcesce spolne bolesti. sta, to bi trebalo slijedece zabraniti???

placebo, kako tvoj moralni krscanski um uopce podnosi posjete na LJES? hoces ti da te ja prijavim u tvoj zupni ured? da posaljem linkove na neki tvoj post tvom covjeku u crnom? hmmmmmmmm ima li uopce neki tvoj post o seksu, sad se sjecam da se ti zapravo samo zelis udati.
jel se to tebi prijebalo, a ne smijes prije braka



ajde ne seri... uspoređuješ odrasle ljude sa još uvijek djecom bez obzira koliko oni fizički i psihički bili spremni za seksualne kontakte.. misliš da će im razina odgovornosti porasti zato što neće prtljati sa kondomom pola minute već će ga navući za pet sekundi? upravo će im te "vježbe" dati sigurnost "da sad sve znaju" i možda će ispočetka i postojat nekakva odgovornost, ali sa vremenom će doći do potpunog gubljenja inhibicija koje će pak dovesti do povećane promiskuitetnosti, a samim tim i do širenja problema koji uz to idu.. ma mislim, već mi je pun ***** "liberala" koji misle da ako je netko tradicionalan u nekim aspektima da je i zaostao.. a upravo ta tradicionalnost je jedini razlog malog broja oboljelih od AIDS-a u Hrvatskoj


placebo i Meta
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 10:48   #69
Quote:
Spawn kaže:
a upravo ta tradicionalnost je jedini razlog malog broja oboljelih od AIDS-a u Hrvatskoj


placebo i Meta
Jebote, oni crnci u Africi su totalno liberalan narod...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:10   #70
Quote:
Spawn kaže:
ajde ne seri... uspoređuješ odrasle ljude sa još uvijek djecom bez obzira koliko oni fizički i psihički bili spremni za seksualne kontakte.. misliš da će im razina odgovornosti porasti zato što neće prtljati sa kondomom pola minute već će ga navući za pet sekundi? upravo će im te "vježbe" dati sigurnost "da sad sve znaju" i možda će ispočetka i postojat nekakva odgovornost, ali sa vremenom će doći do potpunog gubljenja inhibicija koje će pak dovesti do povećane promiskuitetnosti, a samim tim i do širenja problema koji uz to idu.. ma mislim, već mi je pun ***** "liberala" koji misle da ako je netko tradicionalan u nekim aspektima da je i zaostao.. a upravo ta tradicionalnost je jedini razlog malog broja oboljelih od AIDS-a u Hrvatskoj


placebo i Meta
nu sto smo tradicionalni sve u 16.

Narod nejebaca pa nas je AIDS zaobisao tj jest malo pogodio. Pune crkve mladezi koja se cuva za prvu bracnu noc a ulice nakon 9 prazne jer svi mole krunicu i idu lec u 10 i niko nikog ne jebe.

eto ti kondomi nami u biti ni ne trebaju i ja mislim da bi crkva tribala zabranit uvoz istih a tvornicu ris (jedini domaci proizvodjac ne znam jel jos proizvode) lipo zatvorit.

tradicionalno drustvo nema sto....
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:15   #71
Crkvene vlasti još jednom van vremena i prostora.

Meni je znakovito što su se oni uhvatili tog nesretnog kondoma, jer se podučavanje o tehnikama njegovog navlačenja "protivi načelima kršćanskog morala". Naravno, bitna su načela kršćanskog morala, a ne činjenica da je kondom jako nepouzdano kontraceptivno i anti HIV sredstvo.

Osim toga, nastava seksualnog odgoja se uvijek tako planira (ili bi se trebala planirati) da se priča o rizicima, spolno prenosivim bolestima, načinima zaštite. Kroz sve to se i potiče odgovoran odnos prema partneru.

I totalno mi je nepojmljiv svijet u kojem biskupi žive. Kako oni zamišljaju nastavu o spolnosti? Ispriča se djeci sve o biologiji, birds and bees i sve to, a onda se preskoči dio o zaštiti jer se to protivi kršćanskom moralu. Jer da ga jebeš, kondom moraš stavit na veseljka, ne djeluje ako ga staviš na uho.

I na kraju, biskupi očito furaju taj svoj neki svjetonazor koji je zastario do bola. Bez pokušaja da se malo prilagode vremenu u kojem žive. Kao što je već spomenuto, danas se u sex. odnose ulazi sve ranije, i bilo kakva edukacija je dobro došla.

A rezultati neznanja u tom području tek uništavaju kršćanski moral. Jer rezultiraju ilegalnim pobačajima, vanbračnom, napuštenom, neželjenom i zlostavljanom djecom.
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:34   #72
Da, uistinu, kondom je izuzetno nepouzdano sredstvo protiv AIDS-a. Mislim, koji vam je kurac, dajte mi recite onda koje je bolje sredstvo od kondoma, glede prenošenja AIDS-a?
Penetrirati preko Biblije?
Pa ljudi će se jebat, može li to netko skužiti?
Moglo je meni dvadeset popova govoriti o Isusu kad sam imao 16 godina, i ne bi ništa napravili. Vi niste imali seksualne porive u adolescenciji? Biće da je ovo neki anđeoski forum...
Ili su možda samostani napokon umereženi? Ili stvarno prcate samo u braku....
Moglo mi je dvadeset popova popovati, ali ja ne bih stavio kondom.
A da mi je samo jedan čovjek rekao nešto o spolnim bolestima, ja bih ga stavio.
A sad bi Biskupi da 20 popova popuje, ali da ne postoji taj jedan čovjek koji će djetetu reći da stavi kondom.
Pitajte klinca od 16 godina što bi više volio, ući u Raj ili pojebati neku žensku iz razreda...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:39   #73
Ajd , da kažem i ja koju o popovima i kondomima...
Jedna moja prijateljica je nedavno renovirala kupaonu. Vodoinstalater joj je rekao da mu se prije par dana smučio život i da mu se desilo nešto najodvratnije otkad radi taj posao : zvali su ga svećenici iz obližnje crkve ( inače jedna od najpoznatijih i najvećih u Hrvatskoj ) jer im se začepila cijev od kanalizacije. Tip se prihvatio posla i brzo našao u čemu je problem - cijev je bila zaštopana od mnoštva iskorištenih kondoma! Kaže da mu je došlo da ih sve stera u ...
Iako ja baš i nisam bio jako iznenađen...
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:40   #74
Quote:
walter kaže:
Da, uistinu, kondom je izuzetno nepouzdano sredstvo protiv AIDS-a. Mislim, koji vam je kurac, dajte mi recite onda koje je bolje sredstvo od kondoma, glede prenošenja AIDS-a?
Penetrirati preko Biblije?
Waso, čitaj malo prije nego što ispišeš vickast odgovor. Sve ovo što si napisao stoji i to sam ja i rekao u smislu da biskupi ne razmiju ili ne žele razumijeti ni vrijeme u kojem žive niti uvažavaju psihu i razvojne faze mladih ljudi. A najmanje ih mogu pridobit ovakvim spikama.

A glede efikasnosti kondoma, očito nisi imao seksualno obrazovanje kad se možeš iščuđavati nad nepouzdanošću kondoma. Stoga ti samo predlažem teme o kojima bi malo mogao pročitati:

- retrovirus HIV
- način prenošenja istog
- kontracepcija (razne metode)
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:47   #75
Quote:
Whatever kaže:
A glede efikasnosti kondoma, očito nisi imao seksualno obrazovanje kad se možeš iščuđavati nad nepouzdanošću kondoma. Stoga ti samo predlažem teme o kojima bi malo mogao pročitati:

- retrovirus HIV
- način prenošenja istog
- kontracepcija (razne metode)
Ne, nego očito ne znam za postojanje sigurnije zaštite glede prijenosa virusa AIDS-a od kondoma. Da li si ti imao seksualno obrazovanje? Šta su tebi rekli, da li postoji? Prosvijetli me.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:48   #76
Jučer navečer, u emisiji "Meridijan 16" je gostovao jedan biskup (ne sjećam mu se imena) koji je govorio o ovoj temi.

Moram reći da je ostavio vrlo povoljan dojam na mene, argumenti su mu bili sasvim solidni, a jedino što je nedostajalo je bilo malo dijalektičke artikuliranosti višeg reda, pa da učini stvar nepobjedivom.

Ali zato sam ja tu!

Argumenti koje je iznio o razlikama efekata dvaju različitih UN programa u Tajlandu i Filipinima (zemljama sa usporedivom brojnošču zaraženih prije početka primjene programa) su vrlo dobri.

Naime, ukoliko su podaci koje iznosi točni, Tailand, gdje se primjenjuje program promoviranja uporabe kondoma, je doživio pravu eksploziju AIDS-a za vrijeme trajanja tog programa.

Filipini pak, gdje se primjenjuje program destimuliranja promiskuiteta i poticanja vjernosti u braku, su postigli vrlo dobre rezultate. Slično j u Ugandi, jedinoj Afričkoj zemlji u kojoj postoji trend opadanja zaraze, i u kojoj se primjenjuje isti program kao u Filipinima (u drugim Afričkim državama se propagira kondom).


Nije problem u kondomima i poznavanju njihove uporabe.

Naime, svi ovi programi se oslanjaju na psihološki efekt u glavama ljudi (posebno mladih).
"Kondom programi" iaqko imaju pozitivan efekt informiranja o izvjesnoj zaštiti koju pruža kondom, imaju druge, perverzne psihološke efekte, tj stvaraju sliku svijeta gdje je cjelovita slika čovjeka, kao i mjesto spolnosti u njoj zanemarena i potisnuta.

Ukoliko jednom adolescentu društvo govori samo o tome da treba koristiti kondome, ta poruka implicitno znači da nema društvene preporuke o istraživanju fundamentalnijih vrijednosti u životu. Da su seks i promiskuitet izvan područja društvenog promišljanja cjelovitih ljudskih vrijednosti i ponašanja.

Dakle opet se vraćamo na opći moralni relativizam liberalizma o kojem sa govorio u topicu
Kukavičje jaje liberalizma )

Napada se ideja o zanemarivanju cjelovitosti čovjeka.
Nažalost, čini se da nije dobro shvaćena.

Naime, čovjek je cjelina i svaki program edukacije koji izdvaja spolnost kao nešto zasebno što se ne situira u odnosu na tu cjelinu, već se promatra kao čisto "tehnički problem" tipa "možete se jebat ali stavite kondom" zapravo razara cjelovito vlastito doživljavanje čovjeka, samog seba ali i njegov cjelovit odnos sa društvom preko cjelovitog društvenog sustava vrijednosti - što je ideja koju liberalisti nastoje pošto poto uništiti.

Biskupi su potpuno u pravu.

Nije problem u učenju o kondomima, problem je da takav goli "kondomski" program jeste zapravo poruka o prihvatljivosti promiskuiteta, njegovog izdvajanja iz moralne dimenzije te poticanje moralno relativističkog pogleda na čovjeka in društvo gdje poticanje cjelovitog promišljanja samog sebe nije na dnevnom redu, već je potpuno izbačeno iz društveno poželjnog vidokruga akcije.

To je zlo samo po sebi ali je zlo i u kontekstu problema AIDS-a jer insidiozno stvara i uvlači u glave jednu sliku društva moralnog vakuuma i destimuliranja od strane društva bilo kakvog osmišlavanja pojedinca na cjelovit način.
__________________
BLOG (sadrži izbor iz IMF topica u kojima sam pisao) -> http://sanherib.blog.hr
Sanherib is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:50   #77
Quote:
oskar kruška kaže:
Ajd , da kažem i ja koju o popovima i kondomima...
Jedna moja prijateljica je nedavno renovirala kupaonu. Vodoinstalater joj je rekao da mu se prije par dana smučio život i da mu se desilo nešto najodvratnije otkad radi taj posao : zvali su ga svećenici iz obližnje crkve ( inače jedna od najpoznatijih i najvećih u Hrvatskoj ) jer im se začepila cijev od kanalizacije. Tip se prihvatio posla i brzo našao u čemu je problem - cijev je bila zaštopana od mnoštva iskorištenih kondoma! Kaže da mu je došlo da ih sve stera u ...
Iako ja baš i nisam bio jako iznenađen...
Čovječe dragi, zar ti stvarno ljude koji škribuću na anonimnom (he, he..) internet forumu, smatraš baš sve za debilima, prezentirajući ovakove "POVJERLJIVE" i "IZ PRVE RUKE" informacije????

Ako ne možeš dati ime župe i mjesta, onda

čitaš memoare Jakova Blaževića, ha?
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:52   #78
Veoma lijep tekst, Sanheribe. Ali dopusti da ga malo skratim:

Ukoliko djeci nitko neće govoriti o kondomima, ona će se manje jebati. Možda djeca zaborave na seks. Pa da, to je dobra ideja!
Uostalom, kome je seks padao na pamet kad je bio adolescent? Da nismo vidjeli seks na TV-u, naravno da ne bismo nikad ni pomislili na njega.
Televiziju će biti malo teže ukinuti, ali možemo pokušati.

Kardinal walter
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:54   #79
Za neupućene, Mr Jakov Blažević je bio, između ostalog, državni tužitelj FRNJ na suđenju nadbiskupu Alojziju Stepincu.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:55   #80
Quote:
Sanherib kaže:


Biskupi su potpuno u pravu.
Samo malo i neiskusno štene misli da kad se ugasi svjetlo u štenari, da buhe ne vide u mraku, pa da će spavati mirno.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.