Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2004., 19:08   #41
Zanimljivo.

Zanimljivo je i da su se pukim slucajem jucer u Cervaru samozapalile dvije slovenske vikendice.

http://www.parentium.com/prva.asp?clanak=1746
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 20:41   #42
Quote:
crtica kaže:
Ajde ne seri i ne meći mi riječi u usta. Nisi čuo za sarkazam?

Izmišljate slučajeve ko' da je sezona krastavaca. Glumite svjetske pravednike i sami se dobrovoljno posipate pepelom zbog jedne nebitne stvari. Neš' ti grafiti po Mercatoru. Šteta od 800 kn. Ni prvi ni zadnji put da se navijači ponašaju vandalski. Sramota je samo kako su se slovenski igrači ponašali jednako svinjski. Toliko o sportskom ponašanji i fair playu.

E baš me zanima da li će se Slovenci ispričati zbog oka Metličiću, to bi bilo najmanje što mogu učiniti. Pitanje je kako će dalje igrati jer mu se rožnica odlijepila. To me sad više brine od "nedolaska" slovenskih turista na more...
Dobro kaze Walter, hajdemo svi zbrojovke u ruke i mars na Sloveniju.

Kazes ne brine te to sto nam Slovenci "nece dolaziti na more", ali da te samo podsjetim, Slovenci su nasi najbrojniji gosti, prema svim pokazateljima najvise trose, dakle to su nasi najbolji gosti.

Premda ne vjerujem, bilo bi fakat nevjerojatno da se zbog nekog tamo rukometa masovno odluce na invaziju recimo na crnogorsko primorje. To bi bilo ravno svjetskom cudu.

Vidim nekima ovdje kao da zivot ovisi o tome hoce li mrski Slovenci na ikakav nacin ispastati zbog igre protiv Hrvata, pa se pitam, hocete li mozda mirnije spavati, bude li Slovenac kaznjen s tri ili sto ja znam koliko mjeseci neigranja zbog prsta u oku?

I sto smo svi mi, prema vasem misljenju, trebali uciniti nakon utakmice? Porazbijati izloge na slovenskim izlozima, ispisivati grafite, napasti slovensku ambasadu, nataknuti na razanj njihovog veleposlanika????

Smijesni ste, ljudi, kao djeca u osnovnoj skoli. Sport je odavno prestao biti samo sport. A Slovenci su iskoristili sva sredstva koja su im bila na raspolaganju.

Inace, kretena i s jedne i s druge strane, ukljucujuci i medije. Bas danas jedne slovenske novine donose naslov kako su rukometasi osvetili nogometase, tako nekako. Osvetili????
Pa si mislim, nisu se bas ni ti Slovenci tako daleko odmakli od primitivizma, kako su umislili.

A nasi su pak ovih dana iscrpno izvjestavali o dusevnim bolima nasih rukometasa, o svakom ponaosob, o njihovim teorijama urota, o sucima, cendrali su na sve strane a ja si bas nekako mislim, zaboli me neka stvar.
Dosadni su prilicno, zivot ide dalje.
magdalena1999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 20:45   #43
Quote:
Dobro kaze Walter, hajdemo svi zbrojovke u ruke i mars na Sloveniju.
ko da vas gledam! vas dvoje!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 21:13   #44
Quote:
WeM kaže:
ko da vas gledam! vas dvoje!


Ma bas smo mi Hrvati cvijece.
Sreca sto je zavrsio rukomet, sada se mozemo u miru opet poceti medjusobno istrebljivati zbog - nogometa.
To nam je oduvijek bilo najsladje.
Cudo kako jos nije bilo mrtvih, ali i to je pitanje vremena.
magdalena1999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 21:22   #45
Quote:
Ma bas smo mi Hrvati cvijece.
nizozemski utjecaj!


Quote:
Sreca sto je zavrsio rukomet, sada se mozemo u miru opet poceti medjusobno istrebljivati zbog - nogometa.
kazem ti, NIZOZEMSKI UTJECAJ!


Quote:
Cudo kako jos nije bilo mrtvih, ali i to je pitanje vremena.
ja se na ovo imfu samo cudim...cudim...cudim...
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:49   #46
Navijačko nasilje ima veze samo sa nasiljem, a pozivanje na sport, naciju, regiju, kvart i sl. samo je jeftino opravdanje kojim se nasilje pokušava legalizirati.

Pričao mi prijatelj kao je u Zadru morao sakrivati automobil ZG tablica jer je bila utakmica to popodne. Čovjek je inače Vukovarac, branitelj, prošao je cijeli rat, zarobljavanje, zatvore po Srbiji... I sada on mora u sred Hrvatske sakrivati svoj automobil da mu ga kreteni ne unište, mogu misliti kako mu je bilo...
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 16:20   #47
Quote:
Cats kaže:
Zanimljivo.

Zanimljivo je i da su se pukim slucajem jucer u Cervaru samozapalile dvije slovenske vikendice.

http://www.parentium.com/prva.asp?clanak=1746

zanimljivo sto kazu da su vlasnici MOZDA slovenci.
Al zasto bi ti to navela?
hehehuhu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.